Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
90.451
Cevap
123
Favori
3.129.848
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    984 Mesaj
    Maçın özeti: Getirin ordan bir İgor Tudor. Şenol kardeşim şov yapacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

Fenerliler şampiyonluk hesapları yapmaya başlamış

Ee başkan bunu suçlusu biziz. Mal gibi büyük maçlardan 1 puan çıkarttık. Tudor a söylemek lazım senin yüzünden herifler potaya girdi Diye. bugün yeniliriz fenerde yenerse bak Aykut a sen bu hafta ben dediydim puan farkı suniydi diye. Bakın dediğim çıktı diycek. Kaybettiğimiz bişey yok diyecekler adamlar havaya girmekte haklı mı değil mi gelde kafayı yeme

2.yarı görürüm ben Aykut'u. İçerde sadece bizle oynayacak. Onun dışında Başakşehir, Ts, Bjk gibi deplasmanlarına gidecek.

Dogru tespit benim feneri rakip gormememde en buyuk etken bu 2.si de aykut kocaman elbet. İki mactir sansi yaver gitti birinde erken 1-1 oldu ve forvet sokmak zorunda kaldi onun golleriyle mac farka gitti soraki haftada ne hocasi ne baskani olan antalyayi 1-0 yendiler zar zor ve azizsilin etkisi vardi takimda. Yoksa aykut kocamanin one gecince takimi geri yaslayan felsefesi sampiyon yapmaz hic bir takimi. Tahminim fener 4. bitirecek sezonu. Ts toparlanirsa 5. bile olabilirler. İlk uc gs biz ve basaksehir olacak. Bizim quaresma ve talisca eksenli bireysellige dayali oyunumuz ile sampiyon olabilecegimizi dusunmuyorum suan basaksehir sampiyon siz 2. olacaksiniz lig oynanmayacak deseler kendi adima kabul ederdim.

Yok hocam kendinize haksızlık etmeyin. Maç seçiyorsunuz ondan dolayı bence bugün bizi rahat yenersiniz. Büyük maçlarda bu sene gördük. Tarafsız bi gözle bakabildiğiniz için kutlarım. Ama bizde tudor faktörünü unutma adam geçen hafta söyledi derbilerde yenileceğiz ne derseniz deyin diye

• Yarbay
    11338 Mesaj
    beinsportsdaki kadroyla çıkarsak en az 1 puan çıkartırız
    |
    |

Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Denayer, Fernando, Ndiaye, Feghouli, Rodrigues, Belhanda, Gomis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 2 Aralık 2017; 18:22:34 >
    |
    |
    #1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #36 Marcelo Saracchi #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #70 Henry Onyekuru #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    Denayerın cıkması bence dogru
    |
    |

Keşke ortam hep böyle güzel olsa son 2 sayfadaki gibi rakip taraftarlar birbiri kutluyor siz yenersiniz filan diyor iyisiniz gibi övgüler havasa uçuşuyor. Maç sonuda diğer sapık fanlar karıştırcak ortalığı ne koyduk ezdik geçtik gibi laflarla.

|
    |
    PS4KardeşlikReferansları:DA Or.(Dante-rdmcnrmk),Drive Cl.(barbar52-cakal41234),Sha.Of.Mor.(Mustafa-gringo01),Witcher3(BoSS_228-Symphatic),Bloodborne(kırkdokuzelli-erengiray1),Unc.Col.(schumacher__-Polwenan),AC Syn.([TAB]ip-Lithium),FİFA(-Mudvayne-_Astronmony),R6(cihan_50-berkay326),GTA(khedira_34-metalgearx24)
    AC Unity(GodLeSs CapTive-pabl0esc0bar),İnf.SS(arkham92-kivancsenvardar-sstropic),TLOU(deadangel1344),Order1886(sonufuk-goxel1989),BatmanAK(Arnold Schwarzenegger-ekene),UntilDawn(Stickand-weros),NFS([TAB]ip-quikbuster),SW(die.Rache-mk5361),BOPS3(merenk-buraoca2),Roc.Lea.(cihan_50),DS3(delioglan77-*Lazrail*),R&C(redow-zepharoth)
  • Binbaşı
    1450 Mesaj
    Denayer sol bek

bu defans hattını yorup 60'dan sonra eren-gomis ile geriden gelip beraberlik veya galibiyete uzanabiliriz.

hadi aslanlar.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Denayer sol bek

Sol beklik denayer'e mi kalmış? bu takımda 2 tane sol bek yok mu? sağ bek ise mariano sol olur marianoda sol bek mi olur? he maç oncesi bi mıcacak.. yaa bir kez olsun nromal olanı hep oynadığını çıkart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Arkadaşlar bir şey soracam. Deplasman biletlerini passo dan alamıyoruz. Nasıl oluyor bu iş?

yine deplasman biletlerinin hepsini ultraslana vermişler, bu sezon deplasman biletlerini maalesef genelde öyle yapıyorlar
    Abi niye denayer ilk 11'de başlıyor yine. Cidden benim göremediğim ne var su adamda . Bi tek ben mi begenmiyorum bu adamı. Linnes oynasa kadro harıka olacak
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

tudor’a yaptığınız haksızlıklarınızı, özellikle medya ayağınızı ağzım açık izliyorum. tudor ligte lider ve o medya şampiyonlar liginden 5 maçta lider çıkmayı garantilemiş beşiktaş deplasmanında galibiyet alamazsa gönderilsin diyor. sadece yuuuhhhhhhh diyorum. yuh size be. şu kadroyu sıfırdan kurmuş ve sizi kaç haftadır lider götüren teknik direktörün arkasında duramıyorsunuz. gönderirseniz tudor’un sizde ahı kalır ahı.

Sİz ve BJK çok ekstra puanlar kaybettiniz, bizim taraftarlar bile bu kadar puan kaybetmenizi beklemezdi. Bu yüzden lideriz, oyun olarak da ligte iç sahada en iyisiyiz, ama deplasmanlarda oynadığımız oyun sizinkinden hallice bile değil.

ben neticeye bakarım kardeşim. ersun yanal fenerbahçeyi nisanda şampiyon yaptı mı? yaptı, bitti. bunun aması maması yok. başka sezon ersun’dan daha çok puan toplayan başkası şampiyon olamadı. lig uzun bir maraton. bu senin pes oyunlarına benzemiyor. inişler çıkışlar oluyor elbette. ancak lider konumundaki takım şampiyon oluyor. tudor bunu geçtiğimiz haftalarda gerek atılan gol sayısıyla gerek yenilen gol sayısıyla gerekse topladığı puanla sağladı. zaten 2. devre bildiğim kadarıyla büyük maçları içerde oynayacaksınız. dahası ne? bu adamın yaşı genç diye, verdiği emekler neden görmezden geliyorsunuz anlamadım.

Pes oyunlarını nereden çıkardın, Fifa bile oynamıyırum ben yıllardır. Forumdaki bebelerle karşılaştırma beni. Ben Tudor’a aşırı sallayan bir tip değilim, ama harcanan paralara, Ostersund faciasına bakarsak şampiyon yapamazsa gözümde kesinlikle başarısızdır. Şu anki tablo fena değil, ama çok da iyi değil. Başakşehir ve Trabzonspor maçlarından iki puan bile çıkarsak şu an ligde daha rahat olurduk. Deplasmanda rahat değiliz, iki hafta sonra Malatya maçı var mesela soğuk bir havada, sıkıntılı bir deplasman kimse rahat rahat üç puan yazamaz.

|
    |

• Yarbay
    2799 Mesaj
    [25 Şubat 2020 12:36:02 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Linnes'i sakın oynatma Tudor ölürsün yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamless Dream -- 2 Aralık 2017; 18:27:12 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manciaa -- 2 Aralık 2017; 18:27:24 >

Önce 4.000 kitap okuyup,2 dil öğreneceksin.
    Ömrünü ülkene adayacaksın.Sonra canını cephede ortaya koyup,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın.
    Yani Atatürk'e laf etmek için küçük yobaz,önce biraz sen adam olacaksın... 1881-193∞
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Abi zorundamısın 3 stopperlerle çıkmaya. Korkak olmak zorundamısın ya ! Tudor isterse 10 kere şampiyon olsun F.T.'nin yarısı etmez. Bu kadar korkak ötlek bi TD daha förmedim ben GS'de
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.