Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Venerable

Ben bu sene City veya Barça bekliyorum. Bu ve diğer 1.torba takımları Maicon'u kevgire çevirir. Serdar veya Denayer (alınırsa eğer) bir derece tolere edilebilir ama Maicon bu performansıyla ŞL'de yakar bizi.
    Tam tersi city ve barça karşısında elimizdeki stoperlerden en iyisi maicon olur.Sonuçta barça ve city bize kontra aramayacak baskı kuracak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiralik ndiaye'yi alabiliyorsak mutlaka alalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Tam tersi city ve barça karşısında elimizdeki stoperlerden en iyisi maicon olur.Sonuçta barça ve city bize kontra aramayacak baskı kuracak.

Alıntıları Göster
    Öyle bakarsan gruptaki tüm takımlar hücuma çıkacak. Buna karşın biz de kimseye otobüs çekmeyiz. Zaten bu Fatih Hoca'nın karakterine ters. Bu sebepten çok tehlikeli kontra ataklarda verebiliriz. Ayrıca Maicon'un iyi dediğimiz özelliklerinde de sıkıntılar çektik. Savunmaya geçtiğimiz durumlarda da hamlelerde geç kalıp penaltı yaptırdı , hava toplarını kaçırdı ve tehlikeler yaşattı. Uzun top oynamayı seven City bu durumdan faydalanmaz mı? Elbette eldeki oyunculara göre bazı durumlarda Maicon diğer alternatiflere göre daha iyi olabilir ama benim vurguladığım Maicon'un ŞL için yetersiz olması ve defansa tecrübeli birinin alınması.
  • Venerable kullanıcısına yanıt
    Tabi ki üst düzey 1 stoper alınmalı, yabancı sıkıntısı olmasa serdarın yerine alınsın derdim ama sınırın gelmesine önlem olarak maiconun yerine almalıyız.

• Bein Haber'Deki yayını kesip toplamda 10 kişi ancak izleyenin olduğu eurolige maçına bağlandılar .Şampiyonluk kutlamalarını bile kapalı yayından veriyorlar. Allah sizi bildiği yapsın
    Ayıp arkadaş
    edit: Gs tv hd'ye geçti sistem patladı yav arkadaş zehir ettiniz yeminle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 20 Mayıs 2018; 19:22:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Bein Haber'Deki yayını kesip toplamda 10 kişi ancak izleyenin olduğu eurolige maçına bağlandılar .Şampiyonluk kutlamalarını bile kapalı yayından veriyorlar. Allah sizi bildiği yapsın
    Ayıp arkadaş

10 kişi mi :)

Tüm dünya izliyor kıskannn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah şampiyonlar liginde başarılı maçlar cıkarırız en azından 3. olsak bile cok iyi olur lig de kesinlikle şampiyon olmamız lazım
  • Akşamki final maçını demiyorum,şuanda yayınlanan CSKA Moskova - Zalgiris Kaunas maçını diyorum. Madem bu kadar kıymetli kutlamaları kapalı, bu maçı neden açıktan veriyor ?
    Rüzgar yapma boş yere. Akşam elbette Fenerbahçe'yi destekleyeceğiz ancak şuan ben kutlamaları izlemek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 20 Mayıs 2018; 19:36:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Bein Haber'Deki yayını kesip toplamda 10 kişi ancak izleyenin olduğu eurolige maçına bağlandılar .Şampiyonluk kutlamalarını bile kapalı yayından veriyorlar. Allah sizi bildiği yapsın
    Ayıp arkadaş
    google dan ara bein sport izle diye... tonla link var...
  • haraco H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kimisinin görüntüsü çamur gibi izlenmiyor, kimiside donuyor
    En son bir yayın 66.000'lerdeydi , net hızıda düşük. neyse GSTV geri geldi şimdilik ordan takip ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 20 Mayıs 2018; 20:18:20 >
  • Stoper için Sevilla'dan Simon Kjaer teklif edilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Stoper için Sevilla'dan Simon Kjaer teklif edilmiş.
    Kjaer iyi olur mu bilemem ama Ujfalusi gibi lider bir stoper şart o kesin.

• Aynen öyle. Keşke Chiellini olsa...

Bu arada şampiyonluk kutlamaları canlı yayını

https://youtu.be/khqC2UfSud8
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Aynen öyle. Keşke Chiellini olsa...

Bu arada şampiyonluk kutlamaları canlı yayını

https://youtu.be/khqC2UfSud8
    Dursun Özbek cesaret edememiş gelmeye
  • Nagatomo kendini kısa sürede çok sevdirdi. İyi ki getirmişler takıma. Umarım bonservisini alabiliriz.
  • Kjaer tek hamleli stoper. Uzun boylu olmamasına rağmen ağır sayılabilecek bir futbolcu. Bize o mevkide gerekli olan Denayer gibi fakat pozisyon bilgisi yüksek, tecrübeli bir oyuncu.

Chiellini de şu şartlarda çok zor, stopere 4 üzeri maaş ödemek mantıklı değil kim olursa olsun.
  • Takıma 2-3 tane yerli oyuncu alınacağını düşünüyorum. Zaten yaklaşık 9 oyuncunun sözleşmesi bitiyor.
    Bunlarda Nagatomo, Donk ve Denayerin tekrar takımda olacağını tahmin ediyorum. Carasco,eray,koray,hakan,lato,yasin'e güle güle diyeceğiz tahminen.

F.T. eminim ki altyapıdan en az 1 oyuncuyu a takımda tutacak bu sene, ozan olabilir belki. Zaten ozan, atalay, recep > yasin latov vs.

FFP ne dedi hala bilmiyoruz. Sattığın kadar al ise Belhanda satılır diye bekliyorum. Belki Feghoulide satılır iyi bir teklif gelirse.

Herkes defansımızı kötü görüyor ama ben hala Maicon-Denayer-Serdarın yeterli olduğunu düşünüyorum. Maicona iyi teklif gelirse onuda satarlar sanki ama kalırsa da bence F.T. ile çok daha iyi olacaktır.

Yerli olarak umarım; Emre Akbaba, Musa Çağıran, Ömer Ali Şahiner alınır.
  • Çare belli

Belhanda 10 m euro

Feghouili6-8 arası

Maicon 6-8

...............

Ndiaye kiralık

Ahmed Musa Kiralık

Ayew bonservis

Emre Akbaba Bonservis

Barış Alici bonservis

Trezeguet bonservis

Chiellini ( Şampiyonlar ligi faktörü var neden olmasın sözleşmesi de bitiyor )

Birde sağlam çift yönlü orta saha bulduk mu 4-3-3 ile cosariz seneye 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB2ACA95A -- 21 Mayıs 2018; 0:49:40 >
  • Hocam Maicon'un maaşı primler dahil 2.500.000 €
    Denayer maaşı 1.600.000 €
    Hakan Balta maaşı 1.300.000 €
    Ahmet Çalık maaşı 1.000.000 €
    Koray Günter maaşı 1.000.000 €

Bu oyuncuların alayı stoper mevkisinde görev yapıyor. Toplam maaş yükü; 7.500.000 € civarı

Koray ve Hakan'ın sözleşmesi bitiyor. Denayer geri dönüyor. Ahmet'te büyük ihtimal ya satılır ya da kiralanır. Elde Maicon kalıyor. Onunda söylentilere göre satılma ihtimali var.

Hal böyle iken 4-5 tane futbolcuyu kadroda bulundurup 8 - 10.000.000 € para saçmaktansa, mantıklı hamleler yapıp, 2 - 3 oyuncuya 6 - 7.000.000 € bütçe ayırmak daha mantıklı. Sonuçta bu sezon Şampiyonlar liginde oynayacağız. Serdar oynadığı zaman iyi oynuyor genellikle, ancak sakatlık problemi var.

Bana kalırsa o bölgeye Popescu,Ujfalusi tarzı; tecrübesi ve kalitesi ile o pozisyonda as olarak oynayacak, liderlik edecek bir isim lazım. Böyle bir oyuncu için de kesenin ağzını açmak şart maalesef.

Mustafa Cengiz güzel açıklamalar yapmıştı. Fayda alamayacağız, sıradan isimlere bir dünya para saçacağımıza, 1-2 tane yıldız oyuncuya veririm o paraları diye. Yerinde bir açıklama şu günün şartlarında. Ortada şampiyon olmuş ve şampiyonlar liginde oynayacak bir takım var.

Keşke Chiellini olsa. Ancak bizi aşar gibi duruyor. Muhtemelen bir yıl daha uzatır Juventus ile.

Adil Rami iyi olurdu mesela. Geçen seneki Gomis transferi gibi, çok yerinde ve faydalı olurdu. Ya da Miranda.

Bu tarz bir oyuncu alıp, yanına kiralık olarak Denayer ya da o tarz bir futbolcu daha almak gerek. Bir de altyapıdan, ya da alt liglerden genç bir oyuncu eklenebilir yetiştirilmesi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 21 Mayıs 2018; 1:12:57 >
  • Dedikleriniz doğru, maaş bütçesi ciddi anlamda rahatlayacak.

Fatih Hocayı tanıyorsam mutlaka yüksek tekniğe sahip, çabuk, hızlı, biri tecrübeli diğeri dinamik stoper aldıracaktır.

Henüz isimler yok piyasada, ortaya çıktıkça karalarız birşeyler. CL'de en önemli mevki stoperdir, burada Denayer gibi hataya tahammülü olan, tecrübesiz oyuncular yerine tecrübeli iş bilen adamlar gerekir. En ufak cezayı keserler. Buraya 30 yaş üstü olsa bile kritik takviyeler gerekiyor, hocada yapacaktır zaten.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.