Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23212322232323242325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GuardianN-

quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

Daha maç oynanmadan hakem diye ağlamalar başlamış

+1. Anlamadığım Cüneyt Çakır bu. Gs ye de Fb ye de garip garip kararlar verebiliyor.

Adamlar korkudan hakem hakem diyor. Derbi bu her şey beklenir maçtan. Yok hakemide yenicez yok şunu da yenicez. İyi misiniz beyler siz? Sizin çirkefliginizi de unutmadık.

herkesin takıma güveni tam. Takım sahaya çıktığında yenilse bile eze eze futbol oynayacağını biliyor taraftar. Ben hakemi takmıyorum iyi oynarsak hakemi de yeneriz zaten. Ama hem galatasaray hem de fenerbahçe taraftarının hakemden çekinmesini anlarım. Bizim futbol kültürümüz ne yazık ki böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

Daha maç oynanmadan hakem diye ağlamalar başlamış

+1. Anlamadığım Cüneyt Çakır bu. Gs ye de Fb ye de garip garip kararlar verebiliyor.

Adamlar korkudan hakem hakem diyor. Derbi bu her şey beklenir maçtan. Yok hakemide yenicez yok şunu da yenicez. İyi misiniz beyler siz? Sizin çirkefliginizi de unutmadık.

Hakem için ağlayan yok kendi kendinize gelin güvey olmayın.

Herkes biliyor Çakır'ın Fenerbahçe ile arasının kötü olduğunu ve arasını düzeltmek içinde bu derbiden daha iyi fırsat olamaz.

Neden mi?

GS yenerse puan farkı 11 oluyor daha 9. haftadan, FB yenerse puan farkı 5'e iniyor ve tekrar yarışa dahil oluyor.

Ayrıca hepimiz yıllardır ligi takip ediyoruz ve az çok geçmişte yaşanan olaylardan tecrübeliyiz. TFF ve yayıncı kuruluş daha ligin 9. haftasından 11 puan fark olmasına ve 3 büyük takımdan birinin daha 9. haftadan şampiyonluktan kopmasına (matematiksel olarak değil ama en azından mental olarak) izin vermezler.

Ayrıca şunu da itiraf edin, için için sizde umuyorsunuz ki, Çakır şu maçta birşeyler yapsada hem kendini affettirse hemde puan farkını indirsek. Çünkü hakem eğer hakem gibi davranıp objektif bir maç yönetirse Arena'da 50 bin taraftarımızın önünde de oynadığımız ve formda da olduğumuz için biz %55-%60 daha avantajlıyız. Bunu iddaa oranlarından da net olarak görebilirsiniz zaten.

• Özge Gürel kullanıcısına yanıt
    benim tahminim bu akşam gördüğünü çalacak. Hem lehimize hem aleyhimize. Penaltı olursa iki takım içinde es geçmez. Kart olayında da aynı şekilde. Hakem yönünden ev sahibi avantajımız olmayacak gibi. Önemli olan dikkatli, stressiz agresifliğe kapılmadan oynamamız.

• Ulan herkes gaza gelmis yeneriz filan, bilmiyorsaniz soyleyim biz ts ve basaksehir derbilerinde üstünduk izleyenler bilir kalede 36 yaşında kova vardi gelen her sutu gol oluyordu ilk haftalarda puan kaybi volkan yuzundendi bu seferde kova yok bu gece yeneriz yenersekde size ne gülerim basit maçlarla ve medya ile gaza gelen balonu patlatmış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 22 Ekim 2017; 13:14:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Ulan herkes gaza gelmis yeneriz filan, bilmiyorsaniz soyleyim biz ts ve basaksehir derbilerinde üstünduk izleyenler bilir kalede 36 yaşında kova vardi gelen her sutu gol oluyordu ilk haftalarda puan kaybi volkan yuzundendi bu seferde kova yok bu gece yeneriz yenersekde size ne gülerim basit maçlarla ve medya ile gaza gelen balonu patlatmış oluruz.

Peki biz kazanırsak bu da basit bir maç ve önemsiz bir rakip mi olacak? Hani biz balonuz, sadece küçük takımları yenebiliyoruz ya o yüzden soruyorum?

• quote:

Ulan herkes gaza gelmis yeneriz filan, bilmiyorsaniz soyleyim biz ts ve basaksehir derbilerinde üstünduk izleyenler bilir kalede 36 yaşında kova vardi gelen her sutu gol oluyordu ilk haftalarda puan kaybi volkan yuzundendi bu seferde kova yok bu gece yeneriz yenersekde size ne gülerim basit maçlarla ve medya ile gaza gelen balonu patlatmış oluruz.

trabzon ve başakşehir bu sezonun en iyi futbol oynayan iki takımı öyle değil mi

• Feghouli’nin bugün ceza sahası dışından bir golü var. Akşam alıntılarsınız.

• quote:

Ciddiye almayın. Yazıklarının tek kelimesine bile inanmıyor çünkü.
  • Belhanda'nın golü var beyler, kenara not alın.
  • Belhanda ve nidayeden korkuyorum,kolayca sinirlenebilecek 2 topçu.

• proct kullanıcısına yanıt
    Geç bu ayakları büyük adam. Evet 7-8 tane futbolcu sadece. Sen bu ayakları bırak Onlarca topçuyu ve başkanları say. Bırak kıvırmayı. Karala karala salla salla ondan sonra "yürü işine çocuk" diye kıvır gitsin. say başkanları o kadar hakimsin ya konulara.. Koskoca Galatasaray'ın başkanlarına fetöcü diyerek karalama yapacaksın sonra cevap yok. Cevabı ver sen kimlermiş. Sonrası benim işim.

• umarım top bir o kalede bir bu kalede olan bir maç olur. Hafiften itiş kakışta olması lazım. Yoksa derbi denmez . Gsnin 3lü defansla cıkacağını da sanmıyorum. Çünkü bir ara aykut hoca sey demişti kadromuzu gsye göre değiştirebiliriz. Buna önlem amaçlı tudor yakınındaki adamlarına böyle haber sızdırmış olabilir.

maçta maçın önüne gececek isimlerde tahminimce şöyle olacaktır
    valbu+janseen(aykut soldado ile baslarsa kaybederiz )+josef(Ballı adam yeteneğinden değil de olur olmadık yerde gol atıyor selcuk sahin gibi)+alper(Cok büyük faktör olmayabilir belki ama hızından araya girişlerinden yararlanacağız gibime geliyor)

gomis+feguli+belhanda(aslında yazmayacaktım ama bir değişik adam tam performans gösteremiyor gibi geldi bana, bizdeki cülyano gibi. bugün ya tam oynar ya hiç oynayamaz)+maicon(takımı atesler, saldırgan oyuncu her takıma sart)+fernando(bu adam gol atmaz ama topları süpürür is görür bence. Aykut hoca bu oyuncuyada önlem alırsa galibiyet alırız biz . İleride gomisin iyi olmasının nedenleri arasında bence)

Not:Fbliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

quote:

Peki biz kazanırsak bu da basit bir maç ve önemsiz bir rakip mi olacak? Hani biz balonuz, sadece küçük takımları yenebiliyoruz ya o yüzden soruyorum?

merak etme Biz kazanırsak hakemden girerler federasyondan çıkarlar. Bu akşam yeneriz yeniliriz futbol bu. ama bu 8 haftanın en iyi futbol oynayan takımı galatasaray. 8 haftadir her hafta balon patlayacak. Kimsenin boş yapmasına gerek yok. Bu akşam buralar çok değerlenecek belli.

• Arkadaşlar mobilden giriyorum masaüstü pcden giren biri, şu proct nicklinin yazdıklarını ve benim son mesajıma isim isim cevap verebilirse onunda ekran görüntülerini alabilir misiniz. Benim tlf ekranım yazdıklarını bütün olarak tek karede almaya yetmiyor. Pazartesi mail olarak alırım birinizden.

• proct kullanıcısına yanıt
    Fetö sizi hukuka aykırı olarak dinledi diye yediğiniz haltlar hukuki olmuyor. İçerikteki “tarlalar” gerçek, sadece o veri hukuka aykırı elde edildiği için kullanılmıyor. Üç kuruş bilginizle burada yok şike yaptınız, yok fetö diye ötmeyin boşa, aklanmadınız sadece beraat ettiniz.

Fetö diyorsun, bunların yargıtaydaki elemanına 3 milyon para teklif ediyorsun, hayırdır o ne olacak?

Fikri hür irfanı hür mekteb-i sultani geleneğini Sakarya’dan gelmiş bir herifin üyeliği ile fetö ilan ediyor herif, hadi oradan, ekmek çıkmaz sana bundan. Fetö arıyorsan kendi başkanına bak, ayağına gidip para vereyim diyor 3 milyon deyince pazarlığa girişiyor.

Edit: ciddiye alıp çoluğa çocuğa cevap veriyoruz, daha yazdığının ardında duramıyor herif, gitmiş silmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adieu -- 22 Ekim 2017; 14:12:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • belhanda yi forma numarası ile değerlendirirsek tam performans gösteremiyor deriz. Ama belhanda olarak değerlendirirsek oyun içinde çok faydalı. Tolga olmadığında nasıl aksadık belhanda olmazsa da aynı şekilde aksariz. O yüzden rakipler belhanda yi ciddiye almamaya devam etsinler

• Bugun Belhanda'dan farkli bir beklentim var bakalim hayirlisi

• tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    Tudor'a hala tam güvenmiyorum ama umarım başarılı olur ve uzun yıllar takımda kalır Ferguson gibi. Yaşı da genç. Türk takımlarını uzun süre çalıştıramıyor teknik direktörler hemen kovuluyorlar, diğeri de alışana kadar çok sıkıntı oluyor.

• "Yenmek,yenilmek değil de mesele Galatasaray uzun zaman sonra çok fena kenetlendi...Bu işte tehlike"
  • mac banko gs'nin gomis bizi gomisliyecek

• 
Sayfa: önceki 23212322232323242325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.