Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (3247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32453246324732483249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekirTemel

istediği kadar kaliteli olsun, şu kadar kayda değer oyuncunun olmadığı benficaya diş geçirip gol yemeden en az 2 gol atamazsak gerçekten bir şeyleri sorgulama vaktimiz geldi demektir, takım dğeri diyorduk adamlar değerinin önemli bir bölümünü getirmemiş belli ki
    Jonas Pizzi ve Grimaldo çok iyi oyuncular.

Değerinin önemli bir bölümü değiller. Çünkü Benfica böyle oyuncuların yerlerini kolay dolduran bir takım.

Mutlaka bu oyuncuların yerine oynayacak oyuncularda iyi oyunculardır.

Tedbiri elden bırakmamak lazım
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    adamlar takımın yarısını getirmemiş burada 3den aşağı atarsak yazık olur. Normalde bizden iyi takım ama bu kadar eksikle Samiyen de alacağımız gol yemeden galibiyet bizi favori yapar.
  • grimaldo yanlış bilmiyorsam barcelona altyapısından çıkma bunlara satarken 35m € a geri alım opsiyonu koydurmuşlardı sanırım yani getirmemeleri çok iyi oldu bizim açımızdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

penaltıları kurtaran didaydı.. kurtaramayan buffon.. kalecinin iyisi penaltı kurtarışlaryıla asla belirlenmez... dida iyi kalecilikte buffon un yanına yaklaşamaz bile..

Alıntıları Göster
    Aynen katılıyorum birde penaltı kurtarmak sonuca anca seri penaltılarda etki eder.. Yoksa kalesine gelen 5 şutun 3 ünü gol yesin isterse 10 penaltı kurtarsın o maç boş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

adını unuttum şuan ama 10 gol 14 asist gibi bir canavar vardı onu almamaları çok iyi oldu sanırım pizziydi o
    Evet Pizzi çok iyi oyuncu. Yerine oynayacak oyuncunun da Pizzi kadar olmasa da iyi bir oyuncu olacağını düşünüyorum.
  • tedbir hatay maçında bile elden bırakılmamalı bu ayrı konu ancak senin as oyuncularınla çıkacağın bir naça adamlar en önemli ve as oyuncuları olmadan çıkacak belli ki öncelikleri portoya bir şampiyonluk daha vermemek olarak belirlenmiş, eğer bu haliyle bile baş edemiyorsak kulübü kapatmamız lazım, sonuçta benfica da şl gruplarında aynı bizim gibi tutunamayıp düşenlerden bizden 2-3 kat fazla kadro değerine rağmen, ancak şu maç için üm kozlar bizim elimizde, dinlenen fernando iyi bir maç çıkartmalı, onye bu maçı vitrin maçı olarak görüp bir şeyler yapabilir, bakalım ancak sonuç olarak bizim buradan gol yemeden ve en az 1 gol atıp çıkabilmemiz lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • getirmedikleri belli onu biliyorum peki getirecekleri oyuncular bellimi hocam ? ona göre pizzinin yerinde kimin oynacağı ile ilgili bir yorum yapmak daha doğru olur
  • İstedikleri kadar eksik gelsinler sonuçta oyun yapısı falan değişmez. Yedek geldi diye yatacak halleri yok onlar için lig önemli şl ne gitmek için..
    Aklıma şu geldi yarınki maç uefa değilde ziraat kupası olsa ve rakip yedeklerle sahaya çıksalar kıyamet kopardı kesin..

• Bonafide B kullanıcısına yanıt
    Evet getirmedikleri çok oyuncu var ama bunlardan sadece 2 tanesi çok önemli futbolcuları. Eksik kadroları bile değer olarak bizi katlar. İçerde gol yememe ihtimalimiz çok düşük. Deplasmanda ise Alanya maçını düşününce ne yapabiliriz bilmiyorum. İşimiz kolay değil.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    kasımpaşa maçında kopacak zaten pazar gecesi başlar şov burada ..
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    hocam takım avrupa maçlarında farklı oynuyor yani deplasmanda alanya gibi çok kötü bir oyun sergileyeceğimizi düşünmüyorum
  • mariano oynarsa 1 asisti var diagneye

• manchester-psg maçında neler oluyor sarı kartlılara bir sarı daha çıkmıyor, angry birdsler olsaydı şuan yıkılıyordu tvler sosyl medya falan, acı büyük acı hepsi ondan

• Büyük ihtimal böyle çıkacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Büyük ihtimal böyle çıkacaklar

Joao felix bizi çok zorlayacak.O olmasaydı kesin kazanırız diyebilirdim.Insallah gol yemeden 2-3 tane atıp oyle gıderız lısbona
  • EmperorMan kullanıcısına yanıt
    ndiayeyi salalım üstüne

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Umarım öyle olur. Avrupa puanımız açısından yola devam etmek çok önemli fakat elenirsekte lige konsantre olmalıyız. Çok kafaya takmamak lazım.

• Anlamadığım şey bu adamlar niye eksik geliyor?
    Yüce konseyimiz mi çalışıyor yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmperorMan

Joao felix bizi çok zorlayacak.O olmasaydı kesin kazanırız diyebilirdim.Insallah gol yemeden 2-3 tane atıp oyle gıderız lısbona

Alıntıları Göster
    İnşallah dediğin gibi olur ama gol yemeden 2 gol atmayı rüyamda görsem inanmam. Bu sezon ki profile bakarsak çok zor.

• EmperorMan kullanıcısına yanıt
    grimaldonun olmaması büyük + soldan soldan gelirdi mücadele çok zor olurdu defans hatları çok sağlam değil seyirci baskısı trabzon maçındaki gibi istekli hırslı ndiaye ve belhanda ile ortasahayı alırsak bu maçı alırız 2-0 yada 3-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Şubat 2019; 23:56:38 >
  • 
Sayfa: önceki 32453246324732483249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.