Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2630. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben "de" seni destekliyorum zaten aslanım.
  • olm bişey demicem
  • Fatih Terim gelsin bu takımı adam eder.Paragöz falandı ama şu an bu enkazı devrelabilecek tek kişi.

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sonuç ve oyun anadolu takımlarının da gözünü açacaktır. Galatasaray için bundan sonrası yokuş aşağı.
  • Bu oyundan sonra (Maç 0-0 bile bitse ki bitmedi ve hak eden kazandı) Tudor'u bu takımın başında tutan GS'lı falan olamaz.

Bu takımın Tudor'la ŞL'ne katıldığını hayal etmek kabus gibi bir şey.
  • Merak etmeyin önümüzdeki 11 haftalık fikstürde tudor 31 puan toplayıp yine kral olacak

Kaynak: geçmiş deneyimleri

• Manisa maçı bitiriciliği olsa 6-7 olacaktı. Hakem ilk yarı penaltıları çalsa daha dakika 70 te maçı terk edip hükmen mağlup olacak konuma geldiniz hala terim gelirse şampiyon olacağız diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren1s -- 2 Aralık 2017; 21:39:35 >
  • Şanslıydınız Quaresma yine şov peşindeydi inanılmaz pozisyonlar kaçtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Dostlar berbat oynadınız. Yani bjk kazmalik yapmasa 6-0 lik hezimeti unuturdunuz.

29 şuttan sadece 3 gol şaka gibi sonuç. Özellikle Q7 kazması mahvetti pozisyonları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Ben "de" seni destekliyorum zaten aslanım.

Arkadan destek vermediğin sürece sikinti yok

• Fernando orta sahada Galatasaray'da top becerisine soğukkanlılığa sahip tek oyuncu şuan. Lakin o adamdan oyun kurmasını bekleyen hocada sıkıntı vardır. Badu Osmanlı'da 10 numara pozisyonunda oynuyordu. Bu sistemde şuan tek amacı top çalmak, klasik düz ön libero. Bu adam asist yapan, gol atan bir adamdı. Geçen bir şut çekti ender dağa taşa gitti. Tudor'un kafa tek defansif. Adamı yaptırdığı antrenmanlarla bu hale getirdi.

Zaten Lucho, Guarin bunlar iki yönlü koşan, mücadeleci ,top becerisi yüksek topçular önlerindeki adamda Moutinho. Adam bizim öndekine bak Belhanda. Hangi anlayışta var, ne oynuyor, bu tek maçlık değil kaç haftadır böyle bu adam. Yazık yani koca takım, kendi sahasına bu kadar mahkum kalamaz.
  • Bu arada Oğuzhan'ın iyi oynadığı tek büyük maç buydu. Tudor sayesinde Oğuzhan bile büyük maçta iyi oynadı.
  • Aykut Kocaman’ı bile haklı çıkardılar; suni fark da eridi gitti 4 haftada.
  • Başta Tudor olmak üzere herkes güvenini kaybetti artık dikiş tutmaz. Oyuncularda Tudorla ilgili olumsuz açıklamalar yapmaya başladı zaten son günlerde. İyi bir TD getirmek gerekiyor, hiç olmazsa sezon ortası eksiklere göre transferde yaparız. Yoksa ilk 2ye bile giremeyebiliriz artık ŞL şart.

• Elin hırvat köylüsünü başımıza teknik direktör diye diktiler. Olacağı buydu.

• 6-0ı unutturamadık ya yazıklar olsun bize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6-0 olmaması için ilk defa gs yi destekledim

• önce tudor'u göndermemiz, sonra da floryadaki oyuncuların ayaklarını titretmemiz lazım.

rakip takım tarafları istediği kadar dalga geçsin. ilk yarıki gibi devam etse en kötü beraberlik alıyorduk. ikinci yarı konsantrasyon bozuldu ve kenarda td olmadığı için buna bir hamle gelmedi. 4-0 5-0 olmaması bir şanstı bizim için.
  • Valla açık ve net söylüyorum BJK efsane top oynadı . Dua edin 7 8 olmadığına . Bjklileri tebrik ederim . Bu oyunla BJK rahat şampiyon olur .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yatın kalkın Muslera’ya dua edin, yoksa bu maç Gs için çok çok daha kötü biterdi. Bu adam cidden büyük kaleci yemin ediyorum. Şu ligin 35 gömlek üzerinde.

• 
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.