Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25712572257325742575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogukahn

Bu arada Kayserispor 1-0 Başakşehir Gol: Umut Bulut.

• Bu görüntüyü hafızamdan nasıl silebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 27 Kasım 2017; 20:16:51 >
  • quote:

Bu görüntüyü hafızamdan nasıl silebilirim?

Daha neler neler var kaçırdığı. Bu daha zor mesela http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/pozisyonlar/2015-2016/8/galatasaray-genclerbirligi/inanilmaz-pozisyon-16688

• Yalnız bu Kayseri çok akıllı bir taktikle oynuyor. Adebayor'u iyi kilitlemişler, top yüzü göremiyor. Tudor aptalca taktiklerle takımın içine etmeseydi şuan çok farklı konuşuyorduk.
  • Bu Umut, Negredo'dan iyi forvet valla.
  • quote:

Yalnız bu Kayseri çok akıllı bir taktikle oynuyor. Adebayor'u iyi kilitlemişler, top yüzü göremiyor. Tudor aptalca taktiklerle takımın içine etmeseydi şuan çok farklı konuşuyorduk.

Çift forvet muhabbeti bozdu bizi, akıllanmıştır artık Tudor. Yani umarım öyledir.
  • quote:

Yalnız bu Kayseri çok akıllı bir taktikle oynuyor. Adebayor'u iyi kilitlemişler, top yüzü göremiyor. Tudor aptalca taktiklerle takımın içine etmeseydi şuan çok farklı konuşuyorduk.

Bende onu diyecektim. Şu Kayseri'nin teknik direktörü bizde olsa büyük maç kaybetmezdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Çift forvet muhabbeti bozdu bizi, akıllanmıştır artık Tudor. Yani umarım öyledir.

Çift forvetten ziyade kanatsız oynama işi bizi bitirdi.
  • 1-1 oldu
  • Golden önce hem faul var hem de Adebayor topu düzeltirken eliyle önüne almış. Hakemlerde lige ayar vermeye devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 27 Kasım 2017; 20:49:22 >
  • belki bana ‘dalga mı geçiyorsun’ diyeceksiniz, size yemin ederim dalga geçmiyorum.

başakşehir gibi bir deplasmanda çift forvet çıkan tudor’u, 55. dakikada takımı geriye yaslayan aykut’a 1000 defa tercih ederim.

“temel amacımız, özellikle ve özellikle antalya'nın hücum oyuncularını devre dışı bırakmak.”

bu açıklamayı dün fenerbahçe teknik direktörü yaptı. tudor belki başakşehir maçında yanlış yaptı ama sadece yanlış yaptı, hepsi o. aykut gibi böyle taraftarınızın yüzünü öne eğmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Başakşehirden 5 ye. Sonra sahanda en iyi oyuncusu olmayan Alanyayı 2-0 yen. Havalara gir. 1.5 puan falan filan. Bu Tudoru Beşiktaş maçından sonra görcem ben ne yapacak bakalım. Bizim başkan da buna sahip çıkıyor eninde sonunda kovacak haberi yok. Küçük takımın küçük hocasıdır Tudor bitti.

Aynen pampa Tudor gidecek dertler bitecek nisanda şampiyiz inşş

• quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

quote:

Başakşehirden 5 ye. Sonra sahanda en iyi oyuncusu olmayan Alanyayı 2-0 yen. Havalara gir. 1.5 puan falan filan. Bu Tudoru Beşiktaş maçından sonra görcem ben ne yapacak bakalım. Bizim başkan da buna sahip çıkıyor eninde sonunda kovacak haberi yok. Küçük takımın küçük hocasıdır Tudor bitti.

Birşey sorayım. Tudor ile Bjk'den puan alabileceğimizi düşünüyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

quote:

Birşey sorayım. Tudor ile Bjk'den puan alabileceğimizi düşünüyor musun ?

Berabere bitebilir. Kazanamayız. Gelip Beşiktaş maçı üzerinden cevap vermeyin.

• "Beşiktaş'tan fark yesek de Terim gelse" diye dua eden bir kesim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

"Beşiktaş'tan fark yesek de Terim gelse" diye dua eden bir kesim var.

Adamın medyadan çektiği yetmedi bir de taraftarla uğraşıyor. Hayır ben Tudor özelinde konuşmuyorum zaten. Genel bir sorun bu. Tudor'un konuşmasından sonra spor programlarına göz attım. Adam ne olursa olsun Başak'tan 5 yedin diyor. Bu adam para kazanıyor bunu söylerken

Tudor'u eleştir zaten. Ben de gerektiğinde eleştiriyorum. Ama takımı lider yapan bu adama azıcık saygı duy be. Medya beter, taraftar medyadan beter.

• Kayseri, Başakşehir'i eziyor. Tudorun ne kadar yetersiz ve vasıfsız olduğunu bir kez daha gördük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Kayseri, Başakşehir'i eziyor. Tudorun ne kadar yetersiz ve vasıfsız olduğunu bir kez daha gördük.

Bizi çok mu zorladılar sanki. 5 isabetli şut 5 gol Muslera sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

quote:

Kayseri, Başakşehir'i eziyor. Tudorun ne kadar yetersiz ve vasıfsız olduğunu bir kez daha gördük.

Tudor birşey yaptı mı kazanmak için ? Gol dışında pozisyonumuz var mıydı doğru düzgün ? Oyuncu değişikliğini 4-1'den sonra yapması da cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

quote:

Tudor birşey yaptı mı kazanmak için ? Gol dışında pozisyonumuz var mıydı doğru düzgün ? Oyuncu değişikliğini 4-1'den sonra yapması da cabası.

Tudor'un hataları belli zaten ancak iş Tudor'a gelene kadar çok hata var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 25712572257325742575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.