Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Venerable, Akasey, igunduz Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
75.163
Cevap
150
Favori
1.645.666
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      542 Mesaj
      04 Aralık 2018 10:28:29
      Gerçekten bazen şaşkınlık içinde kalıyorum.

Koskocaman bir yaz trasnfer dönemi vardı. Abdurrahim Albayrak ve Mustafa Cengiz ''inan edin inan edin'' diye diye geçirdi.
      UEFA Şampiyonlar Ligine giden bir takım düşünün muhteşem bir şampiyonluk yaşamışız. Para yok para yok diyerek adamlar Eren denen kazmaya bizi mahkum ettiler.

Taraftarlar ne kadar alışveriş kampanyası düzenlendiyse katıldı. Hangi antreman yaptıysanız katıldı.
      Yahu Allah aşkına Kasımpaşa denen Mbaye Diagne denen oyuncuyu bedelsiz getirdi ve yaptığı performansa bakar mısınız ?

Koskocaman Galatasaray'ın forveti yok ve UEFA Şampiyonlar Liginin en kolay grubundan çıkamadık. Bu kulübü kimler nasıl yönetiyor çözemiyorum.
      Dursun Özbek yönetiminden çok çok iyi bu yönetim ama Allah aşkına Avrupa arenasına iyi bir stoper, iyi bir forvetle çıkmazsak biz ne yapabiliriz ?

Galatasaray'ımı kimler yönetiyor ah ah.
      |
      |

PSN : ozdenizali
      God Of War 4 - The Last Of Us - Uncharted -Call Of Duty WW2 - Fifa 18 - Until Dawn - Horizon Zero Dawn - Battlefield 1 - Steep

• Kurmay Yarbay
      8077 Mesaj
      04 Aralık 2018 10:31:37
      Fenerbahce macinin tekrarlanmasi konusuluyor, penalti kullanilirken ceza sahasina oyuncular girmis. Kimse Galatasaray icin bir sey soylemiyor..

Ben gozden bir sey mi kaciriyorum arkadaslar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
    • Yarbay
      6359 Mesaj
      04 Aralık 2018 10:39:53
      quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Fenerbahce macinin tekrarlanmasi konusuluyor, penalti kullanilirken ceza sahasina oyuncular girmis. Kimse Galatasaray icin bir sey soylemiyor..

Ben gozden bir sey mi kaciriyorum arkadaslar?

Penaltı kalede Muslera olduğu için gol oldu, bunu kaçırıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      18349 Mesaj
      [16 Temmuz 2019 15:41:59 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      04 Aralık 2018 10:58:43

Doğrudur hocam, işte bu yüzden taraftarların başka takım konusuna yazmasının önüne geçilmeli ve modlar kendi taraftarının haddini aşan yorumlarına işlem yapmalı, böylece hem iş yükleri hem kısmen adaleti daha kolay sağlayabilir.

|
      |
      Fulton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      18349 Mesaj
      04 Aralık 2018 11:00:20

Bir arkadaş sizin maçta kural hatasının, bizim maçta hakem hatasının olduğunu söylemişti, bu sebepten beşik-Kasımpaşa maçı da tekrarlanmış zamanında

|
      |
      wNchstR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      7489 Mesaj
      04 Aralık 2018 11:06:10

Beşiktaş maçında gol olduğu için hakem tekrar yaptırmadı. Ancak oyuncular içeri girdiği için tekrar yaptirabilirdi. Hakem hatası.

Ancak Fenerbahçe maçında penaltıdan dönen topu gol atan oyuncu penaltı sırasında içeriye girdiği için fenerbahce lehine cift vuruş verdi sanırım. Oysa penaltı tekrar edilmeli idi. Bu nedenle kural hatası olduğu söyleniyor.

|
      |
      wNchstR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türkiye Türklerindir
      Baba bana subaru al

PSN : Jeopol
    • Yarbay
      6359 Mesaj
      04 Aralık 2018 11:30:11
      quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Bu ceza almadıysa bu forumda, kesin bir sıkıntı var demektir, spam bile yaptı, bu konudan çıkmadı. Yazık
      En az bir ay ceza almazsa forumun çivisi çıkmış demektir Belhanda düşmanı kardeşim.

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Not
      04 Aralık 2018 11:32:15
      Forvet almayan yönetim hocanın elini kolunu bağladı zaten üstüne 7 tane sakat cezalı oyuncuda olunca yapacak birşey yok. İkinci yarıda herşey çok iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 4 Aralık 2018; 11:32:33 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      962 Mesaj
      04 Aralık 2018 11:44:52
      Yaşar Kemal Uğurlu raporunda ''ceza sahası içerisinde sadece Kasımpaşa'lı oyuncuyu gördüm'' yazmış. Şaka falan mı bu?

Penaltı atışından sonra gidip VAR ekranından pozisyonu incelemedi mi bu hakem? İnceledi. Ee ekrandan baktığın halde Fenerbahçe'li futbolcuları nasıl göremedin? Eğer bunu göremeyeceksen neden VAR'a bakmaya gidiyorsun? Kör müsün diye sorarlar adama...

Ben hayatımda böyle saçmalık görmedim. Mantıklı bir açıklama yapabilecek olan var mı bu olaya?

• Teğmen
      226 Mesaj
      04 Aralık 2018 11:49:35

Fenerbahçe'yi nasıl kurtarırım diyemeyecegine göre, söylediği mantıklı
      Herhangi bir hak kaybına sebebiyet vermemek adına, maçın penaltı pozisyonundan itibaren başlaması lazım ( Eğer tekrar edilecekse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nil2014 -- 4 Aralık 2018; 11:53:12 >
      |
      |
      MaXiLoPeZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      962 Mesaj
      04 Aralık 2018 12:01:32

Adam resmen milletin aklıyla alay ediyor. Böyle bir şey olamaz. Hala inanamıyorum bunun bir şaka olduğunu düşünmek istiyorum.

Hakem bozuntusu penaltı kullanıldıktan sonra VAR'a gidip pozisyonu inceliyor ve diyor ki Fenerbahçe'li futbolcuları görmedim. Bunu görmediysen ne izledin birader sen orada? Düğün videolarını falan mı izlettiler?

Vallahi inanılır gibi değil. Şu olay Galatasaray'a yapılsa ortalık yıkılıyordu şimdi Namoğlu istifa diye. Fener olunca sümen altı ediliyor.

Federasyon sormayacak mı şimdi bu hakeme bunu nasıl göremezsin diye?
      |
      |
      nil2014 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3289 Mesaj
      04 Aralık 2018 12:30:49
      Bunlara "hatalı karar" demek artık abes kaçıyor. Kasıt olduğu o kadar belli ki.
      |
      |

• Yarbay
      18833 Mesaj
      04 Aralık 2018 14:08:56
      TFF korkuyor, siyaset korkuyor.

Emre-Donk-Ndiaye-Garry-Belhanda-Serdar-Sinan-FT dönünce bakalım bu sefer nasıl bir suikast yapacaklar?

Hoş Emre Akbaba'yı sakatlamak için talimat verip başarılı olanlar, aynısını diğerlerine yaparlar bu seferde.
      |
      |

Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
    • Yarbay
      6359 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:18:53

Fenerbahçe maçı Muslera’ya yazar maç kopmuş gidip durduk yere giden maçı veriyor. Belhanda tartışması yapmaktan bıktım ben zaten artık, o yüzden o topa girmiyorum. Ancak ama Muslera konusunda artık bu kadar savunulmasına dayanamıyorum, adamın her hatası başkalarına yükleniyor, suçlu kendisi hariç herkes oluyor.

Komik adam ya pmden bir iki şey konuştuk, onları burada ifşa edip bana ayar verdiğini savunuyor, 40 küsur yaşladındaki adamın yaptıklarına bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 4 Aralık 2018; 15:24:40 >
      |
      |
      Bahsedilenler: BekirTemel

• Yarbay
      18349 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:41:50

Takım olarak durum ortada, genel anlamda takım kötü, konya maçını da serdar a yazalım, bursa maçını belhanda-ozan ikilisine yazalım, zaten maç kalmayacak ortada, muslera bu yıl çok maç verdi, zaten bahsi geçen maç ve schalke maçı bizi iki önem verdiğimiz yerden kopardı, ancak aynı adam bir çok maç da aldı, farka gitmelerini önledi, üst düzey kurtarışalr yapıp yine kendini kabul ettirdi, belhanda için yaptıkalrını savunabileceğimiz çok veri yok elde ki zaten bu kadar eleştirirnin sebebi de bu olsa gerek, feguli gibi nispeten daha kabul edilebilir kariyeri yok, muslera gibi takımı sırtlayabilecek, maç içinde tutabilecek performansları yok bir de saha içi olayları var, herkes güç alıyor bu durumlardan, o yüzden adaletsiz bir karşıalştırma bu iki oyuncu, uamrım ilk yarı ortasında fegu-belhanda-maıcon üçlüsünden 2 si en kötü 1inden kurtuluruz ve yerlerine genç potansiyelli defans orta ve forvet alırız, bari gelecek sezon için umudumuz olsun.

|
      |
      maicole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2934 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:44:37

Var'a gidip bunu diyorsa kesinlikle hakemlik mesleğini bırakmalı... Gözlerde sorun var.

|
      |
      MaXiLoPeZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6359 Mesaj
      04 Aralık 2018 16:03:25

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Takım olarak durum ortada, genel anlamda takım kötü, konya maçını da serdar a yazalım, bursa maçını belhanda-ozan ikilisine yazalım, zaten maç kalmayacak ortada, muslera bu yıl çok maç verdi, zaten bahsi geçen maç ve schalke maçı bizi iki önem verdiğimiz yerden kopardı, ancak aynı adam bir çok maç da aldı, farka gitmelerini önledi, üst düzey kurtarışalr yapıp yine kendini kabul ettirdi, belhanda için yaptıkalrını savunabileceğimiz çok veri yok elde ki zaten bu kadar eleştirirnin sebebi de bu olsa gerek, feguli gibi nispeten daha kabul edilebilir kariyeri yok, muslera gibi takımı sırtlayabilecek, maç içinde tutabilecek performansları yok bir de saha içi olayları var, herkes güç alıyor bu durumlardan, o yüzden adaletsiz bir karşıalştırma bu iki oyuncu, uamrım ilk yarı ortasında fegu-belhanda-maıcon üçlüsünden 2 si en kötü 1inden kurtuluruz ve yerlerine genç potansiyelli defans orta ve forvet alırız, bari gelecek sezon için umudumuz olsun.
      Belhanda Trabzonspor maçında aldığı cezadan dönüşü sonrasında gayet iyiydi, o maçlardaki performansı size yetmiyorsa hiçbir zaman yetmez. Takımda sakatlanmadan önce Ozan, Linnes ile bir şeyler yapan üç oyuncudan biriydi. Onyekuru’ya bak, Rodrigues’e bak, Ndiaye’ye bak bunların performansı Belhanda yanında rezil ötesi, ama kimse bu adamları eleştirmeyip hep gelip burada Belhanda’ya vuruyordu, şu an birkaç maçtır Feghouli oynuyor, bu sefer Belhanda olmadığından millet Feghouli’ye vuruyor. Maaş hesabı yapacaksak bizde aldığı maaşı hak eden tek adam Linnes’tir, şu parayı alsa şu maaşe gelse laflarını geçelim.

Muslera konusunda mesela geçen seneki 3-0lık maçı hatırla, olmayacak golü yiyor, ki maç ortada sonra maç 5-6 0 olmadı diye Muslera övülüyor. Bizim taraftar Muslera’yı övmek için bahane ararken Belhanda’yı gömmek için bahane arıyor. Muslera denen adam senin şu an takımda Feghouli’yi çıkar en çok maaş alan oyuncu. Bir takımda kaleci en yüksek maaş alan oyuncu olabilir mi, biz kimiz ki bir kaleciye böyle bir maaş veriyoruz, maaşını hak etse eyvallah, onu da hiç hak etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 4 Aralık 2018; 16:5:30 >
      |
      |
      Bahsedilenler: BekirTemel

• Onbaşı
      21 Mesaj
      04 Aralık 2018 16:16:00
      Beşiktaş maçının en kötüleri sırası ile Onyekuru, Eren, Fernando ve Feghouli. İlk ikisini anlatmaya gerek yok zaten ama Fernando ve Feghouli tam bir hayal kırıklığıydı. Feghouli bütün tercihlerini yanlış kullandı, pas atması gereken yerde şut çekti vesaire. Fernando ise inanılmaz kötüydü, oyunda bir 20 dakika falan ben burdayım dedi,zaten o maçta olduğunda biz de maçtaydık yani ilk yarının son on dakikası ve ikinci yarının başı. Onun dışında oyunda yoktu. Selçuk ise gayet soğukkanlı ve resmen ben takımın abisiyim modundaydı. Çıkarılması tam bir saçmalık. Bu kadar kötü 4 adam varken takımın Ozan' la birlikte en iyisiyken hangi kafayla çıkarıldı? Zaten o çıktıktan sonra doğru düzgün atak geliştiremedik. Mariano da yine iyi kötü birşeyler deniyordu ama oyundan çıkarıldı. Sağ tarafa hiç dokunulmadan sola Linnes alınmalıydı. Şu Ömer' in sol ayağından geliyor başımıza ne geliyorsa, yine gittiler sırf sol ayaklı diye onu aldılar sola. Halbuki solda Nagatomo önde linnes; sağda Mariano önde Feghouli olmalıydı ve bu dediğim ikinci yarının başında yapılmalıydı.

Hocadan artık Yunus ve Celil için beklentim yok. İkisi eğer Trabzon' da olsalardı şu an seneye onları alalım diye konuşuyorduk.

|
      |

• Çavuş
      66 Mesaj
      04 Aralık 2018 16:24:01
      Walla hala Belhanda ya laf atılması şaka gibi. Adam yokken takım rakip sahaya bile gidemez hale geliyor yahu. Ayrıca bu sezon iyi oynayan kim var da Belhanda kötü denebiliyor. Bence en büyük sorun Fernando nun zamanındaki Melonun yarısı bile etmemesi. O ilk sezonki Melo ile Belhanda beraber olsaydı şu an takımın performansı acaip değişitdi. Tabii Eren oynamaya devam etse gene bir şey olmazdı o ayrı konu.

• Yarbay
      18349 Mesaj
      04 Aralık 2018 16:39:15

Musleradan öncesi o kadar karanlık ki, onu kaybetmemek için o maaşı veriyor takım, zapata leo franco Aykut

|
      |
      maicole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
web tasarım
Paykasa
SEO
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.