Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (1342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13401341134213431344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Volpenotte

şu vizyon kelimesini türkçeden atmak lazım, önüne gelen saçma sapan kullanmaya başladı. 60 milyon para harcayan adamla kıt kanaat transfer yapmaya çalışan adamları karşılaştırması yetmemiş, üstüne olumsuz manada amrabat örneği verip 10 milyon bonservis 4 milyon yıllık ödenen belhandayı, 8 milyon bonservis verilen maiconu yazmıyor. çünkü onlar transfer başarısı değil mi

ah be cenk ergün, sen gittin transfer yapamaz oldul.. avrupai havası vardı üstelik adamın, başka ne gerekir ki vizyon için

Alıntıları Göster
    Vizyon kelimesi gayet doğru bir yerde kullanmışım. Geçen sene yönetimin 60m € harcandığını bana gösterebilirmisin ? aldığımız futbolcuların fiyatlarını yazarak ? Geçen sezon 40m € harcamışız Podolski , Ndiaye , Bruma satışlarından 36m €'ya yakın para kazanmışız. Yarın Belhanda - Maicon ikilisinin satarak 10-12 m € daha kazanacağız. Peki bu yönetim Dursun'un aldığı futbolcuları satmaktan başka ne yaptı ? Ocak ayında Ndiaye'yi satmayın şampiyonluktan oluruz yerini doldurun dediğimizde ne yaptılar ? Bugün bu takımın forveti ve stoperi yoksa zamanında gereken tepkiler verilmediği için. Öyle bir kitle varki Mustafa Cengiz yönetimini eleştirmek için 1 Eylül 00.01 saatini beklediler ? Peki transfer sezonu bitince gösterdiğin tepki ne işe yaradı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Karakter dediğin şey çok farklı bir konu. Adamın sıkıntısı tamamen mental. Belli ki bir derdi var. Maçtan önce sakın kart görme diye tembih edilerek çözülecek birşey değil.

Antrenman kaçırmıyor. Sakatım deyip yatmıyor. Istese yattığı yerden takır takır parasını alır zaten. Ben karakteri bu şekilde yorumluyorum. Yoksa adamın sahada verebileceği maksimum faydayı gördük zaten. Ne uzar ne kısalır.

Bakalım terim in hamlesi ne olacak? Biz ne konuşsak boş.

• Aaa forumda Trabzonsporlu varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unforgiven Phoenix

Vizyon kelimesi gayet doğru bir yerde kullanmışım. Geçen sene yönetimin 60m € harcandığını bana gösterebilirmisin ? aldığımız futbolcuların fiyatlarını yazarak ? Geçen sezon 40m € harcamışız Podolski , Ndiaye , Bruma satışlarından 36m €'ya yakın para kazanmışız. Yarın Belhanda - Maicon ikilisinin satarak 10-12 m € daha kazanacağız. Peki bu yönetim Dursun'un aldığı futbolcuları satmaktan başka ne yaptı ? Ocak ayında Ndiaye'yi satmayın şampiyonluktan oluruz yerini doldurun dediğimizde ne yaptılar ? Bugün bu takımın forveti ve stoperi yoksa zamanında gereken tepkiler verilmediği için. Öyle bir kitle varki Mustafa Cengiz yönetimini eleştirmek için 1 Eylül 00.01 saatini beklediler ? Peki transfer sezonu bitince gösterdiğin tepki ne işe yaradı ?

Alıntıları Göster
    Ndiaye gittiği zaman Donk'u o pozisyona çektiler şansları da yaver gitti ama her zaman olmuyor bu tarz şeyler şimdi forvete ve stopere çekilecek adam bulamıyorlar transferlerinden de bir tek

Nagatomo'yu başarılı buldum onun dışında Denayer'in yerine 3 ay adam bulamadılar.

• İbrahima niane bugun bir gol daha attı. Çok zordu di mi gidip şu adamı almak?

1 hata nerelere getirdi bizi.

Şu an taraftar yönetim hoca dağılmış durumda. Yönetimin tüm kredisi 1 günde tükendi.

Kasımpaşa + moskova maçları kazanılırsa tekrar düze çıkarız gibi. İnşallah düzeliriz.

• * Şu takımları Katarlılara satsalar da artık hepimiz rahatlasak.

* Üst üste 2 maç 2side birbirinden berbat.

* Ben bu saçmalığı izlemek için mi bir çuval para ödüyorum acaba.

* 3. hatta 4. sınıf amatörden hallice transferler.

* Yarısı kiralık oyunculardan oluşan "Mühendislik harikası" takımlar.

* Yok Cocu şöyle yaptı, Fatih Hoca şunu yapmalıydı gibi yüzeysel tartışmalara hiç girmeye gerek yok.

* Her sene geriye gidiyoruz.

* Geçen sene rekor mağlubiyetle şampiyon olduk, bu sene de 65-67 puanla şampiyon çıkarsa bir takım hiç şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

İbrahima niane bugun bir gol daha attı. Çok zordu di mi gidip şu adamı almak?

1 hata nerelere getirdi bizi.

Şu an taraftar yönetim hoca dağılmış durumda. Yönetimin tüm kredisi 1 günde tükendi.

Kasımpaşa + moskova maçları kazanılırsa tekrar düze çıkarız gibi. İnşallah düzeliriz.
    Scout ekibinin elinde oyuncu listesi yok. 3 ay boyunca Denayer'in yerine adam bulamadılar. Bu adamlardan hala forvet bekliyorsan senin hatan var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartan hoplite

Scout ekibinin elinde oyuncu listesi yok. 3 ay boyunca Denayer'in yerine adam bulamadılar. Bu adamlardan hala forvet bekliyorsan senin hatan var hocam

Alıntıları Göster
    * Scout ekibimiz mi varmış bizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bu mesaj silindi.
    O sarmıyor muhabbetini yapmak için ağır cahil olmak lazım açıkçası, daha geçen sene yenmedik mi biz sizi? Ha her sene Gsnin şampiyonluğunu izlemek, ya da beşinci olmak sarmıyor demek istediyseniz onu bilemem şampiyon.

• spartan hoplite kullanıcısına yanıt
    4 yiyeceğimize bu taktikle oynalım en azından 1 tane atarız zaten evimizde kolay kolay yenilmeyiz deplasmanlarda 1-0 larla işi götürürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

Fatih Terim maçı bilerek sabote etti

alanya maçı sonrasında ne dedi 2 tane forvet gelecek

ne oldu hiçbirşey gelmedi

o ne yaptı

ereni inadına çıkarmadı

üstene ne alakaysa hiç oynamamış feghouli yi sürdü

alın dedi belhanda eren ve feghouliyi başınıza çalın dedi

yoksa süper kupadan beri oynamamış feghouliyi tak diye sahaya sürmek neyin nesi
    O zaman sezon ortası bir istifa ve yeniden milli takımın başına geçiş diyebilir miyiz hocam?

Nerede Kalmıştık?
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Yazık la sana
  • Jason Momoa kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartan hoplite

Yukarıda yazdım zaten forvetsiz bir kadronun yapacağı en iyi taktik budur kanser futbol Aykut Kocaman UEFA'da yarı finale çıktı biz de zaten UEFA grubu çektik bence gayet güzel taktik

Alıntıları Göster
    Eren olduğu sürece terim oynatır. Belki santraforsuz oyunu dener ama sürekli olarak uygulamaz.

Santrafor gelene kadar eren le devam. Alışın artık buna

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Aaa forumda Trabzonsporlu varmış
    Vallahi ben de aynı tepkiyi verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

O zaman sezon ortası bir istifa ve yeniden milli takımın başına geçiş diyebilir miyiz hocam?

Nerede Kalmıştık?

Alıntıları Göster
    hayır ama yönetimle terimin arası gene açıldı diyebiliriz.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Git müzendeki kupaları say bakayım aradığın kupa oradamıymış? En son şampiyonluğunu 30 yıl önce kazanan takım taraftarı olarak ağrı kesiciyi sen içmelisin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Gülme komşuna gelir başına olacak gibi geliyor
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Futbol açısından rezil ettiniz bizi ona bir şey dediğimi gördün mü? Maç sonu yaptığınızın amacı ne onu anlayamadım, geçen sene yenilmişsin artık baydı diye şov yapıyorsun. Mantığını anlat bana bende anlayayım. Ağrı kesiciye gerek yok, Dünyanın en rahat insanıyım. Futbol için ne tatlı canımı sıkarım, ne sağlığımı bozarım. Beni düşündüğün için teşekkür ederim.

• Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    Hocam üst üste 2 maç derken Fener-Kayseri maçını kastediyorsun değil mi? Bu maça berbat demek çok büyük haksızlık yapmayın lütfen.

Kayseri’nin transferlerini ve oynadığı futbolu görmüşsündür. Bilal, Mensah, Chery bu adamlar Fener’i resmen maymun ettiler. Takım ateş ediyordu adeta. Son zamanların en iyi anadolu performanslarından biriydi.

Her zaman İstanbul takımları kazanacak diye birşey yok. Kayserisporun hakkını yemeyelim çok güzel maç oldu

• 
Sayfa: önceki 13401341134213431344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.