Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: i.y4114 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı
38.422
Cevap
116
Favori
394.915
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      2418 Mesaj
      [19 Kasım 2018 20:59:01 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      08 Kasım 2018 23:18:40

Yahu sizin baslattiginiz ve provoke ettiginiz kavgadan toplam bize 29 mac ceza verilmis. FB küme düsme potasinda diye GS de bitirildi iste. Kina yakin. Belhanda alsa ne olacak almasa ne olacak? 5 mac da ona verselermis elleri degmisken. Bir de gitmisler Soldado'ya 6 mac ceza vermisler. Güya dengeleyecekler kendi caplarinda. Bak onlara da verdik diyecekler. Saka gibi.
      |
      |
      kamilkamilov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Smile... Tomorrow will be worse.
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:26:43
      Herkese üçer beşer ceza. Belhanda'nın ceza almadığı olaylarda Donk nasıl ceza alır. Raporu bile düzgün tutamayan sözde hakem işte. Şimdi olayları buralara getiren Fırat'a ceza neden yok?? Soldado- Belhanda ikilisi son beş dakika gözünün önünde didişti durdu. Görmemesi için kör olması lazım ama müdahale bile etmedi. Ne kendi nede ekibi. Şimdi bunlar mükemmel maç yönetti öylemi hadi tacı, penaltıyı falan geçtik.
      |
      |

• Yüzbaşı
      640 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:33:20
      Galatasaray'lılar taahüt falan dinlemeden ( kullandığın ay kadar indirim ödersin olmazsa tüketici hakem heyetine gidilir) beinsportu kapatmazsa Galatasaray'lıyım demesin!
      |
      |

• Yüzbaşı
      455 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:33:23
      quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Iyice sıvamışsın. Adam kulüplere siyaset bulaşmasın diyor bu yandaslik mı oluyor ? Yoksa sizinkiler gibi sürekli ankaraya mı çıksın?

Sizin başkan 2014 seçimlerinde kendisi söyledi. Taraftarımızın çoğunluğu ak partili diye. Haklı adam. Hukumet en az Beşiktaş tan oy alır. Türkiye de ki insan profili akp li ve gs li ağırlıktadır

Geçen sene Quaresma 5 maç ceza alırken bu sene Belhanda sevk bile edilmedi

Alıntıları Göster
      Ya sen bu bayat ve geçerliliği olmayan cümleleri alt alta yazınca cevap verdiğini mi düşünüyorsun gerçekten?

Bizim başkan muhalifti, sonra değişti diyorsun. Henüz muhalif olduğunu iddia ettiğin dönemdeki demeçlerini koyuyorum, ''adam kulüplere siyasete bulaşmasın diyor bu yandaşlık mı oluyor?'' diyorsun.

Ya algılama konusunda sıkıntın var, ya da şu an saçma konuştuğunu idrak ettiğin için lafları çevirip kendi çapında bir şeyler deniyorsun, hangisi?

Bizim başkan Gezi Parkı döneminde muhalifti diyorsan, benim önüme başkanının muhalif bir demecini ya da eylemini getirip koyacaksın, ben de yanıldığımı söyleyip eyvallah diyeceğim. Ne Beşiktaş'ın ne de Fikret Orman'ın böyle bir eylemi olmuştur yakın tarihte.

Dolayısıyla durum şu: senin de aralarında bulunduğun bir grup Beşiktaş taraftarı ''biz muhalifiz'' diye kendi kendine eğleniyor, kulübün ise sizin eğlencenizle alakası yok.

Ayrıca hala aynı hatayı yapıyorsun, hükümet en az oyu şundan alır bundan alır gibi saçma sapan şeyler söylüyorsun. Tekrar ediyorum, bir kulübün ne kadar fazla taraftarı varsa, oy verdikleri partiler de Türkiye'deki genel dağılıma göre değişir. Ünal Aysal'ın söylemek istediği şey de buydu, rakamı yanlış söyledi, sonra da özür dileyip düzeltti.

Genel olarak istatistik ve matematiği sadece idda kuponu yaparken kullanan bireyler olduğunuz için, normal karşılıyorum bu saçmalamanı.

• Binbaşı
      1573 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:35:17
      Belhanda'nin varlığı Galatasaray'a zarar verdiği için ceza vermemislerdir.Boşa yaygara yapmaya gerek yok.Keşke ceza verselerdi de rahat etseydik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4660 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:45:05
      Tahkim sonuçları ne zaman açıklanır yarın mı yoksa haftaiçi mi haftaiçiyse hangi gün?

|
      |

• Yarbay
      2418 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:56:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

olayın içinde belhanda varken nasıl bizim başlattığımız bir olay olabilir ben onu anlamıyorum? jailson durduk yere mi tokat attı diyorsun şimdi sen kim bilir ne dedi orada belhanda da jailson o tokatı attı Soldadonun 6 maç ceza almış olması dediğin gibi saçmalık orada ya ikisi de ceza alacaktı ya hiç biri almayacaktı

sen sinirlerine hakim olamıyorsan bu cezalara katlanırsın ki az bile vermişler hasan şaşın yaptığı en basiti ne adamlığa sığar ne başka bir şeye olayları ayırmaya çalışan adama gidip arkadan saldırıyor 2 - 0 dan maç vermenin sonucları bunlar hep.

Alıntıları Göster
      Belhanda "ne dedi" de Jailson tokat atti? Uydur uydur yaz. Tabii ki durduk yere yumruk atti. Ve kavga o yumruktan sonra basladi. Net bicimde olayi baslatan da provoke eden de Fenerbahce. Sinirlerine hakim olamayabilirsin. Futbolcular da insan sonucta. Bu yüzden bütün ceza kanunlarinda "tahrik" diye bir terim var. Sokakta biri senin annene/kardesine yumruk atip kacmaya kalksa tabii ki sinirlenip pesinden kovalarsin. Mahkemeye cikinca da sana degil o yumrugu atan adama ceza kesilir. Ama Türkiye'de hukuk diye bir kavram kalmadigi icin bunlar hep normal.

Merak etme ilk defa FB'ye puan kaybetmedik. Bunlar sadece düsmekte olan FB'nin GS'yi de yaninda götürme cabalari. Fatih Terim varken lig tek tarafli oluyor. Ve bu GS'liler disinda kimsenin hosuna gitmiyor. Siyasiler dahil, Digitürk dahil. Zaten bir operasyon cekilecekti, FB maci bahane oldu.

Soldado'nun 6 mac alip Belhanda'nin ceza almamasi tabii ki sacmalik. Aynen olayin asil sorumlusu Jailson'un sadece 8 mac alip, ona tepki gösteren Ndiaye-Donk-Rodriguez'in 15 mac almasi gibi. Akillari sira Soldado'ya ceza verip kendi caplarinda dengeleyecekler. Ulan durduk yere takimin teknik direktörü ve 3 as oyuncusunu yedin. Sampiyonluk sansini bitirdin. Soldado'ya 100 mac ceza versen ne olacak? Yemezler.

• Yarbay
      6641 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:56:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Ya sen bu bayat ve geçerliliği olmayan cümleleri alt alta yazınca cevap verdiğini mi düşünüyorsun gerçekten?

Bizim başkan muhalifti, sonra değişti diyorsun. Henüz muhalif olduğunu iddia ettiğin dönemdeki demeçlerini koyuyorum, ''adam kulüplere siyasete bulaşmasın diyor bu yandaşlık mı oluyor?'' diyorsun.

Ya algılama konusunda sıkıntın var, ya da şu an saçma konuştuğunu idrak ettiğin için lafları çevirip kendi çapında bir şeyler deniyorsun, hangisi?

Bizim başkan Gezi Parkı döneminde muhalifti diyorsan, benim önüme başkanının muhalif bir demecini ya da eylemini getirip koyacaksın, ben de yanıldığımı söyleyip eyvallah diyeceğim. Ne Beşiktaş'ın ne de Fikret Orman'ın böyle bir eylemi olmuştur yakın tarihte.

Dolayısıyla durum şu: senin de aralarında bulunduğun bir grup Beşiktaş taraftarı ''biz muhalifiz'' diye kendi kendine eğleniyor, kulübün ise sizin eğlencenizle alakası yok.

Ayrıca hala aynı hatayı yapıyorsun, hükümet en az oyu şundan alır bundan alır gibi saçma sapan şeyler söylüyorsun. Tekrar ediyorum, bir kulübün ne kadar fazla taraftarı varsa, oy verdikleri partiler de Türkiye'deki genel dağılıma göre değişir. Ünal Aysal'ın söylemek istediği şey de buydu, rakamı yanlış söyledi, sonra da özür dileyip düzeltti.

Genel olarak istatistik ve matematiği sadece idda kuponu yaparken kullanan bireyler olduğunuz için, normal karşılıyorum bu saçmalamanı.

Alıntıları Göster
      Yönetim bazında demiyorum taraftar bazında diyorum ben. Gezi döneminde muhalif falan demedim. Bu işlere bulaşmazdı anlatmak istediğim bu

Aslolan Hayattır Yaşamak Gibi
      Beşiktaş Hayatın Kendisi İdi
      Alayına İsyan Diyenlerin Sesi
      Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi

• Binbaşı
      1267 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:59:09

Jailsonun durduk yere tokat attığına ben inanmıyorum hele hele olayların içinde belhanda gibi sabıkalı bir adam varsa buna sen inanıyorsan bir şey diyemem.
      |
      |
      neverlate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"TÜRKİYE'DE TEK CUMHURİYET ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CUMHURİYETTİR; DEĞİŞMEZ VE DEĞİŞTİRİLEMEZ.
      FENERBAHÇE CUMHURİYETİ BİR SEVGİ CUMHURİYETİDİR, BİR ASIRDIR DEVAM EDİYOR;O DA TEKTİR, BAŞKA YOKTUR."
    • Teğmen
      233 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:05:08
      quote:

Yönetim bazında demiyorum taraftar bazında diyorum ben. Gezi döneminde muhalif falan demedim. Bu işlere bulaşmazdı anlatmak istediğim bu

Alıntıları Göster
      Taraftar bazında bakınca nasıl GS en çok destek veren oluyor? 3 büyüklerin üçü de ulusal takımlar. Demokratı da var milliyetçisi de var liberali de var muhafazakarı da var. Milyonlarca insan var her türlüsü var.

Yönetimsel bazda şu an düzene biat etmeyen hiçbiri yok zaten.

• Yarbay
      2418 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:10:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Jailsonun durduk yere tokat attığına ben inanmıyorum hele hele olayların içinde belhanda gibi sabıkalı bir adam varsa buna sen inanıyorsan bir şey diyemem.

Ben de inanmiyorumk kardes. Jailson yapmaz öyle sey. Yillardir tanidigimiz cok karakterli, saygili, kültürlü, Brezilya terbiyesi almis bir futbolcu. Bos zamanlarinda Afrika'li cocuklara yardim edip, huzurevi ziyaret ediyormus. Escinsel haklarini savunup vejeteryan oldugu da söyleniyor. Dünya barisi icin atti o tokadi.

• Binbaşı
      1267 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:12:27

o hareketi Ozana yapsa sana hak verirdim ama işte Belhandaya yapınca insan şüpheye düşüyor tanımadığın adamı bile savunuyorsun
      |
      |
      neverlate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"TÜRKİYE'DE TEK CUMHURİYET ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CUMHURİYETTİR; DEĞİŞMEZ VE DEĞİŞTİRİLEMEZ.
      FENERBAHÇE CUMHURİYETİ BİR SEVGİ CUMHURİYETİDİR, BİR ASIRDIR DEVAM EDİYOR;O DA TEKTİR, BAŞKA YOKTUR."
    • Yarbay
      6641 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:16:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2018

Taraftar bazında bakınca nasıl GS en çok destek veren oluyor? 3 büyüklerin üçü de ulusal takımlar. Demokratı da var milliyetçisi de var liberali de var muhafazakarı da var. Milyonlarca insan var her türlüsü var.

Yönetimsel bazda şu an düzene biat etmeyen hiçbiri yok zaten.

Alıntıları Göster
      Şu an öyle tabi. En çok derken her takımda her kesimden insan var akp li olarak gs de diğerlerine göre biraz daha fazla var

• Teğmen
      233 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:18:29
      quote:

Şu an öyle tabi. En çok derken her takımda her kesimden insan var akp li olarak gs de diğerlerine göre biraz daha fazla var

Alıntıları Göster
      Neye dayanarak işte onu merak ediyorum ben de. Burada oran önemli. Rakamlar tamamen atmasyon, mesela toplam Bjkliler'in %20'si Akpli iken Fbliler'in %25'i iken Gs'nin %40 falan mı? Sayı olarak Gs taraftarı fazla, önemli olan taraftar sayısına oranı. Oransal olarak 3 büyükler birbirine çok yakın bu konuda. Takımları siyasete bulaştırmak manasız yani.

• Yarbay
      2703 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:32:07
      quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Ozan'a yapsa 20 mac verilirdi. Belhanda'ya yaptigi icin 8 macla kurtardi. Hasan Sas'a ise kalasnikofla saldirmak serbest. Bu kurallarin hepsi Turkish Footbal Terror Rules adli kitapcikta yaziyor. Sevgi pitircigi Jailson sadece kurali uygulamis :(
      Fatih hoca'ya verilen cezalar tamamen hocaya olan nefretin sonuçlarıdır. Fatih hoca eğer saha içerisinde hakeme ana bacı sövmedi ise bu verilen cezaların tek açıklaması budur.
      |
      |

• Yarbay
      3290 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:32:46
      Vay arkadaş su
      Belhanda lanetinden kurtulamadik
      Herif simsar resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      6641 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:35:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2018

Neye dayanarak işte onu merak ediyorum ben de. Burada oran önemli. Rakamlar tamamen atmasyon, mesela toplam Bjkliler'in %20'si Akpli iken Fbliler'in %25'i iken Gs'nin %40 falan mı? Sayı olarak Gs taraftarı fazla, önemli olan taraftar sayısına oranı. Oransal olarak 3 büyükler birbirine çok yakın bu konuda. Takımları siyasete bulaştırmak manasız yani.

Alıntıları Göster
      Rakam nedir bilemem ama gözlemler, duyumlar bu şekilde. Zamanında Ünal aysal da böyle söylemişti. Liseliler öyle değil mesela

• Teğmen
      233 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:37:48
      quote:

Rakam nedir bilemem ama gözlemler, duyumlar bu şekilde. Zamanında Ünal aysal da böyle söylemişti. Liseliler öyle değil mesela

Alıntıları Göster
      Aysal'ın şahsi fikri ki, o bahsettiği milyonların kaçı aktif taraftar? Bu Fb ve Bjk için de geçerli. Bu ülkenin taraftar sayısını öğrenmek için, passolig sayılarına bakmak lazım bence. Ordakinden biraz daha fazla da lisanslı ürün alan maçları takip eden taraftar vardır. Gerisi hikaye, öyle 30 milyon falan yok öyle bir şey.

• Binbaşı
      1573 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:39:15
      Belhandaya verilmesi gereken cezalar fatih hoca donk ve ndiaye'ye eklenmiş..3 isme verilen cezalar çok fazla.

|
      |

• Yarbay
      2987 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:40:05
      Valla Hoca da kusura bakmasın ama rakibini bu durumda bulmuşsun, üstelik 2 farklı sonucu yakalamışsın ama ordan evinde maçı veriyorsun. Yetmiyor takımı olaylara dahil etmeme konusunda çabalamıyor, halbuki maçtan önce uyarması lazımdı oyuncuları, fener yıllardır bu taktikle işi götürüyor. Geçen senelerde Bjk bunlardan çok çekti, şimdi aynısını biz yaşıyoruz.

Maç 2-0 olduktan sonra takımı geri çekti, oysaki fener iyice oyundan düşmüştü. Yazık cidden. Oyunculara verilen cezalara çok üzülmedim, Donk dışında. En büyük kötü tarafı şu: büyük ihtimalle Sinan' ı izlemeye devam etcez..

Ayrıca, adettendir:

Muslera

Mariano Ozan Serdar Linnes

Fernando Belhanda

Muğdat Yunus Onyekuru

Sinan(maalesef)

Alternarif( Fernando dönmezse)
      Muslera
      Mariano Ozan Serdar Linnes
      Celil Belhanda
      Muğdat Yunus Onye
      Sinan( ahh ahh...)

Koy şu durumda Yunus ve Celil'i...Hem açlar hem gençler hem yetenekliler, bu haftaya kadar fırsat verilmemesi hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı panda -- 9 Kasım 2018; 0:45:9 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
paykasa
SEO
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.