Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (4508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45064507450845094510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yasinbvcx

Denayer kiralanmasi zor gibi görünüyor fakat Nagamoto satin alınabilir. Tabi yönetimin butcesi yeterse. Tahmini Transfer bütçesi ne kadar olur ? Tahmininiz var mi
    Neden zor hocam denayer'in kiralanmasi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekstrem boy dostum fernando satılsın, formsuz dönemleri oldu falan yazmış. Kör olaydım o yorumu okumayaydım. Uzun yıllardır ligde böylesini görmediğimiz , edilebilecek tüm iltifatların cuk üstüne oturacağı adama gitsin demek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasandro -- 21 Mayıs 2018; 3:4:4 >
  • Jorji kullanıcısına yanıt
    Sezon başından fikir yürüttüm , havalimaninda beklemisti falan ya. Belki M.City vermez bu sene Guardiola nin sagi solu belli olmaz gibime geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sezon başından fikir yürüttüm , havalimaninda beklemisti falan ya. Belki M.City vermez bu sene Guardiola nin sagi solu belli olmaz gibime geldi
    Evet olabilir. Belki de gozden cikarmislardir, yine kiralamayi dusunebilirler. Tek avantajimiz adam bizim takimda oynamayi cok istiyor.

• Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    maç bittikten sonra hemen yayınladılar, gözden kaçırdınız sanırsam

• Jorji kullanıcısına yanıt
    Aynen oyuncu isterse hersey olur nasip kismet

Fakat aklimda kalan soru hala Transfer Butcesinin Maas Butcesinin Ne Kadar Olacağı

• Sneijder talisca, valbuena stilinde bi adam lazım topun başına geçtiğinde güven vericek, duran top atabilecek bir tane teknik oyuncu yok kadroda belhanda kalasın teki. Selcuk var oda zaten artık ilk 11 yüzü göremez. Varmı takip ettiğiniz stili sneijdere yakın bi oyuncu ben az cok shaqiri derim ama.

Şıno 1 yıl daha oynar keşke alsalar çok eksikliğini çektik kadroda korner bile kullanabilen adam yok yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 21 Mayıs 2018; 3:35:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB39D0135

Sneijder talisca, valbuena stilinde bi adam lazım topun başına geçtiğinde güven vericek, duran top atabilecek bir tane teknik oyuncu yok kadroda belhanda kalasın teki. Selcuk var oda zaten artık ilk 11 yüzü göremez. Varmı takip ettiğiniz stili sneijdere yakın bi oyuncu ben az cok shaqiri derim ama.

Şıno 1 yıl daha oynar keşke alsalar çok eksikliğini çektik kadroda korner bile kullanabilen adam yok yahu.
    Bence var piyasada ama biz bulamıyoruz 20-23 yaşlarında böyle biri oldugunu düşünüyorum:D
  • quote:

Sneijder talisca, valbuena stilinde bi adam lazım topun başına geçtiğinde güven vericek, duran top atabilecek bir tane teknik oyuncu yok kadroda belhanda kalasın teki. Selcuk var oda zaten artık ilk 11 yüzü göremez. Varmı takip ettiğiniz stili sneijdere yakın bi oyuncu ben az cok shaqiri derim ama.

Aynen Katar'da bile kaybolan adam bizde 1 yıl daha oynar. Arkadaş adamın pili bitti anlamıyor musunuz? Yatırımcılığa geçti adam, bıraktı futbolu. Siz hala duygusallık yapın. Sneijder bu takımda barınamaz. Takımınızı bu kadar küçük görmeyin. 28 yaşında değil artık Sneijder.

Belhanda'da kalas aynen. Belhanda'ya kalas demenin tek sebebi Sneijdersporlu olman.

Ek olarak, burda kimse Sneijder'den nefret falan etmiyor. Aksine Sneijder'i senden daha çok seviyorumdur. Ama objektifliğimi yitirecek kadar Sneijdersporlu değilim.

• quote:

Aynen oyuncu isterse hersey olur nasip kismet

Fakat aklimda kalan soru hala Transfer Butcesinin Maas Butcesinin Ne Kadar Olacağı
    Sattigin kadar al olayi gelecek galiba oyle bir soylenti var. O yuzden transfer butcemiz sattigimiz oyuncular olacak.

• quote:

Benim çok beğendiğim Axel Witsel var geçen avrupa kupasında izlemiştim Belçika milli takımında şuan Çin 1. liginde oynuyor.
  • Artık Belhanda'yı yollamanın vakti geldi.Feghouili'yi yedek bıraktıracak bir oyuncu almamız lazım.Rodriguez'i de İngilizler'e 30m'ye satarsak çok güzel olur
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Son paragraf çok güldürdü, itiraf edeyim

Ek: Uza falan hayırdır bu arada, asker arkadaşın mıyım ben senin? Edebini bul bir an önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jens Lehmann -- 21 Mayıs 2018; 4:3:55 >
  • Stoke'de düştü al shaqiriyi bu ligin tozunu attırır o adam yetenek anlamında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 21 Mayıs 2018; 4:3:22 >
  • bjk maçı öncesi hürriyet derlemesi ss almıştım.
  • Belhanda şampiyonlar ligi kumaşı yok her oyuncu o kalitede iş yapamaz bakın görün clde normal ligde hayalet olan oyuncu clde neler yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

n diaye kiralık gelecek, ŞL oynamak mı yoksa 2. ligde oynamak mı,

N'diaye pişman ama amacı kariyer idi, premier ligde parlarım diye düşündü
    Stoke city nin planlamasına bağlı. Tekrardan premier lige çıkma hesapları varsa ndiaye yi tutarlar.

Ayrıca adamın görülüyor ki iyi kötü piyasası var. Tek opsiyonu galatasaray sa gelir. Değilse başka oyunculara bakmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Belhanda şampiyonlar ligi kumaşı yok her oyuncu o kalitede iş yapamaz bakın görün clde normal ligde hayalet olan oyuncu clde neler yapar.
    Ya anlamıyo işte herifler ligde laubali takılan adamı şampiyonlar liginde ne yaparlar. Sneijder'in en azından hırsı vardı şu takıma terimsiz hocasız tek başına 4 yıldız taktırdı o adam öyle bi oyuncu şart super lige illa sneijder olsun demiyorum topun başına geçtiği zaman ben burdayım diyecek bi oyuncu belhanda'nın ne öyle bi duruşu ne bi hırsı var. Aynı belhandaya bunlar tudorla saydırıyolardı dua etsinlerde terim geldi biz şampiyon olduk ben iddia ediyorum terim olmasa şuan feguli ile belhandayı döve döve gönderiyorlardı.

Sorun bu adamların laubali bi yapıya sahip olmaları son 2 maç kalana kadar o kadar vurdumduymaz oynadılar ki , Sinan ile rodri bizi hep ipten aldı. Yapılacak şey çok basit sol kanata çekiseksin rodri tarzı bi adam , Ortasahayada aldınmı teknik bi adam ki benim gönlüm hep shaqiriden yanaydı o adam çok yetenekli bu ligde her türlü oynar yaşıda genç. Allahtan hoca çok zeki adam bunların farkında 2 adam akıllı takviye ile biz yolumuzu buluruz hayırlısı ile uefadan resmi bi karar gelsinde.

• Adam katar a gitmiş. Aktif futbolculuk hayatını bitirmiş. Hala iyi performans sergiler iddiaları var

Piyasası olan çin e

Piyasası düşüşte olan mls e

Hiç piyasası olmayan, rekabetçi futbolu bırakanlar ise katar ya da avustralya ya gider.

• quote:

Ya anlamıyo işte herifler ligde laubali takılan adamı şampiyonlar liginde ne yaparlar. Sneijder'in en azından hırsı vardı şu takıma terimsiz hocasız tek başına 4 yıldız taktırdı o adam öyle bi oyuncu şart super lige illa sneijder olsun demiyorum topun başına geçtiği zaman ben burdayım diyecek bi oyuncu belhanda'nın ne öyle bi duruşu ne bi hırsı var. Aynı belhandaya bunlar tudorla saydırıyolardı dua etsinlerde terim geldi biz şampiyon olduk ben iddia ediyorum terim olmasa şuan feguli ile belhandayı döve döve gönderiyorlardı.

Sorun bu adamların laubali bi yapıya sahip olmaları son 2 maç kalana kadar o kadar vurdumduymaz oynadılar ki , Sinan ile rodri bizi hep ipten aldı. Yapılacak şey çok basit sol kanata çekiseksin rodri tarzı bi adam , Ortasahayada aldınmı teknik bi adam ki benim gönlüm hep shaqiriden yanaydı o adam çok yetenekli bu ligde her türlü oynar yaşıda genç. Allahtan hoca çok zeki adam bunların farkında 2 adam akıllı takviye ile biz yolumuzu buluruz hayırlısı ile uefadan resmi bi karar gelsinde.

Alıntıları Göster
    Daha Galatasaray ın ruhuna ve felsefesine yakışacak bir 10 numaranın nasıl oldugunu bilmiyor arkadaşlar bu yüzden bu kadar saldırıyorlar.Dediklerine kesinlikle katılıyorum Laubali oyuncu ortaya karakter koyamıyor.

• 
Sayfa: önceki 45064507450845094510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.