Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
90.315
Cevap
119
Favori
3.139.247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    750 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Ali Naci Küçük: Bazı yöneticiler Dursun Özbek'e karşı bir yapı kuralım diyerek Ünal Aysal'a başkanlık teklif etti. Ünal Aysal bu teklifi düşüneceğim dedi.

Ünal Aysal gelsin şampiyon bile olmayalım 2 sene o derece susuz kaldık ... özledik Aysal başkan üşüyoruz..
    |
    |

Bu çapsız in karşısına elbet aday çıkacaktır . ama üyeler dursun a tapıyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Adam yazarmış bu arada, takipçi kasıyo sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 19 Aralık 2017; 20:7:53 >

Korkup kaçtı len

1 milyar TL transfere para harcadı len

Adama etmedikleri laf kalmadı . şu laflarin %1 ini bile dursun soylemediler

|
    |

|
    |

|
    |
    https://www.youtube.com/watch?v=4WXhQrkcJ5I&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ÖNEMLİ***

Basın toplantısının ÖZETİ: Dursun diyor ki yeni cezalar kapıda. Dediğine göre ekonomi kötü o yüzden olur da yeni bir yönetim gelirse ekonomi kötü diye ağlamasın.

Demezler mi hani kasa artıya geçtiydi, hani o kadar arsa sattın ne oldu. Demeyin... Siz Dursunu Başkan yapın. Gerisini koyverin.

Allah aşkına biri bizi bu adamdan kurtarsın.
    https://store.donanimhaber.com/8b/db/fc/8bdbfcf45e02f6290b6ac3b009f62583.gif?

GO HOME DURSUN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Gonzo -- 19 Aralık 2017; 20:47:30 >
    |
    |

• Yarbay
    2366 Mesaj
    Taraftar herşeyi yapabiliyor ama anasını satayım bu başkanlık seçimine müdahale edemiyor. En kritik şeye müdahale edemiyoruz...
    |
    |

Ehlen ve sehlen

|
    |
    mustafa.berk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj

Mancini de balon bir hoca ama Tudor gibi adamlardan daha iyidir tabii

|
    |
    ProSharper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

quote:

quote:

quote:

quote:

Tudor gönderilmeliydi fakat hata yaparak gönderdiniz. Takımınızın içinde ciddi derece çeteleşme var ve oyuncular kafalarına göre teknikdirektörünü sabote etmek için davranıyor.

Tudordan önce bu oyuncuların tespit edilip kızağa çekilmesi gerekiyordu. Ama yönetiminiz hatanın sadece Tudorda olduğunu düşünerek oyunculara bu zaferi hediye etti. Bu saatten sonra geçmiş olsun, her beğenmedikleri hocayı bu şekilde sabote edecekler.

Asıl yok edilmesi gerekenler hala içeride sinsice duruyor.

Kim Tudor’u sabote ediyor? Bir şey iddia ediyorsan isim ver yoksa bir anlamı yok. Muslera mı? Belhanda mı? Maicon mu? Feghouli mi? Kim sabote ediyor?

Sen bunu tv den 90 dakka maç izleyip görüyorken, 24 saat 7 gün bu oyuncularla ilgilenen teknik direktör göremiyorsa o adamda ciddi bir zeka engeli vardır.

Adam belki yönetime bildirdi. Yönetim ise işler daha kötüye gitmesin diye göz yumdurmuş olabilir. Sonuçta lider giden bir takımınız vardı. Muslerayı oynatmasa taraftarın ne diyeceğini merak ediyor musun?

Adam haftalardır hatalı gol yiyor hala insanlar deli gibi savunuluyor. Çünkü öyle bi kredisi var ve bunun farkında. Maicon'un karısı Tudor hakkında garip garip tweetler favlıyor. Bir futbolcunun eşi bile olayların bu kadar içerisindeyse ve bu konuda rahatça davranıyorsa ciddi bir operasyon vardır. Çoğu oyuncunuz alternatifi olmadığını ve kendisine muhtaç olunduğunu biliyor. Yönetiminiz şimdiyi değil geleceği düşünüp bu oyunculara ders vermesi gerekirdi. Tudor daha sonraki adımdı.

Maicon sabote ediyorsa niye her maç ilk 11’de? Serdar defalarca kesildi Maicon bir kere kesilmedi. Muslera aynı şekilde. Çekersin yedeğe. Taraftar haftalardır Muslera’yı eleştiriyor zaten. Onlardan mı korkacak komik olmayın! Taraftarın fikirlerini çok sallasaydı zırt pırt sistem değiştirmezdi. Her 3’lü stoper çıktığında küfür yedi, yine yaptı yine küfür yedi. Bunu kendi de söyledi zaten.

Kısacası futbolcuların Tudor’u sabote etmesi tamamen içi boş bir iddia. Senin oradan böyle birşey göre Tudor’un görmeme ihtimali yok. Hiç kusura bakma.

Yönetim bastırmış olabilir diyorum okumuyor musun? Takım liderken kaç taneniz Maicon ve Muslera'nın olmayışını kabul edecektiniz. Takım kötüye gittiği için herkes şu anda kenara alsaydı diye rahatça konuşuyor.

Yönetim neden karışsın? Ne geçecek eline? Tudor’u kovmak için takımı organize edip sabote mi ettirecek ? Bu ne biçim hayal ürünü senaryo arkadaş?

Tudor bu işi beceremedi bu kadar basit. Bunu kabul etmek bu kadar zor olmamalı.

Hala lafı ters yerden anlıyorsun. Yönetim planladı demiyoruz yönetim göz yummuştur diyoruz. Şunu bi doğru okuyun artık. Ayrıca sana Tudor başarılı diyen var mı?

Selçuk İnan,Arda Turan, Burak Yılmazları görmüş adamlar senaryo diyor.

• Yarbay
    2417 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tudor gönderilmeliydi fakat hata yaparak gönderdiniz. Takımınızın içinde ciddi derece çeteleşme var ve oyuncular kafalarına göre teknikdirektörünü sabote etmek için davranıyor.

Tudordan önce bu oyuncuların tespit edilip kızağa çekilmesi gerekiyordu. Ama yönetiminiz hatanın sadece Tudorda olduğunu düşünerek oyunculara bu zaferi hediye etti. Bu saatten sonra geçmiş olsun, her beğenmedikleri hocayı bu şekilde sabote edecekler.

Asıl yok edilmesi gerekenler hala içeride sinsice duruyor.

Kim Tudor’u sabote ediyor? Bir şey iddia ediyorsan isim ver yoksa bir anlamı yok. Muslera mı? Belhanda mı? Maicon mu? Feghouli mi? Kim sabote ediyor?

Sen bunu tv den 90 dakka maç izleyip görüyorken, 24 saat 7 gün bu oyuncularla ilgilenen teknik direktör göremiyorsa o adamda ciddi bir zeka engeli vardır.

Adam belki yönetime bildirdi. Yönetim ise işler daha kötüye gitmesin diye göz yumdurmuş olabilir. Sonuçta lider giden bir takımınız vardı. Muslerayı oynatmasa taraftarın ne diyeceğini merak ediyor musun?

Adam haftalardır hatalı gol yiyor hala insanlar deli gibi savunuluyor. Çünkü öyle bi kredisi var ve bunun farkında. Maicon'un karısı Tudor hakkında garip garip tweetler favlıyor. Bir futbolcunun eşi bile olayların bu kadar içerisindeyse ve bu konuda rahatça davranıyorsa ciddi bir operasyon vardır. Çoğu oyuncunuz alternatifi olmadığını ve kendisine muhtaç olunduğunu biliyor. Yönetiminiz şimdiyi değil geleceği düşünüp bu oyunculara ders vermesi gerekirdi. Tudor daha sonraki adımdı.

Maicon sabote ediyorsa niye her maç ilk 11’de? Serdar defalarca kesildi Maicon bir kere kesilmedi. Muslera aynı şekilde. Çekersin yedeğe. Taraftar haftalardır Muslera’yı eleştiriyor zaten. Onlardan mı korkacak komik olmayın! Taraftarın fikirlerini çok sallasaydı zırt pırt sistem değiştirmezdi. Her 3’lü stoper çıktığında küfür yedi, yine yaptı yine küfür yedi. Bunu kendi de söyledi zaten.

Kısacası futbolcuların Tudor’u sabote etmesi tamamen içi boş bir iddia. Senin oradan böyle birşey göre Tudor’un görmeme ihtimali yok. Hiç kusura bakma.

Yönetim bastırmış olabilir diyorum okumuyor musun? Takım liderken kaç taneniz Maicon ve Muslera'nın olmayışını kabul edecektiniz. Takım kötüye gittiği için herkes şu anda kenara alsaydı diye rahatça konuşuyor.

Yönetim neden karışsın? Ne geçecek eline? Tudor’u kovmak için takımı organize edip sabote mi ettirecek ? Bu ne biçim hayal ürünü senaryo arkadaş?

Tudor bu işi beceremedi bu kadar basit. Bunu kabul etmek bu kadar zor olmamalı.

Hala lafı ters yerden anlıyorsun. Yönetim planladı demiyoruz yönetim göz yummuştur diyoruz. Şunu bi doğru okuyun artık. Ayrıca sana Tudor başarılı diyen var mı?

Selçuk İnan,Arda Turan, Burak Yılmazları görmüş adamlar senaryo diyor.

Yönetim neye göz yummuş ? Madem Muslera ve Maicon Tudor’u sabote ediyor, Tudor bu oyuncuları keser başkasını oynatır. Hatasız oynayan Serdar’ı on kere kesti, Maicon istisnasız her maç ilk 11’de. Yönetim bastırmış olabilir diyordun, şimdi göz yumdular diyorsun? Neye göz yummuşlar?

Ne söylediğin belli değil. İyice bir düşün taşın, fikrin otursun sonra gel buraya yorum yaz.

• Binbaşı
    1042 Mesaj
    Biz 20 senedir aynı başkanla yönetiliyoruz ve başkan değişsin diye kendini paralamayan bi Fenerbahçeli yok....Siz ise kıyafet değiştirir gibi başkan değiştiriyonuz iki klüp birbirine ancak bu kadar zıt olur

|
    |

inşallah yarın akşam unal başkan ı ikna ederlerde seçimlere girer.

Ayrıca Ayhan Akman'ın her TD değişikliğine rağmen kulübede kalması da ayrı bir komedi. Yönetimin casusu değilse ben bir şey bilmiyorum.
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Teğmen
    214 Mesaj
    Mustafa Cengiz, yarın başkanlığa adaylığını açıklayacak. (Gama Spor)
    |
    |
    kulubun sonu inter ve milan gibi olacak bu bugün kesinleşti. dursun ozbek resmen bu kulubun kalan son kuruşlarını kendi cebine indirmeye ve kendi reklamını yapmaya gelmiş bir ajandır. yıllardır aziz yıldırım ın yapamadığını bu dursun gibi ıq seviyesi düşük bir insanın yapması beni çok sinirlendirdi. hele o tipsiz fm oynayan kardeşi mehmet özbek yokmu. adam tam bir kara cahil. bakın bir insan bilgisiz olabilir. ama bu 2 kardeş bildiğin kara cahil ya . hiçbir işten anlamazlar .
    dursun ozbek in iflas ettiği o yuzden gs nin yakasına sülük gibi yapıştığı konuşuluyordu bir ara. bugunkü toplantıdan sonra bu kesilşemiş oldu. adam ciddi ciddi gs nin son parasını yemeye gelmiş.

ünal aysal ile dursun ozbek i kıyaslayanlar . bir maliyet hesabı cıkarın bakalım. unal bey zamanında ne kadar gelir elde etmişiz ve ne kadar harcamamız olmuş
    birde dursun çapsızının döneminde ne kadar harcama olmuş ne kadar gelir elde etmişiz.
    inanın bana dursun ozbek ın bu kulube zararı unal aysaldan kat ve kat daha fazladır.

kardeşi youtube den transfer yapar. kimse ses çıkartmaz.
    yiğeni gelir espor un başına geçer . takım kume düser kimse ses etmez.
    amator sporlar zaten evlere şenlik. rezil rusva oldu takımlar.
    basket desen zaten can topsakal diye bir basiretsiz , bilgisiz , cahil adamın eline verilmiş. utanmasa gazozuna takım kuracak . tum harcamaları kısıp hepsini cebe atıyorlar.
    forma sponsorları REZALET.
    ben daha ne diyimki ya . rahmetli metin oktay gelse şu an dursunun yüzüne balgamlı bir tükürük atardı .
    |
    |

• Yarbay
    7721 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

dursun ozbek kulubu daha soyacak anlaşılan .

İkna edilmesine gerek var mı? Bu zor günde camia da güçlü kim varsa aday olması lazım.

Eğer kimse aday olmazsa ya da düşük profilli adaylar çıkıp özbek yeniden başkan seçilirse kimse sonrasında şikayet etmesin.

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

dursun ozbek kulubu daha soyacak anlaşılan .

İkna edilmesine gerek var mı? Bu zor günde camia da güçlü kim varsa aday olması lazım.

Eğer kimse aday olmazsa ya da düşük profilli adaylar çıkıp özbek yeniden başkan seçilirse kimse sonrasında şikayet etmesin.

unal beyi zamanında cevresi çok yedi hocam . o yuzden adamın güveni kalmadı .

yani dursun a karşı adam akıllı 1 adam çıkmıyorsa demekki herkes adada beleş çay + nargile içmeye tamam olmuş demektir. bunun başka bir açıklaması olamaz ya

Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.