Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasri ve etoya iyi markaj yaptikmi alırız o maçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punkemre -- 26 Ağustos 2017; 20:24:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 Milyonluk oguzhan sahada yok, milli takima neden alinmadigi belli

• Forum çoluk çocuktan geçilmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Allahın selamını alan herkese selamunaleykum ulann !!

Aleykümselam da ulan noluyor

• Bu sene şampiyon Galatasaray. Yere göre sığdıramadıkları beşiktaşı bursa karşısında izleyin. Bursanın seyircisi yok deplasmanda stad full bursa başa baş oynuyor.

Feghouli Asamoahta takıma eklendiğinde Galatasaray rahat şampiyon olacak bu sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 26 Ağustos 2017; 20:40:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Asamoah için bonservis düşük şuan bence onun için bu kadar uzadı. Juventus un sol bek araması değil uzamasına neden.

Çünkü Lichtsteiner Juventus un kadrosunda ve sol bek oyuncusu kendisi. Alex Sandro nun yedeği Lichtsteiner.

2 tane sol beki var Juventus un şu anda. Bonservis pazarlığı yapılıyor büyük ihtimal

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Lichtsteiner kaç yılın sağ beki sol bek değil

De Sciglio sol bekten evirme sağ bek

Alex Sandro sol bek hatta hası

Yani sola alternatifleri var bence bonservis pazarlığı uzamasına sebep kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

quote:

Asamoah için bonservis düşük şuan bence onun için bu kadar uzadı. Juventus un sol bek araması değil uzamasına neden.

Çünkü Lichtsteiner Juventus un kadrosunda ve sol bek oyuncusu kendisi. Alex Sandro nun yedeği Lichtsteiner.

2 tane sol beki var Juventus un şu anda. Bonservis pazarlığı yapılıyor büyük ihtimal

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Lishteiner sağ bek benim bildiğim hatta milli takımında da sağ bek oynuyor.. Ters kanatta da oynuyor olabilir o ayrı linnes gibi... Lakin juventusta 3 sol bek olabileceğini sanmıyorum

Alternatifi vardır kadroları geniş. Bonservis pazarlığı uzamasına sebep. Öyle görünüyor

• Beyler dün sizin maçı izledim. Ersun Fb'sini gördüm. Dk 90 3-0 olmasına rağmen gol için saldıran Galatasaray vardı.
    2 haftadır Bjk'ye de bakıyorum. Geçen senelerde ki gibi değiller. Şu an ki Gs bu futbolunu sürdürürse Bjk'den 2-3 kat güçlü.

Zaten geçen sene de şampiyon olamazlardı normal şartlarda(Gs veya Fb'nin iyi olduğu ortamda) da neyse, iyi denk getirdiler...^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 26 Ağustos 2017; 20:47:30 >
  • quote:

Bu sene şampiyon Galatasaray. Yere göre sığdıramadıkları beşiktaşı bursa karşısında izleyin. Bursanın seyircisi yok deplasmanda stad full bursa başa baş oynuyor.

Feghouli Asamoahta takıma eklendiğinde Galatasaray rahat şampiyon olacak bu sene

Hee başa baş oynuyoruz.Adamlar golü bile kontradan buldu tek kale oynuyoruz insan utanır şunu yazarken.

• quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Beyler dün sizin maçı izledim. Ersun Fb'sini gördüm. Dk 90 3-0 olmasına rağmen gol için saldıran Galatasaray vardı.
    2 haftadır Bjk'ye de bakıyorum. Geçen senelerde ki gibi değiller. Şu an ki Gs bu futbolunu sürdürürse Bjk'den 2-3 kat güçlü.

Zaten geçen sene de şampiyon olamazlardı normal şartlarda(Gs veya Fb'nin iyi olduğu ortamda) da neyse, iyi denk getirdiler...^^

Helal sana kardeşim bir fenerbahçeliden güzel yorum. Beşiktaşlılar kibirlerinden nefret ettirdiler artık.

Gerçekleri konuşan yorumlayan nadir kişilerdensin

• quote:

Orijinalden alıntı: JJason

quote:

Bu sene şampiyon Galatasaray. Yere göre sığdıramadıkları beşiktaşı bursa karşısında izleyin. Bursanın seyircisi yok deplasmanda stad full bursa başa baş oynuyor.

Hee başa baş oynuyoruz.Adamlar golü bile kontradan buldu tek kale oynuyoruz insan utanır şunu yazarken.

Oynadığın futbola bakta utan forumuna dön. Oğuzhan 150 M lenn gördük çöpki ne çöp

• quote:

quote:

Beyler dün sizin maçı izledim. Ersun Fb'sini gördüm. Dk 90 3-0 olmasına rağmen gol için saldıran Galatasaray vardı.

Helal sana kardeşim bir fenerbahçeliden güzel yorum. Beşiktaşlılar kibirlerinden nefret ettirdiler artık.

Eyvallah, gördüğümü söylüyorum hocam, bu futbolu sürdürürse Gs şampi.. gibi .
    seneye yönetim değişirse biz de toparlayalım küçükleri pistten alalım.

• quote:

quote:

quote:

Eyvallah, gördüğümü söylüyorum hocam, bu futbolu sürdürürse Gs şampi.. gibi .
    seneye yönetim değişirse biz de toparlayalım küçükleri pistten alalım.

Bay kibirlileri uzaklaştıralım kardeşim

• bursa berbat bir takım
  • Bu beşiktaşın içinden geçeriz, bu ne lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

bursa berbat bir takım

Berbat takım bursa oyun açısından beşiktaşta öyle
  • Golotosroy kotu tokumlarla oynodu..... bu ne lan bu nedir ya adamlar 2 pas yapamiyor ligde su ana kadar daha kotu bir takim gormedim..

• Full saha presle dağıtacağız bay kibirlileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 26 Ağustos 2017; 21:39:27 >
  • Ezeli rakiplerin derbisinde kazanan Bjk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan en etkili takım Galatasaray. Aksini iddia eden at gözlüğüyle bakıyordur
  • 
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.