Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
90.315
Cevap
119
Favori
3.138.841
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    2800 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Eski Futbolcuların bu geri dönüşleri bile cidden çok hoş.

Adamın ne kadar büyük bir teknik direktör olduğunun kanıtı.

https://www.instagram.com/p/BdAC3f7gG3_/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD

• Yüzbaşı
    737 Mesaj
    Kaç milyon avro aldı acaba bu defa ft.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cesaretle ne alakası var. Aykut gibi çapsız mı da UEFA kupasını aldıktan sonra Anadolu takımlarına gitsin
    |
    |
    Judge Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: zultaran

100 milyar milyon avro aldığı konuşuluyor kulislerde.
    #1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #36 Marcelo Saracchi #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #70 Henry Onyekuru #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Yarbay
    5602 Mesaj
    quote:

Parasını sen vereceksin galiba sorduğuna göre? Biz merak etmiyoruz şunu, adamların derdine bak. Çamur atalım da bir yerden atalım. İçiniz içinizi yiyor tabi normal.

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: marselinyo

Bir Beşiktaşlı olarak fatihin gelmesine seviniyorum çünkü fatih gelirse istifa ederiz diyen birçok yönetici vardı şimdi gs yönetimi iyice karışacak
    Açıkçası Laurent Blanc gelse biraz endişe duyardım kendisi çok deneyimli bir teknik adam ama fatihin gelmesi iyi oldu kendisi gs - milli takım - bir süre ara verme - tekrar gs yapıyor onun kayeri böyle Terim istifa seslerini özlemiştik

valla yaşın yetmiyor sanırım Fatih Terim'i hatırlamaya. GS'yi 8 sezon çalıştırıp 6'sında şampiyon yapmıştır. UEFA kupasını kazandırmıştır. Aldığı Türkiye kupalarını filan saymıyorum.

tapındığınız Şenol Hoca'nızın ilk şampiyonluğu 63 yaşında 2 sene evvel. 63 yaşına kadar teknik direktörlük kariyerinde başka başarısı yok. Dünya Kupası 3. deme, o Türkiye kadrosunun tamamı Fatih Terimin UEFA kupası şampiyonu Galatasaray'ın kadrosudur.

ben Fenerli olarak sırf Terim yüzünden açık ara favorinin GS olduğunu düşünüyorum şampiyonlukta. Tudor varken 0 şans veriyordum.
    Terim ve Şenol varken Aykut'un çalıştırdığı hiç bir takım şampiyon olamaz. Bu yüzden de bu kadar rahatım

• Yarbay
    2800 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: HAŞORTMANLI

quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Bir Beşiktaşlı olarak fatihin gelmesine seviniyorum çünkü fatih gelirse istifa ederiz diyen birçok yönetici vardı şimdi gs yönetimi iyice karışacak
    Açıkçası Laurent Blanc gelse biraz endişe duyardım kendisi çok deneyimli bir teknik adam ama fatihin gelmesi iyi oldu kendisi gs - milli takım - bir süre ara verme - tekrar gs yapıyor onun kayeri böyle Terim istifa seslerini özlemiştik

valla yaşın yetmiyor sanırım Fatih Terim'i hatırlamaya. GS'yi 8 sezon çalıştırıp 6'sında şampiyon yapmıştır. UEFA kupasını kazandırmıştır. Aldığı Türkiye kupalarını filan saymıyorum.

tapındığınız Şenol Hoca'nızın ilk şampiyonluğu 63 yaşında 2 sene evvel. 63 yaşına kadar teknik direktörlük kariyerinde başka başarısı yok. Dünya Kupası 3. deme, o Türkiye kadrosunun tamamı Fatih Terimin UEFA kupası şampiyonu Galatasaray'ın kadrosudur.

ben Fenerli olarak sırf Terim yüzünden açık ara favorinin GS olduğunu düşünüyorum şampiyonlukta. Tudor varken 0 şans veriyordum.
    Terim ve Şenol varken Aykut'un çalıştırdığı hiç bir takım şampiyon olamaz. Bu yüzden de bu kadar rahatım

Aykut kötü oynarakta olsa galibiyet serisi yakaladı. Ayrıca takımı frenlemediği zaman takım gayet iştahlı bir şekilde baskı yapıp golü buluyor. Devre arasında isabetli transferler yapılırsa sonuna kadar şampiyonluğu kovalar.
    |
    |
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD

• Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Ya adam başarı garantili bildiğin gidip saçma sapan td lere vereceğimize terime veririz

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Illusions

Quakerboy Terim gelmez yazıyordu sürekli.
    |
    |
  • Yarbay
    5602 Mesaj
    Bjk genel tartışma konusunun ismini Fatih Terim konusu olarak değiştirin please. Dün gecen beri Terim konuşuyor adamlar nasıl bir korkuysa artık.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Lan biran önce imzalasa da rahatlasak . son anda mehmet özbek ters birşey falan soyler

İmzaladıktan öncede ters bişey söylese zarar imzaladıktan sonra ters bişey söylesede zarar..

Fatih terim'İ istemeyen arkadasından iş çeviren herkez istifa etmeli yoksa başarı gelmez ...

Çünkü fatih terim herşeyi kontrol etmek ister kimseyi işine karıştırmaz çatlak ses istemez

Eğer çalışacağı ortamda mehmet özbek veya onun gibi düşünen zihniyetler olursa başarı zor..
    |
    |
    Illusions

İmparatorun imza töreni başlıyor.
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    İmza töreni başladı

|
    |
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/646762

KAP GELDİ

quote:

Futbol A Takımımızın Teknik Direktörlüğü görevi için Fatih Terim ile 1.5 futbol sezonu için (2017-2018 futbol sezonu 2. yarısı ve 2018-2019 futbol sezonu) anlaşmaya varılmıştır. Buna göre kendisine 2017-2018 futbol sezonu 2. yarısı için 1.000.000 EUR ve 2018-2019 futbol sezonu için 2.000.000 EUR ücret ödenecektir. Ayrıca Türkiye Süper Ligi Şampiyonluğu durumunda kendisine her bir sezon için 500.000 EUR başarı primi ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

2 Milyona imza atmış şampiyon olursa bu sene 1.5 seneye 2.5 alacak hoca
    |
    |
    #1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #36 Marcelo Saracchi #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #70 Henry Onyekuru #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Çavuş
    68 Mesaj
    başlıyooooooo
    |
    |

1925 M. Kemal ATATÜRK
  • Binbaşı
    1742 Mesaj
    KAP - Fatih Terim ile 1,5 yıllığına anlaşmaya varılmıştır.

Bu sezon için 1 M €
    Gelecek sezon için 2 M € ödenecektir.

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Parasını sen vereceksin galiba sorduğuna göre? Biz merak etmiyoruz şunu, adamların derdine bak. Çamur atalım da bir yerden atalım. İçiniz içinizi yiyor tabi normal.

Bu mantıkla kupayı da sen almıyorsun, şampiyon da sen olmuyorsun. Neden kupa aldık, şampiyon olduk diye geziyorsun? İkinizin mesajı da enteresan.

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Bu mantıkla kupayı da sen almıyorsun, şampiyon da sen olmuyorsun. Neden kupa aldık, şampiyon olduk diye geziyorsun? İkinizin mesajı da enteresan.

O da senin gibi bjkli, gidin kendi takımınızla ilgilenin. Gündeminiz Gs olmuş yine.
    |
    |

Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.