Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22912292229322942295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Ee arkadaşlar Galatasaray yıpranırdan haftada bir maç yapıyolar yeeaa moduna geçtik, sıradaki modumuz nedir tahminlerinizi alalım?

Bizim zorlu fikstür sözde Konya ile başlıyordu şimdi Fener'e devretti. O da olmazsa Trabzon, o da olmazsa ligin ikinci yarısı başlıyor.

Konudan bağımsız ama Emre Bol kadar fanatik ve saçma yorumcu görmedim. Adamın her 2 cümlesinden biri beni güldürüyor

Yabancı sınırı arttırılınca ligin kalitesinin nasıl arttığını bol gollü maçlardan görebiliriz. Bu sezon gerçekten zevkli geçiyor. Malum 2-3 takım var onları saymıyorum

4-1 nedir ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Emre bol 1 saattir dünki 30 cm ofsayytan attığımınız golü konuşuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Emre bol 1 saattir dünki 30 cm ofsayytan attığımınız golü konuşuyor.

Birinin ağzından Galatasaray düşmüyor yanındaki 11 yabancı diyor bu nasıl program ya

Uğur nerde abi valla bunaldım şunlardan İtalya'ya gitti daha haber alamadık adamdan.

5 oldu lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jens Lehmann -- 15 Ekim 2017; 17:54:54 >

• 5-1 oldu
  • Akhisar 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Emre bol 1 saattir dünki 30 cm ofsayytan attığımınız golü konuşuyor.

Birinin ağzından Galatasaray düşmüyor yanındaki 11 yabancı diyor bu nasıl program ya

Uğur nerde abi valla bunaldım şunlardan İtalya'ya gitti daha haber alamadık adamdan.

5 oldu lan

Balayında Romada

• biri şu emre bol denen nonoşun ağzına patlatsın bi tane. fularına soktuğum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan biz ne kadar direkten dönmüşüz böyle. Şu Ersun u o kadar çok istedi birde taraftar. Luce, Ersun valla Allah bunlardan korumuş bizi

• Trabzon böyle oynarsa 2 hafta sonra dümdüz ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Adis Jahovic yaş 30 1.91 m 8 maç 9 gol. Göztepe süper lige çıkarken bu adamın katkısı çok oldu. Gomis e alternatif çokta iyi olur.

Aatif Chahechouhe ve Fernandao. Türkiye ligi gol kralları jahovic 8 maçta 9 gol attı diye iyi mi oldu? Bizim takıma uyar mi? Katkısi olur mu? Geçiniz efendim.

Ben yedek olur diyorum. Eren ile gol mol atamayız. Jahovic Göztepe de nasıl gol atıyorsa Galatasarayda da atabilir.

karşılaştırman yanlış. Eren bu sezon kaç dakika görev almış, jahovic kaç dakika görev almış. Kariyerine bakarsan çok golcü biri değil. En parlak sezonunu geçen sene yaşamış (35 maç 21 gol) Ayrıca göztepe de gol atıyor diye Bizim oyun yapımız da da atacak demek değildir. Büyük kulüpler dışında oynayıp yıldız golcü olup istanbul a gelip aynı performansı sergileyen golcü sayısı çok azdır.

Tecrübeli oyuncu golde atıyor iyi yedek olur diye düşünüyorum. Uyum sağlamayabilir tabi Negredo ne halde görüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 15 Ekim 2017; 18:14:29 >

• Bu Trabzonu rahat geçeriz

• Ersun istifa etse 10 numara olur.
  • 6 oldu.
  • 6 oldu beyler
  • 6-1 oldu Trabzon deplasmanı çok zormuş gerçekten. Trabzonu rahat geçeceğiz.

• qral ve sosa ya 8m maaş veren kulüp başına ne geliyorsa hak ediyor
  • lucas10 kullanıcısına yanıt
    Okan buruk plakayı yazdırmış :)

• Yine de gaza gelmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Yine de gaza gelmeyin

Sen geçen sezonun aynısını yaşayacağız diye sallamıyor muydun geçen konu açıp? İsteyen gaza gelir isteyen gelmez işine bak.
  • 
Sayfa: önceki 22912292229322942295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.