Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13591360136113621363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe Ananın... Tezahüratı sonrası yayından taraftar sesini aldılar. Maicon ve Ahmet Çalık çok ama çok sert pas atıyor. Şut gibi. Her attıkları pas rakibe gidiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz işler bunlar

Orta sahaları görmeden bir yorum yapmak istemiyorum ama 4 takım arasında kesinlikle en zayıf takım biziz.

4mü trabzondanda kötüyüz
  • negredo>gomis

belli oldu işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu top kayıpları konusunda takıma ayar çekilmeli. Mahalle maçlarında bile bu kadar top kaybetmiyorduk. Yeter yahu

• Yeni transferlerin performansını görmek için izliyorum. Şuana kadar hiçbirini beğenmedim.

Eldekilerden de birtek Garry Rodrigez olumlu anlamda çabalıyor. Ama o da yetersiz.
  • Lan BALIKÇI Lines 1 mücadeleyi kazan be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 5 Ağustos 2017; 19:51:20 >
  • Transferler yapıldı şampiyonuz oley yaşasın sucuk ekmek

Hala anlamayan taraftarlar var

Östldlsls elendi bu takım

Bu yıl ilk 8başarıdır

Hertha beraberlik iyi sonuçtur

Kupa da yarıfinal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol bekimiz yok hükmünde, sağ tarafta Mariano etkisiz kaldı bunun nedeni önünde 16 yaşında genç bir futbolcunun oynaması. Çok kısır bir futbol izledik.
  • Gomis ne kadar ağir arkadaş

• Bu takıma feghouli değil ciguli gelsede birşey olmaz.Takımda sistem yok ne oynadığını bilmiyor.
  • Şuan takımın en iyisi maicon ve garry.Çünkü sorumluluk alıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abyssinian

Gomis ne kadar ağir arkadaş

Ağır olmasını geçtim ulan gel 1 tane top iste ufaktan ceza sahasının dışından falan vurmaya çalış birşeyler yap.Bekliyor top buna çarpacakta gol olcak.
  • Sırf Ndiaye-Fernando ikilisi girince belhanda-ndiaye-fernando 3lusu için izliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abyssinian

Gomis ne kadar ağir arkadaş

Hazır değil daha.
  • Maçı açarsam kanser olur muyum, direk ölüm mü?

Korkudan açamadım henüz.

• Gomis'e haksızlık ediyorsunuz bence. Mariano da iyi oyuncu, Recep oynadığı için pek etkili olamadı hücumda. Linnes, Selçuk, Koray, Tolga bunların as kadroda asla olmaması lazım.

• İkinci yarıda Fernando ile Ndiaye girse bari. Hazır olmasalar bile Leşçuk ve Tolga'dan daha yararlı olurlar.

Bu arada Feghouli'nin transferini bitmiş sayarak bu takımın sol bek ve sol açık transferine ihtiyacı olduğunu söyleyebilirim. Stoper de lazım, Maicon'un yanına doğru düzgün bir stoper alınmalı.
  • İçimde bi ses bu sene taraftarın en çok seviceği isim N'diaye olucakmış gibi
  • bizim seviyemiz değil oynadığımız rakip, keşke türkiyeden bir tane 2. lig ekibi bulup oynasaydık.
  • Hocasız takım nasıl olur görmek isteyen maçı izlesin...
  • 
Sayfa: önceki 13591360136113621363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.