Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (1889. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bu takimdan 3-5-2 falan olmaz. Hele hele Ömer ve Mariano ile hic olmaz. Fark yeriz.

3-5-2 cukacagimiza inanmiyorum. Maicon'u sag bek veya ön libero görebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE16794CB

yine manevi oğlu sinanı oynatması şaşırtmadı. Adam bir tane doğru iş yapmıyor hala oynuyor. Muğdatı yunusu falan 80 de sok birşey yapmasını bekle sonra oyuna soktum birşey yapamadılar diyip sinanı oynatmaya devam et
    malesef ve malesef.. Sinan çapsızı ayarında santrafor oynabilecek futolcu şu kadro da yok.. eldeki en iyi alternetif o malesef.. Çok Çok kötüde olsa gerçek bu.. imkanlar bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Valla bu takimdan 3-5-2 falan olmaz. Hele hele Ömer ve Mariano ile hic olmaz. Fark yeriz.

3-5-2 cukacagimiza inanmiyorum. Maicon'u sag bek veya ön libero görebiliriz.
    Önlibero olması iyi olur.. elde ortasaha bırakmadıler..
  • Bu kadar eksik ve cezalı futbolcu varken hoca hala Sinan,Selçuk ve onlar gibi manevi oğullarını oynatıyor...Oynat işte 2-3 tane genç futbolcu bunlardan kötü oynamazlar zaten...Takım kondisyon,fizik,taktik açıdan ölü hiç sorumlulukta almıyor hoca üstüne ,bütün suç sakatlıklar(bunlar da takımın düzgün çalışmamasından) ve fb maçındaki kırmızı kartlar sanki...
  • Bence Ozan bek oynayacak.
  • Takımda tek oynayan oyuncu linnes ama yedek. Hiçbirşey yapmayan sinan her maç 11 de .Yürüyemeyen mariano yine 11de. Hoca tam bir futbol cahilliği yapıyor ya da adam kayırıyor
  • Sinanın yerine muğdatı koy kontra oyunda iş yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozan ya da Maicon ön liberö olur. 3-5-2 falan olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE16794CB

Takımda tek oynayan oyuncu linnes ama yedek. Hiçbirşey yapmayan sinan her maç 11 de .Yürüyemeyen mariano yine 11de. Hoca tam bir futbol cahilliği yapıyor ya da adam kayırıyor
    Sezon başında geçen sene Durusun tarafından transfer edilen tüm oyuncular satılmalı hatta fernando ve mariano bile dediğimde çok laf işitmişim.. İlk defa mariano ya laf söyleyebilen birini gördüm..
  • Kısa ve öz..

Yener geliriz..
  • Linnes sakat değilse, şu kadar eksik varken nasıl yedek? Şu takımda doğru düzgün bir şeyler yapmaya çalışan oyunculardan. Ömer sol ayaklı ne oluyor? Sinan bu sezonun bu hale gelmesinde başkahraman. Yunua ve Muğdat cidden bu kadar mı kötü? Selçuk çoktan emekli olmuş, çok genç sayılmayan Celil neden hiç denenmiyor? Hoca maalesef eski cesaretini kaybetmiş, tek denediği bu sene Donk ve Maicon' u son dakikalarda forvete geçirmek.

Muslera

Mariano Serdar Maicon Linnes

Celil Belhanda

Feghouli Yunus Onyekuru

Muğdat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1/1 4 orandan oynanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Sezon başında geçen sene Durusun tarafından transfer edilen tüm oyuncular satılmalı hatta fernando ve mariano bile dediğimde çok laf işitmişim.. İlk defa mariano ya laf söyleyebilen birini gördüm..

Alıntıları Göster
    Mariano şuan takımın en kötü oyuncularından. adam koşamıyor, çok açık veriyor, çok pas hatası yapıyor. Linnes ise çok formda nasıl oynatılmaz anlamıyorum
  • Kadir Hastan bildiriyorum, yeni bir deplasman mağlubiyeti için her şey hazır.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Kadir Hastan bildiriyorum, yeni bir deplasman mağlubiyeti için her şey hazır.

uğursuzluk getireceksin takıma zinedine belhanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

3 senedir kötü ben bunu söylemeye çalışıyorum.Mesela Selçuk kötü oynamaya başladığı zamanlar hemen eleştirilmeye başlanmıştı-Ben de eleştirdim hakediyordu- ama aynısı Musleraya yapılmıyor mesela.Adam geçen seneki son hafta maçları hariç 3 senedir rezil ötesi.Ben buna kızıyorum başka oyuncular olunca yerin dibine sokuluyor ama Muslera olunca hemen bir romantiklik başlıyor kötü olmasına rağmen hiç toz kondurulmuyor.Muslera Uruguaylı değilde Türk olsaydı ve 4.5 milyon Euro alıp bu performansı gösterseydi bizim taraftar adamı sokağa çıkamayacak hale getirirdi
    Okudum ve katılmıyorum, son 1.5 sene formsuz ama hala çok kritik toplar kurtararak maç kazandırıyor. Şimdi soruyorum 2012-13 sonrası hangi sezon defansımız rahat maç izletecek kadar iyiydi ? Muslera bireysel hatalarından eleştirilebilir bunda sorun yok ama göndermeyi istemek çılgınlıktır. Milliyeti benim için önemli değil, Türk olmasını tercih ederdim milli takım böyle büyük bir yetenek kazanırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Maç siniri ile sert eleştiriler normal, ama ben öyle Muslera için aşırı sert, hakarete varan çok bir eleştiri görmedim. Muslera’yı abartmaya devam ediyorsunuz, bizi şampiyon yaptıysa bir sene şampiyon yapmıştır, onun dışında takımın zaten akıp gittiği sezonlarda şampiyon yaptı falan çok abartı ifadeler. Muslera az buz da maaş almıyor, kaleci olmasına rağmen Feghouli sonrası takımın en çok kazananı, çok uçuk bir maaş alıyor ve o maaşı alan birinin her maç harikalar yaratması lazım, ama romantik tayfaya göre kötü oynadığında bile eleştirsek suçlu biz oluyoruz.

Alıntıları Göster
    12-13 hadi defans çok iyiydi bu seneyi sayma ama 14-15, 17-18'de Muslera olmasa şampiyon olamazdın, net.

• ilaçlı bir şekilde tvden izleyeceğim ilk gs maçı, inşallah uğurlu gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 10 Kasım 2018; 18:33:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: japon karınca

Linnes sakat değilse, şu kadar eksik varken nasıl yedek? Şu takımda doğru düzgün bir şeyler yapmaya çalışan oyunculardan. Ömer sol ayaklı ne oluyor? Sinan bu sezonun bu hale gelmesinde başkahraman. Yunua ve Muğdat cidden bu kadar mı kötü? Selçuk çoktan emekli olmuş, çok genç sayılmayan Celil neden hiç denenmiyor? Hoca maalesef eski cesaretini kaybetmiş, tek denediği bu sene Donk ve Maicon' u son dakikalarda forvete geçirmek.

Muslera

Mariano Serdar Maicon Linnes

Celil Belhanda

Feghouli Yunus Onyekuru

Muğdat
    Linnes bu yoklukta oynatilmali.

Ama Mugdat'i artik forvete koymayin arkadas. Daha ne kadar etkisiz olabilir bir forvet?

Kac mactir oynuyor, ofsayta düsmekten baska hicbir sey yapmadi. Sut cekemedi adam daha, siz tek forvet oynasin diyorsunuz.
  • Everton un capsız onyekurusu nu adam etmeye çalışacağımıza kendi yunus umuz ile oynamak guzel tercih olabilir

• 
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.