Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu millet niye bu kadar bonuslara takıyor anlamadım. Arkadaş bonus dediğin şey başarıyla doğru orantılı. Oyuncunun bonuslarla çok kazanması=Başarı=para

Bugün süper ligin açın galibiyet primine bakım şampiyonluk primine bakın havuz gelirine bakın. Bunlar hep başarıyla doğru orantılı. Senin bir oyuncuya verdiğin bonus onun sana kazandırdığı miktardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takimi o kadar elestirdim de simdi yalan olmasin sola takviye yapilirsa, seneye de tutmayan oyuncularin yerine oyuncu alir ve yedek kulubesini guclendirirsek Uefa’da en az yari final gelebilir. Tabi bunun icin Tudor beycigimizin kovulmasi ya da mucizevi olarak taktik ogrenmesi ve Dursun beycigimizin takimin en iyi oynayan oyuncularini satmamasi lazim.

• Ben ne zaman Osmanlıspor maçı izlesem bu Ndiaye gol pozisyonuna giriyordu. Orta saha olduğuna emin miyiz bu arkadaşın? 10 gol atmış geçen sene.

• Al-Yeleli Arslan kullanıcısına yanıt
    10 numara oynadı Osmanlıda genellikle.hatta izlediğim her maçta mehmet güven ve musa çağıranın önünde oynuyordu
  • Dursun Özbek Lucescu'yu yanlış yere transfer etmeseydi bu yepyeni takm beşiktaşla başa baş şampiyonluğa oynardı. Fener kumda oynasın sene sonu yine bağırırlar aykut istifa.
  • olması gereken kadro bu şimdilik

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

olması gereken kadro bu şimdilik

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Yav üçlü defans kurmayın bakınca kör oluyorum. 4'lü gayet iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Bu millet niye bu kadar bonuslara takıyor anlamadım. Arkadaş bonus dediğin şey başarıyla doğru orantılı. Oyuncunun bonuslarla çok kazanması=Başarı=para

Bugün süper ligin açın galibiyet primine bakım şampiyonluk primine bakın havuz gelirine bakın. Bunlar hep başarıyla doğru orantılı. Senin bir oyuncuya verdiğin bonus onun sana kazandırdığı miktardır.

Adamlar Avrupa Ligine katılmaya bile bonus koyuyor. Bonus = başarı diyorsun. Avrupa Ligine katılmak Galatasaray için başarı mıdır?

Ligde 2. olup CL'de Real-Juveli gruptan çıkan, son 16'da Chelsea ile başa baş mücadele eden Mancini başarısız diye tartışılıyordu. Şimdi ligde 5. olmayı başarı mı sayıyoruz?

Şampiyonluk ve Şampiyonlar Liginde grup aşamasına kalmak Galatasaray için başarıdır. Daha altı değil. Başarı tanımını bir daha gözden geçir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

quote:

ama şu defans hattına ayıp ettin şimdi

• quote:

quote:

quote:

Serdar Aziz'den zaten beklentim yok, tahminimce Linderoth gibi olacak, umarım yanılırım.

Çalık'ın biraz kendini geliştirmesi gerekiyor ama o kafada olduğunu düşünmüyorum. Kendini geliştirirse ortalama bir stoper olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

Dursun Özbek Lucescu'yu yanlış yere transfer etmeseydi bu yepyeni takm beşiktaşla başa baş şampiyonluğa oynardı. Fener kumda oynasın sene sonu yine bağırırlar aykut istifa.

Adamların Tudor sevdası bir başka.. sırf tudor başarılı gözüksün diye bir üst akıl modeli uydurdular.. Luce çalışacak Tudor kaymağını yiyecek.. Luce mal mı? Luce olsaydı %99 şampiyonduk..
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Sinan'ı kadroya yazıyor musunuz hâlâ? Selçuk ve Yasin'den bir farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 5 Ağustos 2017; 3:8:56 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Serdar Aziz'den zaten beklentim yok, tahminimce Linderoth gibi olacak, umarım yanılırım.

Çalık'ın biraz kendini geliştirmesi gerekiyor ama o kafada olduğunu düşünmüyorum. Kendini geliştirirse ortalama bir stoper olur.

Çalık asla başa oynayan bir takımın stoperi olamaz.. Serdar dan da bir yol olmayacak gibi..

• O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: proxima35

Herkes transferler çok iyi süper diyor ama Ndiaye kimdir arkadaş. İkinci Donk vakası. Belhanda kimdir? Kariyeri nedir? En Yüksek bonservis bedelini veren Dinamo Kiev 8.5 milyon vermiş. Adam fos çıkmış 3 sene kiralamış sonra bizim gerizekalı Dursun gitmiş bu adama 8 milyon vermiş. Şaka gibi yemin olsun şaka gibi. Adamlar 5 milyon a Lens i aldı. Biz 7.5 verdik aldığımız adam Ndiaye. Sezon sonu ilk 5 e giremeyiz.

Sen futbol yorumlama kardeş ya kurban olayım. Ndiaye ile donku kıyaslıyorlar kafa yapısına bakar mısın çıldırıcam sımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Sol tarafa bir transfer geleceği söyleniyor bakalım kimi alacaklar.

Selçuk oynamayacak mi artık kesin bilgi mi

oyun kurucu, pas yapan 6 numara aldik mi? Fernando De Jongun kuvvetlisi. Ndiaye de o tarz topcu diil.
    Delaneyi almaliydik. Selcuk oynar ilk11de hala.

• stoper yok. sol bek yok. oyun kurucu, pas yapan 6 numara alinmadi. Defanstan topu nasil cikarip, oyun kuracaksin, pas yapacaksin. yine yan pas yapariz. Ndiaye, tutarsa iyi transfer. Calim atan box to box. tutmazsa, maasini odeyip bedava kiralariz. sol kanat yok. yedek forvet yok. hizli, calim atan forvette lazim abi.

stopere Palettayi niye almıyoruz? bayagi sert stoper, Maiconla tamamlarlar birbirlerini.

Abi, Anadolu topculari, orada alan buluyorlar, burada kapali defansa karsi oynuyorlar. bundan Anadolu da cok iyi olan bir topcu, burada basarisiz oluyor.

Niasseyi L.Moskova aldi da, Rusyada alan bulur. Everton aldi, evertonda alan bulur. gsde bulamaz. bundan Anadolu topcularini istemiyordum.

Besiktas, Anadolu takimlarindan kimseyi aliyor mu? Almiyor. Ondan basarili.
  • Bosverin kadroyu falan sampiyon kim olur onu soyleyin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Bosverin kadroyu falan sampiyon kim olur onu soyleyin?

Beşiktaş olur bu yıl yine

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

stoper yok. sol bek yok. oyun kurucu, pas yapan 6 numara alinmadi. Defanstan topu nasil cikarip, oyun kuracaksin, pas yapacaksin. yine yan pas yapariz. Ndiaye, tutarsa iyi transfer. Calim atan box to box. tutmazsa, maasini odeyip bedava kiralariz. sol kanat yok. yedek forvet yok. hizli, calim atan forvette lazim abi.

stopere Palettayi niye almıyoruz? bayagi sert stoper, Maiconla tamamlarlar birbirlerini.

Abi, Anadolu topculari, orada alan buluyorlar, burada kapali defansa karsi oynuyorlar. bundan Anadolu da cok iyi olan bir topcu, burada basarisiz oluyor.

Niasseyi L.Moskova aldi da, Rusyada alan bulur. Everton aldi, evertonda alan bulur. gsde bulamaz. bundan Anadolu topcularini istemiyordum.

Besiktas, Anadolu takimlarindan kimseyi aliyor mu? Almiyor. Ondan basarili.

Oyun kurucu pas yapan 6 numara dediğin şey Regista oluyor. Regista günümüz futbolunda her takımın kullandığı bir şey değil, ayrıca şart da değil. Olayları bu lige göre değerlendirmiyorsun, Fernando defansif bir oyuncu ama bu ligin çok üstünde meziyetlere sahip o konuda. Ndiaye ne yapar bilmiyorum ama oraya Imbula gelseydi çok rahat pas alışverişi kurardık. Yine de Ndiaye'nin orada sağlam oynayacağına inanıyorum.

Paletta agresif ve yaşlı. Aradığımız oyuncu değil.

Takımda şuan as kadroya 2(belki bir de stoper), yedeğe de 2 takviye yapılsa hiçbir eksik kalmıyor.

• 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.