Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (1989. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19871988198919901991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K E N

Galibiyetiniz hayırlı olsun, bizim defans hattına baktığımızda en az 2 golünüz var rahat.
    Totem yapıyorsun sanırım ama Galatasaray , bugün Beşiktasşı yensin
    2 haftalığına kendime uzaklaştırma cezası veririm(ss alın)

hiçbir maçı iddalı konuşmam ama bu maç için evet.
    sebeblerim;

1- takım yarısı eksik cezalı sakat, diğer yarısı formsuz, tepedeki 6 takım arasında en kötü kadro bizde. Bu kadro ve hakemlere rağmen hala lig yarışı içerisindeysek bunu Terim'e borçluyuz kimse laga luga yapmasın(-ki ben hocanın sezon sonu gideceğini düşünüyorum)

2-forvetsiz.. evet gerçek anlamda forvetsiz. Takım gol atmayı bırak 1 metreden topu auta vuracak kadar becereksiz, langur lungur takım savunması sayesinde her takımdan gol yiyebilecek kadar becerekli

Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye kupası gibi bir gruptan "es kaza" attığımız 3 gol haricinde golümüz dahi yok(onunda birisi penaltı) dahası bize kadar 0 çeken lokomatif sayemizde Avrupa Ligi için umut dolu.

3 Yukarıda övdük, birazda hocamızı eleştirelim, takım bariz kondisyon fakiri. Avrupa maçına "gitti" gözüyle bakarken , "Ulan kapatmıyayım bu Beşiktaş , sağlam kompak ve basan takım, dönderir 2. yarı bu maçı "dedim ve dönderdi de şükürler olsun.
    Bizim takım ise tam tersi kırılgan kürdan.

hani teşbihte hata olmaz .Lise yıllarımızda sorunlu kız tripleri vardır ya, duygusal olarak kırılgan, aha aynı kadromuz böyle kırılgan, duygusal olarak kırılgan, fiziksel olarak kırılgan.

4-Orta saha, yemin ederim dehleyerek kovdugumzu barış özbeği mumla aratıyor. , topu ileriye iki pas yap GS ceza alanındasın
    İnomato- Mustafa sarplı kadro, şuanki bizim ortasahanın içinden geçip gider.

Ndiye falan diyorlar ne yapsın adam tek başına?

Bu sene 4. olmayı kabul ediyor musunuz? diye sorsalar gözümden yıldızlar saçarak kabul ederim, 2. kez tekrarlatmam bile, O denli rezil rüsva haldeyiz. Hiç bana "devre arası" falan demeyin ,kimi bulup alacaksın, hadi buldun para yok. Olanı mugdat'lara ömer bayram'lara saçtık.
    Galatasaray'ın başında bu çapsız yönetim olduğu sürece daha çok nal toplarız,

daha sabaha kadar yazarım ama , içim kararıyor yazdıkça yeminle.Şiştim ÖF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 2 Aralık 2018; 18:34:17 >

• niye ss alalım be ya, erkek adamsan yaparsın zaten. öteki ihtimali düşünmek bile istemiyorum zaten :)
  • Yok totem yapmak için falan yazmadım, defans hattımız saatli bomba gibi. 4 dakikada 2 gol yiyecek potansiyele sahipler, zaten gol yemediğimiz maç yok. Öyle Ankaragücü maçında olduğu gibi kolay goller bulamayız kaleciniz ve defans hattınız daha iyi çünkü. Altı üstü bir maç içinizi şişirecek kadar canınızı sıkmayın, ben öyle yapıyorum çünkü. Dert etmeye değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CihanyuS

niye ss alalım be ya, erkek adamsan yaparsın zaten. öteki ihtimali düşünmek bile istemiyorum zaten :)
    Al hocam al helali hoş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CihanyuS

niye ss alalım be ya, erkek adamsan yaparsın zaten. öteki ihtimali düşünmek bile istemiyorum zaten :)
    Al hocam al helali hoş olsun.

Bu takım bu maçı ancak büyük bir futbol mucizesi olursa alır (İlk dakikadan rakibin 10 kişi kalıp, penaltı almak gibi)

Edit:Site cortladı mesaj 2 parça oldu. Mod'lar üstekini uçursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 2 Aralık 2018; 18:49:30 >
  • Bi kadroya bakıyorum bi oynadımız futbola bakıyorum beşiktaşı evinde yeneceğiz diyenlere bi gülme geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yılların en kötü kadrosu olabilir
  • Ahmet kim nolur altyapı vs diyin ahmet çalık olmasın o
  • Linnes neden yok ya adam son maçlarda en iyi oynayan kişiydi. Ahmet yerine altyapıdan biri neden ilk 11 başlamaz anlamadım.

• Kadroya bak 3 tane yarım yamalak stoperle 3 5 2 oynucaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Totem yapıyorsun sanırım ama Galatasaray , bugün Beşiktasşı yensin
    2 haftalığına kendime uzaklaştırma cezası veririm(ss alın)

hiçbir maçı iddalı konuşmam ama bu maç için evet.
    sebeblerim;

1- takım yarısı eksik cezalı sakat, diğer yarısı formsuz, tepedeki 6 takım arasında en kötü kadro bizde. Bu kadro ve hakemlere rağmen hala lig yarışı içerisindeysek bunu Terim'e borçluyuz kimse laga luga yapmasın(-ki ben hocanın sezon sonu gideceğini düşünüyorum)

2-forvetsiz.. evet gerçek anlamda forvetsiz. Takım gol atmayı bırak 1 metreden topu auta vuracak kadar becereksiz, langur lungur takım savunması sayesinde her takımdan gol yiyebilecek kadar becerekli

Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye kupası gibi bir gruptan "es kaza" attığımız 3 gol haricinde golümüz dahi yok(onunda birisi penaltı) dahası bize kadar 0 çeken lokomatif sayemizde Avrupa Ligi için umut dolu.

3 Yukarıda övdük, birazda hocamızı eleştirelim, takım bariz kondisyon fakiri. Avrupa maçına "gitti" gözüyle bakarken , "Ulan kapatmıyayım bu Beşiktaş , sağlam kompak ve basan takım, dönderir 2. yarı bu maçı "dedim ve dönderdi de şükürler olsun.
    Bizim takım ise tam tersi kırılgan kürdan.

hani teşbihte hata olmaz .Lise yıllarımızda sorunlu kız tripleri vardır ya, duygusal olarak kırılgan, aha aynı kadromuz böyle kırılgan, duygusal olarak kırılgan, fiziksel olarak kırılgan.

4-Orta saha, yemin ederim dehleyerek kovdugumzu barış özbeği mumla aratıyor. , topu ileriye iki pas yap GS ceza alanındasın
    İnomato- Mustafa sarplı kadro, şuanki bizim ortasahanın içinden geçip gider.

Ndiye falan diyorlar ne yapsın adam tek başına?

Bu sene 4. olmayı kabul ediyor musunuz? diye sorsalar gözümden yıldızlar saçarak kabul ederim, 2. kez tekrarlatmam bile, O denli rezil rüsva haldeyiz. Hiç bana "devre arası" falan demeyin ,kimi bulup alacaksın, hadi buldun para yok. Olanı mugdat'lara ömer bayram'lara saçtık.
    Galatasaray'ın başında bu çapsız yönetim olduğu sürece daha çok nal toplarız,

daha sabaha kadar yazarım ama , içim kararıyor yazdıkça yeminle.Şiştim ÖF

Alıntıları Göster
    ne galibiyeti yaa beraberlik yani 1 puan alalım kendimi 1 hafta uzaklaştırırım totem diyeceksiniz totem falan değil eksik meksik derken o kadar berbatız bence

valla ben beşiktaşlıların yerinde olsam bizden sonraki üç maçtan daha çok korkarım bizim maç tırıs yoksa bizi farklı yenip rehavete kapılırlarsa onlar için daha tehlikeli

• ulan susayım susayım diyorum ama fatih terim resmen karşı takımlara çalışıyor senenin başından beri. Ahmeti hangi kafayla oynatır bir adam hem de derbide. En iyi oyuncumuz olan linnes nasıl yedekte kalabilir. Eren derdiyok yerine muğdatı bir kere 11 çıkartmıyorsun 85 de alıyorsun oyuna adam ne yapabilir ki?
    Feghouliyi zaten zorunda olmasa oynatmayacak en iyi kanat oyuncumuzu. Takıntılı adam ya belli oyunculara takıyor inat ediyor onlar dışında kimseyi oynatmıyor
  • Sırf 3-5-2 olsun diye Ahmetle çıkıyoruz. Adam futbol oynamayı unutmuş. Bu akşam yenilirsek onun yapacağı hatalarla yeniliriz. Sağ kanadı Mariano-Linnes yapıp 4-2-3-1 çıksak daha mantıklı olurdu.

Yalnız bjknin kadro da baya kötü. Resmen kör dövüşü olacak. Beraberlik kokuyor.

• Geçmiş olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Garry sonunda kesik mi yedi yoksa sakatlık mı var? İnşallah kesik yemiştir de şu gevşek hareketlerinden kurtulur toparlar.

Cezalıydı o tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DokuzKuyrukluTilki -- 2 Aralık 2018; 19:5:26 >
  • Ahmet i oynatıp Linnes i kesen adam hakkında kazansak da kaybetsek de artık yorum yapmam. Pes walla

• GS bu maçta nasıl gol atmayı planlıyor acaba ? otobüsü çekip 90 dk bekleyerek gol yememek mucizeye bağlı
  • Ahmet ve 3lü savunma resmen intihar

• Kadroyu gördükten sonra maçı net izlememeye karar bersim. Beşiktaş çok rahat yener bizi. Umalım da fark olmasın .

• 
Sayfa: önceki 19871988198919901991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.