Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

14 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 10 Mobil Kullanıcı  ( 9 Mobil Cihaz  )
51.172
Cevap
139
Favori
910.164
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      9 Mesaj
      Bi sabredin ya ne sabırsız adamlarsınız .

Yok başkan vizyonsuz.

Yok Ünal Aysal ,

Yok Dursun Özbek .

Adamlar belli ki elindeki paraya en uygununu almaya çalışıyorlar. Geçen yıl şampiyon olmadık mı . Şuan ikinci değil miyiz?

Abdürrahim Albayrak'a laf söyleyip duruyorsunuz adam 5 kez gelmiş 5inde de şampiyon olmuşuz daha ne yapsın adam vizyonu bu kadar ve Galatasaraylılığıda tartışılmaz ,bir sabır.
      |
      |

• Yüzbaşı
      799 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Oha la Demba ba nedir Bu yönetim ne zaman seçime gidecek başka daha iyisi yok mu .
      Transferin başına hozamm değilde düzgün profesyonel kaliteli bir isim geçse ve ona bıraksalar, yönetim aslında maddi açıdan iyi yönetiyor. Ama transferin t sini bilmiyorlar ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

" Veren de 'O', alan da... Nedir senden gidecek? Telaşını görenler,Can senin zannedecek..." (N.F.K)
    • Yüzbaşı
      799 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Tavsiye ediyorum izleyin. Hamit'i bir şekilde idari veya sportif menajerliğe getirmemiz lazım.

İzledim ben dün ama görünen o ki hamit Almanya da klübe dahil olur. Profesyonel eğitim alıyor sanırsam. Böyle adamları kazanmak lazım ama

|
      |

" Veren de 'O', alan da... Nedir senden gidecek? Telaşını görenler,Can senin zannedecek..." (N.F.K)

• Yarbay
      3468 Mesaj
      Fenerbahçe 4 yıldızı takamadan biz 5 yıldızı takacağız. Şuan Bunun mutluluğunu yaşıyorum :)

|
      |

• Yarbay
      6524 Mesaj

Peki onlarda arazi sattılar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Esteban C kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      281 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      UchamayanAdamSabri

not: bu resim tahrik amaçlı değildir, terimi destekleyen arkadaşlara ithafen

|
      |

Anti Kemalist, Anti İslamcı, Anti Kürtçü, Anti Milliyetçi, Anti Hümanist, Anti Animalist, Anti Feminist, Anti Maskulist, Anti Arabizm
    • Yarbay
      13425 Mesaj
      Ba haberinin çaresizliğiyle uyumuştum. Sabah yalanlandığını görünce mutlu oldum
      |
      |

(ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
    • Binbaşı
      1625 Mesaj
      "Herkes işi rahat olsun istiyor. İş rahat olur mu ya? İş rahat olmaz. Hep üretmeniz gerekir, hazır olmanız gerekir, konsantrasyonunuzu sürekli yüksek tutmanız gerekir"

-Hamit Altıntop

çerçeveletip kulüp içinde duvarlara asmak lazım bu sözü.

Xiaomi Pocophone F1

Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 | Adreno 630 | 6.18 Inc | 6 GB DDR4x RAM

Front Camera, 12 MP, f/1.9 dual pixel & 5 MP, f/2.0 | Selfie Camera, 20 MP, f/2.0

Bluetooth 5.0 | Android 9.0 Pie | 4000 mAh Battery
    • Yüzbaşı
      281 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      UchamayanAdamSabri

pato h.o

|
      |

Anti Kemalist, Anti İslamcı, Anti Kürtçü, Anti Milliyetçi, Anti Hümanist, Anti Animalist, Anti Feminist, Anti Maskulist, Anti Arabizm
    • Yarbay
      7116 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Bu gelenlerin çoğu bedelsiz yada düşük maliyetle geldiler.

Bu oyuncular rotasyon için. Yani yedek kulübesi için alındı. Alıntıları Göster
      Rotasyon oyuncularına bak

Takımda forvet yok muğdat şans bulamıyor.

Takımın as sol beki yok yerine 2 tane yedeği var. Ama yerine takımın yedek sağ beki oynuyor

Bu mu rotasyon

|
      |

• Yarbay
      3468 Mesaj
      Fenerbahçeyi nasıl küme düşürebiliriz hiç bunun üstünde kafa patlatmıyorsunuz.

İşiniz gücünüz şampiyonluk

Forvete verecegımız parayı alt takım ve oyuncularına sezon içinde 50 100 bin olarak dağıtılmalı fener için teşvik edilmeli

|
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      Transfer sezonu da kapanmak üzere bunlar yine son gün Muğdat gibi birini getirirler.Sonra transfer yaptık derler.

|
      |

• Binbaşı
      1181 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: IznickX "Herkes işi rahat olsun istiyor. İş rahat olur mu ya? İş rahat olmaz. Hep üretmeniz gerekir, hazır olmanız gerekir, konsantrasyonunuzu sürekli yüksek tutmanız gerekir"

-Hamit Altıntop

çerçeveletip kulüp içinde duvarlara asmak lazım bu sözü.
      Güzel konuşuyor da, dün de bazı görevliler için maddiyat için o koltuklarda kalıyor diye eleştiriyordu. Rızık reyiz aldığı paranın 4te 1ini oynamadı, en son da rızık muhabbeti yaptı. Konuşmak güzel de geçmişini biliyoruz rızık reyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
Paykasa
SEO
millenicom;internet;servis
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.