Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

16 Kayıtlı Üye, 8 Misafir Kullanıcı, 10 Mobil Kullanıcı  ( 8 Mobil Cihaz  )
74.996
Cevap
150
Favori
1.638.303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      1341 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:32:49

Kaç kere yaptı gene yapacak zora gelemez bu adam iş çıkmaza girince hep kaçtı gene kaçacak
      |
      |
      Faıthful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

El Cartel De Konu Dışı
    • Yüzbaşı
      489 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Raul R

28 Kasım 2018 23:34:34
      Ya arkadaş birçok boşta bedelsiz oyuncu varken neden almazsın da bu kalas Eren e muhtaç ediyorsun takımı ?

|
      |

• Teğmen
      194 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:34:34
      quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

oyun kötü evet ben süper lig şampiyonu olmuş bir takımın böyle bir gruptan rahat çıkmasını bekliyorum(gerçekler farklı).

sizin oyuncuların satılamamasının en büyük sebebi bana göre bir önceki yönetimin verdiği akıl almaz maaşlar. kimse o maaşları bırakıp bir yere gitmez ki.

Alıntıları Göster
      Yüksek maaşlı oyuncuları satmak sıkıntı bu kabul ama, manajerlere para verirsen onlar bir yolunu bulup o oyunculara takım bulurlar.. transfer işinde manajer para alınca soygun gibi gören zihniyet yüzünden yarım sezonda belhanda, feghouli ve maicon a 6 milyon maaş verdik ve neredeyse sıfır faydalandık.. o 6 milyonun 2-3 milyonunu menajerlere verseydik 3 ü de başka küluplerdeydi artı gelecek bonservis parası ve yerlerine aldığın oyuncuların takımı katkıları vs de hesaba katılmalı.. takıma faydası olmayan oyuncuyu bir yolunu bulup satacaksın hele hele yüksek maliyetleri olanları
      |
      |

• Yüzbaşı
      635 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:36:23
      eren herzmaan kötü zaten onu söylemeyerek rodrigezde aşırı şımardı seri şutlanmalı sene sonu
      |
      |

Benim yerim çok uzakta , dualarla yaşıyorum.
    • Yüzbaşı
      581 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:37:07

Ya kardeşim kime anlatıyorsun işte. Fatih Terim'in müridi olmuş hepsi. Hep bir bahaneleri var. Fatih Terim hep suçsuz. Bu sene görüp görebileceğimiz en kötü Fener'i yenemedik yahu daha ne. Takımı hiç çalıştırmamışlar sezon öncesi. 60. dakikadan sonra pili bitiyor takımın.

Kimse kusura bakmasın da bu kadro bu kadar berbat oynayacak bir kadro değil. Sakatlık, ceza falan demesin kimse tam kadro olduğumu Akhisar Trabzon maçları da ortada.

Ulan hadi Şampiyonlar Ligi'nde alamıyorsun maçları. Ligde Konyaspor, Malatyaspor bile eziyor artık seni. Ama Fatih Terim'den başka herkes suçlu. Dalga mı geçiyorsunuz?
      |
      |
      Adolf_Hitler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      194 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:37:09
      quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Fatih Terim'in oyun mantığı Pres ile kapılan topları hızlı ataklar ile gol pozisyonlarına girmek,Peki Pres yapacak,oyuncu var mı Gs'de ? Fernando pres yapıyor,2 dakika sonra değişiklik istiyor,Elmander tarzı forvetin yok pres yapacak,Eren pres yapıyor 2 dakika sonra değişiklik istiyor.
      Yani Fatih Terim'in futbol sistemine uygun futbolcular şuanda Gs'de yok,Hepsi pası vereyim de ne olursa olsun mantığıyla oynuyor.
      Fernando birde İngiltere ligi görmüş adam,genelde % 90 ihtimalle ingiltere liginden en vasat alınan oyuncu bile kondisyon olarak harika durumda olur iken fernando,maçın 90 dakikasını tamamlayamıyor,Gerçekten fernandoyu alanları tebrik etmek lazım İngiltere liginden böyle oyuncu buldukları için,fernandonun futbolunu kötülemiyorum ama kondisyon olarak ingiltereden gelmiş bir oyuncu nasıl böyle olur insan şaşırıyor.
      Zamanında Elmander alındı İngiltere liginden adam her maç 15 km koşuyor,pres yapıyordu.
      Geçen sen yapılan transferlerin tamamı sıkıntı ve aşırı maliyetli.. sezon başında yazdım yabancıların tamamı satılmalı hatta fernando ve mariano da dahil diye.. burada az sövmediler.
      |
      |

• Yarbay
      3478 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:37:23
      terim kaçarsa akbilspor "şampi.."
      |
      |

• Teğmen
      194 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:40:20
      Terim ne zaman kaçmış?
      |
      |

• Yüzbaşı
      791 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:44:09
      quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

eşşek yüküyle kanat oyuncumuz var ama toplasan bir tane yok.. Burağ beyden ötesini alacak vizyon yok. ne olacak bilmiyorum

Alıntıları Göster
      Hocam valla kendileri bilir eğer taraftarın istediği şeyleri yapmazlarsa , nasıl bu dip dalgası onları bu koltuğa oturttuysa , ordan almasınıda bilir. Ozan Korkut bekliyor şu anda valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      961 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:46:33
      quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Teknik, taktik zaten yok. Fizik güçte olmayınca takım gazda yemiyor.

Saha içi çözümler tükendi. Saha dışına saldırıp, hedef şaşırtma zamanı.
      Akilli taraftari severim her zaman

ft uyaniklik yapip bombayi kurdu yonetimde patladi. Acik acik baskanlik istiyor fatih terim

|
      |

2Sİ1 ON ALTI ÇEKİRDEKLİ TREADRIPPER 1920X İŞLEMCİLİ ASUS ROG ZENITH EXTREME X399 ANAKART ÜZZERİNE KURULU ASUS VEGA56 EKRAN KARTLI BU SİSTEMDE İŞLENDİ. AMD VE ASUSA PROGRAMA KATKILARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
    • Yüzbaşı
      870 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:47:46
      Şaka maka haftalardır belki de aylardır biz ne oynuyoruz ya? Vay efendim cezalılar var,sakatlık var forvetimiz Eren......

• Binbaşı
      1055 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:54:51
      quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Şaka maka haftalardır belki de aylardır biz ne oynuyoruz ya? Vay efendim cezalılar var,sakatlık var forvetimiz Eren......
      Takım kimyası ve fizik kalite olarak geçen sezonun yarısında bile değiliz.

Cezalar ve sakatlar takımı bozuyor ayrıca yapısal sıkıntılarda var (gomis'in gidiş ve yerinin doldurulmayışı)

Tam kadro olsak daha iyiye gidermiydik bilmiyorum ama bugünden daha iyi olacağımız kesin.

İstikrar şart bu kadar eksikle stabil bir oyun imkansız.

Daha çok görürüz bu sezon...
      |
      |

"GALATASARAY Üniversite oldu ama hala liseliler yönetiyor..."
    • Yarbay
      4894 Mesaj
      29 Kasım 2018 00:00:10
      Hic duygusal davranmanin anlami yok. Sampiyonlar ligini haketmiyoruz. Psg macini izliyorum smdi sahada top oynaniyor. Futboldan keyif almak isteyen acsin izlesin &#128521;

|
      |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
      • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
      || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
      Ford Fiesta Titanium X 2013
    • Teğmen
      189 Mesaj
      29 Kasım 2018 00:01:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Faıthful

tudor hocam şu gruptan ne yapar eder çıkardı ah hocam terim yüzünden yediler seni
      Tudor şu an boşta Şenol un yerine siz alın elinizden tutan mı var. Şenol a bi tekme gelsin tudor valla bize uyar. Sol bekte hazır latovlevici. Hem Bak bu hafta güzel bir golde attı

|
      |

• Yarbay
      5592 Mesaj
      29 Kasım 2018 00:02:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

gs yine kaybetmiş ya :(
      bu nedir ya ?
      acilen toparlanmalı takım

@BekirTemel @Rai-gy @Illusions
      yapma yaaaa ciddi misin kardeş :S

• Binbaşı
      1714 Mesaj
      29 Kasım 2018 00:11:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

gs yine kaybetmiş ya :(
      bu nedir ya ?
      acilen toparlanmalı takım

@BekirTemel @Rai-gy @Illusions
      hocam dalga geçme adamlar sağda solda yenilip sonra gelip vodafone park da elimize verebilir
      bjk ½40
      beraberlik %40
      gs %20
      ihtimal veriyorum derbi için.

• Binbaşı
      1335 Mesaj
      29 Kasım 2018 00:11:25

bizim geçen sene gösterdiğimiz tarihi başarının ardından,
      bu sene sizden daha iyisini beklemiştik hatta sizin / lerin tabiri ile avrupa ligi tadında gruptan çıkmak hatta liderlik bekliyorduk,

neyse son maça bakacağız artık,

.
      |
      |
      Rai-gy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      489 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Raul R

29 Kasım 2018 00:11:57
      Bu başkan varken hoca da kaçar gider yakında. Ben böyle bir başkan görmedim. Dursun da dahil.

Yaktı takımı resmen. Al Eren i de defol git.

|
      |

• Teğmen
      151 Mesaj
      29 Kasım 2018 00:13:33
      yok mu ya cluj braga harmanız

|
      |

• Binbaşı
      1335 Mesaj
      29 Kasım 2018 00:14:43
      quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

hocam dalga geçme adamlar sağda solda yenilip sonra gelip vodafone park da elimize verebilir
      bjk ½40
      beraberlik %40
      gs %20
      ihtimal veriyorum derbi için.

Alıntıları Göster

rica ederim !
      ne dalgası kardeş ?
      kendi konumuzda şg hakkında doğruları yazdık diye 2005 d.lular tarafından troll ilan edildik bu konuda takılıyorum artık

ayrıca bizi içerde yenebilirler, sivas'dan antalya'dan ne eksikleri var ?
      en nihayetinde gs bu
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.