Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
90.315
Cevap
119
Favori
3.138.784
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    3340 Mesaj
    Bu sezonu da boş geçmedik Allah affetsin.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 18 Aralık 2017; 18:6:31 >
    |
    |
    Lider takımın teknik direktörü kovuluyor.Bu iş olsa olsa türkiye gibi bir yerde olurdu zaten.Ne bekleniyordu ki tudor dan.Bu çöp+leş kadrodan 20 puan fark atmasını falan mı? Şu saatten sonra takımın başına Fatih Terim'in gelmesini isteyen en büyük Galatasaray düşmanıdır net.
    |
    |
    Ortalığı kızıştırmak , kötülük için söylemek istemiyorum. Fatih terim olmasaydı taraftar ne isteyecekti. bence fatih terim çok başarılı şekilde algı yarattı. Tüm spor programları onu istiyor çünkü her maçı olay kavga kaos yaratıp malzeme verecek.

Çok başarılıdır türk futbolunu bilir ama hiç sevmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bence bugün şampiyon olduk.
    |
    |

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj
    kendi topuğunuza sıktınız. tudor'un çok idman yaptırması oyuncuların işine gelmedi için takımı baltaladılar.

ligin en iyi futbolunu oynayan lider takım. 2.yarı derbiler evinde vs.

arayacaksınız

|
    |
    Gs tarihinin büyük başarılarında önemli pay sahibi Fatih terimi istemeyenler var. Valla diyecek söz yok. Üstüne tudoru savunuyorlar. Adamıj hiç bişr şey yapmadığını görmek için kör olmak lazım. Maçların çoğunu taraftae kazandırdı Tudor değil. Bu açık ve nettir. Asıl sorun tudor mu derseniz hayır. Yönetim yönetim yönetim. Ama fark etmez. Tudor da bu işin parçasıydı. Gitti

|
    |

Orijinalden alıntı: semblance

Ortalığı kızıştırmak , kötülük için söylemek istemiyorum. Fatih terim olmasaydı taraftar ne isteyecekti. bence fatih terim çok başarılı şekilde algı yarattı. Tüm spor programları onu istiyor çünkü her maçı olay kavga kaos yaratıp malzeme verecek.

Çok başarılıdır türk futbolunu bilir ama hiç sevmem.

dediğin gibi, fatih terim spor programlarına ve yayıncı kuruluşa +2 kat reyting kazandırır. ama bir şekilde galatasaray'a da şampiyonluğu kazandırır diye düşünüyorum.

yine de, bir galatasaray taraftarı olarak, fatih terimi takımın başında görmeyi bir yandan istiyor, bir yandan istemiyorum.

evet galatasaray ve belki türk futbol tarihinin en başarılı teknik direktörlerinden ve evet belki şampiyon yapma ihtimali %60-70'lerde;

ancak yıllardır aynı şeyin olmasından, her başarısızlıkta aynı isme sarılmamızdan da bıktım. kaldı ki fatih terim kişilik olarak sevilecek, saygı duyulacak biri de değil

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)

• Yarbay
    2366 Mesaj

Mesele sevilip sevilmemesi değil, mesele Galatasaray. Galatasaray teknik direktörü yoksa ve Fatih Terim boşta ise fazla söze gerek olmaz. Onunla alınan başarılar yabana atılmaz. O gelecek başkası olmaz

|
    |
    semblance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1)Liseli denen tayfanın gözüne battığı isimleri tasfiye etti.

2)Sportif başarısızlığın üstüne teknik direktörleri kalkan olarak kullanıp taraftar istemeyince,kendi koltuğu dara girince hocaları sattı.

3)Basketbolda küçülmeye zorla gidildi,karşı çıkan isimler tasfiye edildi.

4)Basketbol'daki düşüşün faturası UA desteğiyle Ergin Ataman'a kesildi.

5)Ve en önemlisi görevinin son yılında koltukta kalmanın,futboldaki sportif başarıyla olabileceğini fark edip,kulübün mali imkanlarını zorlayarak pahalı denebilecek bir revizyon yaptı.Başarı gelmeyince,oynadığı oyun tutmayınca taraftarın da gazı alınmak için Tudor'u gönderdi ve erken seçim kararı geldi.Çünkü takke düşüyor ve kel görünmeden koltuğu garanti altına alacak.

#Dursunİstifa

|
    |

• Yarbay
    6032 Mesaj
    Terim bu kadar yabancıya nasıl kendini kabul ettirecek aklımda deli sorular. İtalya macerası mağlum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Mesele sevilip sevilmemesi değil, mesele Galatasaray. Galatasaray teknik direktörü yoksa ve Fatih Terim boşta ise fazla söze gerek olmaz. Onunla alınan başarılar yabana atılmaz. O gelecek başkası olmaz

Galatasarayı şampiyon yapacak çok adam var. Şuan ligin üstünde oyuncuları var tudor salaklık etmeseydi o da yapabilirdi. Şu kadroyu bana verseler ben de yaparım. Benim sorumun cevabını vermişler ama asla cevap İllaki Fatih olamaz Galatasaray Beşiktaş veya Büyük bir camialar 1 kişiye bağlanamaz. Formaları dahi şampiyonluğa oynar. Fatih Terim Galatasaraydan büyül değil istifa edenleri anlıyorum Duygusal anlamda klube bağlı insanlarmış.

|
    |

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Fatih Terim Şenol Güneş'in en başarılı döneminde gelmez.

Filozof'un başarısı İMPARATOR'un olmamasıdır.

|
    |

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Tudor şimdi kesin kovuldu mu?
    Başkan yine Dursun olacak ancak yönetimde Fatih Terim'i istemeyenleri temizlemiş olacak. Fatih Terim yeniden Galatasaray'ın teknik direktörü oldu yani.

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    Dursunun seçim kararı sonrası başkanlık için Terim adaylığını koyarsa ne komedi olur. Koltuğumu kaybetmeyim terimi de takım başına getireyim derken koltuk dan olacak.

Orijinalden alıntı: Quard

Kim gelecek merak ediyorum? Ersun Yanal, Fatih Terim...

Ersun Yanal gelirse Kadıköy'de vallahi yakar takımı felakete sürükler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 18 Aralık 2017; 18:25:25 >
    |
    |
emek server
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.