Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Terim kafasında Galatasaray'ı bitirmiş. lig sonuncusuna 2-0 dan maç verdik. Maçı bitiren 11'de 7 tane defans adamı var. Emeği geçen herkesin Allah belasını versin
  • takımın yarısı sakat yarısı da cezalı hala fatih terim yazıyorsunuz ya siz akıllanmazsınız.

Adam stoper istiyorum dedi, gomis takımdayken bir santrafor daha istiyorum dedi ne santrafor alındı üstüne gomis'te gitti.

Eren derdiyok yerine şu kasımpaşa'nın forveti bizde olsa ligin zirvesindeydik örneğin. Gomis kalmış olsa ya da.
    Adam sırf zarar, top alamıyor pas yapamıyor, boş alana kaçamıyor, hantal, boyuna rağmen kafa vuruşları etkisiz. Bugün attığı kafa golü yanıltmasın,
    en az 50 pozisyon değerlendiremedi böyle. 2. kanser sebebi ise ömer bayram, bu adam oynadığı her maçta puan kaybına sebep oluyor.

Lütfen artık şu adam yerine nagatomo, linnes ya da herhangi biri oynasın ama bu adam oynamasın.

2. yarıya kadar sabredelim, geri gelenler + transferlerden sonra düzelme olacaktır.
  • İlk 11 tercihinden, Marianoyu ortasahaya çekmesine Rodrigues ısrarına, Ömerin girmesine maçla ilgili eleştirilecek birçok konu var hepsini anlarım tamam da ya biri beni aydınlatsın benim aklım durdu 2-2 iken gol atmak lazımken Feghouli çıkıp Maicon neden girdi? Hadi Maiconun girmesini de anladım ya hu niye Feghouli çıkıyor. Mariano Selçuk değil de takımın ofans olarak en iyisi Feghouli neden çıkar??? Feghouli sakatlandı da ben mi kaçırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archdark -- 8 Aralık 2018; 21:11:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fener maçının kopyası oldu.
  • transfer ettirdiği topçularla rezil futbol oynatan fatih han hzlerinin yine suçu olmadığı bir maç daha!

lig sonuncusuna 2-0’dan maç veriyorsun, hala hatasızsin ama mümkün değil hatalı olman.

• quote:

Orijinalden alıntı: myway20

valla penaltı olsa penaltı derdim omuz omuza mucadelenin nesine penaltı dim bu kadar kolay mı rizenin emeğine yazık. Adamların bariz golü verilmedi tarafsıZ bakmak lazım
    Hocam adam linesi eliyle yitti ya. Nasil gormedin onu omuz omuza diyosun. Al buyur resminide koydum. Adamin omzuyla linesin omzunun arasinda, 1 metre var nerdeyse. Bi goz doktoruna gorunmenizi tavsiye ediyorum. Doktor paran yoksa ben veriyorum sen git mutlaka

• * Burada o kadar sagunduk, arkasında durduk ama..

* Bu mağlubiyet tertemiz Fatih Hoca ya yazar.

* Keçiören kadrosu rahat yenerdi bu Rizeyi.

* Teknik ve taktik hatalar, faydasız oyuncularda sebepsiz ısrarlar iyice işin tadını kaçırdı artık.

* Şu Selçuk la bedava dahi olsa sözleşme uzatan net haindir, art niyetlidir.

* Ben bu rezil ihtiyarı halısaha ya cagirmam.

* Bu gün Celil in, Atalay ın açıkca hakkı yenmiştir.

* O formalar Erenin Selçukun hakkı değil verme artık dedikçe ısrar ediyor hoca.

* Daha söylenecek çok söz var ama benim Hocaya ve adaletine olan güvenim derinden sarsılmıştır.

* Takımı kaosa sürükledi, arkasına taraftarı aldı başkanlık kovalıyor bu ayan beyan ortada artık.

* Biz bu ligi ilk 5 te bitiremeyiz, bitirmemeliyiz, hiç bi boku haketmiyor ne bu takım ne de Hoca.

* Son VAR kararı bence de hatalı ama senin oynadığın oyun falan değil resmen kepazelik.

* Gözünüzü açın artık VAR yüzünden kaybetmiyoruz.

• Sürekli hakem konuşmaktan takımın gerçek sorunlarına bir türlü değinilmedi. Linnes'in pozisyonuna 10 hakemden 9'u bize penaltı çalmaz. Böyle yanlış bir kadroyla maça başlayıp, hasbelkader 2 gol de bulup, lig sonuncusuna maç vermeyi kimse bana anlatamaz. Bu takımda Maicon her türlü Ahmet Çalıktan önce düşünülmeli, Feghuli , Linnes her maç ilk onbire yazılmalı. Bir takımın tamamı sakat bile olsa, 4 tane bek sahada olmaz. Daha yazacak çok şey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nil2014 -- 8 Aralık 2018; 23:31:5 >
  • tff arada kaynayacak o olacak.
  • invadersmustdie kullanıcısına yanıt
    Hocam terim neredeyse 1.5 yıldır takımın basında tam kadroyken sanki güzel mi oynuyorduk gene futbolcu yeteneğiyle oynuyorduk gol atıyorduk organizasyonla attığımız gol sayısı bir elin parmaklarını geçmez biraz eleştirin ya bişey olmaz korkmayın

• terim i terim yapan ona efsane kadrolar kuran süren ve aysal dır gerisi traştır
    hayırlı traşlar
  • Yeşilbarış kullanıcısına yanıt
    Fatih Terim aylardır arada kaynıyor, biraz da TFF kaynasın.

• teknik, taktik, savunma ve hücumda duran top taktikleri, oyuncu değiştirme hamle yeteneği ve daha birçok konuda modern futbolla uzaktan yakından alakası olmayan, olmayan ne varsa o kadar da egosu olan "güya" teknik direktör. bir bildiği vardırcılar da alsın ömer bayram'ı tepe tepe kullansınlar...

• bir an linnesin kendini yere atığını sanıp dedim ''ulan linnes be sen de artık herkes gibisin'' ama net penaltı pozisyon. bu pozisyona omuz omuza değil anca omuz sırta denir

şu pozisyona penaltı demeyen futbolun ne f'sinden ne u'sundan ne t'sinden ne b'sinden ne o'sundan ne de l'sinden anlamıyordur
  • teknik, taktik, savunma ve hücumda duran top taktikleri, oyuncu değiştirme hamle yeteneği ve daha birçok konuda modern futbolla uzaktan yakından alakası olmayan, olmayan ne varsa o kadar da egosu olan "güya" teknik direktör. bir bildiği vardırcılar da alsın ömer bayram'ı tepe tepe kullansınlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serserim06 -- 8 Aralık 2018; 21:19:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

* Burada o kadar sagunduk, arkasında durduk ama..

* Bu mağlubiyet tertemiz Fatih Hoca ya yazar.

* Keçiören kadrosu rahat yenerdi bu Rizeyi.

* Teknik ve taktik hatalar, faydasız oyuncularda sebepsiz ısrarlar iyice işin tadını kaçırdı artık.

* Şu Selçuk la bedava dahi olsa sözleşme uzatan net haindir, art niyetlidir.

* Ben bu rezil ihtiyarı halısaha ya cagirmam.

* Bu gün Celil in, Atalay ın açıkca hakkı yenmiştir.

* O formalar Erenin Selçukun hakkı değil verme artık dedikçe ısrar ediyor hoca.

* Daha söylenecek çok söz var ama benim Hocaya ve adaletine olan güvenim derinden sarsılmıştır.

* Takımı kaosa sürükledi, arkasına taraftarı aldı başkanlık kovalıyor bu ayan beyan ortada artık.

* Biz bu ligi ilk 5 te bitiremeyiz, bitirmemeliyiz, hiç bi boku haketmiyor ne bu takım ne de Hoca.

* Son VAR kararı bence de hatalı ama senin oynadığın oyun falan değil resmen kepazelik.

* Gözünüzü açın artık VAR yüzünden kaybetmiyoruz.
    terim hocalıktan çok başkanlığı düşünüyor gibi kafada bitirmiş yoksa bu kadar takımı saboteyi ancak rakip yapabilirdi şenol hocanın onda biri olsa ilk geldiği gün verdiği sözü tutar alt yapıya bakardı oysa ne yaptı defanstan forvet yaptı adam daha asli görevi defansı yapamıyordu marianoyu orta sahaya çekti geçç celili düşünmedin tamam linnestemi aklına gelmedi oraya koymak marianoyu geri alarak linnes ondan daha iyi ha bana sorarsanız celil her türlü oynamalı bu iki kişi arasında kalırsak devre arasına bu farkla girip lider olacağımızı düşünen varsa çok bnekler gelen oyuncuların aşısı tutacak mı hiç düşünen oldumu bunu

• Haftasonu bok oldu resmen

• Valla kimse kusura bakmasın, bahane de aramasın, Hoca yaptığı değişiklikle takımın içine etti. Hadi Muğdat kötü anlarım yerine Linnes alıyorsun da ne demeye Mariano ortaya alıyorsun? Mariano ortaya alındı, o andan itibaren hallaç pamuğuna döndük. Geçen hafta da yaptığı değişikliklerle takımı bozdu. Hakkın var hoca sen Sinyor' sun Terim' sin, şunu başka adamlar yapsa eksik, sakat dinlemez stat inlerdi. Eline sağlık Hocam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir allah'ın kulu çıkıp da şu ömer, maicon değişikliklerini açıklasın.

2-0'dan maç veriyorsan var falan bahane. ben inşallah vermez dedim nitekim vermedi de. sen kendin koz veriyorsan tff de çıkar gelir, ağzına tükürür. tudor geçen sene kondisyon yükledi, takım kazandı. bu sene en iyi oyuncun bile 60'ta düşüyor.

bunların tek sorumlusu fatih terim'dir.

maçı okuyamıyor, oyuncu değişiklikleri allahlık.

• Rize son dakikalarda net galibiyeti kaçırdı hala utanmadan hakem diyen var inanılır gibi değil gerçekten.

Terim yancıları Ümit Davala ve Hasan Şaş'ın futbolla uzaktan yakından alakası yok. Salla başı al maaşı. Terim'i kovmayacaksanız adam gibi iki antrenör verin yanına.
  • 
Sayfa: önceki 20632064206520662067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.