Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.404
Cevap
157
Favori
237.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreammar

Arkadaşlar passo uygulamasında veya eeb sitesinde kombinesini görüntülenemeyen tek kişi ben miyim ? Sizlerde de böyle bir sorun varmı ?
    Şu an baktım bende de gözükmüyor yenilediğimde bakmışt gözüküyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenilediğimde görüyordum. Siz deyince tekrar baktım şu an bende de görünmüyor. Kombineniz bulunmamaktadır diyor. Sanırım sistemsel bir hata var. Mobil uygulamada da normal sitede de aynı durum var. İlginç.

• Düzelmiş beyler şu an gözüküyor kombine.

• Varmı kombine yer değişikliğine gelen :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Varmı kombine yer değişikliğine gelen :))
    21 haziran 14'te ne var?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

21 haziran 14'te ne var?

Alıntıları Göster
    Anlamadım ki kral

• quote:

Anlamadım ki kral

Alıntıları Göster
    Kombinelerim bölümünde 21 haziran saat 14'te bi etkinlik gözüküyor ama bir haber bulamadım bunla ilgili.

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Evet bende şimdi gördüm Kimbilir ne yapacaklar :))

• Çok şükür 5 saat ayakta beklemenin sonucunda 415 blokla yerimizi değiştirdik.Lakin ayaklarıma karasular indi😁

• hslk kullanıcısına yanıt
    Sizleride 415. Blok ta görmekten büyük mutluluk duyacağız

Bende zıpladım bugün 415 e bakalım nasıl olacak

• Dreammar kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde kardeş.Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Hiç gitmedim ama bence 415 iyi bir yer. Ben 9. Sıradan bulabildim.(Daha önce 429 blok 22. Sıradaydım. O yüzden terfi ettim diyebilirim). 2. 3. veya 4 gibi sıralardan bulabilsem çok daha mutlu olacaktım ama yoktu. Buna da şükür.

• hslk kullanıcısına yanıt
    Bende bu sene biri 413 biri de 412 deydi. O yüzden yan yana getirmek için gittim. bende yan yana olma şartı olmasaydı 3. Sıra da bir kişi vardı 4 ve 5 te de birer kişi olarak yerler vardı ama araları çok açık olduğu için yan yana en ön olarak 10. Sıra Bulabildim. Bu arada koltuk kaç hocam 141-142 bende :))

• Siz kaçta sıraya girdiniz. Ben 12 de sıradaydım. Demek ki Erken gitseymişim en önlerden yer bulabilecekmişim. Neyse kısmet buymuş diyelim. Koltuk 173 bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: hslk

Siz kaçta sıraya girdiniz. Ben 12 de sıradaydım. Demek ki Erken gitseymişim en önlerden yer bulabilecekmişim. Neyse kısmet buymuş diyelim. Koltuk 173 bu arada.
    hocam 12 de gittiniz kaç saat sonra değiştirebildiniz. Şansıma Koltuk değnekleriyle gelmem gerekecek onun için çok mu sıkıntı yada kalabalık azalır mı acaba diğer günler.
  • quote:

Bende bu sene biri 413 biri de 412 deydi. O yüzden yan yana getirmek için gittim. bende yan yana olma şartı olmasaydı 3. Sıra da bir kişi vardı 4 ve 5 te de birer kişi olarak yerler vardı ama araları çok açık olduğu için yan yana en ön olarak 10. Sıra Bulabildim. Bu arada koltuk kaç hocam 141-142 bende :))
    415 de kalmadı mı diyorsunuz kırmızı alanda , üstlere doğru nasıldı doluluk oranı yada tam karşısı basın üst?
  • Ben sabah 9 da ordaydım bir arkadaşla karşılaştım sıranın baya bi önüne düştüm ona rağmen saat 11.15 de işlemim bitti :) ben ilk gittiğimde çıkanlara soruyordum 414 415 416 ilk 4 sıra kapalıydı zaten dediler :)
  • Okitov kullanıcısına yanıt
    Hocam sen yarın sabah erken den kalk git orda biraz da bekle işlemler başladığında git hemen kapıya doğru görevli arkadaşlara söyle seni zaten içeri alırlar o halde.. Yer kaldımı sorusunun cevabı için hslk daha iyi bilgi verir. Çünkü günün son saatlerinde ordaymış büyük ihtimalle 415 414 416 ta yer bulursun kendine 415 artık çok yukarılar kalmış olabilir... diğer blokları da sorarsın bi yer çıkar kesinlikle...
    Ama en önemli olanı oraya gittiğinde dediğim şeyi yapman orda kimse sana bişey demez diyemez :) Bunu avantaja çevir derim :)

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam sen yarın sabah erken den kalk git orda biraz da bekle işlemler başladığında git hemen kapıya doğru görevli arkadaşlara söyle seni zaten içeri alırlar o halde.. Yer kaldımı sorusunun cevabı için hslk daha iyi bilgi verir. Çünkü günün son saatlerinde ordaymış büyük ihtimalle 415 414 416 ta yer bulursun kendine 415 artık çok yukarılar kalmış olabilir... diğer blokları da sorarsın bi yer çıkar kesinlikle...
    Ama en önemli olanı oraya gittiğinde dediğim şeyi yapman orda kimse sana bişey demez diyemez :) Bunu avantaja çevir derim :)
    Anladım hocam sağolasın bakalım yarın duruma göre gidebilirsem. hiç olmadı 415 üstlerden sarı bölgelerden alacağız.
  • Okitov kullanıcısına yanıt
    Ben 12 de gittim 5 te çıkabildim. İşlemleri sanırım 7 kadar personel hallediyordu. Her gelen, ekrandan kendine uygun alternatiflere baktığı için kişi başı 5 dakika civarı sürüyordu işlem.Ben mesela 4 bloğun durumuna baktım ekrandan. Baktığım bloklar 415, 414, 416 ve 401 idi. Her blokta müsait koltuk sayısı göz kararı 20, 30u geçmiyordu diyebilirim. O yüzden tavsiyem daha fazla beklemeden bu işi bir şekilde yarın halletmeniz. Sizin gitmeniz şart değil bu arada herhangi biri sizin adınıza değişim işini halledebiliyor. Yazdığım mesajın yarısı nasıl olduysa gitmediği için kısaltıp yeniden yazdım buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hslk -- 19 Haziran 2018; 21:44:13 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.