Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24372438243924402441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adamlar Gomisin ücretini arttırmadı, yedekte forvet adayı yokken bile sattılar kaldı ki bunu Belhanda için niye yapsın ? Elimizin altında Emre Akbaba var en kötü ihtimal o oynardı.

Medya hadi bu sallamasyon haberlerini yapıyor, peki biz taraftarların aklı yok mu ? İnanmasınlar her şeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Şu açıdan düşünün Ozan dan gelen parayı stoper bölgesine mi harcasınlar ?

Marcao ya zaten 4 m euro verildi.

Öncelik 2 forvet ve sol kanat olmalı. Maicon da satılırsa belki bir stoper daha alınır.
    Aylardır 1 forvet gelemedi hocam ne iki forveti sol kanatı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semih transferinin üzerinde durmayın bu kadar zaten 6 ay kiralık.

Stoper rotasyonu için alındı. Belki de Tetteh in bonservisini düşürmek için.

Temelli almadık Semih i.
  • Çok şükür bugünü de forvet transferi olmadan atlattık yani şaka gibi 17 Ocak 2019 tarihi itibariyle takımımızda santrafor özellikli bir oyuncumuz yok. (eren i saymıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Aylardır 1 forvet gelemedi hocam ne iki forveti sol kanatı

Alıntıları Göster
    Bedelsiz oyuncu transferini beceremiyor yönetim.

Oyuncu satmadan bonservis ödemeden transferleri bitiremiyorlar. Satışlar bu yüzden.

Şimdi yeterince bütçe oldu. Artık transferler gerçekleşir eldeki bütçeyle.
  • Tetteh ile Semihin alakası ney aynı havayı solumaları mı konuya fransız kaldım fransa ligini izlemekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Tetteh ile Semihin alakası ney aynı havayı solumaları mı konuya fransız kaldım fransa ligini izlemekten
    Aynı takımdalar
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    Tettehin alınması için Semihi alınma şartı filan deniyor kafa bulmak için degil mi.. ciddi ciddi yazanlar var da

• Alamazdık ama Khazri tam Terimlik oyuncuydu ligin tozunu attırırdı geçen sene Rennesde çok iyi işler yaptı. Bu sene Selnaes Cabella Khazri Saint Etienneyi sırtlıyor..

• Alp Pehlivan: "Belhanda'nın maaşında iyileştirme yapılması söz konusu değil. 200.000 €'luk cezasının silinmesini Fatih Terim istedi." (TRT Spor)

• Sao Paulo, Galatasaray'ın sağ beki Mariano ile ilgileniyor ancak henüz resmi bir teklifte bulunmadı. Brezilyalı oyuncu, ülkesine dönmek istiyor.

(Globo Esporte)
  • ÖZEL - Ozan Kabak transferinin perde arkası

Galatasaray yönetimi yıllık 220 bin TL alan Ozan'a, ikinci yarıda 5 ay için maaşında 500 bin TL iyileştirme önerisinde bulundu. Stuttgart ise yıllık 1.8 milyon euro (vergiler dahil) önerdi.

Futbol Arena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 17 Ocak 2019; 0:41:15 >
  • Transfer olacaktır ama daha düşük ücretlere transferleri bitirmek için pazarlık halindeler. Bu yönetimin politikası bu. Pazarlıkla düşmezse hiç almama durumu. 3-5 güne açıklanır transferler. Ben ismi hiç geçmemiş transferler bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Transfer olacaktır ama daha düşük ücretlere transferleri bitirmek için pazarlık halindeler. Bu yönetimin politikası bu. Pazarlıkla düşmezse hiç almama durumu. 3-5 güne açıklanır transferler. Ben ismi hiç geçmemiş transferler bekliyorum.
    Yönetimden biri çıksa adam akıllı arkadaşlar giderlerimiz çok fazla ozanı satmak durumundayız, belhandanın maaş maliyeti yüksek iyi teklifi var satacağız dese yerine de daha düşük bütçeli ortalama maaşlı birini alsalar örneğin zamanındaki sasa İliç gibi anlarız.

Ama yönetim hem sus pus hem her yaptıkları iş mantık dışı

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 17 Ocak 2019; 1:20:10 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 17 Ocak 2019; 1:19:54 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 17 Ocak 2019; 1:18:53 >
  • Ultraslan gerekli ayarı vermiştir.

Semih kaya ile anlaşılmış, 6 ay kiralık geliyor. Alınmasının sebebi uefa A listesine zorunluluk olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Ultraslan ayarı vermiş. Transfer yapılmazsa tekmeyi basarız diyor

• 
Sayfa: önceki 24372438243924402441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.