Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (3712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37103711371237133714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uefadan ceza gelecek olması bütün tadımı kaçırıyor
    şampiyonluk kadar onemli benim için ceza

sezon başında bu transferler yapılıyorken dursun bütçemizi biliyoruz uefa verilen sözlerden çıkmaık dedikçe o adama güvenmiyorum yalancının teki dediğimde linç yiyordum.

bu takımın ruh halini etkiler motivasyonu bile düşürür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav türkiyenin en büyük Kulübü GS DIR Tartismasiz bak Bu böyle yani isterseniz Bu sene de sampiyon olun seneye de (ki olamicaksiniz) Yine en büyük kulüb Galatasaray‘dir bunu yabancilar da öyle göruyor türkiyedeki mantikli düsünebilen herkes de yani bosuna yirtiniyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

uefadan ceza gelecek olması bütün tadımı kaçırıyor

sezon başında bu transferler yapılıyorken dursun bütçemizi biliyoruz uefa verilen sözlerden çıkmaık dedikçe o adama güvenmiyorum yalancının teki dediğimde linç yiyordum.

Gelmeyecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler eleman ağır trol boşuna cevap verip kendinizi yormayın. Bloklayın geçin.

• quote:

Cüney Kalamis gelmiyor diyorsa ceza falan gelmez rahat ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: psiryt

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Eziksiniz, ezik kalacaksınız.

Himmet lafından bile belli ne kadar ezik olduğun. Sen himmet diye zırlarsan başkası da gelir tüpçü sizi şampiyon yaptı der. Ona da ağlamayacaksın ezik.

Haluk Ulusoy ile 4 sene üst üste şampiyon olup 80 den önce başarısız bir takım.

Fetö ile mücadele başladıktan sonra çöken kulüp ekonomisi.

Ağlayın az kaldı çok az.

Bu trol bende blokluymuş Laf anlatmayın böylelerine bloklayın gecin

• Bence sattığın kadar al sınırlaması gelecek.

• Gs'nin zor fikstürü yeni başlıyor bakalım Kadıköy'e birinden mahrum çıkabilecek mi.Bugünkü Gs ve Fb'nin aldığı sonuç önümüzdeki hafta olan maçıda etkileyecek .Çünkü o psikoloji ile maça gidecekler.

• Ben beşiktaşlıyım ama bu sene galatasaray iyi gibi bence transfer daha yapmazlar.

• Konu çocuk parkına dönmüş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Konu çocuk parkına dönmüş.

Admin koymazlarsa böyle olur. 1 tane adam bulamadılar şu bölüme.

• gs den puan kaybı bekliyorum fakat hemen saldırmayın sebebi şu ; önümüzdeki haftaki derbiye 6 puan farkla gidilirse ve beraberlikle sonuçlanırsa biz lige tamamen havlu atarız ve bu kimsenin işine gelmez fakat 3 veya 4 puan fark olursa o derbi daha zevkli ve çekişmeli geçer bu yüzden gs bugün hakem vs faktörlerle zorlanabilir...tabi bunların sorumlusu tüpçü federasyonu ve yayıncı kuruluştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 11 Mart 2018; 14:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

gs den puan kaybı bekliyorum fakat hemen saldırmayın sebebi şu ; önümüzdeki haftaki derbiye 6 puan farkla gidilirse ve beraberlikle sonuçlanırsa biz lige tamamen havlu atarız ve bu kimsenin işine gelmez fakat 3 veya 4 puan fark olursa o derbi daha zevkli ve çekişmeli geçer bu yüzden gs bugün hakem vs faktörlerle zorlanabilir...tabi bunların sorumlusu tüpçü federasyonu ve yayıncı kuruluştur

hocam bende puan kaybı yaşayacağımızı düşünüyorum ama fenerbahçe bugün puan kaybı yaşarsa bu gerçekleşir.. artık ligin sonlarına doğru geliyoruz ligden kopuşlar haliyle olacaktır ve buna en yakın takım da fenerbahçe..

fenerbahçe yarıştan uzaklaşırsa sabahtan akşama kadar konuşulacak konu haberciler için fenerbahçedir zaten bayılıyorlar böyle şeylere bence işlerine gelir.

• Bu hafta rahat kazanırız da haftaya kaybedeceğiz bence. Ondan sonra puan kaybı lüksümüz kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Konu çocuk parkına dönmüş.

Admin koymazlarsa böyle olur. 1 tane adam bulamadılar şu bölüme.

Bi de beşiktsş bölümüne bak sinan engin takliti yaptık 14 günü çaktılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahlak satan en büyük ahlaksızdır, her alanda hiç şaşmaz bu laf

• Bugün bir Malatya galibiyeti çok tatlı olur.

• şunlara niye cevap veriyorsunuz arakadaşlar? zaten bu akşam farklı kazanınca hepsi ortalıktan kaybolacak, aynı Fatih Terim'in ilk geldiği zamanki gibi. onlara değil takıma bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Gelmeyecek

Ben o kadar olumlu bakmiyorum

Baskanin konusmasina bakilirsa gelecek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: psiryt

quote:

Orijinalden alıntı: Wesker0005

Yav türkiyenin en büyük Kulübü GS DIR Tartismasiz bak Bu böyle yani isterseniz Bu sene de sampiyon olun seneye de (ki olamicaksiniz) Yine en büyük kulüb Galatasaray‘dir bunu yabancilar da öyle göruyor türkiyedeki mantikli düsünebilen herkes de yani bosuna yirtiniyorsunuz

En çok taraftar ve en çok şampiyonluk ve en çok Avrupa başarısı Galatasaray in bu bir gerçek bunun tartışılacak bir tarafı yok.

Konumuz bu değil.

Konumuz ezile ezile yenildiğiniz rakiplerinize pislik atmanız kabullenmeyi siniz çirkeflik yapmanız.

konu kapanmistir beyler bence

• 
Sayfa: önceki 37103711371237133714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.