Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23072308230923102311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lucas10

İlk 11 de sürpriz olmaz umarım. Tolga Rodrigues ikisi birden olmazsa bizim sol kanadı çok etkileyecek.

Ben Tolga ile Belhanda'nın yer değiştireceğini düşünüyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fener gaza gelmiş 1 galibiyetle bu çok iyi ama bilmiyorlarki yenildiklerinde kıyamet kopucak 11 puan farkla rakip olmaktan çıkacaklar

Beşiktaş ŞL galibiyetleri bizimde işimize geliyor oyuncular yine ligde yatmaya başlıyacak karakterde

Fener derbisini kazandıkmı akıp gideceğiz belli oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Muslera > Kameni - Volkan

Mariano > Isla

Maicon > Skrtel

Serdar < Neto

Latovlevici > Hasan Ali

Fernando > Ozan Tufan

Ndiaye < Josef

Belhanda > Giuliano

Feghouli > Dirar

Tolga < Valbuena

Gomis > Soldado - Janssen

İşte fark burada.

Fernando> Josef

Badou> Ozan

Şeklinde daha doğru bir karşılaştırma olur. Maicon'un Skrtel'den iyi olduğunu düşünmüyorum. Isla Mariano kafa kafayadır. Belhanda vs Giuliano da şüpheli. Farklı tip oyuncular bana kalırsa Giuliano daha iyidir

• fener derbisini kazanırsak şampiyon cimbomdur hepsinin ağzının suyu akıyor puan kaybetmemiz için.

• Objektif tarafsız ve realist bir Galatasaraylı olarak söylüyorum Pazar günü Fenerbahçe tarafından balonumuz patlar.Fenerbahçe'yi çok küçümsüyor herkes ama Fenerbahçe Galatasaray maçlarında hep Fener'in ezici üstünlüğü var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Fener gaza gelmiş 1 galibiyetle bu çok iyi ama bilmiyorlarki yenildiklerinde kıyamet kopucak 11 puan farkla rakip olmaktan çıkacaklar

Beşiktaş ŞL galibiyetleri bizimde işimize geliyor oyuncular yine ligde yatmaya başlıyacak karakterde

Fener derbisini kazandıkmı akıp gideceğiz belli oldu

Medya bu algıyı pompalıyor, Fenerbahçe'yi yenersek lig bitecekmiş gibi gösteriliyor. Beyler sakin, 3 puanlı sistemde oynuyoruz ve rakip kolay yakalayabilir.

Tabi bu maçı yenersek önemli bir eşiği atlamış olacağız. Fakat favori olduğumuz ligde artık net favori olacağız, bizim için güven veren bir durum olsa da rakipler için ekstra motivasyon kaynağı olacak...

Tudor içinde kritik bir maç, kazanmaktan ziyade nasıl kazanacağı çok önemli

• bilimsel istatistik olarak galatasaray %99 kazanıcak fakat fenerbahçe geçmiş yıllarda imkansızı başardı.Mantık bile tereddüt içine giriyor.
  • Cüneyt Çakır Fırat Aydınus haberleri midemi bulandırdı ya dur bakalım hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Skrtel neyse de Isla'nın neresinde fanatiklik yapmış? Mariano ligin en iyi sağ beki. Ek olarak arkadaş yanlış eşleştirme yapmış:

Fernando > Josef
    Ndiaye > Ozan

Evet şuan Mariano en iyi sağ bek en iyi sol bek Adriano Kaleci en iyi Muslera sonra Fabri en formda forvet Gomis ile Vagner Love ligde diğer bölgelerde sö edecek olursak fernando ve atibayı eş tutuyorum ndiayede iyi başkada bir şey yok Gs adına iyi oyuncu yok bunun dışında Fenerde zaten yok pek öyle fenerdekiler anlık performanslar benim ele aldığım sürekli performanslar

Feghouli aslen bir sağ kanat ligin en iyi sağ kanadı tartışmasız q7 bu ligden gidene kadar ne kadar çingene olsada sapıtsada global bir oyuncu ve tek ortası gol tehlikesi

He en iyileri saydıysan itirazım yok, Feghouli daha kendini kanıtlamadı. Q7 ise senelerdir içinden geçiyor ligin.

Ben 'Gs'de başka iyi oyuncu yok' cümlene atfen koymuştum. Feghouli kötü oyuncu mu diyerekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

quote:

Muslera > Kameni - Volkan

Mariano > Isla

Maicon > Skrtel

Serdar < Neto

Latovlevici > Hasan Ali

Fernando > Ozan Tufan

Ndiaye < Josef

Belhanda > Giuliano

Feghouli > Dirar

Tolga < Valbuena

Gomis > Soldado - Janssen

İşte fark burada.

Fernando> Josef

Badou> Ozan

Şeklinde daha doğru bir karşılaştırma olur. Maicon'un Skrtel'den iyi olduğunu düşünmüyorum. Isla Mariano kafa kafayadır. Belhanda vs Giuliano da şüpheli. Farklı tip oyuncular bana kalırsa Giuliano daha iyidir

Hahaha isla marianodan iyi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Cüneyt Çakır Fırat Aydınus haberleri midemi bulandırdı ya dur bakalım hayırlısı

yine başladılar masa başı oyunlarına, arkadaş takımına güveniyorsan gel oyna yenersin-yenilirsin orası ayrıda yıllardır aynı terane bi akıllanmadılar gitti.

bunlar kesin bjk maçında da mhk ya baskı yapmışlardır hakem için ondan sonra da federasyonda hep bjkliler var diye ağlıyorlar. sen böyle yaparsan bjklide olur gslide... federasyon için dedikleri doğru olsa bile böyle oyunlara başlayınca insanlar desteklemez yapayalnız kalırsın, ondan sonra kimse bizi sevmiyor 17ye 1 diye dolanır durursun. hakikaten günahların takımı.
  • "Kafa kafayadır" ne demek acaba. Okuma yazma öğrenin en kısa zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

"Kafa kafayadır" ne demek acaba. Okuma yazma öğrenin en kısa zamanda

Tamam qnq kafa kafaya olsun.
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Kafa kafaya falan değiller.İsla Mariano’yu görse önüne kapanır af diler.Sevillanın as sağ beki ile Genoa’nın çöpünü kıyaslarken bir daha düşün bence

• Eyvallah

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Mariano iyi topçu da öyle kariyeri falan yok. Siz ne sanıyorsunuz bu adamı Cafu falan mı

• sir balık kullanıcısına yanıt
    Onu bunu bilmem de Feghouli sezon sonunda Q7'ye oranla daha iyi istatistik ile bitirir ligi.
    İsladan kat kat iyi kariyeri var en azından.Mariano gittiği takımlarda oynadı.İsla gibi sürekli takım değiştirip gittiği takımın zayıf halkası olmadı

Isla'nın ne kariyeri var? Juve'de iki sezon kulübe oyuncusu olmuş, başka da bir olayı yok. Mariano Cafu değil ama Isla da Zambrotta değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Skrtel neyse de Isla'nın neresinde fanatiklik yapmış? Mariano ligin en iyi sağ beki. Ek olarak arkadaş yanlış eşleştirme yapmış:

Fernando > Josef
    Ndiaye > Ozan

Evet şuan Mariano en iyi sağ bek en iyi sol bek Adriano Kaleci en iyi Muslera sonra Fabri en formda forvet Gomis ile Vagner Love ligde diğer bölgelerden söz edecek olursak fernando ve atibayı eş tutuyorum ndiayede iyi başkada bir şey yok Gs adına iyi oyuncu yok bunun dışında Fenerde zaten yok pek öyle fenerdekiler anlık performanslar benim ele aldığım sürekli performanslar

Maşallah kafalar pırıl pırıl. Kardeşim ciddi ciddi soruyorum Galatasaray'ın maçlarını izliyor musun da Atiba ile Fernando'yu bir tutuyorsun? Biz Galatasaraylılar Fernando'nun Melo'dan bile daha iyi olduğunu düşünüyoruz da. Çoğu yorumcu da böyle diyor Beşiktaşlılar hariç, Galatasaray'ın şuan mevki mevki kıyaslayacak olursak Beşiktaş'tan tek eksik yanı sol koridoru. Pepe de tecrübesiyle Zaten kalitesini ortaya seriyor. Yorum yaparken biraz objektif olmak bu kadar mı zor? Feghouliyi saymamışsın bile o ayrı komedi zaten.

CL'de gruplardan çıktıktan sonra şansınız yok, Cl'den elendikten sonra buralarda çok ağlayacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 23072308230923102311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.