Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
90.315
Cevap
120
Favori
3.137.202
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
Giriş
    3573 Mesaj
    Ribery'nin yarım kalan işi neymiş 200 bin euro alacağı kalmış onu almaya mı gelecekmiş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    #23 King James
  • Yarbay
    2134 Mesaj
    Riberynin ölüsü bile burda iş yapar özellikle derbilerde bonus oyuncu olur.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1817 Mesaj
    Yaw insan sinir oluyor şu kamp falan hikaye bundan sonra yapmasınlar boşuna masraf yeni alacakları adamları kampa götürmüyorlar tarıkla donkla gitsinler kampa sonra yeni transfer sezon içinde alışsın dursun sorsan lig daha bitmeden hazırlık yapıldı ama kadro halen yetersiz yazıklar olsun ya ünal aysal olsa şimdi 10 kaliteli adam getirirdi

|
    |
    Bu kadar transfere yatırım yapıp, Tudor ile sezona başlamak çokta mantıklı bir durum değil...Sezon başladı arka arkaya 2 puan kaybı tribünleri ayağa kaldırır, o saatten sonra takımın havası dahil her şey bozulur.

Radikal değişim ya şimdi olsun yada bütün dedikoduların üstü kapansın, yoksa her türlü biz zarardayız.

Başakşehir bile teknik kadrodan dolayı takımını bizden verimli kullanıyor. Bizden kısa süre sonra adamlar Club Brügge ile eleme oynadı, neredeyse 2 maçta ağır favori gibi oynadılar ve turu aldılar...

Bakın burada farklı kadro değil teknik ekip belirledi, biz östersunds karşısında üstünlüğü bile sağlayamadık :)

|
    |

Orijinalden alıntı: JeffJason

Siz daha yeni FFP'den çıkmadınız mı nasıl 16 milyon Euro açıkta olabiliyorsunuz yav.

sizene oglum? bagg hele ya muhasebecimiz olduılar adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 3 Ağustos 2017; 19:51:9 >
    |
    |
    quote:

Siz daha yeni FFP'den çıkmadınız mı nasıl 16 milyon Euro açıkta olabiliyorsunuz yav.

Bizim aldığımız ceza fazla maaş vermektendi geçen sene 65m geçmeyecek maaş kısıtlaması vardı. Bu yıl herhangi bir ceza yok ama seneye yine gelebilir yüksekten uçuyoruz yine. Bana Mehmet cansun yönetimini hatırlatıyor bu yönetim. Onlarda 3 lük serkan aykuta 8. 2 lik bülent akına 7 veren bir savurgan yapmıştı zamanında

Takım : Bayern Munich
    Oyuncu : Frank Ribery

2016-2017 Sezonu;
    32 maç,
    5 gol,
    18 asist

Diğer takım taraftarlarının tepkisi:

|
    |
    Uwais kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ribery'nin ölüsü bu ligde en az 15 asist yapar.
    |
    |

Kulüp resmi açıklama yapıyor Lucescu için, alt akıl hala utanmadan o koltukta oturuyor.

Düşük profilli başkanın, düşük profilli yönetimin düşük profilli teknik direktörü... Gurur falan yok resmen yazık.
    |
    |

Orijinalden alıntı: dogukahn

Size giren çıkan mı var? İsterse 100 milyon euro açık olsun, kaybol buradan!

Ne kadar nazikçe ve saygı çerçevesinde bir cevap.
    |
    |

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bu kadar transfere yatırım yapıp, Tudor ile sezona başlamak çokta mantıklı bir durum değil...Sezon başladı arka arkaya 2 puan kaybı tribünleri ayağa kaldırır, o saatten sonra takımın havası dahil her şey bozulur.

Radikal değişim ya şimdi olsun yada bütün dedikoduların üstü kapansın, yoksa her türlü biz zarardayız.

Başakşehir bile teknik kadrodan dolayı takımını bizden verimli kullanıyor. Bizden kısa süre sonra adamlar Club Brügge ile eleme oynadı, neredeyse 2 maçta ağır favori gibi oynadılar ve turu aldılar...

Bakın burada farklı kadro değil teknik ekip belirledi, biz östersunds karşısında üstünlüğü bile sağlayamadık :)

Kardaşım bizim kadro başakşehirden Kötü KÖTÜ KÖTÜ 1-1 bak anlarsın kaldı ki tudor ne kadar iyi kötü bu sene belli olur ama gitmesi gereken tudor değil sonuna kadar arkasındayız adamın kapasitesi buysa napacaksın. Hatalı hoca getiren transfer başarısı sıfır olan bruma poldi sneijder gibi en iyi adamların gitmesine izin veriyorsan artık yönetim istifa tudor kalsın yönetim istifa

|
    |

• Binbaşı
    1041 Mesaj

Biz size soruyor muyuz Pepe şu kadar alıyor, Negrodo bu kadar alıyor? Galatasaray transfer yapınca niye hemen felaket tellalı gibi FFP konusu açıyorsunuz? Özelikle Galatasaray formunda yazman tamamen art niyetlilik.
    |
    |
    JeffJason kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lastwarriors

quote:

Bizim aldığımız ceza fazla maaş vermektendi geçen sene 65m geçmeyecek maaş kısıtlaması vardı. Bu yıl herhangi bir ceza yok ama seneye yine gelebilir yüksekten uçuyoruz yine. Bana Mehmet cansun yönetimini hatırlatıyor bu yönetim. Onlarda 3 lük serkan aykuta 8. 2 lik bülent akına 7 veren bir savurgan yapmıştı zamanında

Önceki maaşın yüksek maaştan dolayı olduğunu biliyorum.Avrupa'ya katılmadan,ligde şampiyon olmadan bu paralar harcanınca FFP kısıtlaması geliyor yönetim ateşle oynuyor bana kalırsa.Fenerbahçe'nin geçen sezonki transfer sezonu gibi.Tabii hayırlısı olsun.
    |
    |

• Binbaşı
    1940 Mesaj
    2.Nando geliyor
    |
    |

Biz size soruyor muyuz Pepe şu kadar alıyor, Negrodo bu kadar alıyor? Galatasaray transfer yapınca niye hemen felaket tellalı gibi FFP konusu açıyorsunuz? Özelikle Galatasaray formunda yazman tamamen art niyetlilik.

Sorabilirsin ben sana sorma demiyorum.Ama biz sattığın kadar alabilirsin kuralına uyuyoruz maaşlar da o kadar yüksek değil.Biz de 28 milyon Euroluk harcama yapsak siz de benim düşündüklerimi düşünürsünüz.

Size giren çıkan mı var? İsterse 100 milyon euro açık olsun, kaybol buradan!

Adam normal birşey sormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
7,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.