Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2049. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: archdark

Hacı forum desteğe yazdım daha yeni dur bakalım cözecekler mi

Ben butona basıyorum eksi veriyor ahlaksız ((( :

Tersten işliyor

Alıntıları Göster

İnşallah çözülür hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adettendir;

• VAR geldi Gs bitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeşilbarış

hakem arka çıkmayınca ilk maçta takıldılar.
    Maçı izlemedim ama alanyanın penaltısını yemişler diye duydum. Arka çıkmış hakem

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Maçı izlemedim ama alanyanın penaltısını yemişler diye duydum. Arka çıkmış hakem

Alıntıları Göster
    Kararı sen ver Hocam ama Vidaya herşeyin serbest olduğunu unutmadan

https://mobile.twitter.com/tribunGS/status/1071105313183580160

https://mobile.twitter.com/tribunGS/status/1071112081418661891

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Bilmeyen de sezon başından beri Karius süper oynuyor zannedecek
    Sezon başından beri süper oynamasa da kurtardıgi maçlar var senin kalecinin kaç tane kurtardıgi maç var?

• archdark kullanıcısına yanıt
    1 pozisyonda el normal konumunda penaltı değil.

2. pozisyon net penaltı VAR'a gitmedi büyük ihtimal yoksa Net %10000000000 penaltı.Hakemde VAR'a gidersek penaltı olur diye gitmemiş olabilir.

Bjk maçında ereni indirdi vida penaltı olacağı için VAR'a gidilmedi. Eyyam böyle oluyor VAR sisteminde işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 7 Aralık 2018; 22:47:54 >
  • Bu VAR kime var kime yok ?

[Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 7 Aralık 2018; 22:50:16 >
  • Bundan sonra her maça takım ciddiyetini koymak zorunda.Artık 3-0 4-0 kazansak bile emniyette değiliz çünkü maç sonlarına doğru 3 kez arka arkaya penaltı çalıp maçı elimizden bile alabilir bu hakemler.TFF ve MHK açıkça savaş açtı siyasi irade de destekliyor tahminimce.Fatih Terim'in tazminat olayından dolayı ve referandumda evet propagandası yapmamasından dolayı kaynaklanıyor sanıyorum.Geçen sene Tudor zamanı hakemler böyle üzerine gelmiyordu ne zamanki Fatih Terim geçti takımın başına bu olayları yaşadık.Galatasaray ne büyük kulüptür ki siyasetinden sporuna kadar ona karşı açıkça cephe alınıyor ama hala dimdik ayakta durabiliyor.Sportif başarısızlıklar için eleştirebiliriz ama şu an sportif olayların dışında kulüp resmen saldırı altında.Tazminat olayında ayrıca haklı buluyorum çünkü Fatih Terim açıkça ben istifa edeyim diyor TFF başkanı izin vermiyor devam edeceğiz diye 2-3 gün sonra kendileri sözleşme feshediyor bu durumda kim olsa tazminat hakkını kullanır.TFF madem bu olayın tazminata dönüşmemesini istiyordu bu saygısızlığı baştan yapmayacaktı bence.

• Bu hafta napıp edip kazanmamız lazım. Haftaya Serdar, Fernando ve Ndiaye de dönüyor. Yani neredeyse tam kadro olcaz o maçta. Tek eksiğimiz Belhanda kalıyor, Donk'u Ndiaye aratmaz, Emre zaten aranacak bir şey yapmadı henüz.

Şımarık Garry biraz iyi olsaydı yine bu puanda olmazdık.Trezeguet lafları da boş, o da açık alan oyuncusu ve bencil bir oyuncu. Bizde iş yapmayacak, ayrıca süper ligden o paraya alacağın adam yerine başka liglerden al daha iyi.

• Hak Adaletten bahseden Beşiktaşlılar Alanyaspor maçında Vida nın yaptığı hareketleri de savunacaklar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 7 Aralık 2018; 23:41:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Hak Adaletten bahseden Beşiktaşlılar Alanyaspor maçında Vida nın yaptığı hareketleri de savunacaklar mı ?

Hak ve adaletten bahsetmek başka bir şey, hak ve adalet sahibi olmak ile istemek başka şey. Günümüzde X,Y,Z hiç bir kişi ve grubun adalet mevzusunda hakkaniyetli olabileceğini zannetmiyorum.. Hiç bir nefis (ben de dahil) kendisinde kusur bulmuyor, kendisini haksız görmüyor ve her şeyi de kendi hakkı görüyor.. Artık hak güçlü olanda ve güç de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Bu hafta napıp edip kazanmamız lazım. Haftaya Serdar, Fernando ve Ndiaye de dönüyor. Yani neredeyse tam kadro olcaz o maçta. Tek eksiğimiz Belhanda kalıyor, Donk'u Ndiaye aratmaz, Emre zaten aranacak bir şey yapmadı henüz.

Şımarık Garry biraz iyi olsaydı yine bu puanda olmazdık.Trezeguet lafları da boş, o da açık alan oyuncusu ve bencil bir oyuncu. Bizde iş yapmayacak, ayrıca süper ligden o paraya alacağın adam yerine başka liglerden al daha iyi.
    Bize sadece alıp gidecek değil takım ile pas alışverişinde bulunabilecek kanat oyuncusu lazım
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Bende bundan bahsediyorum. Her konuda kendilerini haklı görüp karşısında olanların yanlış olduğunu düşünüyorlar.

Hiç öz eleştiri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 7 Aralık 2018; 23:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

ben stoper alacak olsam, kuzey ülkelerinden alırım.
  • Alan Carvalho meselesı nedir?
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Bazı kaynaklara göre bedelsiz anlaşmışız. Devre arası transfer döneminde geleceği söyleniyor.

Umarım doğrudur. Eren den kurtuluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 8 Aralık 2018; 0:4:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Bu VAR kime var kime yok ?

Hakemin Besiktas aleyhine penaltı vermesi için Besiktasli topcularin topu 2 eliyle alıp gitmesi lazım.

• bloodletting. kullanıcısına yanıt
    VAR sistemi gelse de boş. İlk önce kafaların değişmesi lazım. Art niyetli insanlar olduğu müddetçe hiç bir sistem işe yaramaz.

Adam pozisyonu görüyor VAR a gitme ihtiyacı bile duymuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 8 Aralık 2018; 0:8:35 >
  • 
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.