Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18101811181218131814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu belhanda disiplinsiz he garip garip hareketleri var.Takim bi kotu gitse demekki basimiza is cikacak.Sezonu da erken acti maicon ve gomisle beraber ama geriye yardim edince rakip kale onunde nefesi kesiliyor.Ayaginda derman yok 3 mac gozlemledigim ilerki haftalarda cortlayabilir bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Belhanda Rezalet diyenler neye dayanarak söylüyor ya ? Adam bir orta açtı gol attık maç içindede gerek rakip takım oyundan düşürdü , gerek araya pas attı , gerek şut çekti şuan gayet normal gidiyor.

Rezalet değilde uyumsuz. Bu bir gerçek. oyuncular Belhanda ile Belhanda oyuncular ile uyumsuz şuana kadar. Kötü değil ama uyumu sağlaması lazım.

Örneğin, Mariano ile Tolga iyi uyum kurmuş Tolga bi çakıyor Marianoya tık ayağında. Gomis ile nispeten Rodri uyumlu. Fernando keza 2 beklede çok uyumlu. Ancak Belhanda henüz kuramamış bağlantıları.
  • Beyler maçın tamamının linkini de atar mısınız maç bitince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç kalitesi ligin çok üstünde bir ilk yarıydı. Cimbom sürekli presle hücumu düşünüyor. Sivas ortada ilk baskıyı yapıp yarı sahasında boş alan bırakmadan oynuyor. Futbolcular iyi niyetli ve kimse oyunu çirkinleştirmiyor. Sanki premier lig maçı. Tüm takımlar böyle oynasın stadyumlar full çeker.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaan Ayhan nasıl bir futbolcu? alsak faydalı olur mu? elde kaliteli yerli yok
  • quote:

Belhanda Rezalet diyenler neye dayanarak söylüyor ya ? Adam bir orta açtı gol attık maç içindede gerek rakip takım oyundan düşürdü , gerek araya pas attı , gerek şut çekti şuan gayet normal gidiyor.

Hemen gömüyorlar Belhandayı hocam.

Belhanda nın etkisiz gözükmesi Fernando ve Ndiaye yi kitliyorlar.

Belhanda nın rahat oynaması için Fernando Ndiaye ile pas akışı kesilmemesi lazım.

Mücadele ediyor Belhanda daha ne yapsın. Doğru değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Fazla hızdan net isabetli pas yapamıyoruz. Hem hızlı hem düşünerek oynamak gerekir. Gomis 4 kez ofsayta düştü.

Biraz daha yavaş net isabetli oynamamız gerekiyor.

Fernando Ndiaye yi pas akışını kitliyorlar. Belhanda bu yüzden etkisiz kalıyor ortasahada.

Fernando Ndiaye Belhanda üçgeni işlemeli daha çok gol pozisyonu için

hocam 50k seyirci ve hafta içinden itibaren oluşan yüksek beklenti oyuncuların üzerinde baskı yaptı bence...maçtan önce de yazdım bunu...şu bir gerçek ki bu takım inşaellah ilerde daha iyi olacak..
  • Belhanda'nın etkisiz olduğu doğru. Zaten sezonun balon adayı bana göre. Umarım yanılırım.

Şu ana kadar en çok Fernando'yu beğendim. Hücumda da defansta da müthiş müdahaleler yapıyor. Çok iyi mücadele ediyor. Nazar değmesin.

• Sivas da iyi bu arada. Feneri rahat yener bu sivas. Disiplinli oynuyorlar. Bizden daha disiplinliler genel olarak.

• Birşey dikkatimi çekti çok aceleci oynuyor bizim takım düşünerek oynamıyor o yüzden hücuma net çıkamıyoruz

• Beyler bu takıma Feghouli ve Asamoah gelecek, rahat olun biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Rezalet değilde uyumsuz. Bu bir gerçek. oyuncular Belhanda ile Belhanda oyuncular ile uyumsuz şuana kadar. Kötü değil ama uyumu sağlaması lazım.

Örneğin, Mariano ile Tolga iyi uyum kurmuş Tolga bi çakıyor Marianoya tık ayağında. Gomis ile nispeten Rodri uyumlu. Fernando keza 2 beklede çok uyumlu. Ancak Belhanda henüz kuramamış bağlantıları.

Fernando ve Ndiaye yi kitliyorlar pas akışı kesiliyor Belhanda bu yüzden yalnız kalıyor ortasahada.

Sürekli 2-3 kişi basıyor Belhandaya.

• Fatih211 kullanıcısına yanıt
    kondisyondan hocam o ayagında derman olmaması gibi görünme, ben de futbol oynarken ilk 2 3 maç sağlam basamazdım yere ayak falan uzatamazdım yanımdan gecen toplara falan, onu ben de gözlemledim hantal gibi görünür adam böyle, biraz daha fitleşmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 25 Ağustos 2017; 22:48:3 >
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Kafaya bak daha 30 dk süre almamış adamları başarısız diye göstermeye çalışıyosun, komiksin

• Acil gol pesindeler ilk 60 sonrasi tukeniyorlar dogal olarak. Sivas da ilk 60 icin oynadi fakat nihayet atabildik.

• quote:

Orijinalden alıntı: marxx

Sivas da iyi bu arada. Feneri rahat yener bu sivas. Disiplinli oynuyorlar. Bizden daha disiplinliler genel olarak.

Mecnun'un takımı.. Aziz abisine moral verebilir.. 3 tane yemiş aziz abisi için çok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

Stoper transferi sart maiconda serdarda canli bomba ve cok agirlar

Maicon uzun toplarda çok iyi bir stoper ağır olduğunu düşünmüyorum. Ama Serdar çöp ayakta duramıyor. Denayerde olmaz hem uzun hem hızlı bir stoper lazım bize

Koluibaly :)

• Samet ne kapanıyor anlaşılan? Tam Asamoah Feghouli'ye ihtiyaç olan bi maç.1-0 olsun bizim olsun.

• Arda gelse takım uçar bu Belhanda'dan 3 kat iyi oynar.Bu adam neden böyle anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 18101811181218131814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.