Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selçuk gitmeli

Yasin gitmeli

Balta gitmeli

Bunlar 2 senedir takım yokuş aşağı yuvarlanırken salla başını al maaşını tiplerdi.

Tarık

Donk

De Jong

Cavanda bedavaya bile gönderilebilir.

Carole

Ahmet

Bunlar Galatasaray seviyesinde oyuncular değil. Satılmalı.

Çürük domateslerin olduğu kasadan ayıklama işine girerseniz kalan bir çürük domates yeni domatesleri de çürütür.
    Kasayı atın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uwais -- 7 Ağustos 2017; 17:53:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Beşiktaş bölümüne bakıyorum oradakiler ne maliyet konuşuyorlar ne de takımlarını gömüyorlar ama buraya bakıyorum nerede altı boş saçma sapan yorum yapan var bizim takıma gömüyorlar. Bir çoğu da Ffp'den ceza alacağımızı söylüyor, soruyorsun neden ceza alacağız diye cevap da veremiyorlar. Şu transferleri başka kulüp yapsaydı şimdi boy boy övgü dolu yorumlar okurduk.

Hocam guven yok malesef. Ne hocaya ne de yonetime. Bu transferleri taraftarin guvendigi bir yonetim yapsa kimsenin sesi cikmaz. Unal Aysal zamaninda verilen maaslar cok yuksekti ama kimse maliyete takilmiyordu. Cileklerin keyfini suruyorduk

Haklısınız hocam ama biraz kendimize gelmeliyiz yani şampiyonluğun formülü kenetlenmekten geçiyor.

• Her transferde para konuşan adam boşun önde gidenidir. Herif asgari ücrete çalışıyor milyon euroların muhasebesini yapıyor. Sana mı kaldı lan bu işler keko otur izle işte gelen adamı.

Bir de "biz Galatasaray'ın geleceğini düşünüyoruz" demez mi! Tam sopalık.

• Yahu rakamlar ortada herkesin elinin altında internet var. 30dk araştırdım hepsinin maaşlarını buldum kap açıklamaları hepsi. Bonservis olarak açılsak da problem değil hala tekrarlayabilirim biz 7M € tutan de Jong, Selçuk ve Tarık yollayalım tam tamına geçen yıla göre 22M € maaşlı oyuncu alabiliriz. Fegouli 4M alsın diyelim, düzgün bir stoper de 2M aldı diyelim, sol bek de 2M aldı diyelim. Zaten gönderdiğin işe yaramayan adamların paraları şu 2 önemli mevkiye harcasak bile yeter.
  • Feghouli icin ne kadar bonservis verilmeli? Durustce yazin kac eder bu adam? 6 veya 7 verilse fazla mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Feghouli icin ne kadar bonservis verilmeli? Durustce yazin kac eder bu adam? 6 veya 7 verilse fazla mi sizce?

Eh fazla gibi. Normalde piyasası daha bile fazla ama 2 senedir performansı kötü ve kulübü göndermek istiyor, ciddi başka talibi de yok gibi. Maaşı da yüksek zaten. 5-6m euronun üstüne çıkmamak lazım ama şu tarihten sonra da yerine birini bulamayız. 7 verilse de itiraz etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Feghouli icin ne kadar bonservis verilmeli? Durustce yazin kac eder bu adam? 6 veya 7 verilse fazla mi sizce?

Lens'e opsiyon dahil 5.5 vermişler Feghouli 6-7 eder.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray Asamoah ile anlaşmaya vardı ve kulübü Juventus ile görüşmelere başladı.

beIN SPORTS

• Asamoah, Feghouli birde üstüne süpriz transfer. Vay vay vay
  • Dursun Başkan'a laf edenler çıkın meydana

• Asamoah hayırlı olsun. Feghouli de akşama gelir umarım. Hala çok net söylüyorum sakat Serdar, çok hata yapan Ahmet ve Koray ile sezona başlanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Asamoah hayırlı olsun. Feghouli de akşama gelir umarım. Hala çok net söylüyorum sakat Serdar, çok hata yapan Ahmet ve Koray ile sezona başlanmaz.

Alacaklar hocam.
  • Şu an boşta sol stoperler kimler ???

• Bize iktidar takımı diyorlardı CB sadece bizim maçımıza gelmedi

Fener,Başak,Beşiktaş hepsine gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi mevki ye bu adam beyler ?
  • Asamoah çılgın atar bu ligde çılgın! Kağıt üzerinde herşey süper şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

hangi mevki ye bu adam beyler ?

Orta saha ama sol bekte de oynuyor. Biz muhtemelen sol bek için alacağız. 3-5-2 nin solunda oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Şu an boşta sol stoperler kimler ???

Hiçkimse

• 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.