Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (1332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.312
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Volpenotte

bu da ayrı bir vaka ya. beşiktaş, trabzon, başakşehir maçlarını unuttun herhalde. fatih hocayı eleştirmek normal de bunu tudor üzerinden yaparsan anca kahkaha malzemesi olursun

Alıntıları Göster
    Anlaşılır bir şekilde kondisyondan bahsettim. Hatta sezon öncesi takımı Tudor çalıştırsın. Maçlara Terim çıksın dedim.
  • Hamza Hamzaoğlu zamanındaki Dursun gibi transfere ihtiyacımız yok şampiyon kadroya bağlı kalacağız gibi saçma bir açıklama yapıp stoper ve forvet transfer etmediler her şey

yönetimin suçu.
  • İnanamıyor insan bu nasil oyun daha 1. Dakikada belliydi bu maçın gittiği yaziklar olsun size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan takım piper perry capsi gibi oldu, Allah belanızı versin

• Ben yönetimden bir açıklama bekliyorum, oluşan muhteşem havanın 2 günde bozulması karşısında suskun kalma hakları yok.
  • Bu mağlubiyet CL öncesi çok iyi oldu.

Belhanda kırmızı çok iyi oldu.

Belki toparlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Ulan bu teabzonda anca bizi yense aynı isteği fb ile bjk de hiç göremiyoruz.
    Adamlar FB ile kanlı bıçaklılar ama yabancı birine sorsan GS ile kanlı bıçaklı sanarlar cidden

• Tebrikler Ünal Hocam. Umarım tez zamanda toparlanırız. Leşin birinden kurtultuk. Gerisi Allah Kerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Vitamine -- 1 Eylül 2018; 23:52:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Beyler biz zaten bitmişiz. Sizinle dalga geçeyim bari biraz. :D

#KONS4NTR4SYON
    O da 0 olması lazım
  • 1. golde muslera nın hatası ve belhanda kırmızısı maçı verdi.Maçı baştan almak için çıkmadı gs
  • Olur takım kötü oynar puan kaybeder her maçı kazanamazsınız doğru futbol bu olur. Ama Galatasaray bu şekilde kaybetmez evet 4 0 kaybeder ama böyle bir oyun yok. Hayatımda gördüğüm belkide en kötü gs oyunuydu abartmıyorum bune lan bune :S

• Daha çok dinletirler size...

• https://www.transfermarkt.com.tr/caleb-ekuban/profil/spieler/199953

Trabzon'un dün 200bin euroya kiraladığı adam. Bugün bize 4. golü attı. Ve biz Santrafor bulamıyoruz dedik :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Abi biz nasıl forvet bulamadık ya şu lig çok easy olacaktı bizim için.

evet bayağı easy imiş.
  • Mağlubiyetin sorumlusu Fatih Terim’den başkası olamaz. Rezalet ve taktiksiz şekilde maça çıkılırsa sonuş bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jason Momoa

4-0 skor geldiğine göre şampiyonluk ateşini yakalım
    Hep senin yüzünden, güldün Fener'e daha beter olduk.

Maça başlığım; Laz Vegas'ta Aslan Katliamı

• quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Onu bunu bırakın da, ben çok FT yi merak ediyorum ne diyecek. Eskisi gibi sözünün eri biriyse, üç beş laf yapılmayan forvet ve stoper transferine söylemesi lazım.

Adam ısrarla hızlı santrafor istedi , hem de 1 değil 2 tane, ya da 1 forvet 1 stoper dedi. 1 tanesi bile alınmadı. Eğer tek laf etmezse FT de bu yönetime çanak tutmuş olur.
    konuşacak yüzü olduğunu sanmıyorum.

• İlk 11 böyle olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Anlaşıldı bu sene ŞL maçlarını izlemicez. Zaten yayıncı kuruluşu da yok hala. Hiç boşuna almasınlar

Kimse bu takımı izlemek için ŞL paketi almaz zaten.
    beIN Sports'ta büyük ihtimalle ama adamlar pişman olmuşlardır herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeşilbarış

terimin her döneminde böyle bir maç oluyor.
    1. dönem 5-0lık chelsea maçı
    2. dönem 6-0lık fner maçı
    3. dönem 6-1lik real maçı
    4. dönem bu maç

koleksiyonuna eklemese şaşarım.
    Eklesin sorun degil. 5-0'lik Chealsea macini oynadigimiz sezon UEFA ve Süper kupayi aldik. FB'ye 6-0 yenildik ama sezon sonu FB'ye 15 puan fark attik. Real'den 6 yiyip gruplardan ciktik. Basaksehir'den 5, BJK ve TS'den 3'er yedigimiz sezon sampiyon olduk.

Bu maci 4-0 kaybetmemiz de cok iyi oldu. En azindan kafamiz net. Belhanda kadro disi. Sinan ve Ahmet yedege.

Bu sezonu da sampiyon olacak kapatacagiz göreceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.