Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
90.315
Cevap
119
Favori
3.139.136
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    1367 Mesaj
    Çok boş konuşuyor çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Adama 'TD getirecek misiniz?' diyorlar adam 'Yönetim tüm icraatlarını tam olarak yerine getirecektir.' oluyor. Evet/hayır gibi basit bir cevap yerine uzata uzata ne olduğunu anlamadığımız cevap veriliyor

Sözlerinden TD alınacak anlamı çıkıyor, biliyorum ama buna göre ikinci soru da o zaman; 'Bir sonraki yönetim getirdiğiniz TD ile çalışmak istemezse durum ne olacak?' olmalı. Tabii o soruyu soran yok. Laf salatası yapıp insanların kafasını karıştırıp ciddi soru sordurmuyor

Ekleme: Yeni yönetim yine 3 yıl görevde olacak anlaşılan. Yaza kadar değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 19 Aralık 2017; 15:16:59 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Yarbay
    2417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Tudor gönderilmeliydi fakat hata yaparak gönderdiniz. Takımınızın içinde ciddi derece çeteleşme var ve oyuncular kafalarına göre teknikdirektörünü sabote etmek için davranıyor.

Tudordan önce bu oyuncuların tespit edilip kızağa çekilmesi gerekiyordu. Ama yönetiminiz hatanın sadece Tudorda olduğunu düşünerek oyunculara bu zaferi hediye etti. Bu saatten sonra geçmiş olsun, her beğenmedikleri hocayı bu şekilde sabote edecekler.

Asıl yok edilmesi gerekenler hala içeride sinsice duruyor.

Kim Tudor’u sabote ediyor? Bir şey iddia ediyorsan isim ver yoksa bir anlamı yok. Muslera mı? Belhanda mı? Maicon mu? Feghouli mi? Kim sabote ediyor?

Sen bunu tv den 90 dakka maç izleyip görüyorken, 24 saat 7 gün bu oyuncularla ilgilenen teknik direktör göremiyorsa o adamda ciddi bir zeka engeli vardır.

muslera ediyor. şu muslera'nın yaptıklıarını selçuk yapınca hain, hocanın kuyusunu kazıyor oluyordu.

O zaman Muslera’yı yedek bırakırsın. Bir maç yedek bıraktı mı? Hayır. Bunu yapmıyorsan sabote falan diye ağlama. Bitmiştir.

|
    |

• Yarbay
    3088 Mesaj
    Fatih Terim'e teklif götürülecek. Alt metin olarak bunu dile getirmiş oldu.
    |
    |

Dikkat ederseniz her şeyi muallakta bırakıyor, Fatih Terim konusunda bile lafı dolandırdı.

Bu adam mevzuyu planlı olarak bu noktaya getirdi, seçimi beklenmedik bir olay gibi gösteriyor. Fakat planladığını düşünüyorum. Özellikle Tudor'u gönderdikten sonra bu kararı aldı ki vaat olarak Fatih Terim'i ortaya koyabilsin...

Çoğu taraftar Terim yüzünden seçim olayına ılımlı yaklaşıyor. Fakat Dursun Özbek sadece kendini düşünüyor.

Koskoca Galatasaray cümle kurmaktan yoksun bir adamın elinde olmamalı,
    |
    |
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Tudor gönderilmeliydi fakat hata yaparak gönderdiniz. Takımınızın içinde ciddi derece çeteleşme var ve oyuncular kafalarına göre teknikdirektörünü sabote etmek için davranıyor.

Tudordan önce bu oyuncuların tespit edilip kızağa çekilmesi gerekiyordu. Ama yönetiminiz hatanın sadece Tudorda olduğunu düşünerek oyunculara bu zaferi hediye etti. Bu saatten sonra geçmiş olsun, her beğenmedikleri hocayı bu şekilde sabote edecekler.

Asıl yok edilmesi gerekenler hala içeride sinsice duruyor.

Kim Tudor’u sabote ediyor? Bir şey iddia ediyorsan isim ver yoksa bir anlamı yok. Muslera mı? Belhanda mı? Maicon mu? Feghouli mi? Kim sabote ediyor?

Sen bunu tv den 90 dakka maç izleyip görüyorken, 24 saat 7 gün bu oyuncularla ilgilenen teknik direktör göremiyorsa o adamda ciddi bir zeka engeli vardır.

Adam belki yönetime bildirdi. Yönetim ise işler daha kötüye gitmesin diye göz yumdurmuş olabilir. Sonuçta lider giden bir takımınız vardı. Muslerayı oynatmasa taraftarın ne diyeceğini merak ediyor musun?

Adam haftalardır hatalı gol yiyor hala insanlar deli gibi savunuluyor. Çünkü öyle bi kredisi var ve bunun farkında. Maicon'un karısı Tudor hakkında garip garip tweetler favlıyor. Bir futbolcunun eşi bile olayların bu kadar içerisindeyse ve bu konuda rahatça davranıyorsa ciddi bir operasyon vardır. Çoğu oyuncunuz alternatifi olmadığını ve kendisine muhtaç olunduğunu biliyor. Yönetiminiz şimdiyi değil geleceği düşünüp bu oyunculara ders vermesi gerekirdi. Tudor daha sonraki adımdı.

Maicon sabote ediyorsa niye her maç ilk 11’de? Serdar defalarca kesildi Maicon bir kere kesilmedi. Muslera aynı şekilde. Çekersin yedeğe. Taraftar haftalardır Muslera’yı eleştiriyor zaten. Onlardan mı korkacak komik olmayın! Taraftarın fikirlerini çok sallasaydı zırt pırt sistem değiştirmezdi. Her 3’lü stoper çıktığında küfür yedi, yine yaptı yine küfür yedi. Bunu kendi de söyledi zaten.

Kısacası futbolcuların Tudor’u sabote etmesi tamamen içi boş bir iddia. Senin oradan böyle birşey göre Tudor’un görmeme ihtimali yok. Hiç kusura bakma.

• Binbaşı
    1064 Mesaj
    Bu adamın Galatasaray başkanı olması inanılır gibi değil.Seçimde tekrar gelirse bittik arkadaşlar

|
    |

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Kadronuz yeterli değil , başka hoca gelse bile çok şey değişmez.

Emre Çolak, Engin Baytar, Necati Ateş, Semih Kayayla falan rahat şampiyon olduk bu ligde. Oynatan olursa bu kadro çok rahat şampiyon olur.

Şimdi ki lig kalitesi o yıllar gibi değil bence.

|
    |

Tudor geldiğinde; Sneijder ve Selçuk ile problemler yaşadı. Hadi bunlar bu takımın ağır taşlarındandı. Takımın yönetimini Tudor'a bırakmak istemediler diyelim. Altını oymaya çalıştılar. Peki Bruma? Bruma sırf Galatasaray'da bir sürü TD ile çalıştı. Ne bileyim İspanya'da, Portekiz'de oynadı. Kaç hocayla takıştı? Tudor ile gözümüzün önünde kavga ettiler resmen (fiziki kavga değil, Bruma'nın Tudor'un dediklerini yapmayıp erkenden oyundan alındığı maçı diyorum).

Hadi geçen yıl Bruma; Sneijder ve Selçuk etkisinde falan kaldı diyelim. Bu sezon? Tudor kendi kadrosunu kurdu. Gomis'i çıkarttığı için bir maç Gomis söylenmişti Tudor'a. Belhanda laf atmıştı bir röportajında vs. Şimdi de Maicon ile falan sorunu var deniyor.

Yahu herkes yanlış, herkes hatalı; bir tek Tudor mu haklı?

Geçen sezon da dedim adam yönetiminde sıkıntıları var, iyi hoca olmak istiyorsa bu yapısını değiştirmeli diye. Maalesef hala diyorum. Eğer söylenenler doğruysa ki açıkçası doğruya benziyor, bir şekilde kendinden bezdiriyor adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 19 Aralık 2017; 15:49:45 >
    |
    |

• Yarbay
    3132 Mesaj
    Tek anladığım, 2018 Mayıs çok önemli.

|
    |

Dursun Özbek: "Galatasaray hepimizin."

-Seçilecek kişi 3 yıl mı kalacak?

Dursun Özbek: "Sizce mantıklısı hangisi?"

-Takımın hocası kim olacak?

Dursun Özbek: "Hedefimiz şampiyonluk."

|
    |

|
    |

Aklıma aşağıdaki video geldi;
    https://www.youtube.com/watch?v=4WXhQrkcJ5I

Çıkarabildiğim anlamlar;
    * Yeni yönetim olup olmaması fark etmez. Yeni TD de gelecek transferler de yapılacak.
    * Yeni yönetimin süresi yine 3 yıl olacak.
    * Bir de Mayıs 2018 çok önemliymiş. Neden olduğunu çözemedim. Çözebilen varsa anlatsın da bilelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 19 Aralık 2017; 15:44:59 >

• Binbaşı
    1244 Mesaj
    Sabahtandir dönüp dolaşıp aynı yere geliyor

Bu dursun başkan tam troll çıktı

|
    |

|
    |

Haziran : Kombineler yakılır , Tudor ve yönetim istifa , Tolga ve Selçuk protesto edilir
    Temmuz-Ağustos : Uçaklar iner yönetim iyi
    Eylül : Tudor seri yakalar , Tolga gol atar Tudor Kral-Tolga Kral
    Ekim Sonu : Seri bozulur Tudor istifa
    arada Bursa maçı : Garip 2 değişiklik yapar Tudor taktik dehası
    Kasım - Aralık büyük maçlar : Tudorla bu iş olmuyor tudor istifa

Riekerink olayından beterini yaptı taraftar .
    |
    |
kolayoto.com
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.