Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Tam onun için edit yaptım valla. İki gündür aynı laf 100M € harcadılar. Biri söylemiş hepsi aynısını sayıklıyor. Bari TL falan de ne bileyim nasıl hesapsa sanki 3 yıllık top oynuyoruz

Aynen hocam alıntı şart

Çekemiyorlar herhalde ondan böyle saçma sapan yorum yapıyorlar

Bunu twitter daki hesaplarına yollayacan belki öyle anlarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığımız futbolcuların yaşlarını da yazalım:

Ndiaye 26
    Belhanda 28
    Feghouli 27
    Maicon 29
    Gomis 32
    Mariano 31

Yani bu futbolcular piyasası olan kaliteli futbcolular yarın satışa koysan en az 3-4 talibi çıkar. Saçmalamayı kessinler de biraz düzgün futbol yorumları yapsınlar artık. Galatasaray kulübünün gizlisi saklısı mı var bugün Dünya'aki 7 milyardan fazla insan Galatasaray mali tablolarına bir-iki tıkla direkt ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Selamlar beyler. Mali konular arttı gene Feghouli eklenerek rakamları güncelleyelim. Asamoah gelsin tekrar güncellerim. Arda gelsin gene falan filan. Tek derdiniz güncellemek olsun sorun yok.

Maaş tablosu

Muslera => 3.575.000€ => Puan başı 5.000€

Mariano => 2.300.000€ => 40 Maç 11'de bulunma 250.000€, Şampiyonlar Ligi katılım 250.000€
    Maicon => 2.200.000€ => Puan başı 4.000€
    Serdar Aziz => 2.000.000€ => Puan başı 5.000€ (Lig-Avrupa) - Puan başı 3.000€ (Türkiye Kupası)
    Tarık => 1.498.000€ => Maç başı 10.000€ (30 maç ilk 11 oynarsa 100.000 bonus)
    Koray Günter => 1.000.000€ => Maç başı 7.500€
    Linnes => 950.000€ => 25 maç sonrası Maç başı 10.000€
    Ahmet Çalık => 900.000€ => Puan başı 4.000€
    Cavanda => 875.000€ => Puan başı 4.000€
    Carole => 700.000€ => Maç başı 15.000€

Feghouli => 3.850.000€ => Puan başı 5.000€ (150.000€ + 200.000$=>175.000€ bonus)
    Belhanda => 3.350.000€ => Puan başı 5.000€ (Her 25 puan sonrası 100.000€ bonus)
    Fernando => 3.300.000€ => Puan başı 5.000€
    Selçuk => 2.900.000€ => Maç başı 25.000€
    N'diaye => 2.750.000€ => Puan başı 5.000€
    de Jong => 2.500.000€ => Puan başı 5.000€ (Her 25 maç sonrası 250.000€ bonus)
    Tolga => 2.000.000€ => Puan başı 5.000€
    Donk => 1.500.000€ => Maç başı 15.000€
    Rodrigues => 1.350.000€ => Puan başı 4.000€
    Yasin => 1.100.000€ => Maç başı 10.000€
    Sinan => 600.000€ => Maç başı 7.000€
    Emrah => 450.000€ => Puan başı 3.000€

Gomis => 4.200.000€ (imza parası dahil) => Puan başı 5.000€ (Şampiyon olursa 200.000$=>175.000€ bonus)
    Eren => 2.150.000€ => Puan başı 5.000€

Herkes kendi takımının muhasebeciliğini yapsın beyler. Beni fitil etmeyin sonra. Burada garanti ücretler 48.000.000€ oluyor. İlk 11de alınan her puan ortalama 4.000€ dersek, sonradan oyuna girilende 2.000€ ve 18 kişilik kadroda 1.000€ olarak yuvarlarsak ve ortalama Türkiye ligi ve Türkiye kupası toplam 100 puan olarak atsak kafadan. 4.900.000€ + 600.000€ + 400.000€ => 5.400.000€ da buradan geldi. Bonusları da verdik diyelim 400.000€ + 175.000€ + 500.000€ + 150.000€ + 175.000€ falan dersek hepsi toplam sonuç şu çıkıyor=>

55.400.000€ son maaş bütçesi

Bize konulan sınır konuşulan rakam 65M € değil miydi? Yani bu kadar kusura bakmayın ama "işe yaramaz" adamlar olsa bile bu parayı geçmiyor. Şu kadrodan de Jong, Selçuk, Tarık gittiğini düşünün. 6.9M € sadece garanti ücretten kurtuluyoruz. Cenk Ergün müjdeledi zaten takıma katılacak da var, ayrılacak da. Ayrılanlar da belli olsun maaştan düşeriz.

Bonservis olarak -21,5M € durumundayız. Son 3 yılın durumu bu beyler dikkatinizi çekerim. Geçen yıl, ondan önceki yılın + bakiyesi ile transfer yapıldı. Yani 3 yıldır harcanan para diyebiliriz.

.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Ben arada bu mali yazımı yapıştırıyorum mekan bize kalıyor. Diğer takımdan arkadaşlar konuyu terk ediyor bir nevi güvenlik sistemi

Aynen öyle halka açık bir şirket zaten dediğiniz gibi tüm rakamlar kap.org.tr'den alıntılanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 15 Ağustos 2017; 1:49:18 >
  • Nazif Galatasaray kaybeder diye çağırmışlar programa ama olmadı. Kaybetseydi Nazif efendi bayağı prim yapardı şimdi ne oldu kötü adam oldu. Zaten kötü adammış. Bu açıklamaları kulüpten ayrıldığın gün yapsaydın şık olurdu ama şimdi olmuyor böyle.

Bir daha yönetici falan olamaz kulüpte!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 15 Ağustos 2017; 10:7:49 >
  • BİLGİ Badou Ndiaye, Maicon, Fernando ve Sofiane Feghouli 13:00'da basın karşısına çıkacak ve imza töreni düzenlenecek.

• Beyaz Tvde ödeyeceğimiz paraları 3-4 yıllık hesaplıyorlar. Sonra gelirleri 1 sezonluk hesaplayıp karşılamıyor battı öldü diyorlar. Bunlar kendini akıllı zannediyor da alayı gerizekalı. Bunların reyting rekoru kırması da halkımızın seviyesi malesef.

• EDYGL kullanıcısına yanıt
    ben dedim aha 3 5 2 geliyo da tam yapmadı onu :D

• ben 37 yaşındayım. Kendimi bildim bileli başka bir takım tutmadım. Çok kızdığım zamanlar oldu. Gençken sinirden ağladığım zamanlar oldu. Ama her zaman galatasaray Türkiye lig tarihinin en iyi futbol takımı olmuştur. 19 yaşında avrupa şampiyonluğu gördüm. Her zaman zirveyi gördükten sonra dibi de görmüştür. Ama her seferinde de daha iyi olarak zirveye çıkmıştır. Görünen o ki kaza bela olmazsa bu sezon Bizim için çok iyi geçecek. Kazanacaz, puan da kaybedeceğiz. Ama takımdan umudu, desteği hiçbir zaman kesmeyecegiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Galatasaray yaklaşık 2 ay sonra ciddi form tutar. Daha çok erken Rıdvan diyeceksiniz ama direkt şampiyonluk adayı bu takım."

Şeytan Rıdvan konuştu.

• Dr. John Watson kullanıcısına yanıt
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------69

Maç öncesi beklentim yok ,oyundan umudum yok,umarım üç puan alabiliriz diyenler tam sayfa BELHANDA yazısı yazabiliyor ilginç,enteresan.Çok uzatmayalım biz ne yazmışız maç öncesi yazının sonuna ekledim.

Ne dediysek o.Gelecek dedik.Galibiyet gelecek dedik hem de...

Galibiyetin tadını çıkaralım bu gece.EZE EZE gelen bir galibiyetin tadını çıkaralım.Çok özledik çok. Ama tüm transfer sezonu boyunca hep şunu söyledik.

Ey GALATASARAY TARAFTARI doğru yoldayız.Bekleyin biraz sabredin dedik.

ASLAN SAHADA KÜKREYECEK. AZ KALDI... ÇOK AZ KALDI... diye hep seslendik.

Sesimizi duyanlar,bu yazıları okuyanlar bu gece haklı olduğumuzu bir kez daha gördü.Şimdi bu muhteşem gecenin tadını çıkaralım,keyifliyiz,moralliyiz,mutluyuz.

Linnes: Gecenin süprizi.Sen neymişsin be aslanım.Sadece attığı olağanüstü pas değil güçsüzlükten yerlerde sürünen bir tık değdin mi yığılıveren bir Linens vardı eskiden değişim mükemmel devamı gelmeli tek gecelik ilişkiler bana göre değil.

Rodrigues:Çalışkandı,sahanın her yerinde vardı,takım savunmasına yaptığı katkı inanılmazdı.Hucüma katkı olayına değinmeyeceğim döktüğün alın terine ihanet etmem.

Fernando: Gizli kahramanlardan ama biraz daha insiyatif görsek yok demeyiz herhalde.İsteriz daha fazlasını.

Ndiaye:Maçın ikinci yarısındaki olay muhteşem bir olay.Orta sahadan alıp,rakiplerden sıyrılıp,attığı çok güzel,bitirici bir gol pası var Tolga'ya enfesti doğrusu.Bu maç için sınıfı geçenlerden devamını göreceğiz, her geçen gün üzerine koyması lazım.Burası GALATASARAY kıvılcım değil ATEŞ lazım bize.

Belhanda:Aslanım yaptı işini.Ama yetmez,bizi kesmez daha iyisi, çok daha iyisini,görmek istiyoruz.Galatasaray gerçek starına kavuşuyor dedik ve de haklı çıktık gururluyuz tabi.

Gomis:Kara Panter çaktı golleri salladı ARENA'yı.Bu adam gol makinası dedik ve yine haklı çıktık gururluyuz tabi.

Mr.TUDOR

Alkışı hakettin bu takım senin eserin.Takımın direnci %500 artmış ve sadece direnç değil ortada iyi bir uyum var.Bu uyum dört dörtlük bir uyum değil ama takımın enerjisi,yaydığı ışık açısından umut verici.Orta saha henüz tam hazır değil bazı eksiklikler göze çapıyor.Belhanda ve Ndiaye'nin yanına biri daha lazım.Bu isim Lucas Lima ısrarcıyım mükemmel bir takım için şart bu adam.Eğer o olmazsa orta sahanın yükünü hafifletmek gerek bunun içinde sol kanat şart oğlu şart yine ısrarcıyım keşke olsa KONOPLYANKA.Bu iki hamleden biri muhakkak gelmeli.Gerçi sağ tarafa FEGHOULİ gelecek ama daha iyi bir takım olmak elimizde

Mr.Tudor bu gece kimse sana laf etmez ama ben hariç.Yaptığın oyuncu değişiklikleri SKANDAL.Allahtan takım galip de arada kaynıyor.Önce Ndiaye çıkıyor ki tamamen yanlış Belhanda'yı sap gibi ortada yapayalnız bırakıyorsun.Adamın tek bağlantısını koparıyorsun hadi yaptın yerine Sinan mı girer? Belhanda'yı oyundan aldın doğru ama Eren 87 de mi girer.Bu adamı oynatmayacaksan gönder kardeşim gönder.İsviçre milli takımının golcüsüne altyapı oyucusu muamelesi yapamazsın.Aklını başına al.

Her şeyi geçtim orta sahada Tolga ve Koray ilerde Gomis,Eren,Sinan takıma bak çay demle.Yani sırf galip geldin diye böyle bir saçmalığı kabul edecek halimiz yok bilmiş ol.

Maç öncesi yazmış olduğum yazı sayfa 1571

Galatasaray - Kayserispor
    Maç Öncesi,

Lig başladı ve ilk maçımıza çıkıyoruz.Rakiplerimizden kazananlar rezil bir oyun ortaya koydu fakat üç puanı bir şekilde aldılar.Bir tek Fenerbahçe hem rezil oynayıp hem puan kaybetti.Bu bilgiler ışığında bizim için tek amaç var mutlak üç puan. Başka bir sonucu görmek istemiyorum.Bu akşam taraftarımızın önünde güzel bir oyunla EZE EZE bir galibiyet bekliyorum.

Orta sahayı kontrol altında tutarsak ,hakimiyet bizde olursa rahat maç olur.Fernando ,Tolga,Ndiaye bu üçlü orta sahayı rakibe dar etmeli.

Açıklanan maç kadrosunda Rodrigues dışında bir itirazım yok.Detaya girmeyeceğim elinden geleni yapsın ve bize kendini ispat etsin.

Ndiaye: Bu akşam gözüm üstünde olacak.

Belhanda: Takım için çok fazlasını ,en fazlasını,senden bekliyorum.

Gomis : At golünü coştur tarafftarı

Kayserispor

Antrenörü yeni,kalecisi yeni,defans hattı değişmiş,forvete Gyan gelmiş.Hocaları savaşacağız diyor ben ciddiye almadım pek.Reklam kokan hareketler gibi geldi.Böyle bir takıma karşı kendi sahamızda ,kendi taraftarımız önünde mutlak üç puan paralosıyla çıkıp istediğimizi alarak işi bitireceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 15 Ağustos 2017; 2:13:35 >

• Galatasarayı ilk kez 2014 den sonra bu kadar sahada özgüvenli ve hırslı gördüm aklıma o dönemki futbolları geldi şu takımın avrupa da olmaması çok büyük şanssızlık yalnız butün dikkatlerini lige verecekler fenerbahçenin şampiyon olmasına ihtimal vermiyorum zaten ama beşiktaşla kafa kafaya götürürler mayısa kadar daha az yapan şampiyon olur
  • Sinan Engin "Sinan ve Selçuk satıldı. Asamoah alındı" diyor.

Senin ağzın ne diyor öyle. Hadi hayırlısı ...
  • Asamoah & Arda = In

Selçuk & Sinan = Out

• Selçuk gidiyorsa Arda gelsin. Tek başına kulis falan yapamaz mecbur oynar. Oynarsa da Arda Turan fark yaratır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Asamoah & Arda = In

Selçuk & Sinan = Out

Arda'yı istiyorum ama bugün Rodriguez'i izledikten sonra kulübede oturmasını haksızlık olarak düşünüyorum.Kimi kesecek başka gelirse mecbur ilk 11.
  • Beyler bu oyuna Arda ayak UY-DU-RA-MAZ

Bu maçtan önce ardayı isterdim lakin artık istemiyorum kendi adıma

• Levent Nazifoğlu olduğu için mecburen Beyaz Tv izliyorum. Galatasarayı nasıl yönetemediklerini ballandıra ballandıra anlatıyor

• Eğer illa Arda'yı getireceklerse geldiği hafta içinde 7-8 kilo versin.Kendisine çeki düzen versin.Babasının hayrına oynamıyor Galatasaray'da.

• Eren ve gomis ikilisi

Osmanlıspor maçında hazıe feghouli yokken bir arada denenmeli

• 
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.