Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray camiası dursun dan çok daha işi bilen,karizmatik bir başkan bulmak zorunda.buyuk camia isen bunu yapacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanhu11 -- 4 Ağustos 2017; 9:41:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Maalesef dediğim adamlar bunlar değil.

De Jong, Umut, Balta, Cavanda, Donk isimlerinin gidişi ile oluşan tablo. Senin dediğin adamlar giderse çok çok daha düşecek. Ama ben şuan gönderilmesi muhtemel isimleri ekledim bu listeye.
  • 1905sss 1 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de vardı. Forum desteğe mesaj atarak çözdüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExtrameBOY27 kullanıcısına yanıt
    Suçu yok tabi, biz öyle kurtulmuştuk. Ondan öyle söyledim. İroni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cavingana

Dikkatimi çeken şey Brugge de 3 4 3 Deniyor
    Leko ile Tudor birbirine benziyor
    Tudor da Bruma yı yedek bırakmıştı Leko da Izquierdo yu yedek bıraktı Büyük ihtimal Tudor şutlanır ama
    Brugge Ivan leko ya sabır gösterir bakalım Leko başarılı olacak mı ? Leko başarırsa Bu Tudor un da başaranileceği anlamına gelir mi acaba ?

Hiç bir şey Tudor'un başarabileceği anlamına gelmez.. Koculacak hoca sezon b aşında koculurdu.. Österse elennice kovulurdu.. Hocanın kıcını kurtarmak için Başka bir hoca ust akıl diye getirilmeye çalışılmazdı.. Artık bu tudor ile bağları varsa kopamıyorlar.. çok değil 5 nci haftadan sonra artık tutamazlar altlarını..
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    De Jongtan Dc United vazgeçti diye haber okudum Washington Postta Medele yönelmişler. Baltaya göztepe 600 vermiş kalan 650 bin euroyu bizden istemiş. Cavandaya alanya istedi dediler. Kaldı öyle. Donk tudor istyiyormuş yersen. Umut gündoğan şanlıurfaya bile gitti kirası bitti almadılar, düşünün adamı ptt lig takımı bile istemiyor süper lig takımında 3 büyüklerden birinde bu adam. Bu saydıklarımı veya saymadıkları alan çıkacak olsa bile emin olun son günü bekleyecekler ve diyecekler ki maaşının 500 bin eurosunu ben veririm kalan 1 m sen öde diyecekler. Bu adamlardan Donk harici bonservis alma ihtimalın sıfırın altında. Donktan bile alamazlar muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanhu11

Galatasaray camiası dursun dan çok daha işi bilen,karizmatik bir başkan bulmak zorunda.buyuk camia isen bunu yapacaksın.

Kardeşi Mahmet Özbek var
  • Benim anlamadığım Ali Dürüst neden aday olmuyor. Adamın sevmeyeni yok. Bugüne kadar bir tane yanlış bir kelime kullandığını görmedim. Ve inanılmaz başkanlık karizması var. Federasyonda ne işi var bu adamın gelsin kurtarsın bizi bu yönetimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 4 Ağustos 2017; 9:51:1 >
  • Neden bonservisini oyuncu almak yerine hiç bostaki veya kiralık oyunculara yönelmedik bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene transfer bilançomuz şöyleymiş

bonservis geliri: 20.6m€

bonservis gideri: 37.5m€

gidenlerin maaşı: 15.7m€

gelenlerin maaşı: 13.9m€

kar/zarar durumu: -15.1m€

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Dursun Özbek için ne kadar küfürde etmiş olsam, bugün yaptığım maaş hesaplamalarında kalan leşleride gönderidğimiz zaman neredeydse aynı maaş bütçesine ulaşıyoruz. Yaklaşık 45-50m€ aralığında.

Bu rakama Feghouli ve Fernando zaten ekli, yeni gelecek oyuncularada 3 er milyon verdiğimizi ekledim.

Daha önce Uefa bize 65m€ geçme demişti biz bu rakamın gerisinde kalıyoruz. Her ne kadar limitsiz olsak da.

Çöpler gitse zaten sorun yok.. Ama henüz ortada hiç bir somut adım yok! Tarık, De Jong, Umut Gündoğan, Koray Günter.. Hatta Selçuk'da gitsin.. Defolup gitsinler

Edit: Sinan'da zaten kafaya gitmeyi koymuş, en azından onu bonservisle sat kaça gidiyorsa gitsin, adam ruhsuz şekilde top oynuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRiver -- 4 Ağustos 2017; 9:57:5 >
  • Gozumde canlanir miz miz sag bek.

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugaykavuk -- 4 Ağustos 2017; 9:57:19 >
  • urugakhina U kullanıcısına yanıt
    Hocam kiralığa yönelmeme nedenleri seneye muhtemelen ffp cezası yiyeceğiz. Ve futbolcu satmadan transfer yapamayacağız. Örn: Beşiktaş, Fener. Bütçemiz gözetim altında olacak, o yüzden alabildikleri kadar fazla oyuncu alıp daha rahat hareket etmek istiyorlar. Boşta olanlarda da birkaç futbolcu dışında elle tutulur pek bişey yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 4 Ağustos 2017; 10:0:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/622732
    NDiaye KAP

2.750 € az olmus 10.000 olmaliydi 🤓

• quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

Hocam kiralığa yönelmeme nedenleri seneye muhtemelen ffp cezası yiyeceğiz. Ve futbolcu satmadan transfer yapamayacağız. Örn: Beşiktaş, Fener. Bütçemiz gözetim altında olacak, o yüzden alabildikleri kadar fazla oyuncu alıp daha rahat hareket etmek istiyorlar. Boşta olanlarda da birkaç futbolcu dışında elle tutulur pek bişey yoktu.

Seneye ffp cezası yiyeceğimizi hangi bilgiler ışığında söylüyorsunuz? Lütfen bizi aydınlatır mısınız? Bak burada bazı arkadaşalr maaşlar konusunda çok iyi durumda olduğumuzu bonservis de Uefa'nın istediği zarara (bildiğimkadarıyla 30 milyon euro) gelinmediğini yazmışlar. Birde sizden dinleyelim bakalım?
  • Siz geçen sene 65 m euro altında kaldığımız için mi bu kadar rahatsınız? Uefa 30 m euro zarar izin verdiğini kim söylemiş? Çok değil böyle gittiklerinde ikimiz de burda olunca görürüz. Tabi o zaman da eminim dersiniz ki bu yönetimle bu kadar. Eylül ayında görüşme var ozaman bile uyarı gelirse şaşırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 4 Ağustos 2017; 10:12:39 >
  • Ciğersiz, deli dana gibi zenciler Tudor'un koşmayı merkeze alan futboluna çok uygun.

• quote:

Siz geçen sene 65 m euro altında kaldığımız için mi bu kadar rahatsınız? Uefa 30 m euro zarar izin verdiğini kim söylemiş? Çok değil böyle gittiklerinde ikimiz de burda olunca görürüz. Tabi o zaman da eminim dersiniz ki bu yönetimle bu kadar. Eylül ayında görüşme var ozaman bile uyarı gelirse şaşırmayın.

Bak şu aşağıdaki linke tıklayınız, en alt sayfada "kabul edilebilir zarar tutarı" yazıyor ona bakınız. Maaş bütçesinde 65 milyon euronun bile altındayız yukarıda arkadaşlar hesaplamış. Şimdi sizin argümanınız nedir tam olarak?

http://tr.eurosport.com/futbol/finansal-fair-play-nedir-uyulmasi-gereken-kurallar-neler_sto4509997/story.shtml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Ağustos 2017; 10:19:30 >

• Sizin için baktım bu haberi buldum. Benim haklı çıkmak gibi egolarım yoktur. Kulüp ceza yemesin, ben haksız çıkayım.

http://www.fotospor.com/haber-galatasaray-neden-bu-kadar-transfer-yapiyor-260165
  • quote:

Sizin için baktım bu haberi buldum. Benim haklı çıkmak gibi egolarım yoktur. Kulüp ceza yemesin, ben haksız çıkayım.

http://www.fotospor.com/haber-galatasaray-neden-bu-kadar-transfer-yapiyor-260165

Bak şimdi bu haber çok saçma, ortada kaynaksız bir demeç var. "Yapabildiğimiz kadar yapalım" diye yazıyorlarsa bunu kimin söylediğini belirtecekler. Ama siz benim yazdıklarım yerine halen daha hiçbir mantıklı argüman sunmadan kendi kafanıza göre gidiyorsunuz. Diyorum ki arkadaşlar hesabını yapmışlar maaşlarda 65'in bile altına düşüyoruz, bonservis de kabul edilebilir zarardayız ama siz okumuyorsunuz ki ya da okuyup anlamıyorsunuz. Eğer ceza yiyeceksek neden ceza yiyeceğimizi de yazın diyorum onu da yazmıyorsunuz. Ne anlatıyorsunuz siz ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Ağustos 2017; 10:28:0 >

• 
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.