Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı sınırı ile ilgili tek umudum kulüpler birliği ve dursun özbek. Bu kadar yabancı oyuncu transfer edilmişken kulüplerin çoğunun bu kuralı kabul edeceğini zannetmiyorum.

Kulüpler birliği ve çoğu kulüp yabancı sınırını istemeyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Yabancı sınırı ile ilgili tek umudum kulüpler birliği ve dursun özbek. Bu kadar yabancı oyuncu transfer edilmişken kulüplerin çoğunun bu kuralı kabul edeceğini zannetmiyorum.

Kulüpler birliği ve çoğu kulüp yabancı sınırını istemeyecektir.

Dursun Özbek sesini çıkarmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle bir sınırlama geldikten sonra ki yüzde doksan gelecek belli oldu , gidip forma lig TV kombine alanlar abartmiyorum kafasizin tekidir.

Bu kadar açık ve net. Hic kimse de umursamaz artik gs yi de fb yide. Kendi çöplüklerinde oynarlar. Gider real madrid forması alırım bunlara para vermem.

Göbekli sabrileri izlemek için hic kimse para vermez.

• Tekrar tekrar söylüyorum biraz adam olan varsa şu ligi izlemez bu kural geldiğinde. Çöp oğlu çöpleri izleyeceğime açarım ispanya İngiltere Fransa ligini izlerim. Resmen Türkiye ligi iptal olur aklı başında futbol izleyicisi için.

• Beyler Twitter'da şuanda gündem yabancı sınırı olayı herkes tepkisini yazmış, bizde favla retweetle destek olalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümet istiyorsa, olur. Hükümet istiyorsa, yapar. Yayıncı kuruluşu ya da kulüpler birliğinin ne düşündüğü çok da önemli değil. Yabancı sınırlaması gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı çekiç -- 4 Eylül 2017; 21:47:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    elbet birgün değişecek ama 2019/20 sezonundan önce değişmesi mümkün gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı çekiç

Ülkeyi her anlamda AK Parti yönetiyor. Spor kulüpleri, dernekler, vakıflar vb. her kuruluş AKP kontrolünde. Hükümet istiyorsa, olur. Hükümet istiyorsa, yapar. Yayıncı kuruluşun ne düşündüğü çok da önemli değil. Yabancı sınırlaması gelecektir.

kırmızı çekiç senin kafanı mor baltayla kırarım neler diyorsun :(
  • TANRI ÖZBEK !

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• Sen kimin ikinci hesabısın? Git başka yerde trollük yap. Bunlar gerçekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı çekiç

Sen kimin ikinci hesabısın? Git başka yerde trollük yap. Bunlar gerçekler.

dediğin doğru dostum ama şaka yaptım niye sinirleniyosun
  • Ulan hayret asporda yabanci sinirini ve lucescu'yu iyi gomduler, sasirdim. Emre bol ve turgay demir iyi konusuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucescu'yu türk futboluna tetikçi olarak almışlar belli. adam geldigi günden beri sırf yabancı sınırına çalışıyor.
  • Tamam o zaman sorun yok

• Dursun Özbek: "Kulüplerin bundan zarar görmemeleri gerek. Tüm kulüpler olarak sınırın böyle devam etmesi gerektiğini TFF'ye ileteceğiz."

Vay be Dursun'a bak. Şaşırtıyor bu adam beni.

• ben yayıncı kuruluş bein sporta bu parayı selçuk inan'ın yan paslarını, ozan tufan'ın memelerini, tolga zengin'in hatalı yediği gollerini ve olcay şahan'ın osuruktan şutlarını izlemek için vermiyorum.

gomis'in şutlarını, valbuena'nın çalımlarını, talisca'nın paslarını izlemek için ödüyorum.

• Yayıncı kuruluşun önemi yok diyenler olmuş. Katarlıların bu kadar yatırım yaptığı bir ortamda öyle kolay mı adamların parasını hiç etmek. Kulüpler birliği, taraftar bunları geçiniz her şey para kaynağının dediğine bakar. Zaten para kaynağı 2sene önce yabancı yasağını kaldırın dediği için kalkmış bir yasak adamlar para akıttıktan sonra tekrar nasıl gelebilir.

Şu an olanlar resmen bir tiyatro ve futbolcusu, taraftarı, spor siteleri, yorumcusu herkes resmen aktör. Herkes oyundaki rolünü oynuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Dursun Özbek: "Kulüplerin bundan zarar görmemeleri gerek. Tüm kulüpler olarak sınırın böyle devam etmesi gerektiğini TFF'ye ileteceğiz."

Vay be Dursun'a bak. Şaşırtıyor bu adam beni.

Birilerinin anlaması gereken nokta şu.. Türk kulüpleri güçlü ise Türk futbolu da güçlü olur.. Yabancı sınırı türk kulüplerine diz çöktürür.. Türk kulüpleri diz çökerse de herkes bu günleri mumla arar.. O zaman sinema da, müzikte de bilimde vb yabancı sınır olsun.. sınır olunca yerliler gelişiyormuş ya.. Bir Allah'ın kulu şu Luce ye Ukraynada yabancı sınır ne diye sormuyor? onlarda daha fazla yabancıya kulüpler sahip olurken sen nasıl böyle çapsız şekilde yenildin..

• quote:

Orijinalden alıntı: KALJOJO

Yayıncı kuruluşun önemi yok diyenler olmuş. Katarlıların bu kadar yatırım yaptığı bir ortamda öyle kolay mı adamların parasını hiç etmek. Kulüpler birliği, taraftar bunları geçiniz her şey para kaynağının dediğine bakar. Zaten para kaynağı 2sene önce yabancı yasağını kaldırın dediği için kalkmış bir yasak adamlar para akıttıktan sonra tekrar nasıl gelebilir.

Şu an olanlar resmen bir tiyatro ve futbolcusu, taraftarı, spor siteleri, yorumcusu herkes resmen aktör. Herkes oyundaki rolünü oynuyor

Valla hocam umut ediyorum ki gelmesin yoksa futbol izlemek işkence olur ve izlemem de şahsım adına açar İngiltere premier seri a Fransa ispanya ligini izlerim kabus resmen söylentisi bile tek umudum yayıncı kuruluşun izin vermemesi kulüplerden dahi pek umudum yok. Ama bu ülkede herşey iktidarın ne dediğine bakıyor işin kötü tarafı bu.

• Burak yilmaz bey de karşıymış bu yabanci kuralina. Senin gibi balta gibi sabri gibi selcuk gibi semih gibi kazmalari senelerce izledik ve bu hale geldik. Bu zamli haliyle beinsporta sizin gibileri izlemek icin kimse o paralari vermez.

Yabanci kuralini birakacaklar, altyapilarda torpili olmayan hicbir oyuncunun yukarilara cikamadigini görsünler. Yetenek degil dayin varsa bu memlekette yurursun. Altyapiya yatirim yok altyapıdan çıkan oyuncu yok belirli kulüpler haric sonra yabanci kuralı vs vs. gececeksiniz o işleri. Yatan gobekli Turk oyuncu gormekten sıkıldı artik izleyici bunu anlasinlar

• 
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.