Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1317. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

Tolga ciğerci

Garry Rodriguez

Serdar aziz

Bunlarda da aynı şeyi yaptılar

Tolga 500bin euro alırken bizde 2milyon euro

Garry Rodriguez 4 katı maaş veriyoruz

Serdar 2milyon euro

Şöyle olsa gomis ver zaten o parayı vermezsen gelmez adam kendini kanıtlamış

Mariano ya ver

Nani ye ver

Nasri ye ver

Gelip de Paok da oynayan birine 3 katı para verme sorun burda işte

Paok kim osmanlı spor kim Galatasaray karşısında kendi takımında 500bin euro alır ver 1.5 milyon euro ver

Neden 2750milyon euro veriyorsun

4-5 katı para verdik kim ki bu oyuncu

M.city den mi oyuncu aliyoruz yuh diyorum

niçin bunu düşünecek kadar zeka sahibi bir yönetici olmaz bu kulüpte anlamıyorum!!!

• Ndiaye'ye verilen para :

Bonservis :

Osmanlıspor'a futbolcunun bonservis bedeli için 7 miylon 500bin Euro

25 mac oynarsa : 750 Bin Euro

50 mac daha oynarsa : 750 Bin Euro

Toplam Bonservis : 9Milyon Euro

Bugune kadar Ndiaye'ye en fazla odenen bonservıs : 350Bin Euro (Osmanlıspor)

Alcağı Para :

2Milyon 750Bin Euro.

Bonuslar : 5000 Euro

Onumuzdekı sene GS gecen senekı gıbı 60 puan toplasa : 300Bın Euro

Seneye bonuslarla beraber alacagı toplam para : 3 Milyon 50Bin Euro

Kontrat Süresi : 4 Yıl

Kontratının sonuna kadar toplam Ndiaye maliyeti : 21 milyon 200 Bin Euro

Tl Karşılığı : 89 Milyon 040Bin TL

Riva arazisinden gelecek para : 942.4 Miyon TL

Yani N'diaye Riva arazisinin %9'u Ndiaye'ye verilecek.

Yazıktır günahtır. Bir kulüp böyle yönetilmez.

• Arması Galatasaray olan gene futbolcuların 4 yıllık maaş hesabına girenler var.4 yıllık başarıdan gelecek gelirler nereye gidecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 4 Ağustos 2017; 0:29:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

Bu adamdan hala mantıklı sözleşme bekleyen var mı cidden Keyfini çıkarın transferlerin, maliyete bakıp moralinizi bozmayın. İyi maliyetle bir adam alamaz bu yönetim.

Bir de şöyle bir şey var ki kulüp de zor durumda. Şu an Galatasaray bir futbolcu istese ederi 1 olan adama millet 2'den kapıyı açar. Almak zorundayız çünkü, kadroda ciddi revizyon şart. Bu da bir problem. Elde ŞL, UEFA gibi cezbedici şeyler de yok. Yönetim beceriksizliği ile de birleşince durum ortada.

Bu yüzden bu yönetimin mümkünse 'yıldız' sayılabilecek bir adam almasını istemiyorum. 30, 31 yaşında adamlara 4 yıllık 4 MN Euro gibi paralar verirler uğraş dur sonra. Son günlerde isimleri çıkan Ben Arfa ve Samir Nasri için konuşursam bu tip transferler yanlış olur ve yıllarca üzerimize yük olurlar.

Tek umudum mayısta iyi bir yönetim gelmesi.

Muhtemel olacakları söyleyeyim de sene boyu delirmeyin. Ne kadar iyi transfer yaparsak yapalım takım uyumu olmadan zaten şampiyon olamamız zor ki karşımızda boş takım yok ligde. Beşiktaş olsun, Başakşehir olsun kadrolarını güçlendirerek lige başlıyorlar. Trabzonspor da 50. yılı diye bir havaya girdi ve bir şeyler yapmaya çalışıyor ki Ersun Hoca iyi bir hoca bence. Fenerbahçe belki sıkıcı falan oynar ama Aykut Kocaman'ın takımı belli bir seviyenin altına düşmez kolay kolay; garantici oynatır. Antalyaspor gibi üst tarafı zorlayabilecek takımlar da var. Her yıl olduğu gibi üst tarafları bir Anadolu takımı daha zorlar.

Bizim ise artımız yok. Evet eski kadroyu revize ettik ancak birbirini tanımayan bir 11 oldu. Eski kadro kötüydü ama birbirini tanıyordu bu kadro bence daha iyi ama birbirini tanımıyor. Çok ciddi bir performans artışı beklemiyorum ilk haftalarda. İlk haftalarda oluşacak puan kayıplarıyla zaten Tudor'a bilenmiş taraftar daha da çıldıracak. Tudor 0'a yakınsayan kredisini tüketecek ve taraftar baskısıyla da erkenden kovulacak. Sonra yeni gelen TD'lerden eğer FT gelmeyip bir yabancı gelirse 'bu benim takımım değil, ben hazırlamadım, zaman lazım vs.' falan diye tüm sezon başarısızlığına kulp bulacak ve ligi hasbelkader bir yerde bitireceğiz. FT gelirse de bu kadar yabancıyı yönetebilecek mi bilmiyorum. Sonraki sezon bu takım birbirini tanır ve iyi oynatacak bir TD bulunursa, kalan birkaç eksik de tamamlanıp başarı gelebilir. İnşallah yanılırım Bu sene şampiyon olamazsak ekonomi ne olur onu da bilemiyor. D. Özbek paraları saçıyor maşallah.

çok net olan bir şey varki tudorun suyu ısındı 10. haftayı göremeyeceği kesin..hala ne diye elinde tutarsın be adam şimdiden gönder de adam gibi birini sene başında alın işte..

• Ndiaye'ye ödenen bonservis rakamı saçmalık, zaten transfer edilmesini istememiştim geriye giderseniz okursunuz, buna bu parayı vereceğimize Fellaini'yi alırdık dedim o sıralar da bazıları Fellani'ye çöp dediler. Şimdi bu adamın sıçrama yaptığı bir kariyeri de yok, ya tutacak ya tutmayacak transferi tutarsa bile yine bu fiyata satabilir miyiz? Sonuçta 26 yaşında neresinden bakarsan bak olmayan bir transfer. Ha şu var sahada Galatasaray forması giyiyorsa destekleyeceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Ağustos 2017; 0:34:10 >

• Kaç bayılacağımızı çok merak ediyorum, yıllık 4'ten aşağı olmaz diyorum, artıran?
  • Gelecek sezon oyuncu satmadan futbolcu alamayacaz

Bunlar gs yi batırmaya çabalıyor

Siradan oyuncular bile 2 den aşağı almıyor neredeyse

Bir de şampiyon olamazsan 1 yillik maaşlarını karsilamayiz

5-6 oyuncu dan hesap yapanlar diğer oyuncuları da yazsınlar da bak ne kadar euro çıkıyor

Muslera

Ahmet

Serdar

Maicon

Mariano

Linnes

Carale

Tarık

Donk

Tolga

Selçuk

Fernando

Ndaye

Sinan

Yasin

Rodriguez

Feghouli

Gomis

Eren

Belhanda

De Jong

Balta

Bunları saymadım

Solbek

Stoper transferi var daha

Bir bakın bakım kaç euro çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray üzerinden güzel paralar kazanıyor birileri, bu kulüp uzun yıllar düzlüğe çıkamaz. Önce şu lise belasından kurtulmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Arması Galatasaray olan gene futbolcuların 4 yıllık maaş hesabına girenler var.4 yıllık başarıdan gelecek gelirler nereye gidecek ?

Başkanım nasri yi de al:) bir de sol bek çek tamamdır.. Bi kere geldik dünyaya kuralım çılgın kadro anasını satayım:)

• Oğlum ilk defa Terim'e bu kadar dileniyorum, şuan resmen ona muhtacız. Yoksa çok kötü rezil olacağız haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Gelecek sezon oyuncu satmadan futbolcu alamayacaz

Bunlar gs yi batırmaya çabalıyor

Siradan oyuncular bile 2 den aşağı almıyor neredeyse

Bir de şampiyon olamazsan 1 yillik maaşlarını karsilamayiz

5-6 oyuncu dan hesap yapanlar diğer oyuncuları da yazsınlar da bak ne kadar euro çıkıyor

Muslera

Ahmet

Serdar

Maicon

Mariano

Linnes

Carale

Tarık

Donk

Tolga

Selçuk

Fernando

Ndaye

Sinan

Yasin

Rodriguez

Feghouli

Gomis

Eren

Belhanda

De Jong

Balta

Bunları saymadım

Solbek

Stoper transferi var daha

Bir bakın bakım kaç euro çıkacak

Kendisi çekip gidecek ya, gitmeden önce kulübün ..... diyor. Seneye FFP sıkıntılarını görün bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

Bu adamdan hala mantıklı sözleşme bekleyen var mı cidden Keyfini çıkarın transferlerin, maliyete bakıp moralinizi bozmayın. İyi maliyetle bir adam alamaz bu yönetim.

Bir de şöyle bir şey var ki kulüp de zor durumda. Şu an Galatasaray bir futbolcu istese ederi 1 olan adama millet 2'den kapıyı açar. Almak zorundayız çünkü, kadroda ciddi revizyon şart. Bu da bir problem. Elde ŞL, UEFA gibi cezbedici şeyler de yok. Yönetim beceriksizliği ile de birleşince durum ortada.

Bu yüzden bu yönetimin mümkünse 'yıldız' sayılabilecek bir adam almasını istemiyorum. 30, 31 yaşında adamlara 4 yıllık 4 MN Euro gibi paralar verirler uğraş dur sonra. Son günlerde isimleri çıkan Ben Arfa ve Samir Nasri için konuşursam bu tip transferler yanlış olur ve yıllarca üzerimize yük olurlar.

Tek umudum mayısta iyi bir yönetim gelmesi.

Muhtemel olacakları söyleyeyim de sene boyu delirmeyin. Ne kadar iyi transfer yaparsak yapalım takım uyumu olmadan zaten şampiyon olamamız zor ki karşımızda boş takım yok ligde. Beşiktaş olsun, Başakşehir olsun kadrolarını güçlendirerek lige başlıyorlar. Trabzonspor da 50. yılı diye bir havaya girdi ve bir şeyler yapmaya çalışıyor ki Ersun Hoca iyi bir hoca bence. Fenerbahçe belki sıkıcı falan oynar ama Aykut Kocaman'ın takımı belli bir seviyenin altına düşmez kolay kolay; garantici oynatır. Antalyaspor gibi üst tarafı zorlayabilecek takımlar da var. Her yıl olduğu gibi üst tarafları bir Anadolu takımı daha zorlar.

Bizim ise artımız yok. Evet eski kadroyu revize ettik ancak birbirini tanımayan bir 11 oldu. Eski kadro kötüydü ama birbirini tanıyordu bu kadro bence daha iyi ama birbirini tanımıyor. Çok ciddi bir performans artışı beklemiyorum ilk haftalarda. İlk haftalarda oluşacak puan kayıplarıyla zaten Tudor'a bilenmiş taraftar daha da çıldıracak. Tudor 0'a yakınsayan kredisini tüketecek ve taraftar baskısıyla da erkenden kovulacak. Sonra yeni gelen TD'lerden eğer FT gelmeyip bir yabancı gelirse 'bu benim takımım değil, ben hazırlamadım, zaman lazım vs.' falan diye tüm sezon başarısızlığına kulp bulacak ve ligi hasbelkader bir yerde bitireceğiz. FT gelirse de bu kadar yabancıyı yönetebilecek mi bilmiyorum. Sonraki sezon bu takım birbirini tanır ve iyi oynatacak bir TD bulunursa, kalan birkaç eksik de tamamlanıp başarı gelebilir. İnşallah yanılırım Bu sene şampiyon olamazsak ekonomi ne olur onu da bilemiyor. D. Özbek paraları saçıyor maşallah.

Türkçesi düzgün olan adamların fikirleri de mantıklı oluyor, bunda kendini doğru ifade etmelerinin de payı var tabii. Bağlaçları ayırmasını geçtim, espas hatası bile yapmamış adam. Helal sana koca yürek.

Bozuk Türkçeli sucuk EKMAAAAAAGçıları görmek istemiyorum artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

quote:

Arması Galatasaray olan gene futbolcuların 4 yıllık maaş hesabına girenler var.4 yıllık başarıdan gelecek gelirler nereye gidecek ?

Başkanım nasri yi de al:) bir de sol bek çek tamamdır.. Bi kere geldik dünyaya kuralım çılgın kadro anasını satayım:)

İşte vizyon işte futbol aklı işte taraftar işte ileri görüşlülük Helalsin bazılarına kalsa getir Kayserispor'dan Umut'u koy forvete ver yıllık 2.5 xelçuğu koy orta sahaya ver 3.5 oyna 7.liğe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 4 Ağustos 2017; 0:36:17 >

• Ffp sıkıntısı olur diyenler tam olarak neden olacağını da yazsın bir öğrenelim. Maaş konusunda şu an çok iyi durumdayız,- bonservisler de aşırıya gittik o da zaten Ffp bildiğim kadarıyla (yanlış da biliyor olabilirim) 30 milyon euro zarara kadar izin veriyor.
  • quote:

Şampiyon olman garanti mi

Şampiyon olunca iyi para alıyorsun

Sizde nasıl savunuyorsunuz şu adamı rakip takım taraftarı misin nesin

Normal fiyayi 3tl olan mala 15 TL mi veriyorsunuz sizde

Görmüyon mu

Şuana kadar güzel gidiyordu alınan oyuncular

Ndaye bonservis de uçmuş hadi buna da tamam

2750 euro nedir ya

TR liginden oyuncu alıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Maaş yükünü azaltamazlarsa seneye ceza garanti.

Maaş yükü geçen seneden daha az şuan. Medya fena algı yapıyor

GİDENLER (KADRO DIŞI KALANLAR)
    Sneijder 4,5 m
    Podolski 3 m
    *De Jong 2,5 m
    Chedjou 2,2 m
    Semih 1,7 m
    Sabri 1,25 m
    *Hakan 1,25 m
    Bruma 1,2 m
    Cenk 1 m
    *Cavanda 875 bin
    Josue 700 bin

TOPLAM 20,175 m

GELENLER
    Gomis 3,35 m
    Belhanda 3,35 m
    Badou Ndiaye 2,75 m
    Mariano 2,3 m
    Maicon 2,2 m

TOPLAM 13,95 m

Ya ne algısı Fenerbahçe medyası bu sefer sonuna kadar haklı.

1. İki kat adam gitmiş maaş yükünü neden ikiyle çarpmıyorsun gelenlerin?

2. Gelen Belhanda Ndiaye Gomis Giden SNEIJDER BRUMA PODOLSKİ

3. Giden oyuncunun menajerlik şirketi ve menajeri Alman, Portekizli. Gelen oyuncunun Türk.

Dursun Özbek şuan Galatasaray'ın minimum 300 milyon avrosunu çaldı.

Bana ne Dursundan! Çocuk musun arkadaşım 300 milyon euro çaldı falan? burada resmi verilerle paylaşım yapıyoruz totomuzdan atmıyoruz. arkadaş maaş bütçesi aşıldı zannediyor bende tam aksine şu an maaş bütçemiz daha düşük diyorum algılama sorunun mu var?

Elinde 6 tane stoper vardı Hakan, Semih, Chedjou, Serdar, Ahmet, Koray. Bunların yarısı zaten sakatlığından dolayı oynamadı, yattıkları yerden maaşlarını aldılar. 3 gitti 1 geldi 4 stoper kaldı. Daneyer olursa olacak yoksa stoper transferi olmayacak. Josue gitti şu an yerinde Emrah var. 3 kiralık oyuncu geri döndü. Alt yapıdan 4 oyuncumuz daha katıldı. Üstüne Feghouli, sol açık ve sol bek gelecek.

Ayrıca Muslera'nın 25bin euro olan maş başı ücreti puan başı 5 bine düştü. Bu da yıllık 600 bin euro daha düşük maaş demek. Milletin gazına gelip duruyorsunuz bu kadar saf olmayın.

Aynen öyle çaldı Riva'dan gelecek para açıklanamayacak transferlere gidiyor. Hala sizi yok Bruma'nın parasıyla ödedim diye kandırsın transfer ettiği çoğu oyuncunun menajeri Türk. Sportif başarı yok hoca yok kurumsallık yok idare yok.

Ben sana atıyorsun yada totondan uyduruyorsun demedim.

11-12 adam yolla 5-6 adam al ondan sonra maaş bütçemiz düştü de. Bu mantıklı mı ya? Gönderdiğin kadar adam almadın ki böyle bir kıyaslama yapasın. Gerekli yada gereksiz sonuç olarak gönderdiğinin yarısını aldın 6 topçunun parası hava parası oldu yani karşlığı kıyası yok çünkü.

Kim kimin gazına geliyor kim saf? Ne anlatıyorsunuz?

Ayrıca Muslera'dan etsen etsen 525 kar edersin hadi senin hesabınla 600 olsun Ndiaye'ye verdiğin hava parasıyla o açığın misli misli zararını edeceksin zaten.

• Bende diyorum carole yasin neden özürlüce beyinsizce oynuyorlar?Demek ki bu adamlar aç kalıyorlar iyi beslenemiyorlar.O zaman bunlara da zamlı sözleşme yapmamız lazım 3er milyondan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam süper bonservis falan mı dedim ? Nerede dedim ? Bu kadar kadro kurduk mesela Fernando ve Feghouli çok uygun rakama geliyor onlara sayalım napalım.Kurduk 1 kere çılgın kadroyu buna da 1-2 fazla gitsin yapacak bir şey yok.
  • Ndiaye transferinde ilk teklif 5 M € yaptık.Osmanlı 10 M € istedi.Transfer 9 M € ya bitti.Dursun Başkanım yine olağanüstü pazarlık yeteneklerini konuşturmuş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

quote:

İşte vizyon işte futbol aklı işte taraftar işte ileri görüşlülük Helalsin bazılarına kalsa getir Kayserispor'dan Umut'u koy forvete ver yıllık 2.5 xelçuğu koy orta sahaya ver 3.5 oyna 7.liğe

ya hacı nidiaye verilen paranın mantığını bir açıklasana!

• 
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.