Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tudor yine maç içinde 3lü savunma fantazisi deneyecek.

Maicon - Serdar - Denayer geride kalacak

Mariano Rodri sağ sol kenar

Feghouili Gomis Belhanda 3'lü forvet tarzında

Maç başında 4lü kalacaktır ama maç içi kesin 3'lüye dönecek

Yine ufak bir kumar oynuyor ama bakalım.
  • Al-Yeleli Arslan kullanıcısına yanıt
    çok güzel düşünmüş q7 bol bol pazara gönderir artık denayeri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tudorunuda bunu başımaza salan dursunuda ...
    adam hala fantezi peşinde denayer oynatıyor hırttttt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

quote:

quote:

quote:

Fenerliler şampiyonluk hesapları yapmaya başlamış

Ee başkan bunu suçlusu biziz. Mal gibi büyük maçlardan 1 puan çıkarttık. Tudor a söylemek lazım senin yüzünden herifler potaya girdi Diye. bugün yeniliriz fenerde yenerse bak Aykut a sen bu hafta ben dediydim puan farkı suniydi diye. Bakın dediğim çıktı diycek. Kaybettiğimiz bişey yok diyecekler adamlar havaya girmekte haklı mı değil mi gelde kafayı yeme

2.yarı görürüm ben Aykut'u. İçerde sadece bizle oynayacak. Onun dışında Başakşehir, Ts, Bjk gibi deplasmanlarına gidecek.

Dogru tespit benim feneri rakip gormememde en buyuk etken bu 2.si de aykut kocaman elbet. İki mactir sansi yaver gitti birinde erken 1-1 oldu ve forvet sokmak zorunda kaldi onun golleriyle mac farka gitti soraki haftada ne hocasi ne baskani olan antalyayi 1-0 yendiler zar zor ve azizsilin etkisi vardi takimda. Yoksa aykut kocamanin one gecince takimi geri yaslayan felsefesi sampiyon yapmaz hic bir takimi. Tahminim fener 4. bitirecek sezonu. Ts toparlanirsa 5. bile olabilirler. İlk uc gs biz ve basaksehir olacak. Bizim quaresma ve talisca eksenli bireysellige dayali oyunumuz ile sampiyon olabilecegimizi dusunmuyorum suan basaksehir sampiyon siz 2. olacaksiniz lig oynanmayacak deseler kendi adima kabul ederdim.

Yok hocam kendinize haksızlık etmeyin. Maç seçiyorsunuz ondan dolayı bence bugün bizi rahat yenersiniz. Büyük maçlarda bu sene gördük. Tarafsız bi gözle bakabildiğiniz için kutlarım. Ama bizde tudor faktörünü unutma adam geçen hafta söyledi derbilerde yenileceğiz ne derseniz deyin diye

Zaten bu mac ozelinde bakmadim ben. Ayrica mac sectigimizi dusunmuyorum. Bu takimin ligde oynayabilecegi en fazla akhisar macinda oynadigidir. Ekstrem olan sampiyon ligi performansimiz. 2. maclarda evimizde galibiyet alamadik deplasmanda yendigimiz takimlara karsi. Toplam iki gol attik biri cenkin bireysel çabasi digeri yine bireysel yetenek ve monacolu oyuncununu acemiligi ile kazanilan penalti. Slde ilk 3 macta buldugumuz pozisyonlari gole cevirme oranimiz anormal yuksekti. İlk 3 mac bizim esas gucumuzu yansitmiyor.

Şenol Güneş lige iyi hazırlayamıyor bu sene. Şampiyonlar ligindeki başarı oyuncuların ekstra motivasyon ve eforundan kaynaklı bence.

Lige nasil hazirlanilir ki ? Ne yapsin senol gunes ? Slde oyuncularin yuksek eforla oynadigi dogru zaten ben de bunu ima ettim + rakiplerin onlem almamasi ile 3/3 yaptik. Ama dedigim gibi ligde quaresma ve talisca gibi oyuncularla yapabilecegin en fazla bu. Akhisar macinda quaresma penalti kaciriyor bir top direkten donuyor suclu senol gunes degil ki.

Şenolun suçlu olduğu tek nokta kapanan takımlara karşı çözüm üretmemesi, yeni transferlere yeteri kadar şans tanımaması ve sürekli orta açma taktiğiyle oynatması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Linnes olsa onda da pek farklı birşey olmayacaktı.Ha tabi hücumda biraz daha iyi olabilirdik orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Kimi koymalıydı sizce, kimi koymasını isterdiniz? Linnes mi?
  • Link yok mu yav
  • Gs 2 (Gomis 1, Maicon 1(kafa golü) ) Beşiktaş 1 (Babel)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilas

Gs 2 (Gomis 1, Maicon 1(kafa golü) ) Beşiktaş 1 (Babel)

Totem mi bu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Fenerliler şampiyonluk hesapları yapmaya başlamış

Ee başkan bunu suçlusu biziz. Mal gibi büyük maçlardan 1 puan çıkarttık. Tudor a söylemek lazım senin yüzünden herifler potaya girdi Diye. bugün yeniliriz fenerde yenerse bak Aykut a sen bu hafta ben dediydim puan farkı suniydi diye. Bakın dediğim çıktı diycek. Kaybettiğimiz bişey yok diyecekler adamlar havaya girmekte haklı mı değil mi gelde kafayı yeme

2.yarı görürüm ben Aykut'u. İçerde sadece bizle oynayacak. Onun dışında Başakşehir, Ts, Bjk gibi deplasmanlarına gidecek.

Dogru tespit benim feneri rakip gormememde en buyuk etken bu 2.si de aykut kocaman elbet. İki mactir sansi yaver gitti birinde erken 1-1 oldu ve forvet sokmak zorunda kaldi onun golleriyle mac farka gitti soraki haftada ne hocasi ne baskani olan antalyayi 1-0 yendiler zar zor ve azizsilin etkisi vardi takimda. Yoksa aykut kocamanin one gecince takimi geri yaslayan felsefesi sampiyon yapmaz hic bir takimi. Tahminim fener 4. bitirecek sezonu. Ts toparlanirsa 5. bile olabilirler. İlk uc gs biz ve basaksehir olacak. Bizim quaresma ve talisca eksenli bireysellige dayali oyunumuz ile sampiyon olabilecegimizi dusunmuyorum suan basaksehir sampiyon siz 2. olacaksiniz lig oynanmayacak deseler kendi adima kabul ederdim.

Yok hocam kendinize haksızlık etmeyin. Maç seçiyorsunuz ondan dolayı bence bugün bizi rahat yenersiniz. Büyük maçlarda bu sene gördük. Tarafsız bi gözle bakabildiğiniz için kutlarım. Ama bizde tudor faktörünü unutma adam geçen hafta söyledi derbilerde yenileceğiz ne derseniz deyin diye

Zaten bu mac ozelinde bakmadim ben. Ayrica mac sectigimizi dusunmuyorum. Bu takimin ligde oynayabilecegi en fazla akhisar macinda oynadigidir. Ekstrem olan sampiyon ligi performansimiz. 2. maclarda evimizde galibiyet alamadik deplasmanda yendigimiz takimlara karsi. Toplam iki gol attik biri cenkin bireysel çabasi digeri yine bireysel yetenek ve monacolu oyuncununu acemiligi ile kazanilan penalti. Slde ilk 3 macta buldugumuz pozisyonlari gole cevirme oranimiz anormal yuksekti. İlk 3 mac bizim esas gucumuzu yansitmiyor.

Şenol Güneş lige iyi hazırlayamıyor bu sene. Şampiyonlar ligindeki başarı oyuncuların ekstra motivasyon ve eforundan kaynaklı bence.

Lige nasil hazirlanilir ki ? Ne yapsin senol gunes ? Slde oyuncularin yuksek eforla oynadigi dogru zaten ben de bunu ima ettim + rakiplerin onlem almamasi ile 3/3 yaptik. Ama dedigim gibi ligde quaresma ve talisca gibi oyuncularla yapabilecegin en fazla bu. Akhisar macinda quaresma penalti kaciriyor bir top direkten donuyor suclu senol gunes degil ki.

Şenolun suçlu olduğu tek nokta kapanan takımlara karşı çözüm üretmemesi, yeni transferlere yeteri kadar şans tanımaması ve sürekli orta açma taktiğiyle oynatması.

Ben de diyorum ki eldeki malzeme ile kapanan takimlari acamazsin quaresma ve talisca gibi oyuncularin varken de orta acmaktan baska yapabilecegin bir sey yok. Taliscaya kafa ile gol atmayi ogreten adam senol gunes bunu bizzat talisca soyledi. Talisca gibi oyunu yonlendirmeyen en buyuk ozelligi ceza sahasina girmesi ve uzun boyu en buyuk avantaji olan bir adam ile surekli orta actirmaktan baska sansin yok. Taliscayi kesince ise quaresmanin gol tehditi olmamasi sorunu cikiyor ortaya sahada gol atacak adam sayisi sadece 2 oluyor. Yeni oyuncularin adaptasyonu vs. teferruat cenk yerine negredo koymakla hic bir sey cozulmez ayni haltin laciverti. Aboubakar olsa degisirdi misal. Yada lens degil de gokhan tore olsaydi farkli bir sey oynanabilirdi ama eldeki malzeme buna imkan vermiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kadro bence güzel. Tek aksayan taraf sol bek ama ne Lato ne Linnes ne de Denayer zaten bizi orada mutlu etmeyecek. Kim olursa olsun istediğimiz gibi oynamadığı için açıkçası çok da mühim değil. Linnes>Lato derdim de Denayer de daha fizikli ve defansif olarak iyi olduğu için Q7 karşısında kullanılmış muhtemelen. Artık gününde olursa iyi oynar. Gününde olmazsa ona da Tudor'a da sövülür Ancak adamın yanlış tercih yaptığını düşünmüyorum.

Linnes, Yasin gibi oyuncular sonrada girebilir. Yasin'i hiç sevmiyorum ama son haftalarda iyi istatistik tutturdu. En azından hamle oyuncusu olabilir. Bu da artımız.

İnşallah kaybetmeyiz. Kazanırsak da tadından yenmez ama kaybetmemek birinci planda olmalı. 6 puan farkla önde olan biziz, kazanma baskısı onların üzerinde olmalı bizim değil.

• İzlemek isteyenler özel mesaj atabilir.
  • quote:

quote:

Totem mi bu

Karışık.

Ama gerçeğe dönersek yeneceğimizi düşünmüyorum. Tudor büyük maçta iyi değil ama bizim de durumumuz öyle iç açıcı değil. Yenersek de yenilirsek de şaşırmam. Ama yenemeyeceğiz gibime geliyor. Bakacağız artık.

• İnşallah geçen seneki 2-2 lik maçtaki gibi EPL kıvamında bi maç izleriz, başarılar beyler

• quote:

bu totemi ben bozdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

İnşallah geçen seneki 2-2 lik maçtaki gibi EPL kıvamında bi maç izleriz, başarılar beyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Totem mi bu

Karışık.

Ama gerçeğe dönersek yeneceğimizi düşünmüyorum. Tudor büyük maçta iyi değil ama bizim de durumumuz öyle iç açıcı değil. Yenersek de yenilirsek de şaşırmam. Ama yenemeyeceğiz gibime geliyor. Bakacağız artık.

Beraberlik kokuyor bence. 0-0 bile bitebilir.

• Parçalı formayla çıkıyormuşuz bu bile bir artı
  • Başarılar Galatasarayım.
  • Gs 3 Beşiktaş 1

• 
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.