Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24422443244424452446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oha bony gibi adamı beğenmeyenler fazla...

bir arkadaşımın bana söylediği "Türk taraftarların neredeyse hepsi futboldan anlamıyor, bunların çoğu galatasaray ve fener taraftarıdır." sözünü hatırlattı. demek ki doğruymuş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K E N kullanıcısına yanıt
    adı üstünde "basın".

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Yönetim alabilirse ve çok sakatlık yaşamazsa Fatih hoca bunu eski günlerine döndürür.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Efsane lafını ciddi mi söylüyorsun yoksa dalga mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Yönetim alabilirse ve çok sakatlık yaşamazsa Fatih hoca bunu eski günlerine döndürür.

Alıntıları Göster
    Bizim takımda gol atmaktan ziyade forvet hattında güçlü durabilecek birazda organizasyonunda yer alabilecek adam lazım. Yoksa Kanatlardan ve ortadan bizim takım iyi delebiliyor rakibi. Ne zaman ileride top tutup duvar olabilecek, çarpraz koşu yapıp alan açacak, yada topu aldığında şut çekecek birine ihtiyaç duyulsa işte o noktada patlıyoruz.

Çünkü bunları geçtim deve gibi boyuna rağmen havadan atılan topu indirmesini bilmeyen bi adamla oynadık ilk dönem boyunca.

Takımın illa bi "golcü"'ye değil gerekirse Elmander gibi takımı ilerde tutabilecek adama ihtiyacı var bence.

• Bu bony'yi her sene bize kitlemeye çalışıyorlar bu kafayla bu sefer kitleyecekler herhalde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Günümüz teknolojisinde artık hava tahminleri %90'a kadar doğru ve isabetli yapılıyor.
    O gün akşama doğru yoğun kar yağışı olacağı zaten belliydi yani neden bunu kullanmıyorlar. Adamlar boşu boşuna Bolu'ya gittiler.

Bizim düşündüğümüz şeyler bu TFF neden düşünemiyor akıl alır gibi değil.
    Gerçekten bu kadar masum mu buluyorsunuz bu olayı?

Galatasaray fikstürünü mahvettiler bu hamleyle. O maç çok rahat yakın illerde ya da ilk maç İstanbul'da şeklinde olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Efsane lafını ciddi mi söylüyorsun yoksa dalga mı ?

Alıntıları Göster
    21 şampiyonluk içinde 7'sine doğrudan katkıda bulunmuş bir adamdan bahsediyoruz. Elbette dalga geçmek için söylemedim.
  • quote:

21 şampiyonluk içinde 7'sine doğrudan katkıda bulunmuş bir adamdan bahsediyoruz. Elbette dalga geçmek için söylemedim.

Alıntıları Göster
    Rakip taraftarlar genellikle bunu sindiremeyip Terim'e ''balon'' diyor o yüzden sordum. Kişiliğini rakipler gibi ben de pek beğenmem ama teknik direktörlüğüne laf eden futbol cahili veya holigandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Hoca altyapıdan Mutlu Aksu'ya neden hiç şans vermiyor acaba? Eleman gayet sağlam gözüküyor. En azından ziraat maçlarında oynatabilir.
    Altyapı kullanılmaya devam ederse çok iyi adamlar çıkacak gibi. Zaten bilinen Abdüssamed Karuncu, Recep Gül, Gökay Güney , Ahmet Sivri ve Malik'in dışında, takımda yeni sözleşme imzalamış Cekdar var mesela. Aslında Cekdarın yaşıda 20miş çokta genç sayılmaz keşke hızlı bir şekilde a takıma monte edilebilse.

Cekdar tarz olarak bana Abdülkadir Ömürü anımsatıyor, oynadıkları pozisyon ve oyun tarzları benziyor. Tabi daha gelişmesi gerekir. 1-2 u21 maçında ciddi gözüme çarptı ve gerçekten çok beğendim.

Ha birde Ozanın bir anda parlaması, iyi bir ücrete satılabilmesi, üstüne Yunusa geldiği söylenen teklifler, Yunus ve Atalayın oynatılmaya çalışması bizim altyapıyı çok daha güçlendirecektir. İllaki oyuncular kendilerini daha iyi göstermeye çalışacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 17 Ocak 2019; 15:16:0 >

• Bu bony yi bize aralık ayında Drogba önerdi. Adam bony yi alın dedi. Fildişi sahilinden forvet alınır bence. Erenden iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz bulamıyoruz adamlar gönderecek yer arıyo. Kiralasak ya şunu 1.5 yıllığına

https://www.ntvspor.net/futbol/atletico-nikola-kalinic-e-alici-ariyor-5c3f4fbdbf791148d0bbf388

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aga yok mu şöyle Drogba tarzinda yaşı 33-34 falan da olsa bizi avrupada tasiyabilecek saglam forvet

• Hocam maestro değil tabiki . Ama Belhanda denginde bir futbolcu şuan bulmak pek mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Bony falan gelmesin adam son 3 senede 5 gol atmış öyle forvet mi olur. Bize leblebici lazım arkadaş hala anlamadılar.
    Gomez bize gelmeden önce yokları oynuyordu ama bizle birlikte kendini buldu ve hala tadı damağımızda. Bony kaliteli topçu, Gs ile kimyası uyuşursa çok gol atar.

• ASLAN’A DEV ADAM | Henüz hiçbir santraforla anlaşma sağlayamayan Galatasaray’da gündemdeki son isim Paul Onuachu. 2.01lik dev golcü bu sene Midjylland formasıyla ;

25 Maç

14 Gol

5 Asist

Hızlı çevik ve güçlü yani tam bizlik.

• mabovski kullanıcısına yanıt
    Takımda hagi olacak ki buna çarptırıp gol atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

ASLAN’A DEV ADAM | Henüz hiçbir santraforla anlaşma sağlayamayan Galatasaray’da gündemdeki son isim Paul Onuachu. 2.01lik dev golcü bu sene Midjylland formasıyla ;

25 Maç

14 Gol

5 Asist

Hızlı çevik ve güçlü yani tam bizlik.
    Basket takımınada yatırım olur

• Ligde 20 maç 15 gol şu adamı alsalar ya

• 
Sayfa: önceki 24422443244424452446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.