Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
90.315
Cevap
120
Favori
3.136.424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    4072 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sambasumba

Bu spor medyası gerçekten futboldaki kokuşmuşluğun başlangıç noktası.

Galatasaray ligin diri takımlarından Konyasporu deplasmanda 2-0 yeniyor ve başlıklar:

" Aslan hata yapmadı, sürprize izin vermedi vs vs" minvalinde. Fanatik denen paçavra utanmasa hiç görmeyecek neredeyse bunu haber olarak.

Fenerbahçe ligin en kötü takımlarından Malatyayı kendi sahasında 3-1 yenince başlıklar:

"Fener gözdağı verdi"
    "Fenerden güç gösterisi"
    "Fener GÜM GÜM GÜM!"
    "Kadıköyde derbi havası"

Ayıp yahu. Her şeyi bir kenara koydum yaptığınız şey çok aşağılık!

GS veya BJK de işler hafiften ters gitmeye başlayınca kıvılcımın üstüne benzin döküp yangına çevirmeye çalışan bu karaktersizler topluluğu, her açıdan rezil durumdaki FB yi ite kaka potaya sokmaya derdinde.

Bizim de gözümüz ve beynimiz var, en az sizin kadar biz de futboldan anlıyoruz. Adil bir yönetimle şu FB nin ne Galatasaydan ne Beşiktaş'tan puan dahi alma şansı yok.

Ama gel gör ki Beşiktaşı pozisyona dahi girmeden 2 gol atıp yendiler. Yaşananlar ortadayken Pazar günü için bir şey söylemek mümkün değil.

Galatasaray'ın da Fenerbahçe'nin de durumu ortada, maç Ali Samiyen'de; kaç farklı biteceğini tartışacağımız yerde pek çok GS taraftarını mental olarak beraberliğe razı duruma getirdiler.

"Ortam hazırlanmış bunlar belli ki bizi yine hileyle hurdayla bi şekilde yenecekler. Hiç değilse beraberlik alabilsek." diye düşünüyor pek çok dostum.

Hic alakasi yok bizim taraftar kendi kendine algi yapiyor.

Konya macindan sonra bazi mansetler;

"Sampiyonlugun ayak sesleri"

"Sira Fener'e geldi"

"Rakip araniyor"

"Aslan 8 silindir"

"Cimbom dolu dizgin"

"En super Aslan"

Vs. ne yazsin daha adamlar?

Besiktas taraftarina dondu yemin ediyorum bizim taraftar.

Turkiye'nin en buyuk maci oynanacak 1 hafta onceden konusulmasi zaten normal neyin paranoyasini yaptiniz bu kadar?

Pazar gunu cikacagiz topumuzu oynayacagiz, ama yeneriz ama yeniliriz. Ne yenersek sampiyonlugu ilan ediyoruz ne yenilirsek lige havlu atiyoruz, mac bizim sahamizda, seyirci destegi bizim yanimizda. Bunun keyfini cikarin.

Birakin yenilirse bu sene de 4. Yildiza veda edecek Fenerbahceliler dusunsun bu maci bu kadar. Daha gecen sene bitiminde bu sene icin 3puan yazilacak takimi yendiler.

Neyin tribine girdi bizim taraftar anlamiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Ben futbol forumunun adminlerinden bıktım arkadaş. Önüne gelen mesajı siliyorlar. Durup dururken ban atıyorlar falan. Allah aşkına koskoca forumda eli yüzü düzgün bir admin yok mu? Silinecek mi bu mesaj daha önceki gibi?

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Ben futbol forumunun adminlerinden bıktım arkadaş. Önüne gelen mesajı siliyorlar. Durup dururken ban atıyorlar falan. Allah aşkına koskoca forumda eli yüzü düzgün bir admin yok mu? Silinecek mi bu mesaj daha önceki gibi?

Sırf attım site 1 hafta ban yedim. Artık kim tahrik olmuşsa...

“Zaman süratle ilerliyor. Milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümlerin geldiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişmesini inkar etmek olur.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
    “Ben manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
  • quote:

Galatasaray ligin diri takımlarından Konyasporu deplasmanda 2-0 yeniyor ve başlıklar:

" Aslan hata yapmadı, sürprize izin vermedi vs vs" minvalinde. Fanatik denen paçavra utanmasa hiç görmeyecek neredeyse bunu haber olarak.

Fenerbahçe ligin en kötü takımlarından Malatyayı kendi sahasında 3-1 yenince başlıklar:

"Fener gözdağı verdi"
    "Fenerden güç gösterisi"
    "Fener GÜM GÜM GÜM!"
    "Kadıköyde derbi havası"

GS veya BJK de işler hafiften ters gitmeye başlayınca kıvılcımın üstüne benzin döküp yangına çevirmeye çalışan bu karaktersizler topluluğu, her açıdan rezil durumdaki FB yi ite kaka potaya sokmaya derdinde.

Bizim de gözümüz ve beynimiz var, en az sizin kadar biz de futboldan anlıyoruz. Adil bir yönetimle şu FB nin ne Galatasaydan ne Beşiktaş'tan puan dahi alma şansı yok.

Ama gel gör ki Beşiktaşı pozisyona dahi girmeden 2 gol atıp yendiler. Yaşananlar ortadayken Pazar günü için bir şey söylemek mümkün değil.

Galatasaray'ın da Fenerbahçe'nin de durumu ortada, maç Ali Samiyen'de; kaç farklı biteceğini tartışacağımız yerde pek çok GS taraftarını mental olarak beraberliğe razı duruma getirdiler.

"Ortam hazırlanmış bunlar belli ki bizi yine hileyle hurdayla bi şekilde yenecekler. Hiç değilse beraberlik alabilsek." diye düşünüyor pek çok dostum.

Fanatik benim bildiğim fenerli değil mi sahibi ne bekliyorsun aslan parçaladı aslan pat küt geçirdi mi desin.Beşiktaşada öyle tsyede veya başka bir rakibede öyle fenere gelince fener güç bela kazansa kanarya seriye devam ediyor kanarya güç gösterisi yapıyor der fikret orman kürsüye çıkar a der beşiktaşta karışıklık dursun özbek kürsüye çıkar gsde sansasyonel olaylar medya gücü elinde olunca bazı kurumlarda bunlar normal
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

"Fener gözdağı verdi"
    "Fenerden güç gösterisi"
    "Fener GÜM GÜM GÜM!"
    "Kadıköyde derbi havası"

Hic alakasi yok bizim taraftar kendi kendine algi yapiyor.

Konya macindan sonra bazi mansetler;

"Sampiyonlugun ayak sesleri"

"Sira Fener'e geldi"

"Rakip araniyor"

"Aslan 8 silindir"

"Cimbom dolu dizgin"

"En super Aslan"

Vs. ne yazsin daha adamlar?

Besiktas taraftarina dondu yemin ediyorum bizim taraftar.

Turkiye'nin en buyuk maci oynanacak 1 hafta onceden konusulmasi zaten normal neyin paranoyasini yaptiniz bu kadar?

Pazar gunu cikacagiz topumuzu oynayacagiz, ama yeneriz ama yeniliriz. Ne yenersek sampiyonlugu ilan ediyoruz ne yenilirsek lige havlu atiyoruz, mac bizim sahamizda, seyirci destegi bizim yanimizda. Bunun keyfini cikarin.

Birakin yenilirse bu sene de 4. Yildiza veda edecek Fenerbahceliler dusunsun bu maci bu kadar. Daha gecen sene bitiminde bu sene icin 3puan yazilacak takimi yendiler.

Neyin tribine girdi bizim taraftar anlamiyorum.

Bunları yazmaya gelmiştim, medya bu, gereksiz bjk taraftarı misali Fener kompleksi yapacak takım değil GS, bu kadar düşürmeyin kendinizi derim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Sırf attım site 1 hafta ban yedim. Artık kim tahrik olmuşsa...

Bana koydum diye atmışlardı. Madem ban atılabilen bir emoji neden kaldırmıyosunuz

|
    |

• |
    |

Beşiktaşlı adminler tahrik olmuştur.
    |
    |
    Kendomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Kara panteri nasıl durduracak bakalım Fenerbahçe

|
    |
    |
    |

Beşiktaş Monaco dönüşü Başakşehir'i yeniyor Biz sadece lige odaklandık ama Başakşehir'i yenemiyoruz.

Beşiktaş kafası böyle birşey işte

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: 1905sss

fb liler yürek yemiş bugün. İlginç...

Onlar tam skor taraftarı, Akhisar maçında bu takımdan bir yol olmaz derken, şimdi de takımlarını şampiyon yapmışlar.

siz nesiniz o zaman. ostersunds macinda kombine yakiyordunuz be

Östersunds karşısındaki takımdan eser yok şuan sıfırdan kadro kurduk. Maçları izlemiyorsun herhalde.

|
    |

• Yarbay
    5601 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Trabzon ve Başakşehir'i içerde dışarda yenemezmişiz. Fener'i yenemezmişiz.

Beşiktaş Monaco dönüşü Başakşehir'i yeniyor Biz sadece lige odaklandık ama Başakşehir'i yenemiyoruz.

Gs taraftarına genelde laf edilir ama bizimkiler olsa takımı yerin dibine sokmuştu, eleştiri manyağı yapmıştı. Bunlar suçu kendisi hariç herkeste arıyor anasını satayım. Lig sonuncusuna yenilmiş adamın tesellisi olsun Gs'de kaybedecek. Zihniyete bak. Ama işte bunlar bizim lehimize şeyler tabi, kendi camiasına zarar veren taraftar türü. Böyle tipleri severim rakipte yalan yok.

• Çavuş
    96 Mesaj
    Galatasaray'ın geçen sezondaki gibi basit puan kaybetmesini bekleyenler unuttuğunuz birşey var Muslera hariç takımı sıfırdan kurduk.

Geçen sezonki kayıpları beklemeyin çünkü o oyuncular yok bunu anlayın artık. Geçen sezona göre ne farklı derseniz.

- Tudor un taktiğine uygun oyuncular alındı. En büyük fark oyuncu kalitesi.

- Tudor un oyunculara aşıladığı hırs istek kazanma arzusu. En önemlisi başarıya aç bir oyuncu grubu oluştu.

- Geçen sezonki oyuncu grubundan farklı bu sezon koşan bir Galatasaray var.

|
    |

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Trabzon ve Başakşehir'i içerde dışarda yenemezmişiz. Fener'i yenemezmişiz.

Gs taraftarına genelde laf edilir ama bizimkiler olsa takımı yerin dibine sokmuştu, eleştiri manyağı yapmıştı. Bunlar suçu kendisi hariç herkeste arıyor anasını satayım. Lig sonuncusuna yenilmiş adamın tesellisi olsun Gs'de kaybedecek. Zihniyete bak. Ama işte bunlar bizim lehimize şeyler tabi, kendi camiasına zarar veren taraftar türü. Böyle tipleri severim rakipte yalan yok.

Aynen
    |
    |

• Yarbay
    7302 Mesaj
    şuan kamuoyunda tamamen bi algı operasyonu var fener gümbür gümbürmüş falan

Biz bu kadar formda ve havaya girmişken fenerin bu leş halini 50 bin kişinin önünde gömeriz kimse can sıkmasın.
    |
    |
    Tudor takımı milli takım dönüşü oyuncuları dinlendirmek adına konya maçında düşük tempoda oynattı , fener maçında ligin başındaki gibi çok yüksek bir tempo bekliyorum. fenerbahçe ise klasik aykut taktiği olan 0-0 cepte kontradan gol atarsak üstüne yatarız şeklinde oynucak. Tolga Ciğerci ve Belhanda'nın performansları bizim takım için belirleyici olacaktır. İlk 11 tahminin aşağıdaki gibi ;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yarbay
    3664 Mesaj
    [09 Haziran 2020 00:41:05 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    hala öster macına takılanlar var çok hosuma gıdıyo bunlar ya tam malum kesıme oy verenler gıbı kafaları basmıyor lig bitti arkadaşlar kapanıda bu hafta yapıyoruz
    |
    |

Eğer Galatasaray tempoyu ayarlarsa ve oyuncular gününde olursa bence galibiyet alabiliriz.

Fenerin cirkefe yatma olayida var . 5 dk topu oyuna falan sokarlar. Bu tarz şeylere hazır olmak lazim.

Ama berabere bitecekmis gibi geliyor. 2-2.

Oyun olarak gs elinde tutarda insallah bel handa ve feguoli ağırlığını koyar maça. Eğer ikiside formunda olursa kolay maç olur. Olmazsa zorlaniriz. Selçuk'a bile ihtiyaç duyabiliriz. Fener de gol yeme kapasitesi var çünkü. İlla hata yapacaklardir. Bizde de kontra yeme potansiyeli var. Baskı yiyince hata yapabiliyoruz. O oyun stili hala oturmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Media Sözlük
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.