Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mariano osmanlı maçında 6 kilit pas atmış ama gel gorki müzmin sakat gökhan mariano dan daha iyi diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Mariano osmanlı maçında 6 kilit pas atmış ama gel gorki müzmin sakat gökhan mariano dan daha iyi diyorlar

Gg77 2014 te futbolu bıraktı.. 2008,2014 sene aralığında ciddi katkı verdi fenere..Ama mariano ile kıyaslamak abes olur.. Mariano kalite ve soğukkanlılık olarak 1 gömlek üstün gelir en az her türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz işler bunlar

Nedense bugün sıkıntılı bir maç geçecek gibi hissediyorum

futbolda her şey olur..muhakkak oyunu açmakta zorlandığımız maçlar olacak,puan kayıplarımız da olacak...sivasspor bu zorluğu çıkarabilecek kapasitede değil fakat oyuncuların ayaklarının yere basması lazım...50k seyirci umarım ters tepki yapmaz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Bu maç saatlerinin ayarını kim yapıyor merak ediyorum. Avrupada yayınlanacak diyoruz hep milletin birinci tercihi olarak maçlarla aynı saate koyuyorlar. Bu gün 21.45'te PSG maçı var kimse otutup GS maçını izlemez bunu neden düşünmüyorlar anlamadım.

İtalya'da Çin'deki geniş taraftar kitlesi düşünülüp erken maç yapıyorlar.

Aynen bende çok rahatsızım ilk hafta Bjk-Antalya maçı tüm dünyada naklen yayınlanacak dediler aynı saatte El Clasico da vardı. Dünya da kesin bizi izlemiştir zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #HöwedescometoJuveimmediately
  • 150 M € luk Maestro Milli Takım'a çağrılmamış.Selçuk,Ozan çağrılmış.Cenk Gönen çağrılmış.Lucescu gerçekten Alzheimer galiba.Üst akıl olarak getirmedik iyiki.Yoksa Selçuk'u falan oynatmaya çalışırdı.

• Asamoahtan haber var

Juventus teknik direktörü Asamoah'ın geleceğiyle ilgili transfer görüşmesi yaptığını ve bu yüzden kadroya almadığını açıkladı.
  • Lucescu Oğuzhanın yaptığı hataları görmüş olmalı. Milli takıma çağırmamış doğrusu bu. Ozan Tufanın da girmemesi gerekir. Onun yerine genç bir isim olabilirdi.

Tolga Ciğerci Ozan Tufan milli takımda Oğuzhan yok. Oğuzhan 150 M lenn ne oldu
  • Eski G.Gönül ü beklemeyin artık. Eski formunu yakalayamaz sürekli sakatlık yaşıyor tam toparlanacağı zaman yeniden sakatlanıyor.

Mariano G.Gönülden üstün bir bek bu arada onuda belirtelim
  • İtiraf etmeliyim ki geçen yılki derbilerde bile bu kadar heyecanlanmamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf Oğuzhan kadroda yok diye bu milli takım benim değil diyor Bjkli taraftarlar ne kadar acı. Şenol sana ihtiyacımız var demişler geri çevirmişsin üstüne dediklerine bak. Türkiyeye en büyük hizmetleri Galatasaraylı antrenörler ve futbolcular vermiştir. Dünya 3.lüğü dışında başka bir başarı yoktur Galatasaray harici.

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Donk bedelsiz ayrılmayı kabul etmiş.

Galatasaray evladı dedikleri Hakan Balta bakalım aynı şeyi yapacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Sırf Oğuzhan kadroda yok diye bu milli takım benim değil diyor Bjkli taraftarlar ne kadar acı. Şenol sana ihtiyacımız var demişler geri çevirmişsin üstüne dediklerine bak. Türkiyeye en büyük hizmetleri Galatasaraylı antrenörler ve futbolcular vermiştir. Dünya 3.lüğü dışında başka bir başarı yoktur Galatasaray harici.

Şenol Güneşi milli takıma göndermeyerek Oğuzhan yoksa milli takım benim için yok diyen beşiktaşlılar milli takımı değil sadece kendi takımlarını ve çıkarlarını düşündüklerini belli ettiler. Bu çok açık görülüyor. YAZIK...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Donk bedelsiz ayrılmayı kabul etmiş.

Galatasaray evladı dedikleri Hakan Balta bakalım aynı şeyi yapacak mı?

Hakan efendi düzgün birisi kabul edeceğini düşünüyorum.

• lucas10 kullanıcısına yanıt
    İnanmayın böyle asılsız şeylere

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    entre dos aguas geldi aklıma rahmetli

• quote:

Orijinalden alıntı: dhifsateam

Bugünden beklentim Gomis'in gol atmaması.Al*yn* denen ergenin şarkısını dinleyeceğimize atmamasını tercih ederim.

Ek olarak bu nedir olum ne saçma sapan hareketler bunlar,bir gereksizin dediği şeyi büyütmeye gerek yoktu

İzleme kardeş o zaman, ergenin birini çok takıyorsan kafana

• quote:

Orijinalden alıntı: dhifsateam

Bugünden beklentim Gomis'in gol atmaması.Al*yn* denen ergenin şarkısını dinleyeceğimize atmamasını tercih ederim.

Ek olarak bu nedir olum ne saçma sapan hareketler bunlar,bir gereksizin dediği şeyi büyütmeye gerek yoktu

Takımının forumuna git.

• 
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.