Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13421343134413451346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kwadwo Asamoah bitmek üzereymiş Belhanda sol kanata çekilecek gibi gözüküyor ama belli olmaz Asomah'ta sola geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 5 Ağustos 2017; 1:27:49 >
  • Asamoah bana imkansız gibi geliyor ama gelse çok güzel olur. Adam nereye koysan oynuyor sol bek ortasaha sol açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schwa

Asamoah bana imkansız gibi geliyor ama gelse çok güzel olur. Adam nereye koysan oynuyor sol bek ortasaha sol açık

Belli olmaz Alemin Büyük Başganı Dursun Bey son çılgınlığını yapabilir bu oyuncuyu alıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: proxima35

Kap bildirimi gelmeden Feghouli hakkında yorum yapmam. Gomez daha iyi tercih derken Gomis dediğini farz ediyorum. Negredo ile Gomis i kıyaslarsam Negredo teknik bir futbolcu. Komple bir golcü. Çalım atar servis yapar net gol vuruşu vardır. Gomis in tek özelliği beygir gibi koşar. Dağa taşa vurur saç baş yoldurur.

Trolluyor musun kardeş çünkü trollemiyorsan sizin futbol dışı aktivitelere yönelmenizi tavsiye ederim, sizinle futbol konuşabileceğimizi sanmıyorum.

Bu spor bölümünde troller, fake hesaplar cirit atıyor yönetimin buna ciddi anlamda el atması gerekiyor. Bu yorumu sizin için yazmadım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2017; 1:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

Tabiki üçe beşe bakmayacak, Dursun başkan galatasaray'ın iyiliği için İgor Tudor ne derse yapıyor, kimi.gösterse ima etse alıyor,

Dursun özbek cimri bir insan değildir, eli açık, kıymet ve değer bilen yüce gönüllü paylaşımcı işçi emeğine cimrilik yapmayan, alın terinin karşılığını veren bir yüce gönül adamıdır,

Kendi bölümün yok mu senin bro, yani komik misin veya nasıl bir tepki vermemizi bekliyorsun? Ben değil ama büyük ihtimal buradaki sinirli arkadaşlar sana güzelce küfrediyordur içinden, bu mudur istediğin? Küfür hoşuna gidiyorsa bir şey diyemem tabi.

• Resmen yeni takım kuruldu. Bakalım köylü tudor ne yapacak.

• Deneme

• Feghouli'nin maaşı uçuk olmaz yine 3.3 alır. West Ham'da vergileri çıkarınca 2.1 alıyordu bu adam. Tabi imza parası dahil mi bilmiyorum.
  • Galatasaray'ın bu sene neredeyse her mevkisi baştan kurulmuş bi kadro ve Tudor ile hiç bişey yapamayacağını düşünüyorum

• Asamoahı gelirse müthiş olur

• Feghouli maaş min 4m€ olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol tarafa bir transfer geleceği söyleniyor bakalım kimi alacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Ağustos 2017; 1:54:17 >
  • Ndiaye'ye bonuslarla giden 9 milyon €'a aciyorum, etmez kardesim bu kadar etmez.
  • O kadar adam al defansında Ahmet Çalık oynasın. Lüks araba lüks ev alıp buzdolabının bomboş olması gibi bir şey. Açlıktan ölürsün.

Alt yapılarda temel eğitim olarak stoperlere verilir. Son adamsan topu mümkün olduğunca kaleciden uzak tutarsın. Ahmet Çalık gibi göğsünle rakip forvetin önüne indirmezsin. Şunu alt yapıda yap bir araba dayak yerdin hocadan. At taca ya. Boateng atıyo Terry atıyo sen de at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al-Yeleli Arslan -- 5 Ağustos 2017; 2:19:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Sol tarafa bir transfer geleceği söyleniyor bakalım kimi alacaklar.

Selçuk oynamayacak mi artık kesin bilgi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok dostum trollemiyorum. Gayet ciddiyim. Tudor premier lig futbolu oynatmak istiyor çok koşan bir takım. Transferlerden de bu anlaşılıyor zaten. Karabük te bunu yaptı beğeni topladı ama başarı. 1 maç alırsın farklı bir hafta sonra çuvallarsın. İngiliz futbolunun özeti de budur. Göze hoş gelen. Karşındaki takım da aynı mantalite de olursa tabi göze hoş geliyor. Premier lig gibi. Ama bizim lig te bu yemez. Çok koşan ama aynı zamanda Teknik futbolculardan kurulu bir takımın olması lazım. Bizim Anadolu takımları Avrupa şampiyonu olmuş Yunanistan futbolu oynuyor. Oyunu kitleyim bir kontra ile golü bulurum 2 olursa zaten maç benim. Malesef transfer edilen adamlarda bu oyunu açacak kapasite görmüyorum ben. Trol değil gerçek. Düşüncem bunlardır. Gomis Fransa da 20 gol attı diye Galatasaray için doğru tercih olmaz. Beşiktaş Gomez i aldı doğru tercih ti tuttu. Abubakar ı aldı tek özelliği fizik gücü olan teknik kapasitesi sınırlı golcü (Gomis gibi) tutmadı. Yine doğru tercih ile Negredo yu aldılar.

• verilen paralar bi yana baya iyi kadro kuruluyor.kadro baştan aşağı değişti yapılması gereken de buydu ilk haftalar baya kritik alışma süreci az kayıpla atlatılırsa baya önünüz açık ligde.uyum yakalanırsa delik deşik eder bu kadro.(sol kanat transferleri ile birlikte)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

O kadar adam al defansında Ahmet Çalık oynasın. Lüks araba lüks ev alıp buzdolabının bomboş olması gibi bir şey. Açlıktan ölürsün.

Alt yapılarda temel eğitim olarak stoperlere verilir. Son adamsan topu mümkün olduğunca kaleciden uzak tutarsın. Ahmet Çalık gibi göğsünle rakip forvetin önüne indirmezsin. Şunu alt yapıda yap bir araba dayak yerdin hocadan. At taca ya. Boateng atıyo Terry atıyo sen de at.

Geçen sene Çalık ve Serdar'a verilen paralara acımamak ede değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: proxima35

Yok dostum trollemiyorum. Gayet ciddiyim. Tudor premier lig futbolu oynatmak istiyor çok koşan bir takım. Transferlerden de bu anlaşılıyor zaten. Karabük te bunu yaptı beğeni topladı ama başarı. 1 maç alırsın farklı bir hafta sonra çuvallarsın. İngiliz futbolunun özeti de budur. Göze hoş gelen. Karşındaki takım da aynı mantalite de olursa tabi göze hoş geliyor. Premier lig gibi. Ama bizim lig te bu yemez. Çok koşan ama aynı zamanda Teknik futbolculardan kurulu bir takımın olması lazım. Bizim Anadolu takımları Avrupa şampiyonu olmuş Yunanistan futbolu oynuyor. Oyunu kitleyim bir kontra ile golü bulurum 2 olursa zaten maç benim. Malesef transfer edilen adamlarda bu oyunu açacak kapasite görmüyorum ben. Trol değil gerçek. Düşüncem bunlardır. Gomis Fransa da 20 gol attı diye Galatasaray için doğru tercih olmaz. Beşiktaş Gomez i aldı doğru tercih ti tuttu. Abubakar ı aldı tek özelliği fizik gücü olan teknik kapasitesi sınırlı golcü (Gomis gibi) tutmadı. Yine doğru tercih ile Negredo yu aldılar.

premier ligde hiç hoca, hiç futboldan anlayan adam yok diyorsun yani..güzel.

• 
Sayfa: önceki 13421343134413451346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.