Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rize çok kötü ona rağmen oynanan oyun rezil.. Selçuk ortaları dışında iyi işler yapıyor Feghouli Ozan çok iyi. Organize iyi pozisyonlarda Feghoulinin klasını gördük ama Eren olsun Rodrigues olsun çok kötü.

Maçı erken koparmak lazım yoksa Selçuk Feghouli ikilisiyke oluşan ortasahayı yol gecen hanı yaparlar Rize bile olsa. Rodriguesin ortasahaya defansa yardımı hiç yok. İlerdekilerden ortasahaya koşan yardım eden Muğdat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terim bu kadroya her maç daha rezil nasıl futbol oynatabilirim diye düşünüyor olmalı. Defansif özelliği olmayan, bitik orta sahalar, beyinsiz kanatlar, yoklukları aranmayacak forvetler.

Hakem art niyetli olsa Feghouli 30. dk.da çift sarıdan atılır. Selçuk'un sarı kartı olurdu. Her ikisine kart bile göstermedi.

Muğdat kötü oynuyor ama bu adam kaç maçta oynatıldı da hemen kurtarıcı olması bekleniyor. Tabi bu en az Belhanda kadar top kaybı ile oynuyor olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 8 Aralık 2018; 20:9:35 >
  • Muğdat oyundan alındı Linnes oyuna girdi bakalım nasıl bir sistem olacak
  • Nasil ince ince dogruyor hakem rizeyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri çıkacaksa eren çıksaydı muğdat kötü oynamadı ki onyekuru ve rodrigues pas verse 2 gol atmıştı

• Onyekuru son yıllarda GS’de izlediğim en kötü oyuncu olabilir...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 oldu iyi bari.
  • Gooooolllll

• KRAL attı.
  • VAR'a git namussuz

• Nagatomo'yu alandan, aldırandan Allah razı olsun. Adam, ceza sahasına tahta diksen ona bile gol attırır.
  • 2-0 oldu golün geleceği belliydi baskılı futbolumuzdan dolayı.Eren en iyi yaptığı işi yaptı.
  • Made in Japan

• Bu ozan çöpünü çok aradıkmı acaba alt yapıdan

• Hakem VAR'a gitmeyerek beni şaşırttı. Bu arada 2. yarı takım kimlik değiştirdi. Çok iyi oynamaya başladık
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Bu ozan çöpünü çok aradıkmı acaba alt yapıdan
    Çarpılırsın
  • Ahmetin de hakkını vermek lazım 2 maçtır gerçekten iyi işler yapıyor ama şahsen ben yine de güvenemiyorum sanki her an bi hata yapacakmış gibi hissediyorum...

Ortasahaya takviye yapması elzemdi Selcuk ve Feghouli kaldıramazdı ama Mugdat yanlış tercihti bence.

Aslan Eren attı ilk 11i garantiye aldı ((( :

• quote:

Orijinalden alıntı: archdark

Ahmetin de hakkını vermek lazım 2 maçtır gerçekten iyi işler yapıyor ama şahsen ben yine de güvenemiyorum sanki her an bi hata yapacakmış gibi hissediyorum...

Ortasahaya takviye yapması elzemdi Selcuk ve Feghouli kaldıramazdı ama Mugdat yanlış tercihti bence.

Aslan Eren attı ilk 11i garantiye aldı ((( :
    KRAL çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 8 Aralık 2018; 20:27:21 >
  • Bu Onyekuru'ya pas vermeyi öğretmediler herhalde, temelden başlamak lazım.
  • Selçuk bugün muhteşem oynuyor gerçekten inanılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.