Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
90.315
Cevap
119
Favori
3.139.209
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    856 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Blanc isteyenler 4. maçta istifa diye bağırırlar. Blanc,Tuchel gibi td istiyosanız sabırlı olmanız gerek. O da Türkiye'de yok.

Blanc gibi bir adamla Turdor'u karıştırma ve Tudor'a sahip çıkma durumu.. Artı tutmaz ise oda gidecek.. Real'de de Bayern'de de Man Utd de böyle oluyor.. büyük takımlarda böyle olur..

Tudor'la karıştırma ne alaka? Sabırlı mıyız sabırsız mı adam akıllı söyle bana. Bu taraftar o yüzden Terim'i istiyor. Neden? Sabırsızız çünkü. Blanc gibi bir td nin taktiğini takıma oturtması, ülkeye adapte olması, takımını oluşturması çabuk süren bir şey mi?

Tudor'u mu savundum şimdi o paragrafta? Saçma sapan cevaplar vermeyin. Man Utd. dediğin takım hem başarıda hem başarısızlıkta Ferguson'u yıllardır tutmuş takım. Ferguson Galatasaray'da başlasa durabilir mi sence? Klopp mesela? Sistemini hemen oturtup Dortmund'da başarılı olup Liverpool'a mı geçti? Tutmaz ise o da gidecekmiş . Gider tabii size nasıl dayanacak Klopp buraya gelse?

Yukarda yazdıklarımdan Tudor'u savunduğumu düşünen birileri varsa beni bloklasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jens Lehmann -- 17 Aralık 2017; 21:57:14 >

• Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Blanc isteyenler 4. maçta istifa diye bağırırlar. Blanc,Tuchel gibi td istiyosanız sabırlı olmanız gerek. O da Türkiye'de yok.

Blanc gibi bir adamla Turdor'u karıştırma ve Tudor'a sahip çıkma durumu.. Artı tutmaz ise oda gidecek.. Real'de de Bayern'de de Man Utd de böyle oluyor.. büyük takımlarda böyle olur..

Tudor'la karıştırma ne alaka? Sabırlı mıyız sabırsız mı adam akıllı söyle bana. Bu taraftar o yüzden Terim'i istiyor. Neden? Sabırsızız çünkü. Blanc gibi bir td nin taktiğini takıma oturtması, ülkeye adapte olması, takımını oluşturması çabuk süren bir şey mi?

Tudor'u mu savundum şimdi o paragrafta? Saçma sapan cevaplar vermeyin. Man Utd. dediğin takım hem başarıda hem başarısızlıkta Ferguson'u yıllardır tutmuş takım. Ferguson Galatasaray'da başlasa durabilir mi sence? Klopp mesela? Sistemini hemen oturtup Dortmund'da başarılı olup Liverpool'a mı geçti? Tutmaz ise o da gidecekmiş . Gider tabii size nasıl dayanacak Klopp buraya gelse?

Yukarda yazdıklarımdan Tudor'u savunduğumu düşünen birileri varsa beni bloklasın.

halihazırdakii td 1 senedir başımızda.. futbol adına orta ne koydu? hangi alanda takım ileri gitti? sürekli kötü giderken devam edersen daha da kötüye gider. sabır iyiye gidişte olur.. kötüye gidişte olana kör inat derler..

• Yüzbaşı
    611 Mesaj
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming // İntel 6700K // Sapphire 5700xt Nitro oc // Gskill Ripjaws Ddr4 16Gb 3000 Mhz // Cooler Master V8 Gts High Performance Cpu Cooler with Horizonta // İntel 1tb m2 Ssd Sandisk ultra pro 480 gb // 700 watt 80 // Gigabyte AORUS 27" FI27Q
  • Yarbay
    3225 Mesaj
    keşke forma almasaydım bu sezon. Bu yönetime katkı yapılmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sen diyon ki Blanc gelsin kafadan 1 sene daha kaybedelim sezon sonuna kadarda bu Tudor efendiye katlanalım. Fatih Terim Galatasaray'da kısa dönem içerisinde başarılı olabilecek tek teknik adamdır. Peki varsayalım Blanc geldi kariyerli vs. ne malum başarılı olacağı yada Terim ile karşılaştırıldığında kimin daha başarılı olma ihtimali yüksek ?

Mancini geldi buraya en iyi zamanlarında. Ne oldu peki? Rijkaard vs. başarı var mı ? Yok. Başarı gelmeyecekse Klopp gelse nolur? Kısa dönemde Terim en iyi seçenektir. Hatta başarılı olursa en son geldiğindeki gibi Galatasaray'ın tıpkı verdiğin Ferguson örneği gibi uzun seneler başında kalmalı.
    |
    |
    Just_Playboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sucuk ekmekçi tayfa hâla dursunu yaşadığı surece bu kulupden hiçbirşey olmaz.

Çok değil daha bu hafta içi eski başkanımız ( efsane başkan ) faruk suren , dursun özbek 2024 e kadar başkan olarak kalır diyor . insan bunu derken bir yüzü kızarır ya . efsane başkan dedik yıllardır bagrimiza bastık ama bu adamın dursun un başkan kalmasından ne çıkarı olabilir aklim almıyor . yani adaya gidip beleş çay nargile içmek için mi dursunu bu kadar destekliyorsunuz anlamıyorum ya .

Her alanda dursun özbek geldiğinden beri çöküş icondeyiz . futbol , basketbol , hatta kadın baskette bile . bu dursun özbek ne ile seçime girecek çok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Daum
    Koeman
    Yanal
    Enrique
    Tuchel
    Blanc
    Boer

Hangisi gelsin isterdiniz?

|
    |

Fatih Terim tabii ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yasir3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Yasir3

Bilic
    Daum
    Koeman
    Yanal
    Enrique
    Tuchel
    Blanc
    Boer

1-Terim
    2-Blanc
    3-Yılmaz vural
    4-Enrique
    |
    |

quote:

quote:

quote:

halihazırdakii td 1 senedir başımızda.. futbol adına orta ne koydu? hangi alanda takım ileri gitti? sürekli kötü giderken devam edersen daha da kötüye gider. sabır iyiye gidişte olur.. kötüye gidişte olana kör inat derler..

Sen benim yazdıklarımı okuyo musun çok merak ettim. Ben ne diyorum sen ne diyosun. Hala Tudor'u konuşuyosun burda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    200 Mesaj
    Tudor'u kovmadan hiç bir hoca gelmez.. başında hocası olan bir takıma hoca getirmek zor.. öncelik yeni hoca ile anlaşmak değil öncelik tudor'u göndermektir..

Bilic
    Daum
    Koeman
    Yanal
    Enrique
    Tuchel
    Blanc
    Boer

Bu teknik trektorler hepside en az tudor kadar maç kazandırır

Terim yazmadım ki :)
    |
    |
    mabovski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tudor'u kovmadan hiç bir hoca gelmez.. başında hocası olan bir takıma hoca getirmek zor.. öncelik yeni hoca ile anlaşmak değil öncelik tudor'u göndermektir..

Tam yönetimine denk düştük hocam. Tudor u göndermeye bile acizler .

|
    |

hiçbiri tabiki tudora sahip çıkalım biraz daha zamana ihtiyacı var
    |
    |
    Yasir3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: punkemre

quote:

Bilic
    Daum
    Koeman
    Yanal
    Enrique
    Tuchel
    Blanc
    Boer

Bu teknik trektorler hepside en az tudor kadar maç kazandırır

Biliç in takim elbise ceketini sahanın yanina koysak , tudor dan daha fazla iş yapar .

|
    |

Zaten hep diken üstünde gittiği için oda rahatsız taraftarda rahatsız hep bir karmaşada gidiyoruz. Her iki tarafında ayrılması artık şart oldu çünkü böyle gitmez, resmen kendi içimizde bölündük. Sürekli bir sıkıntının içerisindeyiz, şampiyon olacağız ama kendi içimiz de bir birleşelim artık. Fatih Terim geleceğini sanmıyorum sezon ortası ama inşallah olur tek isteğim.

Bugun ki futbol, tamamen futbolcuların bilerek oynamamasıdır. Tudor'u resmen göndermek istiyorlar gözlerinden okunuyor. Gitti artık tudor, umarım yabancı hoca gelmez, bülent korkmaz veya camiadan biri gelir. Yoksa yabancı hoca ile bu sezonda çöp olur.
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    İroni gibi gelebilir ama yılmaz Vural bence şu an için en ideal hoca olabilir . o belhanda yı döve döve oynatır

|
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.