Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forvetteki isimlerin hepsine yüklü para isterler , alabileceğimiz oyuncular değiller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şunun altındaki yorumları kesin okuyun, efsane.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.coskan

https://www.youtube.com/watch?v=EQDo1xc7RXY

Renktaşlarım şu videoyu izleyin.Bakın başrolde hangi futbolcumuz var!

Alan'a 3.5 Milyon Euro maaş verilmez.Kulübün ekonomisi ortada.Bu adam Çin'e giden her futbolcu gibi 'para' için gitti.Opsiyonlu şekilde David Kownacki'yi kirala.Adam zaten forma şansı bulamıyor.Liverpool'da oynayan Origi ve Solanke var.Solenka'nın gelme ihtimali düşük ama Avrupa Ligi kozunu kullan.Villarreal'in eski santrafor'u Roger Martinez de olabilir.Drogba'nın önerdiği Bayo.

Santrafor'dan sonra 2.bölge kesinlikle Merkez Ortasaha olması lazım.Maicon giderse o zaman stoper konuşulur.Muslera'nın Milli takımdan arkadaşı Nandez var.Sözleşmesi 2020 de bitiyor.Palmerias'ın yeni aldığı Matheus Fernandes de iyi futbolcu ama bizimkiler böyle futbolcuları izlemez.Vasco'da oynayan Andrey'de kaliteli futbolcu olacak.

Marioano yerine kesinlikle Atletico Mineiro'da oynayan Emerson.Bahia'da oynayan saf yetenek Ramires var(çift yönlü ortasaha)

https://www.transfermarkt.com.tr/ramires/profil/spieler/614328

Ömer Bayram kardeşimizin asıl mevkisi sol açıktı.Sonradan sol bek'e devşirildi.Bursaspor'da oynayan Umut Meras kardeşimizi kesinlikle almalıyız.Lille ve bir İspanya kulübü izliyor.Takas artı para olarak alabiliriz.Ömer,Ahmet,Sinan,Muğdat ve 1-2 Milyon Euro.

10 numara olarak Kolombiya'lı Benedetti'yi yazmamak olmaz.

Yine okumayacaksınız ama yazayım dedim.İlerde çocuklarım okur
    Ve biz gittik göz göre göre bu sorunlu arkadaşa bonservis verdik. Eminim şuan işlerin daha sıkı yürütüldüğü Galatasaray'da hiç(!) sıkılmıyordur arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Çok komik (!). Adam en azından açık bir şekilde "Hata yaptım" diyebiliyor. Başımızda en azından hatasını kabul edebilen, egoist olmayan bir başkan var. Aziz Yıldırım gibi veya Fikret Orman'ın Q7'yi tekrar getirmesi gibi konular var geçmişte. Aynı şekilde Fatih Terim'in de 2004'te "ceketimi astım" muhabbetini hatırlatırım.

Alıntıları Göster
    ali koç daha toy öğrenecek bu işleri zamanla aziz yıldırım kıvamına gelir.
  • tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    Karakter çok önemli.İsterse çok iyi bir stoper olsun,ben takımda yılan istemem.Ben de videoyu dün gördüm.Adamda zaten utanma olsa,Ozan'a formayı kaptırdım diye daha çok çalışırdı.Zaten takımda grup kurabileceği Türk yok.Fatih hoca zaten böyle bir şeye müsamaha göstermez.

Ne oldu;900.000 Euro ve %25 prim alıyor.
  • Ozan'ın maaşı artacak haberleri çıkıyor ama artan rakam pek hoş değil. Umarım yalandır haberler. 3,5 milyon tl ne arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Ozan'ın maaşı artacak haberleri çıkıyor ama artan rakam pek hoş değil. Umarım yalandır haberler. 3,5 milyon tl ne arkadaş.
    3.5 milyon tl dediğin şu an 550 bin euro falan ediyor, bir kaç yıl sonra bu oyunu ile kar etmemek imkansız, 550 bin euro nedir ki? Takımdakilerin maaşından haberiniz yok sanırım? TL'ye çevirmekse iş Eren 13 milyon TL para kazanıyor bilginiz olsun.
  • quote:

Galatasaray yönetimi, Ozan Kabak'ın maaşına büyük bir zam yapma planında. Genç savunmacının garanti ücreti 220 bin TL'den 3.5 milyon TL'ye çıkarılacak.

Yaklaşık 600.000 € civarı bir rakama denk geliyor. Ahmet Çalık,Sinan Gümüş gibi isimlerin 750 - 1.000.000 € arası kazandığı bir ortamda, 2020'de sözleşmesi bitecek olan bir genç ile bu şartlarda anlaşma kötü sayılmaz. Umarım yüklü bir serbest kalma maddesi koyulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

3.5 milyon tl dediğin şu an 550 bin euro falan ediyor, bir kaç yıl sonra bu oyunu ile kar etmemek imkansız, 550 bin euro nedir ki? Takımdakilerin maaşından haberiniz yok sanırım? TL'ye çevirmekse iş Eren 13 milyon TL para kazanıyor bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    Ne yapalım yani Selçuk da 17 milyon TL kazanıyor. Takımdaki zamları bunlara göre mi yapacağız? Ozan dediğin adam 2000 doğumlu 18 yaşındaki bir çocuk. Yıllık 3.5 milyon TL ayda 290 bin TL yapar. Doğru mu sence bu parayı vermek? Evet sözleşme uzatılmalı ama yıllık max 1 milyon TL falan olmalı. Sanki hayır diyecek böyle bir sözleşmeye.

• quote:

Alıntıları Göster
    Gencecik adama o kadar para veriyorsan sonra kendini bozunca konuşmayacaksın o zaman gelişmiyorlar diye. Tüm kulüpler için geçerli bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Ne yapalım yani Selçuk da 17 milyon TL kazanıyor. Takımdaki zamları bunlara göre mi yapacağız? Ozan dediğin adam 2000 doğumlu 18 yaşındaki bir çocuk. Yıllık 3.5 milyon TL ayda 290 bin TL yapar. Doğru mu sence bu parayı vermek? Evet sözleşme uzatılmalı ama yıllık max 1 milyon TL falan olmalı. Sanki hayır diyecek böyle bir sözleşmeye.

Alıntıları Göster
    TL olarak bakmak yanlış, 1 milyon TL dediğiniz para 170 bin euro civarı ediyor. Daha 18 yaşında doğru ama potansiyeli var ve bu potansiyelini kullanırsa 5 yıl sonra en az 20 milyon euro civarına satılabilir, özellikle şampiyonlar liginde kendini gösterirse.

30 yaş üstü oyunculara 3-4 milyon euro civarı para vermek yerine genç oyunculara, özellikle 18 yaşındaki potansiyeli olan genç oyuncuya verilecek 550 bin euro'yu daha iyi görüyorum ben, bu parayı çok rahat çıkarır Galatasaray. En az 4 milyon Euro eder sene sonunda çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Gencecik adama o kadar para veriyorsan sonra kendini bozunca konuşmayacaksın o zaman gelişmiyorlar diye. Tüm kulüpler için geçerli bu.

Alıntıları Göster
    ozan için geçerli değil zira avrupa klüpleri için söylentiler var 7.5u bastırıp alırlarsa aval aval bakarız arkasından.
  • quote:

TL olarak bakmak yanlış, 1 milyon TL dediğiniz para 170 bin euro civarı ediyor. Daha 18 yaşında doğru ama potansiyeli var ve bu potansiyelini kullanırsa 5 yıl sonra en az 20 milyon euro civarına satılabilir, özellikle şampiyonlar liginde kendini gösterirse.

30 yaş üstü oyunculara 3-4 milyon euro civarı para vermek yerine genç oyunculara, özellikle 18 yaşındaki potansiyeli olan genç oyuncuya verilecek 550 bin euro'yu daha iyi görüyorum ben, bu parayı çok rahat çıkarır Galatasaray. En az 4 milyon Euro eder sene sonunda çünkü.

Alıntıları Göster
    Doğru TL değersizleştiği için euro bakmak lazım. Ama 200 maksimum 300 bin euro'ya anlaşılması gerek. Ozan da buna hayır demeyecektir. Geçmişte yapılmış sözleşmeler yüzünden zaten takım bu halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Doğru TL değersizleştiği için euro bakmak lazım. Ama 200 maksimum 300 bin euro'ya anlaşılması gerek. Ozan da buna hayır demeyecektir. Geçmişte yapılmış sözleşmeler yüzünden zaten takım bu halde.

Alıntıları Göster
    Onu önceden yapmaları gerekirdi 16-17 yaşındayken 7-8 yıllık anlaşmaları koyacaksınız önüne 150 bin euro'dan. Ama bu dönemde iyi oynuyorken ve hakkında Avrupa'da haberler çıkıyorken bu paralar verilir, verilmezse başkaları bedavaya alır sözleşmesi bitince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 20 Aralık 2018; 14:47:13 >

• 23 ARALIK PAZAR BB Erzurumspor - Kayserispor: Hüseyin Göçek

gündemden düşmüş anlaşılan.
    tarftarın gazı alındı.
  • Yeşilbarış kullanıcısına yanıt
    İyi yönünden bakarsak, bir yaptırım gücümüz var, diğerleri aylarca uğraşıp bir şey yaptıramıyorlar bizim Malkara gelemezler de artık

• Euro cinsinden düşünmek bence de yanlış ben yıllık maaç 250 bin tl alırken 3 milyona çıkarsa bozulurum tabi. yap 1 milyon tl nolacak ? takımda ömer bayrama bir kere fazla verdik diye bundan sonra bütün oyunculara fazla mı verecez artık euro işi bırakılmadı adam türk oyuncu türk parası alır 250 bin alıyorsa 1 milyon alır.
  • Olivier17 kullanıcısına yanıt
    Anasını satayım cümlesi hiç olmamış.Birisi sana ana,bacı küfür etse ne cevap vereceksin ?

Mariano 33 yaşına girecek,turşusunu mu kuralım.FFP diye sıkıntı var.Öncelikle futbolcu satmamız lazım.Fernando bu sene kalsın.Seneye iyi bir teklif olduğunda satacaksın.Yoksa bu şekilde takım kurulamıyor.

İnsanlar araştırıp futbolcu yazıyor.Diğer renktaşlarımızdan da saygı bekliyor.Yapıcı eleştiri,öneri yapacağız ki;takımımız daha iyi olsun.
  • Falcao'nun Türkiye temsilcisi Fatih İlek:"Hafta sonu Falcao ile bir araya geleceğiz. Türkiye seçeneğini konuşacağız. Çeşitli şartlar var. Bedelsiz bir durum olabilir. Farklı bir heyecan yaşamak istiyor. Oyuncunun paraya ihtiyacı yok. İyi bir ligde olmak da istiyor."

Fatih İlek: "Falcao şuan yüksek bir ücret alıyor. Formu ve yaşı itibariyle Avrupa'da bu ücreti alamayacağının farkında. Bizim kulüplerin durumunu anlattım. Türkiye Ligi'nin heyecanlı olduğunu biliyor. Transferde Galatasaray avantajlı görünüyor."(Radyospor)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga onu bunu bilmem de Turkiyede sampiyon olunca o takimin yarisina yakinini direkt satip dagitacaksin. Obur turlu doymusluk, simariklik vs kaprislerle ugrasilmiyor

• 
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.