Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25522553255425552556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erenfb1907

yasinin attığı gol en az 2 metre ofsayt...tam bi sirk oynanıyor şuan

Geçen hafta sizin maçta ne oynandığını gördü herkes. Bedava maç nasıl hediye edilir vs.. Kendi evinin önüne bak sirk mirk yazmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncesinde de Ndiaye dikine giderken formasından tutup düşürmüşlerdi. Onu çalmadı ödeşmiş olduk işte.

• Gol ofsayt degil fakat hakem biraz kosullu cıkmıs Ndiaye ye sarı vermedigi pozisyon resmen komediydi , gerci sınırda oldugunu bildigi icin vermedi sınırda olmasa verirdi.
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt

• Hüso bizden galiba

• +3 den fazlası olmalıydı Alanya full yattı neredeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Golün başlangıcındaki pozisyon ofsayt ama maç bitmedi daha Alanya leş.

Bjk'de lige havlu attı bence. Gruptan çıkmayı garantilediği için kesin yener diyordum ama oldukça silik oynadı.
  • Gol de ofsayt falan yok temiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ndiaye’den bir yol olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Gol ofsayt degil fakat hakem biraz kosullu cıkmıs Ndiaye ye sarı vermedigi pozisyon resmen komediydi , gerci sınırda oldugunu bildigi icin vermedi sınırda olmasa verirdi.

Malatya 0-0 BJK
  • ndiaye yeter artık cok agresif oynuyor ikinci yarı cıkartması lazım kart yicek
  • Şu GS tribünlerinin kendi oyuncusunu ıslıklamasından nefret ediyorum. Tamam bende Linnes oynasın isterdim ama o ıslık ne?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Gol ofsayt degil fakat hakem biraz kosullu cıkmıs Ndiaye ye sarı vermedigi pozisyon resmen komediydi , gerci sınırda oldugunu bildigi icin vermedi sınırda olmasa verirdi.

Malatya 0-0 BJK

Bloklusun bloklu bosa cırpınma göremiyorum
  • Adamı maçın ortasında ıslıklamanın anlamı ne?
    Sanki zorla kendini transfer ettirip 11'e koydurdu. Tudor'u ıslıklayın kardeşim. Başkanı ıslıklayın ne diye aldınız bu adamı diye.

Ndiaye böyle çifte dalmaya devam ederse daha çok kırmızı görür. Biraz akıl sorunu var.
  • Ndiaye oyundan alınmazsa cezalı duruma düşecek. Adam hiperaktif, rahat duramıyor yerinde. Keşke ikinci golü de bulsaydık.

• o değilde ndiaye kırmızı görmüştü zaten sarı kart sınırında olmaması gerekmiyor mu şuan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Malatya 0-0 BJK

Bloklusun bloklu bosa cırpınma göremiyorum

Çokta umrumdaydı

• Şu Lato tam bir beyinsiz ya. Bu adamı halen nasıl oynatıyor anlamıyorum arkadaş.
  • latoyumu ıslıklıyor bunlar??????? vallaha bunlar kafayı yemiş bunlar kesinlikle eğitilmez diye boşa yazmıyoruz
  • Bu Ndiaye o kadar golü nasıl atmış geçen yıl.Şutları falan da rezil.

• 
Sayfa: önceki 25522553255425552556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.