Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
90.315
Cevap
120
Favori
3.136.960
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

O kadar adam al defansında Ahmet Çalık oynasın. Lüks araba lüks ev alıp buzdolabının bomboş olması gibi bir şey. Açlıktan ölürsün.

Alt yapılarda temel eğitim olarak stoperlere verilir. Son adamsan topu mümkün olduğunca kaleciden uzak tutarsın. Ahmet Çalık gibi göğsünle rakip forvetin önüne indirmezsin. Şunu alt yapıda yap bir araba dayak yerdin hocadan. At taca ya. Boateng atıyo Terry atıyo sen de at.

Geçen sene Çalık ve Serdar'a verilen paralara acımamak ede değil..
    |
    |

Orijinalden alıntı: proxima35

Yok dostum trollemiyorum. Gayet ciddiyim. Tudor premier lig futbolu oynatmak istiyor çok koşan bir takım. Transferlerden de bu anlaşılıyor zaten. Karabük te bunu yaptı beğeni topladı ama başarı. 1 maç alırsın farklı bir hafta sonra çuvallarsın. İngiliz futbolunun özeti de budur. Göze hoş gelen. Karşındaki takım da aynı mantalite de olursa tabi göze hoş geliyor. Premier lig gibi. Ama bizim lig te bu yemez. Çok koşan ama aynı zamanda Teknik futbolculardan kurulu bir takımın olması lazım. Bizim Anadolu takımları Avrupa şampiyonu olmuş Yunanistan futbolu oynuyor. Oyunu kitleyim bir kontra ile golü bulurum 2 olursa zaten maç benim. Malesef transfer edilen adamlarda bu oyunu açacak kapasite görmüyorum ben. Trol değil gerçek. Düşüncem bunlardır. Gomis Fransa da 20 gol attı diye Galatasaray için doğru tercih olmaz. Beşiktaş Gomez i aldı doğru tercih ti tuttu. Abubakar ı aldı tek özelliği fizik gücü olan teknik kapasitesi sınırlı golcü (Gomis gibi) tutmadı. Yine doğru tercih ile Negredo yu aldılar.

premier ligde hiç hoca, hiç futboldan anlayan adam yok diyorsun yani..güzel.

• Yarbay
    3573 Mesaj

Bu millet niye bu kadar bonuslara takıyor anlamadım. Arkadaş bonus dediğin şey başarıyla doğru orantılı. Oyuncunun bonuslarla çok kazanması=Başarı=para

Bugün süper ligin açın galibiyet primine bakım şampiyonluk primine bakın havuz gelirine bakın. Bunlar hep başarıyla doğru orantılı. Senin bir oyuncuya verdiğin bonus onun sana kazandırdığı miktardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    J.McNulty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    #23 King James
  • Yarbay
    11513 Mesaj
    Takimi o kadar elestirdim de simdi yalan olmasin sola takviye yapilirsa, seneye de tutmayan oyuncularin yerine oyuncu alir ve yedek kulubesini guclendirirsek Uefa’da en az yari final gelebilir. Tabi bunun icin Tudor beycigimizin kovulmasi ya da mucizevi olarak taktik ogrenmesi ve Dursun beycigimizin takimin en iyi oynayan oyuncularini satmamasi lazim.

|
    |
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Binbaşı
    1923 Mesaj
    Ben ne zaman Osmanlıspor maçı izlesem bu Ndiaye gol pozisyonuna giriyordu. Orta saha olduğuna emin miyiz bu arkadaşın? 10 gol atmış geçen sene.

• 10 numara oynadı Osmanlıda genellikle.hatta izlediğim her maçta mehmet güven ve musa çağıranın önünde oynuyordu
    |
    |
    Al-Yeleli Arslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Nightwing

olması gereken kadro bu şimdilik

Yav üçlü defans kurmayın bakınca kör oluyorum. 4'lü gayet iyi.

Orijinalden alıntı: MajestiC

Bu millet niye bu kadar bonuslara takıyor anlamadım. Arkadaş bonus dediğin şey başarıyla doğru orantılı. Oyuncunun bonuslarla çok kazanması=Başarı=para

Bugün süper ligin açın galibiyet primine bakım şampiyonluk primine bakın havuz gelirine bakın. Bunlar hep başarıyla doğru orantılı. Senin bir oyuncuya verdiğin bonus onun sana kazandırdığı miktardır.

Adamlar Avrupa Ligine katılmaya bile bonus koyuyor. Bonus = başarı diyorsun. Avrupa Ligine katılmak Galatasaray için başarı mıdır?

Ligde 2. olup CL'de Real-Juveli gruptan çıkan, son 16'da Chelsea ile başa baş mücadele eden Mancini başarısız diye tartışılıyordu. Şimdi ligde 5. olmayı başarı mı sayıyoruz?

Şampiyonluk ve Şampiyonlar Liginde grup aşamasına kalmak Galatasaray için başarıdır. Daha altı değil. Başarı tanımını bir daha gözden geçir bence.
    |
    |

• Binbaşı
    1961 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

quote:

ama şu defans hattına ayıp ettin şimdi

• Binbaşı
    1549 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Serdar Aziz'den zaten beklentim yok, tahminimce Linderoth gibi olacak, umarım yanılırım.

Çalık'ın biraz kendini geliştirmesi gerekiyor ama o kafada olduğunu düşünmüyorum. Kendini geliştirirse ortalama bir stoper olur.

• Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

Dursun Özbek Lucescu'yu yanlış yere transfer etmeseydi bu yepyeni takm beşiktaşla başa baş şampiyonluğa oynardı. Fener kumda oynasın sene sonu yine bağırırlar aykut istifa.

Adamların Tudor sevdası bir başka.. sırf tudor başarılı gözüksün diye bir üst akıl modeli uydurdular.. Luce çalışacak Tudor kaymağını yiyecek.. Luce mal mı? Luce olsaydı %99 şampiyonduk..
    |
    |

Sinan'ı kadroya yazıyor musunuz hâlâ? Selçuk ve Yasin'den bir farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 5 Ağustos 2017; 3:8:56 >
    |
    |
    Nightwing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

quote:

quote:

Serdar Aziz'den zaten beklentim yok, tahminimce Linderoth gibi olacak, umarım yanılırım.

Çalık'ın biraz kendini geliştirmesi gerekiyor ama o kafada olduğunu düşünmüyorum. Kendini geliştirirse ortalama bir stoper olur.

Çalık asla başa oynayan bir takımın stoperi olamaz.. Serdar dan da bir yol olmayacak gibi..
    |
    |

• Yarbay
    2829 Mesaj
    O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler.

Orijinalden alıntı: proxima35

Herkes transferler çok iyi süper diyor ama Ndiaye kimdir arkadaş. İkinci Donk vakası. Belhanda kimdir? Kariyeri nedir? En Yüksek bonservis bedelini veren Dinamo Kiev 8.5 milyon vermiş. Adam fos çıkmış 3 sene kiralamış sonra bizim gerizekalı Dursun gitmiş bu adama 8 milyon vermiş. Şaka gibi yemin olsun şaka gibi. Adamlar 5 milyon a Lens i aldı. Biz 7.5 verdik aldığımız adam Ndiaye. Sezon sonu ilk 5 e giremeyiz.

Sen futbol yorumlama kardeş ya kurban olayım. Ndiaye ile donku kıyaslıyorlar kafa yapısına bakar mısın çıldırıcam sımdı
    quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Sol tarafa bir transfer geleceği söyleniyor bakalım kimi alacaklar.

Selçuk oynamayacak mi artık kesin bilgi mi

oyun kurucu, pas yapan 6 numara aldik mi? Fernando De Jongun kuvvetlisi. Ndiaye de o tarz topcu diil.
    Delaneyi almaliydik. Selcuk oynar ilk11de hala.
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    stoper yok. sol bek yok. oyun kurucu, pas yapan 6 numara alinmadi. Defanstan topu nasil cikarip, oyun kuracaksin, pas yapacaksin. yine yan pas yapariz. Ndiaye, tutarsa iyi transfer. Calim atan box to box. tutmazsa, maasini odeyip bedava kiralariz. sol kanat yok. yedek forvet yok. hizli, calim atan forvette lazim abi.

stopere Palettayi niye almıyoruz? bayagi sert stoper, Maiconla tamamlarlar birbirlerini.

Abi, Anadolu topculari, orada alan buluyorlar, burada kapali defansa karsi oynuyorlar. bundan Anadolu da cok iyi olan bir topcu, burada basarisiz oluyor.

Niasseyi L.Moskova aldi da, Rusyada alan bulur. Everton aldi, evertonda alan bulur. gsde bulamaz. bundan Anadolu topcularini istemiyordum.

Besiktas, Anadolu takimlarindan kimseyi aliyor mu? Almiyor. Ondan basarili.
    Bosverin kadroyu falan sampiyon kim olur onu soyleyin?

emek server
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.