Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (3681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36793680368136823683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nameofblood

büyük GS düşmanı Ts dir ve tek hedefi GS yi şampiyon yapmamaktır bu maçtan puan felan beklentim yoktu farkeden birşey yok iyi izleyin tu ts denilen takımı her fener bjk maçında güle oynaya veriyorlar iş gs ye gelince deli gibi saldırıyorlar.

Sen de calls sen de yen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

büyük GS düşmanı Ts dir ve tek hedefi GS yi şampiyon yapmamaktır bu maçtan puan felan beklentim yoktu farkeden birşey yok iyi izleyin tu ts denilen takımı her fener bjk maçında güle oynaya veriyorlar iş gs ye gelince deli gibi saldırıyorlar.

Onur kıvraka soruldu bu. ‘Neden Galatasaray’a karşı köpek gibi oynuyorsunuz’ diye. Adamda gayet açık seçik anlattı; o sahada 8 kişi kaldıkları, bizim buna rağmen sürekli atak yapmamız ve taraftarın ‘Trabzon kümeye’ diye tezahüratları gıyabında kanlarına dokunmuş. Bundan sonra çıkacakları her Galatasaray maçını son maçları gibi oynayacaklarmış. Biraz araştırırsan o röportajı bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feneri yenmek hiç bu kadar önemli olmamıştı.

• Şu kaleci sanilan onur mu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

quote:

Trabzon bi bize karşı köpek gibi oynuyor beyler, yarın bjk rahat alır.

Dedim beyler. Bunlar öyle karaktersiz bir takım ki; oyuncularından teknik direktörlerine, taraftarına kadar.
    Sanki Meydan Muharebesindeymiş gibi Fernandoya yaptıkları bi müdahale var. Hakemin kart dahi çıkarmadığı hatta. O yaptıkları hareketin yarısı kadar agresiflikle oynasalar puan çıkarırlar. Ama görüyoruz ne kadar aciz ve reziller. Arenada bu ne olduğu belirsizlere 3 farktan aşağı atamazsak bize de yazıklar olsun.
    Son olarak, Sosayı alsaydık keşke Belhandanın yerine diyenler de vardı. Yapmayın böyle şeyler.

Trabzon bizden 2 yedi siz 3 yediniz sizde mi sike yaptiniz?

• Zaten yensinler diyecek birşey yok fb ve bjk ye bu kadar ruhsuz oynamalı garip fb sözde en büyük düşmanları kupalarını çalmışlar herhalde kupasılırını çalan(onların bakış açısı) bir takıma mı? daha agresif olursun yoksa sadece 1 maç küme düş diye mi hatırlarsan biz bunları arenadaki maçta ultra aslan bunlar için özel pankart hazırlamıştı 2010-2011 şampiyonu tranzonspor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nameofblood -- 5 Mart 2018; 22:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Zaten Burak in geçen haftadan bilerek kart yemesinden bugün ki sonuç az çok belliydi. Adamlar bize gelince kavga dövüş deli gibi oynuyor,bugun ise resmen antrenman maçı oluyor.

valla bizim için gs maçıda antrenman maçıydı..,

Antreman yaptığın takım puan kaybetsin diye her gece dua ediyorsun. Kaç sene sizi ezdik, 10 maç üst üste yenilmedik size bu kadar ağız kokusu yapmadık, sadece Melo çıksa oynasa alıyorduk maçı. Havalara bak, sanki bana çok bir halt top oynuyorlar.

melo çıksa alıyorduk=check

5-10 sene öncesini hatırlatma=check

her gece dua ediyosunuz tarzı 3. sınıf demogoji=check

uefa kupasını hatırlatma=yok

olsun tipik bir hazımsız gs’li mesajına hoşgeldiniz

Lider takım taraftarına hazımsız demek için cidden senin gibi olmak gerek. İyi gün taraftarı seni. Real Madrid, Gs ile oynamak için gelip tesisinde antremana çıkınca son dakika geçen, hepsi ekrana kitlenen camianın taraftarı bize antremandan bahsediyor.

abi en az 6-7 senedir forumdaki en azılı düşmanım sensin yani sanal dünyada kendimi bildim bileli seninle tartışırım,sen deme bari iyi gün taraftarı diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bu kombine devretme isinden anlayan varsa benimle iletisime geçebilir mi bir kaç sorum olacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Zaten Burak in geçen haftadan bilerek kart yemesinden bugün ki sonuç az çok belliydi. Adamlar bize gelince kavga dövüş deli gibi oynuyor,bugun ise resmen antrenman maçı oluyor.

valla bizim için gs maçıda antrenman maçıydı..,

Antreman yaptığın takım puan kaybetsin diye her gece dua ediyorsun. Kaç sene sizi ezdik, 10 maç üst üste yenilmedik size bu kadar ağız kokusu yapmadık, sadece Melo çıksa oynasa alıyorduk maçı. Havalara bak, sanki bana çok bir halt top oynuyorlar.

melo çıksa alıyorduk=check

5-10 sene öncesini hatırlatma=check

her gece dua ediyosunuz tarzı 3. sınıf demogoji=check

uefa kupasını hatırlatma=yok

olsun tipik bir hazımsız gs’li mesajına hoşgeldiniz

Lider takım taraftarına hazımsız demek için cidden senin gibi olmak gerek. İyi gün taraftarı seni. Real Madrid, Gs ile oynamak için gelip tesisinde antremana çıkınca son dakika geçen, hepsi ekrana kitlenen camianın taraftarı bize antremandan bahsediyor.

abi en az 6-7 senedir forumdaki en azılı düşmanım sensin yani sanal dünyada kendimi bildim bileli seninle tartışırım,sen deme bari iyi gün taraftarı diye

Olur öyle. Sizin bölümün yüzde 95 i ile papazım frekans karışabilir arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

quote:

Trabzon bi bize karşı köpek gibi oynuyor beyler, yarın bjk rahat alır.

Dedim beyler. Bunlar öyle karaktersiz bir takım ki; oyuncularından teknik direktörlerine, taraftarına kadar.
    Sanki Meydan Muharebesindeymiş gibi Fernandoya yaptıkları bi müdahale var. Hakemin kart dahi çıkarmadığı hatta. O yaptıkları hareketin yarısı kadar agresiflikle oynasalar puan çıkarırlar. Ama görüyoruz ne kadar aciz ve reziller. Arenada bu ne olduğu belirsizlere 3 farktan aşağı atamazsak bize de yazıklar olsun.
    Son olarak, Sosayı alsaydık keşke Belhandanın yerine diyenler de vardı. Yapmayın böyle şeyler.

Trabzon bizden 2 yedi siz 3 yediniz sizde mi sike yaptiniz?

Bayılıyorum bu beşiktaşlılara. Şike ne alaka lan? O kadar şey yazmışım şikeyi nerenden uyduruyosun ahhahshahahahah

• Trabzona yenilirsek ya da berabere kalırsak şampiyon olmayalım, çok samimi söylüyorum. Bunlara puan verirsek eğer sahamızda cidden zerre hak etmiyoruzdur şampiyonluğu falan.

• quote:

Trabzona yenilirsek ya da berabere kalırsak şampiyon olmayalım, çok samimi söylüyorum. Bunlara puan verirsek eğer sahamızda cidden zerre hak etmiyoruzdur şampiyonluğu falan.

abi trabzondan taraftarından takımından okadar nefret ediyorum ki yanımda trabzonlu biriyle maç izlesek bize laf atsa bıçaklarım onu

işin şakası bi yana bu hamsispor sadece bize bileniyor kaç senedir böyle bu bunları yenmek farz oldu.

• quote:

Trabzona yenilirsek ya da berabere kalırsak şampiyon olmayalım, çok samimi söylüyorum. Bunlara puan verirsek eğer sahamızda cidden zerre hak etmiyoruzdur şampiyonluğu falan.

3-4 atar gönderiziz, bu takım sezon sonuna kadar kimseye puan bırakmaz evinde.

• quote:

Kesinlikle . Yeteri kadar karakterli değiliz demektir yenemezsek. Yalnız aklıma Riekeerink li dönemdeki maç geliyor. Golü atıp maçın tamamında çirkeflik ve yatıp zaman geçirmeyle, top da bir türlü içeri girmemişti, galibiyetle ayrılmışlardı. Benzer durum yaşanırsa tekme tokat şikeyle bir şekilde maçı almamız lazım. Seslerini çıkaramıyorlar zaten, ağzından lokmayı almak kolay.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Trabzonu Ali Sami Yen’de döve döve yenmek farz oldu

• Trabzonspor hikaye.

• Bugün başta rıza çalımbay, sosa ve olcay'ın performansını çok beğendim. Özellikle olcay bugün çok sakindi yerde yatan Ndiaye'yi tekmeleyen olcay gitmiş , fair play meleği gelmiş öyle ki eski takımına karşı bırak mücadele etmeyi top bile sürmedi :) Rıza'yı anlatmaya gerek yok , bu adam geçen sene 10 kişi kalmış bjk'yi yenmemek için Eto'yu 10 numara oynattı bu seneki ilginç hamlesi ise kucka'yı çıkartıp rodellegayı alması oldu , zaten yürünürek geçilen trabzon ortasahası iyice düştü :)) şu sosayı Belhanda'nın yerine isteyenler vardı :) Evet bugün sosa fabrinin üstüne attığı ara toplarla maçın yıldızıydı gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Bu sezon Başakşehir ve trabzonu yenmeden şampiyon olursak namerdim sevinirsem. Kapatmamız gereken 2 hesap var. Eze eze içlerinden geçerek almamız lazım bu maçları...

Ozellikle basaksehir. Iple cekiyorum o maci

• Neden sinirleniyorsun yillarca akhisar besiktas fener maclarinda Barça kesilip gsye yatarken sorun yoktu demi

• İçerde Beşiktaş'a yenilecekmişiz öyle diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36793680368136823683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.