Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Milli takımdan ayrılan Fatih Terim'in Galatasaray başkanı Dursun Özbek'in teklifini geri çevirdiği ve Mayıs ayında yapılacak olan kongrede adaylığını açıklayacağı iddia edildi.

G.Saray Başkanı Dursun Özbek'in, takımın başına getirmek istediği Fatih Terim'den olumsuz yanıt alması yeni iddiaların ortaya atılmasına sebep oldu. Özbek'in aracılarla yaptığı teklife, "Dinlenmek istiyorum" diyen Terim'in başkan adaylığı sürecinin başladığı ileri sürüldü. Kulübün önde gelen isimlerinin Terim'e mayıs ayındaki başkanlık seçimlerinde aday olması konusunda baskı yaptığı belirtildi.

SAMMER BEKLEMEDE

Fatih Terim'in teknik direktörlük teklifini kabul etmemesinin ardından Galatasaray'ın listesindeki Matthias Sammer, tekrar gündeme geldi. Aslan'ın, 49 yaşındaki Alman hocayla temas halinde olduğu iddia edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uwais -- 7 Ağustos 2017; 9:57:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Fatih Terim, başkanlığa koşuyor

Milli takımdan ayrılan Fatih Terim'in Galatasaray başkanı Dursun Özbek'in teklifini geri çevirdiği ve Mayıs ayında yapılacak olan kongrede adaylığını açıklayacağı iddia edildi.

G.Saray Başkanı Dursun Özbek'in, takımın başına getirmek istediği Fatih Terim'den olumsuz yanıt alması yeni iddiaların ortaya atılmasına sebep oldu. Özbek'in aracılarla yaptığı teklife, "Dinlenmek istiyorum" diyen Terim'in başkan adaylığı sürecinin başladığı ileri sürüldü. Kulübün önde gelen isimlerinin Terim'e mayıs ayındaki başkanlık seçimlerinde aday olması konusunda baskı yaptığı belirtildi.

SAMMER BEKLEMEDE

Fatih Terim'in teknik direktörlük teklifini kabul etmemesinin ardından Galatasaray'ın listesindeki Matthias Sammer, tekrar gündeme geldi. Aslan'ın, 49 yaşındaki Alman hocayla temas halinde olduğu iddia edildi.

Benim bildiğim kadarıyla görüşmediler.

• sinan gittiyse volkan şen hayırlı olsun diyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

sinan gittiyse volkan şen hayırlı olsun diyebiliriz

Volkan şenin çalım yeteneği ve hızı iyi. Sadece bitiricilik sıfır.
  • https://www.youtube.com/watch?v=NKaJdUzI7jo biz resmen sürünüyomuşuz yaaa selçuk yüzünden. şu adamın yaptığı şeylere bakıyorum da... top kapma, pres ters toplar hızlı dönüş oyunun yönünü çevirme. biraz fazla paraya geldi ama en yararlı transfer fernando'yla birlikte n'diaye olacağa benziyor. özellikle 02:20'deki melovari hamlesini ve ve 04:05'deki dönüşünü ve 04:25'teki arapasını görünce gözlerim yaşardı resmen :)) olacak olacak renktaşlar. ama insan bir iç çekmiyor değil. sneijder'ın arkasında böyle 2 adam olacaktı ki bakın neler olurdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 7 Ağustos 2017; 10:27:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

https://www.youtube.com/watch?v=NKaJdUzI7jo biz resmen sürünüyomuşuz yaaa selçuk yüzünden. şu adamın yaptığı şeylere bakıyorum da... top kapma, pres ters toplar hızlı dönüş oyunun yönünü çevirme. biraz fazla paraya geldi ama en yararlı transfer fernando'yla birlikte n'diaye olacağa benziyor. özellikle 02:20'deki melovari hamlesini ve ve 04:05'deki hareketlerini görünce gözlerim yaşardı resmen :)) olacak olacak renktaşlar. ama insan bir iç çekmiyor değil. sneijder'ın arkasında böyle 2 adam olacaktı ki bakın neler olurdu...

Tony Montana diyorsa olur Keşke bu kadroyu doğru yönetecek bir td olsa.

• Sinan bence çöp. Bir maç oynuyor vay bee diyorsun sonra 3 maç bekle ki sahada göresin. Böyle adamlardan nefret ediyorum. 2 senedir patlama yapacakmış, dortmund alt yapısı varmış...
    Eğer yazılanlar doğru ise 3-5 milyona gagalıyabilirsek birine direk gitsin.

Sabri; Selçuk, Sinan Gümüş, Carole, Linnes gibi isimlere göre bin kere kadroda tutulmayı hak ediyordu.

Uzun zaman sonra orta sahaya çok iyi iki adam alındı. Hatta ben "iyi kaliteli" bir takımda Tolga nın iş yapacağını düşünüyorum. Evet bazı kazmalıkları var, şutlarından hiç bahsetmiyorum haklısınız. Ama her takıma asker de lazımdır. İlk geldiğinde yere göğe sığdırılmadı. Herkes bu kadar koşsa falan dendi.

Çöp selçukla oynadı. Arkasında berbat bir defans vardı.

Yanında arkasında, önünde kaliteli adamlar oynayan bir Tolga 12-14 km koşarak basarak iş yapar bence. Buna çok muhalif çıkacak biliyorum :)

• 1905sss 1 kullanıcısına yanıt
    Tolga için söylenenler Selçuk için de söyleniyor. Yanındaki adam düzgün olsa Melo gibi olsa neler yapar gene neler deniyor. Sorun şu ki Selçuk artık alışkanlıkları değilmiş bir defansif orta saha oyuncusu. Eğer mücadele etmeden oynamak istiyorsa defansif orta sahada barınamaz. 10 numara veya 8 numara pozisyonunda oynayabilir. Ama onu son 2 yıldır oynamıyor. Tolga iyi bir yedek olur. Selçuk ise bu kontrat ile 2.9M € + 25.000€ maç başı ile yedek kulübesinde oturtturmak fazla lüks. Tolga hayli hayli yeterli olur bir DOS için. Zaten elimizde daha Donk da var. Problem olmaz gitmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

hayirdir ? kotu bir sey mi dedim ? istedigimi yazarim. konuyu da takip ediyorum. ne paylasicam ne paylasmicam sana mi sorucam ?

Bana soracaksın mı dedik, önce tartışılan ve açıklığa kavuşturulan konuları tekrar gündeme getirmek durduk yere ortalığı karıştırmak, spam yapmak olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

quote:

Orijinalden alıntı: Sonus

Sizin yazdığınız biçimde yazayım o zaman bende.

Başarıları sebebiyle son 2 senenin en başarılı futbol takımı Beşiktaş.
    Başarıları sebebiyle Türkiye tarihinin en başarılı futbol takımı Galatasaraydır.

Not: 5 lig şampiyonluğu + 8 Türkiye kupası + 5 Süper kupa kazandığınızda Beşiktaş türkiyenin en başarılı futbol kulübünü yakalamış olacak.

Daha sonra tekrar tartışalım :)

Olmayacak değil yazdığın şey, bjk yönetimi bu şekilde devam ederse zorda değil. Ama olsada benim için çok anlam ifade etmiyor. Kupa sayısına göre türkiye tarihinde gs en başarılı takım şu an evet bunda gocunacak bir şey yok. Bu diğer ezeli rakiplerini küçültmez, 10 yıl sonra farklı bir tablo olabilir. Çünkü özellikle 3 takım arasında çılgın bir fark yok.

Ama bana göre futbolun anlamı değil, güncel futbolu izliyorum ve onu takip ediyorum dolayısıyla güncel başarı daha önemli. Mesela gidip başakşehir kombinesi aldım bu sene onun maçlarına gideceğim evim yakın diye. Gs nin futbolundan daha çok zevk ve umut veriyor bana. Gs nin fazla kupası olması geçen yıl maç izlerken bana bir kıstas olmadı.

çılgın fark yok mu

5 lig şampiyonluğu + 8 Türkiye kupası + 5 Süper kupa+1 uefa kupası + 1 uefa super kupa

toplasan 20 kupa fark var alt tarafı 2 si avrupa kupası bu arada...yok yani nasıl hala utanmadan çılgın fark yok diyebiliyorsun cidden ibretlik daha dün gece süper kupayı alamadınız birde demiş ki bjk bu şekilde giderse zor değil doğru zor değil imkansız

• Bu hafta Sinan'ın gidişini resmen duyacağız gibi. Yetenek olarak takımda istenebilecek birisi, ama profesyonellik, iş ahlaki acayip berbat, sırf bu yüzden paf takımda sürünmeyi bile hak ediyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bu hafta Sinan'ın gidişini resmen duyacağız gibi. Yetenek olarak takımda istenebilecek birisi, ama profesyonellik, iş ahlaki acayip berbat, sırf bu yüzden paf takımda sürünmeyi bile hak ediyordu.

4.5 milyonluk teklif varken satsak güzel olurdu. Sol bek alırdık.

• quote:

Bu hafta Sinan'ın gidişini resmen duyacağız gibi. Yetenek olarak takımda istenebilecek birisi, ama profesyonellik, iş ahlaki acayip berbat, sırf bu yüzden paf takımda sürünmeyi bile hak ediyordu.

Boş futbolcu sinan sadece son vuruşu iyi ayrıca ayı gibi olmuş hiç fit değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punish3r4444 -- 7 Ağustos 2017; 11:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: punish3r4444

quote:

Geçen sene sonu bi ara top oynadı işte, çalışsa, işine saygısı olsa bir şeyler yapar, ama adam naptı kendini bir şey sandığından saçlarını direk civcive boyadı sene başı mesela, ben oldum havalarına girdi. Zaten Sinan hakkında çok iddialı yorumlar var, bu yorumlar da doğru gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 7 Ağustos 2017; 11:26:6 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: punish3r4444

quote:

Geçen sene sonu bira top oynadı işte, çalışsa, işine saygısı olsa bir şeyler yapar, ama adam naptı kendini bir şey sandığından saçlarını direk civcive boyadı sene başı mesela, ben oldum havalarına girdi. Zaten Sinan hakkında çok iddialı yorumlar var, bu yorumlar da doğru gibi.

sinan çok iyi olmadı hocam hiç kadro o kadar çöptüki umutlandık işte napalım

• .

(
    )

• lido kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan Şen biraz duygusal ve sorunlu bir adam. Ama bence Sinan Gümüşten çok çok iyi. Son vuruşları iyi olmasa da o adamın rakibin kanadını çökerttiği çok maç seyrettim. Sinan Gümüşün geldiğinden beri kaç maçını hatırlıyorsunuz iyi oynadığı?

Volkan Şen isterim, bonservisi elinde. Deli paralar istemiyorsa alınsın.

Geçenlerde bir forumdaşımız Baba Rahman falan demişti sol bek için. Gazetelerde de adı geçti hafiften. Biraz seyrettim adam çok sağlam :) Daha 23 yaşında. Alabilsek müthiş olur. Ben Hakan Ünsalı yani namı diğer Küçük Hakanı seyrettim. Bir daha da öyle sol bek gelmedi. Sanki bu olur gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905sss

Volkan Şen biraz duygusal ve sorunlu bir adam. Ama bence Sinan Gümüşten çok çok iyi. Son vuruşları iyi olmasa da o adamın rakibin kanadını çökerttiği çok maç seyrettim. Sinan Gümüşün geldiğinden beri kaç maçını hatırlıyorsunuz iyi oynadığı?

Geçenlerde bir forumdaşımız Baba Rahman falan demişti sol bek için. Gazetelerde de adı geçti hafiften. Biraz seyrettim adam çok sağlam :) Daha 23 yaşında. Alabilsek müthiş olur. Ben Hakan Ünsalı yani namı diğer Küçük Hakanı seyrettim. Bir daha da öyle sol bek gelmedi. Sanki bu olur gibi :)

Şu anki kadromuza gore kanat oyuncularının hepsinin ust uste koyup toplansan bir volkan etmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: 1905sss

Volkan Şen biraz duygusal ve sorunlu bir adam. Ama bence Sinan Gümüşten çok çok iyi. Son vuruşları iyi olmasa da o adamın rakibin kanadını çökerttiği çok maç seyrettim. Sinan Gümüşün geldiğinden beri kaç maçını hatırlıyorsunuz iyi oynadığı?

Şu anki kadromuza gore kanat oyuncularının hepsinin ust uste koyup toplansan bir volkan etmez..

Sende de inanılmaz bir volkan şen sevdası var

• 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.