Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2597. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25952596259725982599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçı 4k olarak hangi kanal veriyor beinsports'ta bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadro yapısı değişmesin kazanırız
  • Akşam kazanmamız için fernando ve ndaye bu ikili çok iyi olmalı, göbeği iyi kapatıp orda Beşiktaşın pas alışverişine izin verilmemeli. Kanatlar umarım feg 11 de başlar feg ve Rodri sürekli bindirmeli. Belhanda sürekli gezgin oynayıp boş alanlar yaratmalı. Gomis sadece ileride çakılı değil sürekli yer değiştirip oynamalı stoperlerin kucağında kalmamalı.

• Beşiktaş maçları hep gollü geçiyor fener maçları aksine akşama kalbim 2-1 gs diyor beynim ise 3-1 beşiktaş

Şu lato oynamaz umarım.Adamın bir kere bile isabetli orta açtığını görmedim ve maçın kilit olayı bizim geri koşmamız olacak.Bugüne kadar çok fazla kontra yedik ama beceriksiz takımlar falan baya kaçırdı.Beşiktaşa karşı akşam umarım çok açık vermeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Maçı 4k olarak hangi kanal veriyor beinsports'ta bilen var mı?

488 di galiba tam hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

tudor gitsin diye bu maçı kaybedelim diyenler galatasaraylı değildir.

Onları takan yok zaten. Şovmen hepsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chalrie Keley

Beşiktaş maçları hep gollü geçiyor fener maçları aksine akşama kalbim 2-1 gs diyor beynim ise 3-1 beşiktaş

Şu lato oynamaz umarım.Adamın bir kere bile isabetli orta açtığını görmedim ve maçın kilit olayı bizim geri koşmamız olacak.Bugüne kadar çok fazla kontra yedik ama beceriksiz takımlar falan baya kaçırdı.Beşiktaşa karşı akşam umarım çok açık vermeyiz

Lato sakat hocam kesinlikle oynamıyor. Ha fantezi yapıp sol bekte Denayer de görebiliriz orası ayrı

• Ne kadar maç kaybetse de, ekstrem şeyler denese de ben bu adama güveniyorum, burası Galatasaray başta o şanlı armaya inanıyorum. Maç sonu kazanan taraf olacağımızı düşünüyorum, başarılar aslanlarım. Bu takım çöpten çıktı buralara geldi, sıfıra yakın bir kadro, berbat yedekler vs.
  • Ahmet Dursun futbola ne kadar uzak kalmışsa artık hala Muslera’yı övüyor, Muslera olmasa GS 8-9 puan geride olurdu falan diyor.

• Bilmiyorum fener maçından da çok ümitliydik ama çok kötü bir futbol seyrettik. Bu maç öyle olmayacak gibi bir his var içimde. Yeneceğiz inşallah iyi konsantre olursak. Beşiktaş gaza gelip kötü oynayacak gibime geliyorr..
  • quote:

Beşiktaş maçları hep gollü geçiyor fener maçları aksine akşama kalbim 2-1 gs diyor beynim ise 3-1 beşiktaş

Galatasaray maçları bizim için gayet keyifli geçiyor, en azından iyi kötü futbol izliyoruz. Fenerbahçe ile yapılan maçlardan zerre haz etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

Fenerliler şampiyonluk hesapları yapmaya başlamış

Ee başkan bunu suçlusu biziz. Mal gibi büyük maçlardan 1 puan çıkarttık. Tudor a söylemek lazım senin yüzünden herifler potaya girdi Diye. bugün yeniliriz fenerde yenerse bak Aykut a sen bu hafta ben dediydim puan farkı suniydi diye. Bakın dediğim çıktı diycek. Kaybettiğimiz bişey yok diyecekler adamlar havaya girmekte haklı mı değil mi gelde kafayı yeme

2.yarı görürüm ben Aykut'u. İçerde sadece bizle oynayacak. Onun dışında Başakşehir, Ts, Bjk gibi deplasmanlarına gidecek.

Dogru tespit benim feneri rakip gormememde en buyuk etken bu 2.si de aykut kocaman elbet. İki mactir sansi yaver gitti birinde erken 1-1 oldu ve forvet sokmak zorunda kaldi onun golleriyle mac farka gitti soraki haftada ne hocasi ne baskani olan antalyayi 1-0 yendiler zar zor ve azizsilin etkisi vardi takimda. Yoksa aykut kocamanin one gecince takimi geri yaslayan felsefesi sampiyon yapmaz hic bir takimi. Tahminim fener 4. bitirecek sezonu. Ts toparlanirsa 5. bile olabilirler. İlk uc gs biz ve basaksehir olacak. Bizim quaresma ve talisca eksenli bireysellige dayali oyunumuz ile sampiyon olabilecegimizi dusunmuyorum suan basaksehir sampiyon siz 2. olacaksiniz lig oynanmayacak deseler kendi adima kabul ederdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tudor takıma taktik vermezse kazaniriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Galatasaray maçları bizim için gayet keyifli geçiyor, en azından iyi kötü futbol izliyoruz. Fenerbahçe ile yapılan maçlardan zerre haz etmiyorum.

Geçen sene ilk yarıdaki maç keyifliydi ama ikinci yarıdakinden o kadar keyif almadım hem yenildik hem de ilk maç kadar bol pozisyonlu ve heyecanlı geçmedi.

• quote:

quote:

quote:

Geçen sene ilk yarıdaki maç keyifliydi ama ikinci yarıdakinden o kadar keyif almadım hem yenildik hem de ilk maç kadar bol pozisyonlu ve heyecanlı geçmedi.

Fenere karşı mı diyorsun hocam?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fenere karşı mı diyorsun hocam?

Hayır bjk maçlarını dedim.

• Oğuzhan oynuyormuş, Talisca yedek. Güzel.

• spor salonumuzun temeli atılıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

Fenerliler şampiyonluk hesapları yapmaya başlamış

Ee başkan bunu suçlusu biziz. Mal gibi büyük maçlardan 1 puan çıkarttık. Tudor a söylemek lazım senin yüzünden herifler potaya girdi Diye. bugün yeniliriz fenerde yenerse bak Aykut a sen bu hafta ben dediydim puan farkı suniydi diye. Bakın dediğim çıktı diycek. Kaybettiğimiz bişey yok diyecekler adamlar havaya girmekte haklı mı değil mi gelde kafayı yeme

2.yarı görürüm ben Aykut'u. İçerde sadece bizle oynayacak. Onun dışında Başakşehir, Ts, Bjk gibi deplasmanlarına gidecek.

Dogru tespit benim feneri rakip gormememde en buyuk etken bu 2.si de aykut kocaman elbet. İki mactir sansi yaver gitti birinde erken 1-1 oldu ve forvet sokmak zorunda kaldi onun golleriyle mac farka gitti soraki haftada ne hocasi ne baskani olan antalyayi 1-0 yendiler zar zor ve azizsilin etkisi vardi takimda. Yoksa aykut kocamanin one gecince takimi geri yaslayan felsefesi sampiyon yapmaz hic bir takimi. Tahminim fener 4. bitirecek sezonu. Ts toparlanirsa 5. bile olabilirler. İlk uc gs biz ve basaksehir olacak. Bizim quaresma ve talisca eksenli bireysellige dayali oyunumuz ile sampiyon olabilecegimizi dusunmuyorum suan basaksehir sampiyon siz 2. olacaksiniz lig oynanmayacak deseler kendi adima kabul ederdim.

Aykut sayesinde 2012'de az daha kadıköyde galip gelecektik ama şans tutmadı direkten döndü. Aynı zamanda o sene son maçta Alex'i yedek bırakmıştı ve sahasında bize kupa vermişti. Aykut gol atıp geri çekilme taktiğiyle bjk, ts ve başakşehir maçlarından en fazla 1 puan çıkarır bence. Ama bjk maçı için kesin birşey diyemem. Fb nin derbilerde acayip şansı var. Geçen sene bizi 1 kere gelip yendiler, bjk maçında ise son dakikalarda gelen şans golüyle 1 puan aldılar. 9 maçtır derbi kaybetmiyor adamlar en son bjk 3-2 yenmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

tudor’a yaptığınız haksızlıklarınızı, özellikle medya ayağınızı ağzım açık izliyorum. tudor ligte lider ve o medya şampiyonlar liginden 5 maçta lider çıkmayı garantilemiş beşiktaş deplasmanında galibiyet alamazsa gönderilsin diyor. sadece yuuuhhhhhhh diyorum. yuh size be. şu kadroyu sıfırdan kurmuş ve sizi kaç haftadır lider götüren teknik direktörün arkasında duramıyorsunuz. gönderirseniz tudor’un sizde ahı kalır ahı.

Sİz ve BJK çok ekstra puanlar kaybettiniz, bizim taraftarlar bile bu kadar puan kaybetmenizi beklemezdi. Bu yüzden lideriz, oyun olarak da ligte iç sahada en iyisiyiz, ama deplasmanlarda oynadığımız oyun sizinkinden hallice bile değil.

ben neticeye bakarım kardeşim. ersun yanal fenerbahçeyi nisanda şampiyon yaptı mı? yaptı, bitti. bunun aması maması yok. başka sezon ersun’dan daha çok puan toplayan başkası şampiyon olamadı. lig uzun bir maraton. bu senin pes oyunlarına benzemiyor. inişler çıkışlar oluyor elbette. ancak lider konumundaki takım şampiyon oluyor. tudor bunu geçtiğimiz haftalarda gerek atılan gol sayısıyla gerek yenilen gol sayısıyla gerekse topladığı puanla sağladı. zaten 2. devre bildiğim kadarıyla büyük maçları içerde oynayacaksınız. dahası ne? bu adamın yaşı genç diye, verdiği emekler neden görmezden geliyorsunuz anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 25952596259725982599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.