Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23102311231223132314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

Östersunds a.bilbao ile 2-2 berabere kalmış

anlamsız şekilde adamları takip etmeye başladım resmen travma oldu bende bu takım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Police Kappa

Objektif tarafsız ve realist bir Galatasaraylı olarak söylüyorum Pazar günü Fenerbahçe tarafından balonumuz patlar.Fenerbahçe'yi çok küçümsüyor herkes ama Fenerbahçe Galatasaray maçlarında hep Fener'in ezici üstünlüğü var.

Galatasaray Muslera hariç takımı sıfırdan kurdu farkında mısın ? Geçen sezonki oyuncular yok.
  • Ben bu Fenerbahçelileri anlamıyorum. Arkadaş herşeyde geridesin neyin üstünlüğünden bahsediyorsun.

- Şampiyonluk sayısında geridesin

- Türkiye Kupası geridesin.

- Süper Kupa geridesin

- Avrupada kupan yok. Galatasaray 4 defa çeyrek final 1 yarı final yapmış ve 1 Uefa kupası 1 Uefa Süper kupası almış.

- Futbol olarak da geridesin. Rakibi bozarak oyunu çirkinleştirerek kazanmaya çalışıyorsun.

Neyin üstünlüğünü kurmaya çalışıyorlar anlamış değilim.

• Köy takımına eleniyorsunuz diye dalga geçen Beşiktaşlılar nerede ?

• Bu arada Başakşehir Beşiktaşa bileniyor. Hoffenheim maçında Mossoro Emre V.Babacan ve Adebayor oynamadı.

Abdullah Avcının hedefi Beşiktaşı yenmek ve şampiyonluk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.coskan

Başakşehir 5-6 tane as oyuncusunu oynatmamış.Şimdi ben bunlara Vatan hainleri desem suçlu mu oluyorum ?
    Abdullah Bey ; Beşiktaş maçını düşündüğü için as oyuncularını oynatmamış.Bu milletin Çanakkale'de,Kurtuluş Savaşın'da,Kıbrıs Barış Harekatı'nda oluk oluk kanı karıştı toprağımıza.3 harfli teröristlerin kah*ece sırtından vurdukları kardeşlerimiz ve aileleri için her TÜrk takımı Avrupa maçlarına bir savaş gözüyle bakması lazım.Benim için Türkiye'de futbol tutku ,Avrupa'da savaş! Belki ben yanlış düşünüyor olabilirim.Sonuçta herkes benim gibi düşünecek değil.

Google'a '2018 Uefa Ülkeler sıralaması' diye taratın.Vikipedia önbellek ile siteye girin.11.sıraya düştüğümüz an lig şampiyonu ,Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme oynayacak.Her takımın taraftarı için söylüyorum, tehlikenin farkına varın.Beşiktaş'ın kaybetmesi bize bir şey kazandırmıyor.

Bugün Abdullah Avcı'ya çok kötü bilendim.Fenerbahçe maçını iple çekiyordum ama Başakşehir'e haddini bildirmek şart oldu !

Not:Ülkesini seven herkes benim için Türk'tür.Kürtler'i dışladığım yok.

Hepsi tamamda futbola savaş gözüyle bakılması hiç doğru değil. Yenersin yenilirsin futbol bu. Savaş gözüyle bakıyorum ne demek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 20 Ekim 2017; 9:6:10 >

• Fenerbahçe'nin algı mecraları görevini layıkıyla yerine getiriyor. direk ekran görüntülerini paylaşıyorum. Adamlar gs sayfasında fener haberleri paylaşıyor. alta haberlerin linkleri fb sayfasına yönlendiriyor. üstelik bu haberler video. futbolcların iddialı iddialı açıklamaları. ya var ya hiç okumamak lazım bunları. ekmek yedirmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 20 Ekim 2017; 10:40:14 >

• bilbaoyla berlinde bizim gibi tuzağa düşmüş
  • Beşiktaş kafası diye boşa söylemiyoruz. Adamlar hala köy takımı diyor Östersundsa.

Hertha Berlin ile Athletic Bilbaoyu bizim ligde her takım yenermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 20 Ekim 2017; 11:49:49 >
  • DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    islayı juvede izlerken mariano diye birini tanımıyodun bile.hem şu ana kadar oynanan maçlarda isla daha iyi performans sergiliyor.adam öyle bi karşılaştırmışki sanki mariano karsısında veysel sarıyı değerlendirmiş.abarta abarta bi arpa boyu yol gidemiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun mutlu -- 20 Ekim 2017; 12:12:25 >
  • lucas10 kullanıcısına yanıt
    galibiyet sayısı ve müzedeki kupalarda öndeyiz başka bi sorun var mı ?
    diğer sportif alanların hepsindede ezici üstünlüğümüz var size karşı
    her sene ilk 2deyiz en kötü 3
    bunlardan bahsediyoruz kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

galibiyet sayısı ve müzedeki kupalarda öndeyiz başka bi sorun var mı ?
    diğer sportif alanların hepsindede ezici üstünlüğümüz var size karşı
    her sene ilk 2deyiz en kötü 3
    bunlardan bahsediyoruz kardeşim

Ben futboldan bahsediyorum. Basketbol Voleybol beni ilgilendirmiyor. Futbol oynuyor musun ? Hayır.

Kupalarda üstün müsün futbolda ? Hayır.

Avrupada kupa aldın mı ? Hayır.

Bunları yapmadan derbilerde üstün olman hiçbir şey ifade etmiyor.

sanki futbolda fersah fersah öndesiniz gbi konuşuyorsun
    son aldığın avrupa kupasının üstünden asır geçmiş ondan sonra biz şlde bi çeyrel avrupa ligindede yarı final yapmışız
    azizin kritik hataları olmasa belkide son 20 sezonda 15 şampiyonluğumuz vardı.elbet aziziden kurtulacagız o zaman yine 60-70lerde oldgu gbi ambargoyu koyarız.

bu arada ismimin sonuna spor klübü ibaresini ekliyorsan diğer branşlarıda kaale alacaksın kardeşim.
  • quote:

islayı juvede izlerken mariano diye birini tanımıyodun bile.hem şu ana kadar oynanan maçlarda isla daha iyi performans sergiliyor.adam öyle bi karşılaştırmışki sanki mariano karsısında veysel sarıyı değerlendirmiş.abarta abarta bi arpa boyu yol gidemiyorsunuz

En iyi futbolu Galatasaray oynuyor. Bunu ben değil futboldan anlayan herkes söylüyor.

Futbol oynamıyorsunuz. Kışkırtmalar ile derbiyi çirkinleştirip kaos yaratıp kazanma peşindesiniz planınız bu.

• quote:

sanki futbolda fersah fersah öndesiniz gbi konuşuyorsun
    son aldığın avrupa kupasının üstünden asır geçmiş ondan sonra biz şlde bi çeyrel avrupa ligindede yarı final yapmışız
    azizin kritik hataları olmasa belkide son 20 sezonda 15 şampiyonluğumuz vardı.elbet aziziden kurtulacagız o zaman yine 60-70lerde oldgu gbi ambargoyu koyarız.

bu arada ismimin sonuna spor klübü ibaresini ekliyorsan diğer branşlarıda kaale alacaksın kardeşim.

İstersen asırlar önce o kupayı al. O 2 kupa müzemizde mi bitti.

Yeni başarılar gelene kadar en iyisi bu. Yeni başarılar her kulüp için geçerli.

Kupa ve şampiyonluklar yoksa başarı yok demektir.
    en iyi futbolunuzuda neyse konyaya sivasa kayseriye oynadınız
    en zoru antalyaydı o da bu sene nerdeyse küme düşecek berabere kaldınız.demekki pek futboldan anlayan adamları dinlememişsin.aykut hocanında dediği gbi gs bu bi kaç haftalık zorlu fikstrüde kayıpsız geçsin saygı duyarız
    bende malatya maçındaki ilk yarı performansımıza bakıp sezonun en iyi futbolu derim o zaman
    kışkırtma diyen adamın taraftarı 100.yıllarında şampiyon oldgumuz deribde sahaya tüm afrikayı doyuracak su stoğunu boşalttı sırf belki çirkeflikle kazanırız diye
    siz o maçı bile kazanamadınız
  • M.Polat1905 kullanıcısına yanıt
    Benim yorum silme yetkim yok, admin değilim ben. Karaborsacılık yaptığın için yorumlarının silinmesi normal hatta ceza da almalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kışkırtma diyen adamın taraftarı 100.yıllarında şampiyon oldgumuz deribde sahaya tüm afrikayı doyuracak su stoğunu boşalttı sırf belki çirkeflikle kazanırız diye
    siz o maçı bile kazanamadınız

Siz 1 maçın peşindesiniz biz şampiyonlukların. Aradaki fark bu.

• quote:

en iyi futbolunuzuda neyse konyaya sivasa kayseriye oynadınız
    en zoru antalyaydı o da bu sene nerdeyse küme düşecek berabere kaldınız.demekki pek futboldan anlayan adamları dinlememişsin.aykut hocanında dediği gbi gs bu bi kaç haftalık zorlu fikstrüde kayıpsız geçsin saygı duyarız
    bende malatya maçındaki ilk yarı performansımıza bakıp sezonun en iyi futbolu derim o zaman

Malatya ile havalara girdiniz zaten. Git Antalyada sıcak ve nemle birlikte gece maç yap bakalım ne kadar koşabileceksin.

• 
Sayfa: önceki 23102311231223132314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.