Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (4509. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45074508450945104511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Daha Galatasaray ın ruhuna ve felsefesine yakışacak bir 10 numaranın nasıl oldugunu bilmiyor arkadaşlar bu yüzden bu kadar saldırıyorlar.Dediklerine kesinlikle katılıyorum Laubali oyuncu ortaya karakter koyamıyor.

Alıntıları Göster
    Wesley ye gözdağı vermek için adama 10 numaralı formayı verdiler. Tamam daha önceki takımlarında ve milli takımda giyiyor ama ben bizde illa 10 numarayı giyeceğim diye direttiğini düşünmüyorum. Belki sofiane önce gelseydi ona vereceklerdi.

Belhanda 10 numara mevkiinde oynamıyor. Zira tudor da terim de o pozisyonda oynatmıyor.

Diyelim teklif geldi gitti. Terim sizin beklediğiniz gibi wesley tarzında bir adam almaz. Çünkü hoca modern futbolu, zamanın gerekliliklerini takip ediyor. Artık öyle bir sistem kalmadı. Bundan sonra olay kanat forvetlerinde, çift yönlü orta sahalarda.

Wesley nin oyununun avrupa futbolunda bir geçerliliği olsaydı şu an halen bu kıtada oynuyor olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Wesley ye gözdağı vermek için adama 10 numaralı formayı verdiler. Tamam daha önceki takımlarında ve milli takımda giyiyor ama ben bizde illa 10 numarayı giyeceğim diye direttiğini düşünmüyorum. Belki sofiane önce gelseydi ona vereceklerdi.

Belhanda 10 numara mevkiinde oynamıyor. Zira tudor da terim de o pozisyonda oynatmıyor.

Diyelim teklif geldi gitti. Terim sizin beklediğiniz gibi wesley tarzında bir adam almaz. Çünkü hoca modern futbolu, zamanın gerekliliklerini takip ediyor. Artık öyle bir sistem kalmadı. Bundan sonra olay kanat forvetlerinde, çift yönlü orta sahalarda.

Wesley nin oyununun avrupa futbolunda bir geçerliliği olsaydı şu an halen bu kıtada oynuyor olurdu.

Alıntıları Göster
    Aman aman, dur gelecekler şimdi. Modern futbol falan deme, sonra çılgına dönüyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB39D0135

Ya anlamıyo işte herifler ligde laubali takılan adamı şampiyonlar liginde ne yaparlar. Sneijder'in en azından hırsı vardı şu takıma terimsiz hocasız tek başına 4 yıldız taktırdı o adam öyle bi oyuncu şart super lige illa sneijder olsun demiyorum topun başına geçtiği zaman ben burdayım diyecek bi oyuncu belhanda'nın ne öyle bi duruşu ne bi hırsı var. Aynı belhandaya bunlar tudorla saydırıyolardı dua etsinlerde terim geldi biz şampiyon olduk ben iddia ediyorum terim olmasa şuan feguli ile belhandayı döve döve gönderiyorlardı.

Sorun bu adamların laubali bi yapıya sahip olmaları son 2 maç kalana kadar o kadar vurdumduymaz oynadılar ki , Sinan ile rodri bizi hep ipten aldı. Yapılacak şey çok basit sol kanata çekiseksin rodri tarzı bi adam , Ortasahayada aldınmı teknik bi adam ki benim gönlüm hep shaqiriden yanaydı o adam çok yetenekli bu ligde her türlü oynar yaşıda genç. Allahtan hoca çok zeki adam bunların farkında 2 adam akıllı takviye ile biz yolumuzu buluruz hayırlısı ile uefadan resmi bi karar gelsinde.

Alıntıları Göster
    sneijderde hırs vardı da belhandada yokmuydu.

ikisinde de hırs var. gomistede, tolga cigercidede.

önemli olan mental değil, yetenek.

belhandayı fenerbahçe istediği dönemlerde , fener 15 milyon euro teklif etmesine rağmen alamamıştı. O zamanlar çok parlaktı. Nolduysa yeteneği körelmiş.

Sneijder ligde değil sadece, şampiyonlar ligindede estirdi geçti. Büyük maçların oyuncusu lazım bize. Sneijder geri gelirse yine ortalığı darma duamn eder(FB'ye çaktığı 2 gol, juventusa, real madride attığı goller vs) yada onun ayarında oyuncu lazım
  • Beyler son finalimiz kaldı =Seçimler!!!!

Başkanlık seçiminde dursuna oy verecek yüzlerce kişi vardır.Tabi bunların derdi Galatasaray değil o kadar rezil işler yaptı rivayi floryayi sattı şuan ceza almamak için uğraşıyoruz.Bu adam en büyük düşman ama hala destekleyenler var. Bu acaba allah korusun başkan seçilirse alacağı tepkiden veya stada nasıl gelebilecek onu merak ediyorum inşallah taraftar olarak buna müsade etmicez.Secimlerden önce tepkimizi koyacağız!!!

• bafetimbi gomis,bafetimbi gomis ..aleyna tilki küçük bafetimbi gomis ile tanıştı sonunda
  • Yahu ne kadar 10 numara takıntınız var be...

Eğer CL de eskisi gibi başarılı olmak istiyorsak 1 önlibero 2 ortasaha şeklinde oynamamız daha mantıklı olur.

Çünkü piyasada formda olan 10 numara sayısı çok az olanıda en az 20 Milyon € civarlarında.

Ndiaye yi 1 sene kiralarsak cidden güzel olur ve yanına oyunu açabilen bir 8 numara hem ligte hem cl de güçlü bir ortasahamız olur.

Ndiaye Transfer

Fernando

• Belhanda Galatasaray'da ancak rotasyon oyuncusu olur. Her maç kaptırdığı toplar pozisyon oluyor, Göztepenin en etkili atağı Belhanda'nın kaçırdığı top sonrası geldi. Bütçe müsait olursa Terim Belhanda'nın yerine oyuncu alacaktır ama o oyuncu Sneijder olamaz. Sneijder'in devri kapandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB39D0135

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kamera nerede, nereye el sallıyoruz, zuhaaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Daha Galatasaray ın ruhuna ve felsefesine yakışacak bir 10 numaranın nasıl oldugunu bilmiyor arkadaşlar bu yüzden bu kadar saldırıyorlar.Dediklerine kesinlikle katılıyorum Laubali oyuncu ortaya karakter koyamıyor.

Alıntıları Göster
    Aynı şeyleri papağan gibi yazıp duruyorsunuz, adam on numara değil 8 numara gibi oynuyor ama anlamıyorsunuz, tek yapabileceği şey 30-40 metreden şut atan onda da 20 tane atsa ancak bir tane gol atacak Sneijder’in hala iş yapabileceğini sanıyorsunuz, siz hangi rüyalar aleminde yaşıyorsunuz. Size ne desek boşmuş, kendinizce masallar uydurmuşsunuz, aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz. Bir de Sneijder olsa 5-6 hafta önce şampiyonduk diyorsunuz, Sneijder olsa bu takım ilk üçe giremezdi. Madem Sneijder öyle ağırlığını koyan bir oyuncu son iki sene şampiyon yapmasa bari ilk üçe soksaydı takımı.

• Sneijdersporlular’u blokla blokla bitmiyor, kaç yıldır ortada olmayan adamlar şampiyon olduk diye mağaralarından çıktı, bir de şampiyonlukta katkısı olan adama sallıyorlar. İşiniz gücünüz yok cidden, maçları da izlemediğini belli.

• Tebrikler GS. Hakkınızla kazandınız. Derdim şu; Yarın işe gidemeyeceksiniz belkide.Kim bilir belki de bi daha ki şampiyonluk kutlaması için benzin alamayacaksınız. Şampiyonluk kutlaması bir araya gelip toplana biliyorsanız, dolar euro benzin fiyatları için bir araya gelip derdimizi anlatsanız.
  • Wesley çoktan geldi bile haberiniz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: muzi_ko

Tebrikler GS. Hakkınızla kazandınız. Derdim şu; Yarın işe gidemeyeceksiniz belkide.Kim bilir belki de bi daha ki şampiyonluk kutlaması için benzin alamayacaksınız. Şampiyonluk kutlaması bir araya gelip toplana biliyorsanız, dolar euro benzin fiyatları için bir araya gelip derdimizi anlatsanız.
    Ah nerde o günler. Keşke 3 büyük taraftar grubu böyle bir organizasyon düzenlese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Ah nerde o günler. Keşke 3 büyük taraftar grubu böyle bir organizasyon düzenlese...

Alıntıları Göster
    İnşallah farkına varırız, ben böyle bir organizasyon da yer alırım. Çoğu arkadaş bir eğlencemiz bu var diyor ve konuyu kesip atıyor. Farkında olsa şu an geleceğimiz söz konusu, eğlenmek bizim hakkımız ama öncelikli olan temel ihtiyaçlar. Keşke futbolcular gibi kazansak, yarın ne yiyeceğimizi düşünmeden top peşinde koşup eğlensek.
  • Wesley gelecek sezon takım içerisinde motivatör gibi genç oyuncularla ilgilenecek ve sezon sonu futbolu bırakacak . Sonrada alt yapının başına geçirilmesi isteniyor .

• Bilal kısa >>>>>> belhanda

• ne sneijderi arkadas ya cidden bloklamak lazim boylelerini. Adam bitmis okeye donuyor hala sneijder diyorlar

• Haters gonna hate.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evine bayrak asmayan kaldı mı, kalmasın lütfen.

ülkenin dört bir yanını galatasaray bayrakları ile süsleyelim. yanına Türk bayrağı, Atatürk bayrağı da güzel yakışır.

melo'dan 500 bin euro sıcak para akışı var. :)

Melo'nun transferinde Inter ile yapılan anlaşma gereği Inter CL'de gruplara kalırsa 500.000 Euro hakediş alacaktık. Dün İnter , Lazio'yu yenerek CL'de gruplara kaldığını garantiledi. Kasaya Melo'dan 500.000 Euro daha geldi.
  • nagatomo, kjaer, ndiaye

isimlerini haziran çıkmadan alsak keşke. kjaer yerine yine iyi, ŞL görmüş başka bir stoper de olur. ama bize ne olursa olsun tecrübeli bir ayak lazım. Denayer de mutlaka alınmalı. siz belki beğenmiyorsunuz, dağınık buluyorsunuz ama adam bu takıma her şeyini vermiyor mu? veriyor. sol bekte, sağ bekte, ön libero da oynar mı? oynar. hızlı mı? hızlı. genç mi? genç. ucuz mu? ucuz. Al gitsin, çok düşüne bile. Hele 3 milyon euro'ya filan kapatırsak mükemmel olur. ikisi geldikten sonra maalesef maicon'a yol vermek gerekebilir.

hala 7-8 milyonluk piyasası olduğunu düşünüyorum. aslında ligin sonuna doğru düşen performansı biraz brezilyada devam eden bir ligden gelmesi ile alakalı ama ona güvenip de nasıl ŞL'e çıkarız bilmiyorum. :( Çıkamayız.
  • 
Sayfa: önceki 45074508450945104511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.