Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
90.315
Cevap
120
Favori
3.136.756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    6514 Mesaj
    Ndiaye kap bildirimi ön sevişme, Fernando ve Feghouli kap asıl film.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jeasme

quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Dursun gelecegimizi de satiyor, bu adamin projeyle getirildigini dusunuyorum artik. Cok üzülüyorum gercekten keske hic transfer yapmasak teknik direktor de istemiyorum ligi 10.bitirelim raziyim yeter ki mayis ayina kadar kulubun gelecegini satmasinlar.

Bence mayısta seçilemeyeceğini anladı, ne var ne yok ipotek vs banka kredisiyle alıyor şuanda bu oyuncuları.%50 şansı var tutturursa sucuk ekmek tayfa bir şekilde korur bu adamı.Ancaaak, kuvvetle muhtemel başarı gelmeyecek.O zaman esas ülkeyi terketmesi gerekir çünkü sokakta yürüdüğü anda ölümüne dayak yiyebilir.

Neden teknik direktor almıyor o zaman ben de bunu anlamiyorum? Futbolculara o kadar para saciyorsun ama basinda hirvat koylusu var. Kim yonetecek idare edecek bu futbolcuları?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    15 Not
    Lige 1 hafta kaldı oturmamış kadromuz vardı.Adamlar bekleyerek eksikleri olan bögeye 1-2 takviyeyi uygun rakama kapattı.Biz 7 tane oyuncu aldık kadroyu baştan kuruyoruz bazı mecbur mevkilere tasarruf için bekleyecek zamanımız yoktu malesef.Fernando ve Feghouli'den kar ettik mesela öyle düşünün ama bu kar medyada hiç konuşulmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 3 Ağustos 2017; 23:53:56 >
    |
    |
    Şu paraları Haziran ayında falan da teklif etsen ne oyuncu ne de kulübü reddedebilirdi, bari Ostersund maçları öncesi şu transferler halledilseydi ve daha iyi bir takım sahada olsaydı. Bu kadar yatırım yapılan bir takım, Avrupa'da kesinlikle yoluna devam etmeliydi.
    |
    |
    Transferler falan tamamda Takımda hala Tudor var o ne olacak? Bence önemli olan bu. Dursuna zaten bişey demiyorumda en azından İyi bi teknik direktörümüz olsaydı . Belki iyi olacak ama hiç güven vermiyor malesef.
    |
    |
    |
    |

Sucuk ekmeğe devam afiyet olsun

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Dursun gelecegimizi de satiyor, bu adamin projeyle getirildigini dusunuyorum artik. Cok üzülüyorum gercekten keske hic transfer yapmasak teknik direktor de istemiyorum ligi 10.bitirelim raziyim yeter ki mayis ayina kadar kulubun gelecegini satmasinlar.

Bence mayısta seçilemeyeceğini anladı, ne var ne yok ipotek vs banka kredisiyle alıyor şuanda bu oyuncuları.%50 şansı var tutturursa sucuk ekmek tayfa bir şekilde korur bu adamı.Ancaaak, kuvvetle muhtemel başarı gelmeyecek.O zaman esas ülkeyi terketmesi gerekir çünkü sokakta yürüdüğü anda ölümüne dayak yiyebilir.

Riva parasını yemiyorum diyorda o parayı teminat gösterip habire kredi çekiyor. Riva'dan gelen parada bunun çektiği krediye gidecek.

Kesinlikle öyle.İnanılmaz zor bir dönem bekliyor olacak bizi taraftar olarak.

Umuyorum ki yeni gelen yönetim, adam akıllı bir yönetim olacak ve bu yapılan transferlerin maaşlarına vs geldiği gibi ayar çekecek.

Hocam takımın bu verdiği paraları çıkarmasının imkanı yok şampiyon olursak bile bu kadar maliyetin altından zor kalkarız.

Fener 2 yıl önce 65 milyon harcadı ve şimdi transfer bile yapamıyolar. Biz şampiyon olamazsak seneye transfer yasağı yeriz.
    |
    |

• Yarbay
    7255 Mesaj
    Feghouli için 6 milyon Westham.

Oyuncu içinde 4.5 milyondan 4 yıllık sözleşme rez alın.

Lens'in 5 milyon ettiği yerde beleş bir rakam büyük kar helal olsun.

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

bjk negredoyu 2.5mye bağlamış şaka gibi adama 4.5 vereceklermiş.
    biz ndiayeye 7 verdik kafayı yememek içten değil.

Biz de Gomis'i 2.5'a aldık kardeş. Fransa'da oynadığı her sezon döktüren adam varya o işte.

gör4dün mü kapı mutlak.sıfır 7de değilmiş 7.5 hemde adama 2.750 vereceklermiş
    lensi de 5 bağalamış bjk 2.2 de topçuya verilecekmiş.
    adamlar destan yazıyor, bizimkiler rezilliiğin tarihini...
    2550 Mesaj
    Paralara bak çıldıracağım ya vallahi kafayı yicem bitirdiniz bizi ya...
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

✅ Gelir: 17,3 M € + 3,3 M € bonus

✅ Gider: 29 M € + 6 M € bonus + 2,5 M € imza

|
    |
    Klubun ici bosaltiliyor beyler haberiniz olsun.Daha hala iyi niyetli olup da ayikamayan varsa uyansin artik.Bittik bittik o kadar soyluyorum size.Bu haysiyetsiz yerden bitme hirsiz serefsiz klubun parasini yiyor gelecegini mahvediyor satti savdi herseyi paralari cukka ettiler.

Yalanci haysiyetsiz bide rivanin parasini yemiyoruz diyor satilan topcular 20m euro anca getirdi 10 da butceden koy geri kalan para maas paralari nerden geliyor ? Soylenenler dogruymus parayi teminat gosterip kredi cekip borclandiklarindan adim gibi eminim artik.

UYAN EY AHALI HIRSIZ VAR
    |
    |
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

negredoya 4.5 veriyor adamlar feguliyi kim takar.
    1173 Mesaj

Yuh o kadar değildir artık cidden bunlar mı konuşulan rakamlar
    |
    |
    ultralisan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beyler uzun zamandır futbolla ilgilenmemeye çalışıyorum ama tabi uzak kalmakta zor..şuan gördüğüm kadar dursun tasarruf falan dedi ama maşaellah babasının malı gibi bol keseden harcıyor...verdiği ücretlerin yüksek olmasını geçtim gerçekten o paraları hak eden adamlarmı şüpheliyim!!! muazzam para harcadı ver harcamaya devam edecek fakat alınan oyunculara baktığımda iç açıcı görmüyorum hele ki tudor gibi çapsız varken umudum hiç yok...

alınan futbolcuları iyi tanıyan arkadaşlar, özellikle ndiaye ve fernando için düşünceleriniz neler...bize level atlatıcak oyuncularmı ne dersiniz?
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: mavizaman

quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

negredoya 4.5 veriyor adamlar feguliyi kim takar.

Seni hemen futbol üst aklımız yapalım.Feghouli'yi tanımamak senin problemin.Negrodo kim asıl ?
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.